زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۲۸۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چقد خرج نکردن سخته ! یعنی اگه حواست نباشه بیشتر حقوقت مثل آب خوردن از دست میره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۲۸۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ
نمی دونم چرا نمی تونم چت کنم صفحه برام به کندی لود میشه چه کار کنم در نهایت باید چت را ببندم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۲۸۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چقدر شبا هوا خوب میشه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , RangiRangi
ارسال: #۳۸۲۸۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ
آرامش خیال چقد مهمه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ele
ارسال: #۳۸۲۸۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ
تولدم مبارک باشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , pioneer01 , RASPINA , blackhalo1989 , RangiRangi , salam5 , khayyam , mahyamk , ele , big cloud
ارسال: #۳۸۲۸۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر شبا هوا خوب میشه
چقد شبا هوا خوب میشه؟

+ زندگی مال خودته ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۲۸۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
از وقتی ویندوز ۱۰ نصب کردم همش به خودم فحش میدم!Big Grin
اصلا باهاش راحت نیستم. از ۸ متنفر بودم فکر میکردم ۱۰ باید بهتر از ۸ باشه ولی بدتره به نظر من.. کامپیوتر از چشمم افتاده
دارم فکر میکنم دوباره ۷ نصب کنم یا با همین بسوزم و بسازم؟

+ عجیبه.. با رتبه های بالا دانشگاه های خوب قبول شدن ملت!! یعنی هیچی کنکور امسال نرمال نیست ! من هیچ وقت تصور نمیکردم یه روز برسه که رتبه هفتصد هشتصد و حتی نهصد روزانه قبول شه !!
رتبه پارسالمو اگه امسال میاوردم با این حساب حتما امیرکبیر قبول میشدم و در بدترین حالت هم علم و صنعت!!
حسودی نمیکنماا فقط از خودم متنفر شدم یه لحظه

++ وای چقدر از این یوزرم بدم میاد.. چرا آخه یوزرمو عوض کردم.. سیاه سفید!!! این چیه آخه :/ :/ :/ باز سایه روشن بود اینجوری مسخره و مزخرف به نظرم نمیومد : )))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud
ارسال: #۳۸۲۸۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
بی سلیقه تر از اونایی که به رضا یزدانی گوش میدن دیگه ندارم Smile

باید دل آدم بسوزه واسه همچین آدمایی ! دنیای راک به این بزرگی،‌ بعد اینا به چی دلشون رو خوش کردن : ))
ارسال: #۳۸۲۸۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
چند نفر رو دیدید که اینو بهتون بگن: ببین برو ازدواج کن. خیلی خوبه. زندگی من بهتر شد از وقتی ازدواج کردم.
حالا چند نفر رو دیدید که این رو بهتون بگن: خر نشیا. ازدواج نکنیا.

نمیدونم چرا مردم خوشی های زندگیشون رو برای بقیه تعریف نمی کنن. مثلا می ترسن چشم بخورن؟! اما بدبخت باشن همه میفهمن. انگار شکست خوردن افتخاره!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , pioneer01
ارسال: #۳۸۲۹۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بنده با نظرات کاربر black موافقم یه تعداد از کاربرها تحمل شنیدن حرف حق رو ندارن و در واقع ظرفیت بحث کردن رو ندارن
امیدوارم برداشت بدی نکنید. شما معمولا حرف تازه ای مطرح نمی کنید. اکثر پست هاتون در این تاپیک صرفا تایید آقای بلک بوده. ایشون هم به نوبه خودشون پست هایی میذارن که گفت و گو به سمت کل کل بره و بعد هم از دیگران انتقاد میکنید. همچنان تاکید می کنم به شما حق میدم دیدگاه مخالف من داشته باشید.

به جنابعالی برنخوره ولی اگر شما حرف تازه ای برای گفتن دارید ما استقبال می کنیم !

من جانب دار حقم چه بلک پست بذاره چه هر کس دیگه ای

در ضمن مهم نیست برام چند نفر پست های منو می خونن یا نمی خونن یا سپاس می زنن یا نمی زنن چون می دونم هر کسی تحمل شنیدن حرف حق رو نداره !

کماکان منتظر پست های جدید و نوآوری شما هستم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۸۲۹۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ
منو قاطی دعوا نکنید. TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۲۹۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
whatever ...
ارسال: #۳۸۲۹۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ
جدی چرا هر وقت من میام مانشت اینجا دعوا میشه؟ : )))))
ارسال: #۳۸۲۹۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
نام کاربری رو عوض کردم خودمم خودمو نمیشناسم Smile

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)siahsefid نوشته شده توسط:  از وقتی ویندوز ۱۰ نصب کردم همش به خودم فحش میدم!Big Grin
اصلا باهاش راحت نیستم. از ۸ متنفر بودم فکر میکردم ۱۰ باید بهتر از ۸ باشه ولی بدتره به نظر من.. کامپیوتر از چشمم افتاده
دارم فکر میکنم دوباره ۷ نصب کنم یا با همین بسوزم و بسازم؟

+ عجیبه.. با رتبه های بالا دانشگاه های خوب قبول شدن ملت!! یعنی هیچی کنکور امسال نرمال نیست ! من هیچ وقت تصور نمیکردم یه روز برسه که رتبه هفتصد هشتصد و حتی نهصد روزانه قبول شه !!
رتبه پارسالمو اگه امسال میاوردم با این حساب حتما امیرکبیر قبول میشدم و در بدترین حالت هم علم و صنعت!!
حسودی نمیکنماا فقط از خودم متنفر شدم یه لحظه

++ وای چقدر از این یوزرم بدم میاد.. چرا آخه یوزرمو عوض کردم.. سیاه سفید!!! این چیه آخه :/ :/ :/ باز سایه روشن بود اینجوری مسخره و مزخرف به نظرم نمیومد : )))))

ویندوز ۸ به بعد برای سیستمای تاچ طراحی شده
معمولا توصیه میشه ی ویندوزی جدید میاد نصب نکنید تا وقتی مشکلاتش رفع شه و اینا
----
امسال با بلایی که سنجش سر ما اورد( چند تا درس حذف کرد درس جدید جاش گذاشت، اون وضع دفترچه دادن و ...) و همپوشانی و بقیه عوامل دست در دست هم داد تا اینی شد که میبینید.
-----
نام کاربریتون رو هم میتونید تغییر بدید
وقتی از وضعیتی راضی نیستید تغییرش بدید اگه میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۲۹۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ)siahsefid نوشته شده توسط:  جدی چرا هر وقت من میام مانشت اینجا دعوا میشه؟ : )))))
دعوا از قبل بود. شما وسط دعوا اومدید. Smile

اگه میخواید کار کنید این رو بخونید:

مخصوصا حقوقی که برای بیمه رد می کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , adel71

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close