زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۲۶۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه اینطوری نیست. من بحث نمی کنم اینجا. چند بار هم شده که میخواستم حرفی بزنم اما نزدم. اتفاقا حرف هم داشتم اما خب ...
صرفا وقتی ببینم آتیش داره خاموش میشه یه کم نفت میریزم روش [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
درک نمیکنم. اگر حرفی دارین شجاعت بیان رو هم داشته باشین.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مستنده؟ منبع؟
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

به نظر من هم افسانه هست (حداقل تا وقتی‌که به چشم ندیدم)، چون منطقی به نظر نمیاد که عقاب بتونه چند ماه بدون منقار و احتمالا شکار زندگی کنه ولی چون بحث انگیزشی هست و نه علمی، دیگه درست نیست که تو پانوشت بهش اشاره کنم، چون تمرکز رو از اصل به فرع می‌بره. من این مورد رو تو یک همایش شنیده بودم و سخنران هم فرد معتبری بود ولی به نظرم برای انتقال یک مفهوم مثبت و اثربخش، حتی اگه لازم باشه، باید افسانه‌سازی هم کرد.
خب همه پستهایی که از شما خوندیم به وضوح مشخص بوده با دقت تنظیم شده و براش وقت گذاشته شده و تا حدود زیادی مطمئن بودم به عنوان مستند بیان نشده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۸۲۶۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  درک نمیکنم. اگر حرفی دارین شجاعت بیان رو هم داشته باشین.
درک نمیکنید چون در جایگاه من نبودید.
حرفی هست، شجاعتش هم هست، اما محیط مناسب نیست برای گفتنش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۸۲۶۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  درک نمیکنم. اگر حرفی دارین شجاعت بیان رو هم داشته باشین.
جایگاه هر کسی منحصر به فرده. من یا هر کسی دیگه هم میتونه همین پاسخ رو بده.
محیط مناسب کجاست پس؟
ارسال: #۳۸۲۶۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  درک نمیکنم. اگر حرفی دارین شجاعت بیان رو هم داشته باشین.
جایگاه هر کسی منحصر به فرده. من یا هر کسی دیگه هم میتونه همین پاسخ رو بده.
محیط مناسب کجاست پس؟
شما از "درک کردن" استفاده کردید که بار زیادی داره. میتونستید بگید "نمی فهمم". مثال: آدم سیر حال آدم گرسنه رو درک نمی کنه اما میتونه حالش رو بفهمه (یا تصور کنه که چه حالی داره).
درک کردن مرحله بالاتریه. صرفا با علم حاصل نمیشه.
محیط اینجا مناسب نیست. به کرات دیدم این رو. اینکه محیط مناسب کجاست رو نمیدونم. اما مانشت محیط خوبی برای بحث کردن نیست از نظر من.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۲۷۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  محیط مناسب کجاست پس؟
فکر کنم منظور ایشون اینه که آقای بلک بفرمایید
راحت باشید
اینجا که کسی غریبه نیست
شاید بتونیم کمکتون کنیم
البته اینا حرفایی هست که به دوستام وقتی میخوان در مورد این موضوع باهام حرف بزنن و اولش خیلی راحت نیست بهشون میگم
بعد دیگه راحت میشینیم حرف میزنیم چ تجربه ای جالبی هم میشن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۸۲۷۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  محیط اینجا مناسب نیست. به کرات دیدم این رو. اینکه محیط مناسب کجاست رو نمیدونم. اما مانشت محیط خوبی برای بحث کردن نیست از نظر من.
بله شما حق دارید روش خودتون رو ادامه بدین. مدل من این طوریه که اگر یه اشکالی ببینم، تا جایی که بتونم تلاش میکنم رفعش کنم نه این که کنار بکشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۲۷۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  فکر کنم منظور ایشون اینه که آقای بلک بفرمایید
راحت باشید
اینجا که کسی غریبه نیست
شاید بتونیم کمکتون کنیم
البته اینا حرفایی هست که به دوستام وقتی میخوان در مورد این موضوع باهام حرف بزنن و اولش خیلی راحت نیست بهشون میگم
من مشکلی ندارم که اینجا دنبال جوابش باشم. اما مطرح کردن نظر مخالف نظر اکثریت کاربرای فعال در مانشت تجربه دلچسبی نیست اصلا!
شاید همین اکثریت کاربرای فعال رو هم همین برخورد ها ساخته، یعنی بعضی کاربرا رو وادار به سکوت کرده.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  بله شما حق دارید روش خودتون رو ادامه بدین. مدل من این طوریه که اگر یه اشکالی ببینم، تا جایی که بتونم متلاش میکنم رفعش کنم نه این که کنار بکشم.
من وظیفه ای در قبال بهبود محیط مانشت ندارم. مخصوصا به این صورت متنی تلاش ها با بهره وری پایینی همراهه. چیزی که میشه با ۵ دقیقه حرف زدن درستش کرد اینجا باید ۵ صفحه پست گذاشت.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , big cloud
ارسال: #۳۸۲۷۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  فکر کنم منظور ایشون اینه که آقای بلک بفرمایید
راحت باشید
اینجا که کسی غریبه نیست
شاید بتونیم کمکتون کنیم
من مشکلی ندارم که اینجا دنبال جوابش باشم. اما مطرح کردن نظر مخالف نظر اکثریت کاربرای فعال در مانشت تجربه دلچسبی نیست اصلا!
شاید همین اکثریت کاربرای فعال رو هم همین برخورد ها ساخته، یعنی بعضی کاربرا رو وادار به سکوت کرده.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  بله شما حق دارید روش خودتون رو ادامه بدین. مدل من این طوریه که اگر یه اشکالی ببینم، تا جایی که بتونم متلاش میکنم رفعش کنم نه این که کنار بکشم.
من وظیفه ای در قبال بهبود محیط مانشت ندارم. مخصوصا به این صورت متنی تلاش ها با بهره وری پایینی همراهه. چیزی که میشه با ۵ دقیقه حرف زدن درستش کرد اینجا باید ۵ صفحه پست گذاشت.
من نظرم به خانم RASPINA نزدیک تر بود تا برداشت شما. من هم نگفتم شما وظیفه ای دارید. دقیقا گفتم من این طوری هستم. هر کسی حق داره انتخاب خودش رو داشته باشه.
---------------------------------
(به صورت کلی) در مقابل نظرات مخالف، فرصت ارزیابی عقاید برای آدم فراهم میشه. با دیدگاه تازه ای بهش نگاه میکنه و صیقلش میده. گاهی تجربه های تلخ هم میتونن نتایج شیرین در پی داشته باشن.
ارسال: #۳۸۲۷۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  (به صورت کلی) در مقابل نظرات مخالف، فرصت ارزیابی عقاید برای آدم فراهم میشه. با دیدگاه تازه ای بهش نگاه میکنه و صیقلش میده. گاهی تجربه های تلخ هم میتونن نتایج شیرین در پی داشته باشن.
پیش نیاز مطرح کردن حرف مخالف ظرفیت و انصافه طرف مقابله.
من زیاد پیش اومده بحث کنم. حتی با کسی که نظرش کاملا مخالف منه. اما اینجا بحث کردن تجربه به مراتب تلخیه. به نظر من مشکل عمده اینجا بی انصافیه. یه جوری صفر و یکیه. انگار مثلا قراره یه چیزی کاملا مشکل دار باشه یا کاملا بی مشکل. البته که رسانه متنی هم غنای لازم برای ارتباط رو نداره.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  من نظرم به خانم RASPINA نزدیک تر بود تا برداشت شما. من هم نگفتم شما وظیفه ای دارید. دقیقا گفتم من این طوری هستم. هر کسی حق داره انتخاب خودش رو داشته باشه.
من اینجا برای حل مشکلم نمیام. حتی اخیرا (شاید هم خیلی وقته) برای درد دل هم نمیام. بنابراین پست کاربر RASPINA‌ در مورد من صدق نمی کنه. در واقع من آدمی نیستم که اینجوری زبونم باز بشه، یا از همون اولش بازه یا حرف هایی هست که به صلاح نیست بگم. Smile

ارسال: #۳۸۲۷۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  (به صورت کلی) در مقابل نظرات مخالف، فرصت ارزیابی عقاید برای آدم فراهم میشه. با دیدگاه تازه ای بهش نگاه میکنه و صیقلش میده. گاهی تجربه های تلخ هم میتونن نتایج شیرین در پی داشته باشن.
پیش نیاز مطرح کردن حرف مخالف ظرفیت و انصافه طرف مقابله.
من زیاد پیش اومده بحث کنم. حتی با کسی که نظرش کاملا مخالف منه. اما اینجا بحث کردن تجربه به مراتب تلخیه. به نظر من مشکل عمده اینجا بی انصافیه. یه جوری صفر و یکیه. انگار مثلا قراره یه چیزی کاملا مشکل دار باشه یا کاملا بی مشکل. البته که رسانه متنی هم غنای لازم برای ارتباط رو نداره.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  من نظرم به خانم RASPINA نزدیک تر بود تا برداشت شما. من هم نگفتم شما وظیفه ای دارید. دقیقا گفتم من این طوری هستم. هر کسی حق داره انتخاب خودش رو داشته باشه.
من اینجا برای حل مشکلم نمیام. حتی اخیرا (شاید هم خیلی وقته) برای درد دل هم نمیام. بنابراین پست کاربر RASPINA‌ در مورد من صدق نمی کنه. در واقع من آدمی نیستم که اینجوری زبونم باز بشه، یا از همون اولش بازه یا حرف هایی هست که به صلاح نیست بگم. Smile
از این که به طور ضمنی به بی ظرفیتی و بی انصافی متهم کردین، میگذرم (شوخی)
بله، قبلا هم گفتم به شما حق میدم که روش خودتون را داشته باشین. اما وقتی بحثی رو مطرح میکنین و بعد در مرحله ای (قبل از پاسخ گویی به اشکال یا انتقاد مطرح شده) میگین من ادامه نمیدم، حس خوبی در مخاطب به وجود نمیاد.
-----------------------------
آذری جهرمی با بیان اینکه امروز با مدیران vk برای عدم اشاعه خشونت از طریق این شبکه اجتماعی مذاکره می‌کنیم، گفته است هرچند این شبکه اجتماعی در ایران مسدود است اما برای این موضوع تلاش خواهیم کرد. (همین قدر بی منطق)
ارسال: #۳۸۲۷۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  اما وقتی بحثی رو مطرح میکنین و بعد در مرحله ای (قبل از پاسخ گویی به اشکال یا انتقاد مطرح شده) میگین من ادامه نمیدم، حس خوبی در مخاطب به وجود نمیاد.
تنها جایی که یادمه بحث رو قطع کردم وقتی بوده که به مجادله بی حاصل تبدیل شده یا کشدار شده (و ممکنه باعث آزردگی بعضی از کاربرا بشه کما اینکه قبلا هم می گفتن پستامون بین بقیه پست ها گم میشه).

بسیار زیبا Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RangiRangi
ارسال: #۳۸۲۷۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۵۳ ب.ظ
تقریبا سه ماه پیش بعد اومدن رتبه ها بود گفتم دیگه مانشت بی مانشت..
ولی یهو دلتنگش شدم
و .. اینجوریه که بازگشت همه مانشتی ها به سوی مانشت است Big Grin
یوزرمو : ))) یادم نبود یوزر نیم رو عوض کردم.. سیاه سفید!! : )))

(۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب من بیست روزی هست که دیگه ایران نیستم.
عه .. چه خوب این پست رو هم دیدم.
خیلی خیلی تبریک میگم جناب کدین
چه قدر خوب انقدر از شرایط جدیدتون رضایت دارید
خیلی خوشحال شدم. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , pioneer01 , Milestone
ارسال: #۳۸۲۷۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ
بنده با نظرات کاربر black موافقم یه تعداد از کاربرها تحمل شنیدن حرف حق رو ندارن و در واقع ظرفیت بحث کردن رو ندارن

منم به نتیجه رسیدم اینجا جای بحث نیست چون بی انصافی رو دارم می بینم .

ولی در مقابل حرف های تناقض سکوت نخواهم کرد هر چند قبلا هم این رویه رو ادامه می دادم .
ارسال: #۳۸۲۷۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

بسیار زیبا Heart
مداداش خیلی با کیفیت بوده ها Big Grin
ارسال: #۳۸۲۸۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بنده با نظرات کاربر black موافقم یه تعداد از کاربرها تحمل شنیدن حرف حق رو ندارن و در واقع ظرفیت بحث کردن رو ندارن
امیدوارم برداشت بدی نکنید. شما معمولا حرف تازه ای مطرح نمی کنید. اکثر پست هاتون در این تاپیک صرفا تایید آقای بلک بوده. ایشون هم به نوبه خودشون پست هایی میذارن که گفت و گو به سمت کل کل بره و بعد هم از دیگران انتقاد میکنید. همچنان تاکید می کنم به شما حق میدم دیدگاه مخالف من داشته باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close