زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۳۵۱
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند تا شکل تولید شده با اسپیروگراف:

[تصویر:  440441_My_spirograph_shapes.JPG]

اینها منحنی های درون چرخزاد (نوعی منحنی پارامتری) هستند.
اینم من ساختم برای تست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ازینا دارم Big Grin دوایر جادوئی اقلیدسی

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۳۷۳۵۲
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ
نیم عمرت در پریشانی رود
نیم دیگر در پشیمانی رود
ترک این فکر و پریشانی بگو
حال و یار و کار نیکوتر بجو
مولانا

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , naser.71 , همیلا , anne.shirley , khayyam
ارسال: #۳۷۳۵۳
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
نمی دونم چرا اینطوری میشه ....
ارسال: #۳۷۳۵۴
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دختر: من یه خونه میخوام (احتمالا به عنوان مهریه) که بتونم اجاره بدم درآمد داشته باشم.
یه دختر دیگه: من اولین دختری هستم که تو فامیل داره ازدواج می کنه. میخوام مهریه ام طوری باشه که جلوی دخترای دیگه که بعدا ازدواج می کنن سرافکنده نشم. در نتیجه حتما باید خونه به عنوان مهریه من باشه (خواستگار از روز اول گفته بود من اصلا خونه ندارم که بخوام مهر کنم (یا نکنم) و طرف موافقت کرده بود و از شعار هایی که خودتون میدونید داده بود).

از جمله بهونه های (ظاهرا منطقی) بعضیا برای پوشش خواسته های (غیر منطقی) دلشون.
پ.ن: اینا برای من اتفاق نیفتاده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۳۵۵
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر: من یه خونه میخوام (احتمالا به عنوان مهریه) که بتونم اجاره بدم درآمد داشته باشم.
یه دختر دیگه: من اولین دختری هستم که تو فامیل داره ازدواج می کنه. میخوام مهریه ام طوری باشه که جلوی دخترای دیگه که بعدا ازدواج می کنن سرافکنده نشم. در نتیجه حتما باید خونه به عنوان مهریه من باشه (خواستگار از روز اول گفته بود من اصلا خونه ندارم که بخوام مهر کنم (یا نکنم) و طرف موافقت کرده بود و از شعار هایی که خودتون میدونید داده بود).

نمیگم که اینطور نیست
هست اما نه خیلی زیاد
هستن دخترهای فهمیده و خوبی که اینها معیارشون نیست، و معیاراشون چیزایی مثل: مسئولیت پذیری و پشتکاره پسره
باید قبول کرد که خیلی از پسرها مناسب نیستن واقعا . وگرنه اگر پسر واقعا خوب و با جنم باشه همین دخترهایی که میگید بهانه میارن باهاشون ازدواج میکنن و براشون مهم نبود که طرف نداره فلان چیزو ، میدونستن که طرف میتونه بدست بیاره ، و یا اینکه طرف تواناست
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ele , shahlaj , salam5
ارسال: #۳۷۳۵۶
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر: من یه خونه میخوام (احتمالا به عنوان مهریه) که بتونم اجاره بدم درآمد داشته باشم.

نمیگم که اینطور نیست
هست اما نه خیلی زیاد
هستن دخترهای فهمیده و خوبی که اینها معیارشون نیست، و معیاراشون چیزایی مثل: مسئولیت پذیری و پشتکاره پسره
باید قبول کرد که خیلی از پسرها مناسب نیستن واقعا . وگرنه اگر پسر واقعا خوب و با جنم باشه همین دخترهایی که میگید بهانه میارن باهاشون ازدواج میکنن و براشون مهم نبود که طرف نداره فلان چیزو ، میدونستن که طرف میتونه بدست بیاره ، و یا اینکه طرف تواناست
من نگفتم چقدر از آدما اینطوری هستن، زیادن یا کم. آماری هم به خاطر ندارم که چنین چیزی رو اندازه گیری کرده باشه. دیده های خودم (که تعدادشون زیاد هم هست) رو جمع نمی بندم چون کار درستی نیست (از لحاظ علم آمار).
اما در مورد پسر با جنم: باید دید همین دخترایی که میگید تحمل چند سال (مثلا ۵ سال) زندگی در شرایط پایین تر از خانه پدری رو دارن یا نه. فرضا اگه طرف خونه پدرش ماشین شخصی داشته، آیا میتونه روزی ۲ ساعت تو اتوبوس بشینه (با تمام مشکلات اتوبوس مثل گرما و سرما). بله پسر میتونه به دست بیاره اما بعد از چند سال. باید دید طرف تحمل این چند سال رو داره یا نه.
ایراد دیگر حرفتون اینه که اگه دختر دنبال پسر با جنمه، چرا خونه رو به عنوان معیار مطرح می کنه؟ یا پسر جنم نداره که رده. یا جنم داره و قبوله. در این شرایط خونه داشتن یا نداشتن معیار بی ربطیه. به عبارت دیگه طبق صحبت شما دختره پسر بی جنم اما با خونه (از مال پدر)‌ و پسر با جنم رو قبول می کنه که به نوعی تضاد در معیار ها محسوب میشه.

ارسال: #۳۷۳۵۷
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط naser.71.)
خیلی از پسرام دنبال دختر پولدار میگردن. البته خودمو نمیگم...
همه جور آدمی هست
دختر پسر فرق نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , shahlaj , salam5 , sss
ارسال: #۳۷۳۵۸
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۵ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  خیلی از پسرام دنبال دختر پولدار میگردن.
اینکه طرف چه معیاری داره یه بحث دیگه است. این قسمت رو دقت کنید: خواستگار از روز اول گفته بود من اصلا خونه ندارم که بخوام مهر کنم (یا نکنم) و طرف موافقت کرده بود و از شعار هایی که خودتون میدونید داده بود.
خب طرف هر معیاری میخواد داشته باشه، دلیل میشه یکی رو علاف کنه؟! روز اول که پسره میگه من خونه ندارم ردش کنه هر کسی بره پی زندگیش.

سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال: #۳۷۳۵۹
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر: من یه خونه میخوام (احتمالا به عنوان مهریه) که بتونم اجاره بدم درآمد داشته باشم.

نمیگم که اینطور نیست
هست اما نه خیلی زیاد
من نگفتم چقدر از آدما اینطوری هستن، زیادن یا کم. آماری هم به خاطر ندارم که چنین چیزی رو اندازه گیری کرده باشه. دیده های خودم (که تعدادشون زیاد هم هست) رو جمع نمی بندم چون کار درستی نیست (از لحاظ علم آمار).
اما در مورد پسر با جنم: باید دید همین دخترایی که میگید تحمل چند سال (مثلا ۵ سال) زندگی در شرایط پایین تر از خانه پدری رو دارن یا نه. فرضا اگه طرف خونه پدرش ماشین شخصی داشته، آیا میتونه روزی ۲ ساعت تو اتوبوس بشینه (با تمام مشکلات اتوبوس مثل گرما و سرما). بله پسر میتونه به دست بیاره اما بعد از چند سال. باید دید طرف تحمل این چند سال رو داره یا نه.
ایراد دیگر حرفتون اینه که اگه دختر دنبال پسر با جنمه، چرا خونه رو به عنوان معیار مطرح می کنه؟ یا پسر جنم نداره که رده. یا جنم داره و قبوله. در این شرایط خونه داشتن یا نداشتن معیار بی ربطیه. به عبارت دیگه طبق صحبت شما دختره پسر بی جنم اما با خونه (از مال پدر)‌ و پسر با جنم رو قبول می کنه که به نوعی تضاد در معیار ها محسوب میشه.
اگه من پسر با جنم نشون همون دخترایی که میگید بدم حاضرن ۱۰ سال صبر کنن تا صاحب خونه و ماشین بشن؟ پسره جنم داره اما باباش هیچی پول نداره بده. تمام هزینه ها گردن خودشه. از ۰ تا ۱۰۰. خرج عقد و عروسی و بقیه خرج ها هم باید متناسب با درآمد و پس انداز پسره باشه (که طبیعتا بالای ۲۰ تومان پس انداز نداره).

ارسال: #۳۷۳۶۰
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه من پسر با جنم نشون همون دخترایی که میگید بدم حاضرن ۱۰ سال صبر کنن تا صاحب خونه و ماشین بشن؟ پسره جنم داره اما باباش هیچی پول نداره بده. تمام هزینه ها گردن خودشه. از ۰ تا ۱۰۰. خرج عقد و عروسی و بقیه خرج ها هم باید متناسب با درآمد و پس انداز پسره باشه (که طبیعتا بالای ۲۰ تومان پس انداز نداره).

حالا من خیلی دقیق دنبال نکردم صحبت هارو ولی چیزی که از دور به قضیه نگاه میکنم اینه که دخترایی رو دیدید یا در نظر گرفتین که سطح توقعشون بالاست. مثلا یه جا گفتین دختری که تو خونه پدریش ماشین شخصی داره. خب خیلی توقع درستی نیست این دختر بیاد بخاطر یه پسری که جنمش هم سنجیده نشده یه زندگی سطح پایین رو انتخاب کنه. اصلا دلیلی نداره اینکارو بکنه... چیزی که واضحه اینه پسری که دوست داره سطح توقع دختر مقابلش پایین باشه خودشم باید توقعش رو در همین سطح نگه داره و کسی رو انتخاب کنه که در سطح مالی و فرهنگی خودش باشه.
خیلی از دخترا این دوره زمونه خودشون فهمیدن باید قوی باشن و از نظر مالی وابسته نباشن . دوره ی وابستگی زنان به مردا داره کمرنگ تر میشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , saeidkhan
ارسال: #۳۷۳۶۱
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  حالا من خیلی دقیق دنبال نکردم صحبت هارو ولی چیزی که از دور به قضیه نگاه میکنم اینه که دخترایی رو دیدید یا در نظر گرفتین که سطح توقعشون بالاست. مثلا یه جا گفتین دختری که تو خونه پدریش ماشین شخصی داره. خب خیلی توقع درستی نیست این دختر بیاد بخاطر یه پسری که جنمش هم سنجیده نشده یه زندگی سطح پایین رو انتخاب کنه. اصلا دلیلی نداره اینکارو بکنه... چیزی که واضحه اینه پسری که دوست داره سطح توقع دختر مقابلش پایین باشه خودشم باید توقعش رو در همین سطح نگه داره و کسی رو انتخاب کنه که در سطح مالی و فرهنگی خودش باشه.
خیلی از دخترا این دوره زمونه خودشون فهمیدن باید قوی باشن و از نظر مالی وابسته نباشن . دوره ی وابستگی زنان به مردا داره کمرنگ تر میشه Smile
پسری که تو خونشون ماشین شخصی داشته اگه بخواد روی پای خودش وایسه و از باباش هیچی (صفر مطلق) پول بگیره و تمام مخارج عقد و عروسی رو خودش بده میشه همون وضعیتی که گفتم. این پسر نباید خواستگاری دختر هم سطح خودش (که اونم ماشین شخصی)‌ داره بره؟ باید دختر چند سطح پایین تر از خودش رو بگیره؟ به طور خلاصه سطح زندگی دختر وضع مالی باباش بعد از ۳۰ سال کار کردنه در حالی که سطح مالی پسر از خانواده هم سطح همون دختر وضع مالی بابای همین دختر در اوایل جوونیه.
در مورد سنجیده نشدن جنم پسر: پس با نظر شما جنم عملا معیاریه که قابل سنجش نیست؟ در این صورت میشه معیار بیهوده. پس این هم که بگیم اگه پسر با جنم بود فلان، میشه بهونه گیری.

سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال: #۳۷۳۶۲
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۵ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  همه جور آدمی هست
دختر پسر فرق نداره

درسته دختر و پسر نداره همه جور آدمی هست
برای بعضی دخترا مادیات مهمه و توی مهریه اشون خونه میخوان. بری بعضی پسرا هم مادیات مهمه و انتظار دارن پدر دختر یه واحد بهشون بده .والا قدیما به این میگفت داماد سرخونه! الان مد شده
برای بعضی پسرا زیبایی ملاکه برای بعضی دخترها هم همین طور
بعضی ها سطح مدرک دانشگاهی یا حتی نوع دانشگاهی که طرف رفته باورتون میشه بعضی ها دختر با مدرک پیام نور راقبول ندارن یا شاید بلاعکس ولی من مورد اول را شنیدم برای یکی از دوستام پیش اومده بود
خلاصه موارد زیاد هست میشه یه کتاب چند جلدی نوشت Smile

یه دختر مهریه بالا میخواد عوضش شاید خانواده پسر جهیزیه زیاد بخواهند! تاکید میکنم خانواده پسر نه خود پسر بیچاره
واقعا خانواده ها خیلی مواقع کارها و توقعات بی موردی دارن
در صحبت با دوستانم همیشه به یه موضوع اشاره داریم که پسرها نسبت به خیلی موارد بی تفاوتند و احتمالا خانواده

(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسری که تو خونشون ماشین شخصی داشته اگه بخواد روی پای خودش وایسه و از باباش هیچی (صفر مطلق) پول بگیره و تمام مخارج عقد و عروسی رو خودش بده میشه همون وضعیتی که گفتم. این پسر نباید خواستگاری دختر هم سطح خودش (که اونم ماشین شخصی)‌ داره بره؟ باید دختر چند سطح پایین تر از خودش رو بگیره؟
نه نیازی نیست دختر سطح پااایین بگیره مهم اینه سطح شعور و فهم دختر بالا باشه تا ارزش طرف مقابل را صرفا به داشتن ماشین یا مقداری پول بیشتر محدود نکنه سطح فکری مهمه
متاسفانه عده ای رشد مالی خوبی دارن ولی فرهنگی و فکری نه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , naser.71 , Menrva , shahlaj , salam5 , ele , sss
ارسال: #۳۷۳۶۳
۲۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ
حالا که بحث ازدواج مجدد داغه...آقایون یه سوال فنی ازتون دارم Big Grin
درسته که میگن اگر پسری دختری را بخواد هیچ چیز نمیتونه مانع بشه براش؟ یعنی امکانش هست پسری دختری را بخواد ولی بخاطر اینکه خانواده اش حاضر به این ازدواج نیستن اون پسر هم قید دختر را بزنه؟
ارسال: #۳۷۳۶۴
۲۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسری که تو خونشون ماشین شخصی داشته اگه بخواد روی پای خودش وایسه و از باباش هیچی (صفر مطلق) پول بگیره و تمام مخارج عقد و عروسی رو خودش بده میشه همون وضعیتی که گفتم. این پسر نباید خواستگاری دختر هم سطح خودش (که اونم ماشین شخصی)‌ داره بره؟ باید دختر چند سطح پایین تر از خودش رو بگیره؟ به طور خلاصه سطح زندگی دختر وضع مالی باباش بعد از ۳۰ سال کار کردنه در حالی که سطح مالی پسر از خانواده هم سطح همون دختر وضع مالی بابای همین دختر در اوایل جوونیه.
در مورد سنجیده نشدن جنم پسر: پس با نظر شما جنم عملا معیاریه که قابل سنجش نیست؟ در این صورت میشه معیار بیهوده. پس این هم که بگیم اگه پسر با جنم بود فلان، میشه بهونه گیری.

هیچ وقت که شرایط کاملا برابر پیش نمیاد ولی میانگینشو درنظر بگیریم کلا تو ایران حقوق دخترا بعد ازدواج خیلی کمه بنابراین این ریسک رو نمیکنن که شرایط معمولی خونه پدر رو رها کنن و تو یه موقعیتی قرار بگیرن که ممکنه خیلی خوب باشه یا خیلی بد.
ولی در مورد اون مثالی که زدین هیچ دختر نرمالی بی دلیل گزینه هاش رو رد نمیکنه حتما احتمال اینکه مورد بهتری از نظر اخلاقی و مالی و همه چیز دیگه پیش بیاد براش بیشتر هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sss
ارسال: #۳۷۳۶۵
۲۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا که بحث ازدواج مجدد داغه...آقایون یه سوال فنی ازتون دارم Big Grin
درسته که میگن اگر پسری دختری را بخواد هیچ چیز نمیتونه مانع بشه براش؟ یعنی امکانش هست پسری دختری را بخواد ولی بخاطر اینکه خانواده اش حاضر به این ازدواج نیستن اون پسر هم قید دختر را بزنه؟
پسرا که یه نفر نیستن که یه جور باشن. هم ممکنه قیدشو بزنه و هم ممکنه قیدشو نزنه.

(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  هیچ وقت که شرایط کاملا برابر پیش نمیاد ولی میانگینشو درنظر بگیریم کلا تو ایران حقوق دخترا بعد ازدواج خیلی کمه بنابراین این ریسک رو نمیکنن که شرایط معمولی خونه پدر رو رها کنن و تو یه موقعیتی قرار بگیرن که ممکنه خیلی خوب باشه یا خیلی بد.
ولی در مورد اون مثالی که زدین هیچ دختر نرمالی بی دلیل گزینه هاش رو رد نمیکنه حتما احتمال اینکه مورد بهتری از نظر اخلاقی و مالی و همه چیز دیگه پیش بیاد براش بیشتر هست.
با این فرض شما یه دختر فقط باید با پسری که شرایط مالیش خیلی از خودش بهتر باشه ازدواج کنه تا اون پسر در اوایل جوانی شرایطی شبیه پدر دختر داشته باشه. اتفاقا یکی از گله هایی که هست اینه که دخترا جدی نیستن. ازدواج براشون دغدغه نیست.
دیدم دختری که به اعتراف خودش به دلایل الکی رد کرده تا تهش به دردسر افتاده.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , shahlaj

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close