زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۰۰۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه بنده خدایی، ۲/۵ میلیون داده بیرون براش پایان نامه را نوشتن و استادش بهش گیر داده که برو چندتا سوال دیگه ازش رفع کن. و چون نمیدونسته جکار کنه به همون آقای پایان نامه نویس گفته این چندتا سوال را رفع کن که دیگه اون زیربار نرفته چون خودش ظاهرا دانشجو دکتری بوده و گفته من پولی که گرفتم فقط برای تحویل شما بوده و وظیفه رفع اشکالهای تو را ندارم. برای همین با کلی تاخیر نزدیکه اخراج بشه دیگه که رفت خودشو اموزش محور کرده و الان یه پاور فقط باید درست کنه ارائه بده! حتی گفت مخ استاد را زدم ارائه هم نمیدم فقط پاور را براش ایمیل میکنم!!!!! این چه وعضیه واقعا ؟ چطور استادی قبول میکنه فرد فقط براش پاور را ایمیل کنه! اونم ارائه ارشد!

یه بار برا منم یه همچین اتفاقی پیش اومد ! منم تو رودربایستی قبول کردم Angry
اینجور آدما خیلی موقعیت طلبن شاید سال به ۱۲ ماه حالتم نپرسن ولی وقتی کارشون گیر میشه میان سراغت واقعا نباید وقتتو براش میزاشتی حالا که قبول کردی کارشو باید انجام بدی ولی بنظر من هزینه رو بگیر بلاخره داری وقتتو میزاری ...
من بودم برای ضدحال زدن بهش هزینشو هم میگرفتمBig Grin ..هر چند پاور زیاد هزینه ی نمیبره
اکثر اوقات آدم های که لیاقت یه پست و منصب و ندارن نشستن رو همون صندلیه که برا اونا نیست ولی با هزار جور حقه صاحبش شدن .نخبه های کشور و با دانشگاها و نهایتش اپلای سرگرم کردن یه عده که اصلا برا اون کار ها ساخته نشدن نشستن زیر باد کولر نهاد ادارشون !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۷۰۰۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ ب.ظ
اگه به کف آرزوهام برسم عالیه......

چه خوبه که ماه رمضون میاد
همیشه توی ماه مبارک زندگی ام سرو وسامون میگیره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۷۰۰۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ
رودربایستی خیلی بده

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۷۰۰۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۱ ب.ظ
چند روزه هوس کردم یه سر برم خارج! Big GrinSmile
بعد رفتم تو این سایت‌های ارائه‌کننده تور ولی خیلی عجیب بود! چون مثلا بلیط هواپیما رفت و برگشت به جزیره کوش آداسی ترکیه با یه هواپیمای معمولی حدودا ۱ میلیون و ۱۰۰ هست اما یه تور به همون مقصد دیدم که رفت و برگشت با هواپیما + هفت روز اقامت در هتل سه ستاره + بیمه + لیدر فارسی + ۲ گشت شهری + صبحونه رایگان همه با هم ۷۹۰ هزار!

فکر کنم با این شرایط از یه سفر داخلی هم ارزون‌تر درمیاد! یعنی تور با این آپشن‌ها حتی اگه بگیم هتل و صبحونه و گشت و... هم نداره بازم کل قیمتش از یه بلیط خالی ارزون‌تر درمیاد! مگر اینکه بخوان بعدا یه پول دیگه هم از آدم بگیرن! Dodgy الان دنبال شفاف شدن این قضیه هستم! Sleepy
ارسال: #۳۷۰۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  چند روزه هوس کردم یه سر برم خارج! Big GrinSmile
بعد رفتم تو این سایت‌های ارائه‌کننده تور ولی خیلی عجیب بود! چون مثلا بلیط هواپیما رفت و برگشت به جزیره کوش آداسی ترکیه با یه هواپیمای معمولی حدودا ۱ میلیون و ۱۰۰ هست اما یه تور به همون مقصد دیدم که رفت و برگشت با هواپیما + هفت روز اقامت در هتل سه ستاره + بیمه + لیدر فارسی + ۲ گشت شهری + صبحونه رایگان همه با هم ۷۹۰ هزار!

فکر کنم با این شرایط از یه سفر داخلی هم ارزون‌تر درمیاد! یعنی تور با این آپشن‌ها حتی اگه بگیم هتل و صبحونه و گشت و... هم نداره بازم کل قیمتش از یه بلیط خالی ارزون‌تر درمیاد! مگر اینکه بخوان بعدا یه پول دیگه هم از آدم بگیرن! Dodgy الان دنبال شفاف شدن این قضیه هستم! Sleepy

شاید اون تور ارزون ، تور لحظه آخری بوده که ارزون بوده؟؟

من توی گشت و گذارهام برای تورهای خارجی فعلا گرجستان و ارمنستان را پیدا کردم که در دی و بهمن ماه با ۵۰۰تومن هم میبرن.. البته زمینی هست ولی همین الان ارمنستان و گرجستان حدود ۱/۵ فکر کنم هست .دلیل ارزون بودن توی دی و بهمن بخاطر اینه که اون موقع شدیدا سرد هست هوا و زیاد توریست نمیره
ارسال: #۳۷۰۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ
برای یه جای خوب درخواست کار دادم بعد کنکور این کار تنها دلخوشیمه
موقع سحر و افطار التاس دعا دارم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Innocence , RASPINA , salam5
ارسال: #۳۷۰۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  .... الان یه پاور فقط باید درست کنه ارائه بده! حتی گفت مخ استاد را زدم ارائه هم نمیدم فقط پاور را براش ایمیل میکنم!!!!! این چه وعضیه واقعا ؟ چطور استادی قبول میکنه فرد فقط براش پاور را ایمیل کنه! اونم ارائه ارشد!

حالا یه پاور بلد نیست درست کنه به من گفت برام درست کن. من هم بدجور تو رودرواسی موندم . قبول کردم. ولی بدجور پشیمونم. چون خودش استخدام یه ارگان دولتی شده و ماهی ۳تومن داره حقوق میگیره. بعد من باید بشینم براش پاور درست کنم که تحویل استاد بده و اخراج نشه!!! بدجور پشیمونم ولی نمیدونم چه کنم!؟؟

آخ آخ ... اینا خوراکه خودمن. اولین بار توو سربازی یکی از همینا بحث پایان نامه و پروژه رو پیش کشید. گفت موضوعی که کار کردی چی بوده و بیا پروژه تو بده منم برم ارائه بدم؛ استاد زیاد گیر نیست. منم شماره کارتم رو رو کاغذ براش نوشتم. گفتم ۲ تومن (اون موقع خیلی زیاد بود!!) برام کارت به کارت کن فردا برات هرچی دارم رو میارم. بزنید تو برجک اینا اصلا خجالتم نکشید. با این تیپ آدما خیلی سروکار داشتم، خیلی مواقع که اصلا داشتن هرگونه دانش بدوی در علوم کامپیوتر رو تکذیب میکردم که سراغم نیان. افرادی رو هم که نمیشد اینجوری بپیچونم؛ انقدر کارشون رو لفت میدادم یا اینقدر داغون براشون انجام میدادم که دیگه درس عبرتی میشد براشون.
من جای شما بودم یه پاور براش میساختم تا سالها تو خاطرش بمونه Big GrinTongue

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , kilookiloo
ارسال: #۳۷۰۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دود از سرم داره بلند میشه از دست درس و کتاب و شغل و ازدباج و این حرفا Big Grin

یه سریال در حد هنیبال معرفی میکنید یا مانشت رو . . .

وجدانن یه سریال معرفی کنید Big Grin

این درس خوندن آدم رو جوری فلج میکنه که حس هیچ کاری نداره آدم جز دوباره خوندن . . .!!

فقط جومونگ Big Grin

فصل جدید تاج و تخت داره میاد . . . keep calm Cool

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۷۰۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دوتا سریال برای ماه رمضون پخش میشه فعلا همونارا ببینید
تبلیغشون قشنگ بود
زیر پای مادر و یکی اش هم نفس اگه اشتباه نکنم

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دود از سرم داره بلند میشه از دست درس و کتاب و شغل و ازدباج و این حرفا [تصویر:  biggrin.gif]
همزمان به سه موضوع درس ازدواج و کار فکر نکنید مبحث خیلی سنگین میشه
مغز مگه چ قدر ظرفیت داره...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۷۰۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ب.ظ
اعتراف میکنم برای بنده های سراپا تقصیری مثل من، پربارترین قسمت ماه رمضون دانلود شبانه رایگانش هست. یک انتقامی از مخابرات بگیرم Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , salam5
ارسال: #۳۷۰۱۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شاید اون تور ارزون ، تور لحظه آخری بوده که ارزون بوده؟؟

من توی گشت و گذارهام برای تورهای خارجی فعلا گرجستان و ارمنستان را پیدا کردم که در دی و بهمن ماه با ۵۰۰تومن هم میبرن.. البته زمینی هست ولی همین الان ارمنستان و گرجستان حدود ۱/۵ فکر کنم هست .دلیل ارزون بودن توی دی و بهمن بخاطر اینه که اون موقع شدیدا سرد هست هوا و زیاد توریست نمیره

نمی‌دونم لحظه آخری دقیقا چی هست، فقط نوشته بود پرواز واسه پنج روز دیگه‌ست.
با اتوبوس؟ آدم کلی خسته می‌شه که! مثلا تا همین ترکیه حدود سه روز راهه با اتوبوس! فقط آدم سه روز باید بخوابه وقتی رسید اونجا از خستگی! Smile بعد هم که از خواب بلند می‌شید دیگه تور تموم شده و باید برگشت! Smile))) همین گرجستان رو چند روز پیش با هواپیما ۶۰۰ دیده بودم، البته ۳ روزه بود.

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  منم شماره کارتم رو رو کاغذ براش نوشتم. گفتم ۲ تومن (اون موقع خیلی زیاد بود!!) برام کارت به کارت کن فردا برات هرچی دارم رو میارم.

کارت به کارت؟ Confused
کاربر Skyrim من همیشه تو ذهنم از شما یه کاربر ساده و مظلوم ساخته بودم، نمی‌دونستم از این کارهای پلیدانه و البته خبیثانه هم بلدی! Big GrinTongue

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دوس دارم لاست رو ببینم مجدد.
کجو کوله دیدمش. میگم دانلودش کنم والا . . .
یه قستشو که جک رفت رو پل با ریش بلندش میخواست خودشو از پل بندازه پایین . . . چنان تاثیری در من گذاشت که مغزم هنگ کرده بود یه مدت. اما بازم کجو کوله نگاش کردم اون سریالو . . . کسی نظری داشت بگه . . .

من که ترجیح می‌دم به جای اینکه صد تا سریال مختلف رو ببینم، فقط صد بار Lost رو ببینم! CoolSleepy
دلت میاد John Locke ، فلسفه، فیزیک و متافیزیک رو ول کنی و بعد بری جومونگ ببینی؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۷۰۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  کارت به کارت؟ Confused
کاربر Skyrim من همیشه تو ذهنم از شما یه کاربر ساده و مظلوم ساخته بودم، نمی‌دونستم از این کارهای پلیدانه و البته خبیثانه هم بلدی! Big GrinTongue

بله؛ متاسفانه در گذر زمان چهره واقعی کاربرها نمایان میشه Confused Big Grin

آخه خداییش خیلی بچه پررو بود. کلا ۲-۳ بار بیشتر سلام علیک نکرده بودیم؛ یهو پسرخاله شد. منم گفتم اگه ساده بگم که پروژه رو نمیدم، دنبال چیستی و چرایی قضیه میگرده، گفتم بذار یه چی بگم دست از سر من برداره، چون مطمئن بودم حاظر نیست همچین پولی بده Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۷۰۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ
من فکر کنم نافم رو تو ماه رمضون بریدن
عجیب این ماه رو دوست دارم
عجییییییییییب !

سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Menrva , salam5 , RASPINA , SepidehP , sss
ارسال: #۳۷۰۱۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  من الان منخلب(آره درست خوندی منخلب)شدم[تصویر:  biggrin.gif]
برم دانلود لاست

آقا سریع برو دانلود کن، بعد بیا اینجا در مورد پروژه دارما، دکتر چنگ، دود سیاه و فیزیک کوانتم با هم بحث کنیم! Big Grin
پ.ن: این کلیدواژه‌هارو از قصد می‌گم تا بیشتر وسوسه‌ت کنم واسه دانلود! Smile)))

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بله؛ متاسفانه در گذر زمان چهره واقعی کاربرها نمایان میشه [تصویر:  confused.gif] [تصویر:  biggrin.gif]

بله بله، واقعا واقعا... عجب روزگار بدی شده! ConfusedDodgyBig GrinTongueSmile

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  آخه خداییش خیلی بچه پررو بود. کلا ۲-۳ بار بیشتر سلام علیک نکرده بودیم؛ یهو پسرخاله شد. منم گفتم اگه ساده بگم که پروژه رو نمیدم، دنبال چیستی و چرایی قضیه میگرده، گفتم بذار یه چی بگم دست از سر من برداره، چون مطمئن بودم حاظر نیست همچین پولی بده [تصویر:  biggrin.gif]

عه؟ اینطوری بود پس، نمی‌دونستم! Sleepy
حالا که اینطور شد پس بازم از این کارها انجام بده! من شخصا تائید می‌کنم! Smile البته مشروط به اینکه دفعه بعد نصف نصف کنیم! Big GrinSmile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۷۰۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۶ ق.ظ
چرا lost منو خسته کرد وسطش ؟ DodgyDodgy حس میکنم به خاطر این بود که واقعا دیگه خیلی داشتن کشش میدانن . بعد از اینکه منصرف شدم ادامه اش رو ببینم شنیدم که اخرش رو هم مثل اینکه بد تموم کردن و ...
سریال داوینچی رو کسی دیده نظر بده بدون اسپویل ؟ Dodgy

راهی به انتها هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۸۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close