زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۵۱۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ
بالاخره فهمیدم کارگردان سریال «دوستی خاله خرسه» کیه : )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۵۱۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط Hopegod.)
به عنوان یه دختر نظرمو میگم
تا همین پارسال فکر میکردم شوهر آیندم باید یه مرد جذاب بلند قد ورزشکار قوی باشه
اما الان با گذشت فقط یک سال میگم
شوهر آیندم باید مرد باشه همین و همین
شاید الان سخت گیر شدم و خیلی به ازدواج فکر نمیکنم و ترجیح میدم تنها باشم
اما اگر بخوام ازدواج کنم درست انتخاب میکنم
پس اشتباهات گذشته به آینده آدم کمک میکنه و دلیلی نداره خودمو سرزنش کنم
و درسته سنمون بالا میره و شاید از نظر خیلی از ادمای کوتاه نظر (بزرگان فامیلامونو میگم )که به سن کم ارزش میدن سن بالا عیبه
اما با بالا رفتن سن هم درکمون هم قدرتمون بالا میره

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۶۵۱۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۳۸ ق.ظ
دیر ازدواج کردن هم واسه دختر هم پسر خوب نیس، ولی واسه هر دو جنس. نه اینکه خیلیا واسه پسر چهل سالشون دنبال دخترای بیست ساله میرن و فقط سن بالای دختر رو بد میدونن.

سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۶۵۱۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ ب.ظ
طبیعت بشر همین است: یاد می‌گیرند از آدم‌هایی که کمک‌شان می‌کنند متنفر باشند.//جان کندی تول
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Iranian Wizard
ارسال: #۳۶۵۱۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دیدم دوستانی که با من دبیرستانی بودن ولی دو سه سال پیش ازدواج کردن خیلی خوش و بهتر دارن زندگی می کنن ....
البته اینا هم نظرات من بود شاید یکی یه دیدگاه دیگه داشته باشه یا می خواد خودشو بزنه به اون راه !!!!
به نظر من ازدواج سن و زمان مشخصی نداره. اگه نظر شخصی من رو هم بخاین ازدواج زیر سن مثلا ۲۵ سال شاید برای بیشتر پسرها (بسته به سطح فکری شون) زوده و واقعا بچه ان! (خودم یه موردش بودم در اون بازه ی سنی Big Grin )
زمانش که برسه خود فرد میفهمه.

** اما نکته ی مهمتر فارغ از این بحث اینه که که ما ایرانیا(میدونم کلیشه ایه!Smile ) توی هر چیزی که بگی یا نگی کورس راه انداختیم. پدر مارو همین مقایسه ها در آورده. دوستم فلان کرده پس من باید فلان. پسر همسایه فلان گوشی داره پس من فلان. پسر فلان فامیل ماشین فلان خریده پس من باید فلان و ... و فلانی هم زن گرفت یا فلانی م شوور کرد و الا ماشالا...
این هم همه جا هست. بخایم نخایم تو خون مون هست لامصب! Big Grin اما سعی کنیم با مقایسه و کورس راه انداختن با فرد دیگه ای در زندگی تصمیم نگیریم هنر کردیم واقعا. آدم باید به خودش نگاه کنه و تصمیم بگیره نه اینکه مثلا همه ی همسنای من فلان کردن و فلان شدن تصمیم بگیریم.
پ.ن:همه این جملات رو دوستانه و صادقانه میگم. آخه آدم میشناسم با ۲۰ سال سن دو مورد اسم خط خورده داره توی شناسنامه ش! آخه آقا این بچه س بچههه : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , khayyam , Hopegod , delete4all , shahlaj , salam5
ارسال: #۳۶۵۱۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ
عزیزانم (خطاب به فامیل)
من در حال تحصیل هستم
قصد ازدواج ندارم آخه چقدر بگم اینو
میزنم بلاکتون میکنما ...
(مثلا من مهمم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Hopegod
ارسال: #۳۶۵۱۷
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۱۳ ب.ظ
هروقت دلت گفت باید ازدواج کنی و شرایطش هم داشتی ازدواج کن . هرکدوم نباشه فایده نداره . البته برای من شاید با گذر زمان و کسب تجربه این لیست دوتایی آپدیت شه Smile

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Hopegod
ارسال: #۳۶۵۱۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دیر ازدواج کردن هم واسه دختر هم پسر خوب نیس، ولی واسه هر دو جنس. نه اینکه خیلیا واسه پسر چهل سالشون دنبال دخترای بیست ساله میرن و فقط سن بالای دختر رو بد میدونن.

اینم یکی از رسم های ایرانیان است شاید خود شما هم پسر بودید و تو موقعیت ۴۰ سالگی باشی خود به خود دنبال دخترهای کم سن می رفتید !

البته من این فرهنگ و رسم را تایید نمی کنم اینطوری دخترهایی که یه خورده سنشون بالاست ضرر می کنن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۶۵۱۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ
دلتنگی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , RASPINA
ارسال: #۳۶۵۲۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  طبیعت بشر همین است: یاد می‌گیرند از آدم‌هایی که کمک‌شان می‌کنند متنفر باشند.//جان کندی تول
یه اعترافی کنم , تا همین چند روز پیش اسم شما رو سمانه میخوندم Confused

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۶۵۲۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دیر ازدواج کردن هم واسه دختر هم پسر خوب نیس، ولی واسه هر دو جنس. نه اینکه خیلیا واسه پسر چهل سالشون دنبال دخترای بیست ساله میرن و فقط سن بالای دختر رو بد میدونن.

اینم یکی از رسم های ایرانیان است شاید خود شما هم پسر بودید و تو موقعیت ۴۰ سالگی باشی خود به خود دنبال دخترهای کم سن می رفتید !

البته من این فرهنگ و رسم را تایید نمی کنم اینطوری دخترهایی که یه خورده سنشون بالاست ضرر می کنن !

به هر حال دلایل منطقی زیادی مثل زیبایی، باروری و ... هست که دختر ۲۰ ساله نسبت به مثلا ۳۰ ساله داره.بنابراین این تصمیم خیلی هم عجیب یا غیر منطقی نیستش به نظر من.
ارسال: #۳۶۵۲۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ
کامنتی که من درباره ی سن ازدواج نوشتم خود به تنهایی مُرشد فرهنگ جامعه است
به حدی تاثیرگذار بود که امریکا امروز قریب به ۶۰ موشک به سوریه انداخت که حواس ها را از این رهنمود های بنده پرت کنه
لکن بینش ندارید
لذا غافلید !

برادر ازدواج فقط زن گرفتن نیست , تشکیل خانواده است

با ۵۰ سال سن فی المثل حوصله ای برای بچه داری هست؟

من که با پنجاه سال سن دیگه حوصله ی تربیت جانوری مثل خود را ندارم ! والا !

۳۰ سالگی میخوای ازدواج کنی
قطعاً ۵ الی ۶ سال هم میخوای تنها با همسرت زندگی کنی !

والا نشاطی که در ۲۵ سالگی داری قطعاً در سی سالگی نخواهی داشت !
شما اگه از پس سرشار کردن همسرتون از عاطفه و محبت در همون ابتدای زندگی برنیاید به زندگیتون لطمه ی وحشتناکی میخوره که جبران شدنی نیست!
محبت کردن و عشق ورزیدن احتیاج به شور و نشاط داره , شور و نشاط یه جوان با شور و نشاط یه میانسال یکی نیست !

حوصله ای که تو ۳۰ سالگی داری تو ۳۵ سالگی نخواهی داشت !
شما همین الانشم یه بچه بدن دستتون ازش مراقبت کنید قطعاً آفتاب نزده پوشکش رو میپیچید دور حلقش , ترور بیولوژیکیش می کنید تا از شرش خلاص شید!
بچه باید تربیت بشه ! تربیت کردن حوصله میخواد ! حوصله یه سنی داره !

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam
ارسال: #۳۶۵۲۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کامنتی که من درباره ی سن ازدواج نوشتم خود به تنهایی مُرشد فرهنگ جامعه

۳۰ سالگی میخوای ازدواج کنی

آقا تو که همه ی اینا رو می دونی چرا ازدواج نمی کنی !

کار دولتی نداری !؟
مسکن تو تهران نداری !؟
دختر سن پایین نتونستی گیر بیاری
به خاطر اینکه روابط بین دختر و پسرا زیاد شده اعتمادت از بین رفته !
خانواده توجه ای به مسئله ازدواج شما ندارند !
ارشد خوندی می خوای بری خارج !؟

....
مشکل چیه !

عزیز من با حرف زدن که نمیشه ازدواج کرد اقدام کن Big Grin
ارسال: #۳۶۵۲۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  به هر حال دلایل منطقی زیادی مثل زیبایی، باروری و ... هست که دختر ۲۰ ساله نسبت به مثلا ۳۰ ساله داره.بنابراین این تصمیم خیلی هم عجیب یا غیر منطقی نیستش به نظر من.
دلایل منطقی و نسبی هستن نمیشه انکار کرد ولی این دید ابزاری به زن هست
البته مقصر اصلی در این بین خانوما هستن نه آقایون
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5 , sss , nlp@2015
ارسال: #۳۶۵۲۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۱۵ ب.ظ
نه زیبایی تا سی سالگی از بین میره نه قدرت باروری
مثل اینه ماهم بگیم بیشتر پسرا تو سی سالگی بیشتر موهاشون میریزه زشت میشن خوبه ماهم اینو بگیم؟
ازدواج انقدرام چیز دور از دسترس و سختی نیست هممون ازدواج میکنیم دلمون برا روزای مجردی تنگ میشه
شور و نشاط زندگی ام با بالا رفتن سن کم نمیشه اینا همه بستگی به فکر آدم داره

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close