زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۴۲۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در هیچ عشق و عاشقی خیانت وجود نداره دوستانی که می گن پسر به دختر خیانت کرده یا برعکس به خاطر اینکه فکر می کنند عشقی وجود داشته و بهش خیانت شده نه اینطور نیست اون عشق نیست اون هیجانات عاطقی و جنسی هست که در بازه ای از دوران هر کسی وجود داره ....

سعی کنید انتخاب ها را برای ازدواج با منطق و عقل داشته باشید نه با هیجانات حسی ...
عشق دخترا خیلی پاکه . یه حسیه که باید دختر باشی تا بفهمی. حاضری برا عشقت بمیری حاضری تا آخر عمرمنتظرش بمونی.
الان که عاشق نیستم تازه حس میکنم زنده ام و به آینده امید دارم. بالاترین عشق اول خداست بعد خانوادس بعد خدمت به آدما . اینا واقعا ارزش دارن که آدم به خاطرشون نابود بشه. اما عشق اشتباهی نه.
بحث من هم همینه من نمی دونم کدوم منطقی پشت این قضیه هست که پسری مثلا ۲۰ ساله تو دانشگاه عاشق هم دانشگاهی دخترش می شه که اگه کمی منطق رو پیش بکشه می بینه خرج تو جیبی خودش رو نداره و نه درسش رو تموم کرده و نه سربازی رفته و نه بنیه خانوادگی قوی داره که بخواد پشتش باشه و هیچی ولی با رد و بدل کردن چند تا جمله دوست دارم به دختر اونو وابسته خودش می کنه این نوع رابطه باید از همون اول شکسته بشه چون بعد از چند سال که اینا با هم باشن شکست این رابطه تبعات سنگینی بخصوص برای دختر داره ( خوشبختانه ما دانشگامون تک جنسیتی بودو گرفتار این مسائل نشدم Big Grin )

نمونه اینجور روابط رو در جامعه زیاد می بینیم والا الان کسی نمی تونه عاشق بشه عاشقی زمانی معنی داره که مشکل مالی و عاطفی از خانواده نداشته باشی اونوقت اگر پسری عاشق دختری بشه بله اون واقعا عشقه و میشه روش حساب باز کرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Hopegod , *tarannom*
ارسال: #۳۶۴۲۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط Hopegod.)
بچه ها به نظرتون این عکس واقعیه؟

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۶۴۲۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نمونه اینجور روابط رو در جامعه زیاد می بینیم والا الان کسی نمی تونه عاشق بشه عاشقی زمانی معنی داره که مشکل مالی و عاطفی از خانواده نداشته باشی اونوقت اگر پسری عاشق دختری بشه بله اون واقعا عشقه و میشه روش حساب باز کرد
اینم شاهد مثال تون در بیان آقای سعدی!!Big Grin :

گفت سعدی صبر کن یا سیم و زر ده یا گریز
عشق را یا مال باید یا صبوری یا سفر

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , khayyam , delete4all , A_Amini
ارسال: #۳۶۴۲۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط SepidehP.)
حرفای آقای codin نیازی به شاهد مثال نداره _فکر می کنم_ چون تعریف عشق رو همیشه اینجوری شنیدیم و تو متنای ادبی و عارفانه مون خیلی هست Blush

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۶۴۲۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این عکس واقعیه؟

قشنگه ولی نه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی دیجیتاله با نرم افزار Terragen.
ارسال: #۳۶۴۲۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این عکس واقعیه؟

قشنگه ولی نه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی دیجیتاله با نرم افزار Terragen.
خیلی ممنون آره قشنگه. منم تعجب کردمShy

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۴۲۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در هیچ عشق و عاشقی خیانت وجود نداره دوستانی که می گن پسر به دختر خیانت کرده یا برعکس به خاطر اینکه فکر می کنند عشقی وجود داشته و بهش خیانت شده نه اینطور نیست اون عشق نیست اون هیجانات عاطقی و جنسی هست که در بازه ای از دوران هر کسی وجود داره ....
و
(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ( خوشبختانه ما دانشگامون تک جنسیتی بودو گرفتار این مسائل نشدم Big Grin )
من نمیدونم خارج از دانشگاه گرفتار این مسائل شدید یا نه ولی وقتی دارید انکارش میکنید به احتمال زیاد نشدید
یکی از ویژگی های عشق همینه , از بیرون مسخره به نظر میرسه و کسی که عاشق نشده به هیچ وجه درکش نمیکنه
من خودم نظرم نزدیک به نظر شما بود و عشق رو مال بچه ها میدونستم , اینکه صرفا هیجانات عاطفی و جنسیه و اینکه آدم عاقل و با منطق درگیر این مسائل نمیشه.
ولی الآن به نظرم عشق خیلی بالاتر از منطقه و اینکه زندگی که واقعا براساس عشق باشه خیلی خیلی لذت بخش تر از زندگی منطقیه. اینکه بگیم اول شرایطش رو پیدا کنیم و آماده ازدواج بشیم بعد با منطق همسر خودمون رو انتخاب کنیم و ببینیم چقد خواسته هامون به هم نزدیکه و چقد اهدافمون یکیه و شرایط خانوادگیمون چیه و .... به نظرم ازدواجی که پایه اش عشق نباشه به هیچ نمی ارزه . شاید ازدواج صورت بگیره و کنار هم شاد و سرحال باشید ولی عشق ی چیز دیگه است و یه حس خیلی بالاتره . حرف هایی که کاربر codin زدن خیلی به دلم نشست و خیلی تصویر خوبی بود

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP , shahlaj , Hopegod
ارسال: #۳۶۴۲۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم ازدواجی که پایه اش عشق نباشه به هیچ نمی ارزه . شاید ازدواج صورت بگیره و کنار هم شاد و سرحال باشید ولی عشق ی چیز دیگه است و یه حس خیلی بالاتره .
با حرفت موافقم اما پیدا کردن کسی که بشه عاشقش شد و سرانجامش هم ازدواج باشه کار سختیه به راحتی اینجور ادما دم دست نیستن به نظرم یه طورایی واقعن باید خدا بخواد وگرنه عمرا بشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , kilookiloo , Hopegod
ارسال: #۳۶۴۲۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ
مانشت فکر کنم دو روزی غیر قابل دسترس بود درسته یا این مشکل فقط برای من بود !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Hopegod
ارسال: #۳۶۴۳۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ
پدربزرگم فوت کرد. لطفا براشون فاتحه بخونید.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Salar70 , kilookiloo , Hopegod , khayyam , sss , فاطمه سلیمانی , jazana , salam5 , RASPINA , Milestone , RangiRangi , James Sullivan , ele , Saman , shahlaj
ارسال: #۳۶۴۳۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پدربزرگم فوت کرد. لطفا براشون فاتحه بخونید.

سلام.
تسلیت می‌گم.
روح‌شون شاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۶۴۳۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ
مانشت یه چند روز واسه من باز نمیشد اصلا
عجیب بودا
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , signal_micro , Hopegod , khayyam , RASPINA
ارسال: #۳۶۴۳۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۱۶ ب.ظ
همیشه واسم سوال بوده که چرا کد مقاله ها به راحتی در دسترس نیستن،‌و همین موضوع باعث شده که از جامعه‌ی اکادمیک بدم بیاد ! یکی مثل simon funk که میاد یه ایده‌ی خیلی خفن رو توی وبلاگش مطرح میکنه بدون اینکه مقالش کنه حتی ! و اون وبلاگ میاد توی مقاله ها بهش ارجاع میشه و میشه پایه‌ی خیلی مقاله های دیگه ...

کلا جامعه‌ی آکادمیک به نظرم خیلی مزخرف هست و تک و توکی آدم درست و حسابی توی این جامعه پیدا میشه که اون رو قابل تحمل میکنه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA
ارسال: #۳۶۴۳۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کلا جامعه‌ی آکادمیک به نظرم خیلی مزخرف هست و تک و توکی آدم درست و حسابی توی این جامعه پیدا میشه که اون رو قابل تحمل میکنه ...
مثلا یکی مثل من
در آینده خواهید دید ان شا الله
ارسال: #۳۶۴۳۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کلا جامعه‌ی آکادمیک به نظرم خیلی مزخرف هست و تک و توکی آدم درست و حسابی توی این جامعه پیدا میشه که اون رو قابل تحمل میکنه ...
مثلا یکی مثل من
در آینده خواهید دید ان شا الله

جوگیر شدی Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close