زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۱۹۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
چقد صفات درونگراها رو خوب توضیح دادین خیلی سخته ک تو ی جمع نتونی بی دلیل شاد باشی و همش فکر هدفت باشی و دیگران نتونن درک کنن و همیشه حس کنی متفاوتی.

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , *tarannom*
ارسال: #۳۶۱۹۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
از آهنگ های عشقولانه خوشم نمیاد. بعضیاش که دیگه تهوع آوره. Confused

منم درونگرا هستم اما احساس فشار از طرف جامعه یا خانواده یا فامیل نمی کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Hopegod
ارسال: #۳۶۱۹۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
من وقتی حس میکنم وقتم داره هدر میره خیلی اعصابم بهم میریزه با دوستام که خوشحالم اما مهمونی اصلا. خدا ب دادم برسه امسال عید . خیلی میترسم نتونم درسامو تموم کنم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۱۹۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  من وقتی حس میکنم وقتم داره هدر میره خیلی اعصابم بهم میریزه با دوستام که خوشحالم اما مهمونی اصلا. خدا ب دادم برسه امسال عید . خیلی میترسم نتونم درسامو تموم کنم.
اگه مهمونی خودش باعث رضایت و شادی پدر و مادر باشه چرا وقت هدر بره. ضمن اینکه میشه صله رحم هم انجام داد (لااقل بخشیشو).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , stateless
ارسال: #۳۶۲۰۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  من وقتی حس میکنم وقتم داره هدر میره خیلی اعصابم بهم میریزه با دوستام که خوشحالم اما مهمونی اصلا. خدا ب دادم برسه امسال عید . خیلی میترسم نتونم درسامو تموم کنم.
اگه مهمونی خودش باعث رضایت و شادی پدر و مادر باشه چرا وقت هدر بره. ضمن اینکه میشه صله رحم هم انجام داد (لااقل بخشیشو).
من خیلی تک بعدی ام . نمیتونم همزمان اشپزی کنم و ب حرفای مامانم گوش بدم یا نمیتونم وقتی درس میخونم ارتباطاتمو حفظ کنم. کلا یک کارو با خوشحالی انجام میدم. بشه دو تا اعصابم بهم میریزهSmile

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۲۰۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
باز خزانه های دولت خالی شد ؟

[تصویر:  433422_6cg2_6+666.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , mostafaheydar1370 , delete4all , stateless
ارسال: #۳۶۲۰۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  باز خزانه های دولت خالی شد ؟

[تصویر:  433422_6cg2_6+666.jpg]
فکر نمی کنم این رقم ها برای دولت حساب بیاد.

ارسال: #۳۶۲۰۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر نمی کنم این رقم ها برای دولت حساب بیاد.

پس واسه چیه ؟

ارسال: #۳۶۲۰۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
فکر کنم با توجه به بحث از خوندن این مقاله لذت ببرید. در مورد گاندیه ولی بیشترش واکاوی شخصیت های مثبت نگره :

سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Milestone , delete4all
ارسال: #۳۶۲۰۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر نمی کنم این رقم ها برای دولت حساب بیاد.
پس واسه چیه ؟
یه حساب کتاب ساده نشون میده این رقم ها اصلا برای دولت چیزی نیست که بخواد روش حساب کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۶۲۰۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حساب کتاب ساده نشون میده این رقم ها اصلا برای دولت چیزی نیست که بخواد روش حساب کنه.
اما کمک هست !
حقوق یه ماه کارمندای سنجش رو که میتونه بده ؟

چه خبره ۵۰ هزار تومن ؟

مثلاً سال ۹۱ فقط تعداد شرکت کننده های بخش بیمه ش ۶۳۱۳۲ نفر بوده !
حالا شما اینو ضرب در قیمت کن ببین هزینه میلیاردی میشه !
میلیارد کم نیست ؟

ارسال: #۳۶۲۰۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حساب کتاب ساده نشون میده این رقم ها اصلا برای دولت چیزی نیست که بخواد روش حساب کنه.
اما کمک هست !
حقوق یه ماه کارمندای سنجش رو که میتونه بده ؟

چه خبره ۵۰ هزار تومن ؟

مثلاً سال ۹۱ فقط تعداد شرکت کننده های بخش بیمه ش ۶۳۱۳۲ نفر بوده !
حالا شما اینو ضرب در قیمت کن ببین هزینه میلیاردی میشه !
میلیارد کم نیست ؟
یه حساب و کتاب بکن با همین رقمایی که خودت میگی میبینی چیزی نمیشه.
میلیارد برای شما زیاده اما وقتی یه دولت دستته که کلی کارمند و اداره و شرکت و کارخونه و ... تو کل کشور داری این رقما هیچی نمیشه. دولت که قرار نیست فقط حقوق کارمندای یه اداره یا سازمان یا شرکت رو بده.

ارسال: #۳۶۲۰۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط Hopegod.)
دولت ب کنار پنجاه هزار تومن برا یه ادم بیکار ک میخاد کار پیدا کنه زیاده.
سوالای زیادی وجود داره که بیجوابن
چرا باید همه ی لباسای من پارچه هاش ترکی و چینی و فلان باشه بعد کارمندای نساجی هرسال بیکار شن.
کار با صنایع دیگه نداریم. فقط لباس و پارچه که یه نیاز اصلی هر کشوره چرا باید خارجی باشه. بعد جوونای ما ارزوهاشو خاک کنن.
کدوم قدرتی باید جلوی این مسائلو بگیره....
اسم گاندی اومد یاد پارچه افتادم.

فکر کنم تا قبل کنکور دیگه اینجا نیام.
سال نوی همه دوستای خوبم مبارک.
امیدوارم سال خوبی برا همه باشه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۲۰۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
من فکر میکنم کلا برنامه نویسا درونگران.
من درونگرا یا برون گرا بودن را بیان یا عدم بیان احساس می دونم
من درونگرام .یعنی انتخابم اینه.............
حرف هایی است که مخاطب خاص خودش را می طلبد................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۶۲۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
گاهی یه سری از توصیه‌ها یا علاقه‌مندی‌ها خصوصا اگه از طرف افرادی که دوستت دارن (مثل خانواده) و به دیدگاه احتمالا مبتنی بر عرف و تجربه شخصی خودشون آینده‌نگرانه هست، ممکنه آدم رو به سمت انجام کارهای متضاد هدایت یا وسوسه کنه، مثلا اعتقاد دارن که مسیری که رفتم و دارم می‌رم یا مثلا چیزهایی که تو ذهنم برای درآمدزایی هست رو نمی‌شه به صورت قاطع در مورد آینده‌دار بودن یا نبودنش نظر داد (چون ملموس نیست) و اگه استخدام یه نهادی بشی مثلا امنیت شغلی، بیمه و بازنشستگی داری و می‌تونی هم این جنبه ماجرا رو نگه داری و هم اهدافت خودت رو پیش ببری، در صورتی‌که به نظرم افرادی که دنبال امنیت شغلی هستن معمولا آدم‌های ترسو و محافظه‌کاری هستن و شخصا ورود به این نوع سیستم‌های عموما سیکل‌محور رو نقطه پایان آرزوهام می‌دونم.

از طرفی اینطور کارها از نظرم مثل باتلاقی می‌مونن که وقتی بری توش دیگه خیلی زمان برای رویاپردازی و دیوونه‌بازی (: در اختیار نداری و از اونجا که قدرت ریسک و افزایش نیاز به امنیت مالی با افزایش سن رابطه مستقیم داره و با توجه به نیازهای متفاوت دهه سوم زندگی (احتمالا)، بازگشت‌پذیری به نقاط اولیه هم در صورت پشیمونی و میل به جایگزینی مسیر قبلی تقریبا ناممکن می‌شه. بنابراین یه فردی مثل من ممکنه ترجیح بده StartUp خودش رو حتی با شیب منطقی و ملایم‌تری پیش ببره و درآمد خیلی کمتری داشته باشه ولی در عوض همیشه عاشق خودش باقی بمونه؛

ولی یه موضوعی که گاهی منو وسوسه به انجام کارهای زیگزاگی می‌کنه اینه که خانواده تمایل دارن تو این سن کارهایی رو انجام بدم که با خواسته‌هام سازگاری نداره، البته اصراری ندارن اما مثلا دوست دارن بتونم الان یه ماشین مدل بالای شاسی بلند بخرم! (: یا مثلا حداقل از اون دوستم که با لیسانس تو استخدامی مخابرات قبول شد و تو اضافه‌کاری‌هاش هم در حد بی‌هوش شدن تا شب تدریس خصوصی توی n حوزه مختلف غیرتخصصی داره درآمد کمتری نداشته باشم. خب اگه آدم بخواد وارد کارهای اقتصادی بشه بالاخره یه جوری خودش رو وارد می‌کنه، مثلا اگه من تو همین یه هفته مشغول به فروش گل سنبل، سبزه و ماهی قرمز می‌شدم مطمئنم درآمد یه سالم رو یه جا درمی‌آوردم! Big Grin از طرف دیگه حتی اگه بخوام توی رشته خودمون و حالا یه بحثی مثل طراحی وب یا App نگاه صرفا اقتصادی و بازاری داشته باشم احتمالا به یه آدم عمومی و درجه سوم توی چند مهارت مختلف تبدیل می‌شم و این یعنی پشت پا به بخش بزرگی از راهی که تو طول این مدت طی شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , kilookiloo , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close