زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۱۶۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بدترین حالت وضعیت اینه که ندونی از زندگیت چی می خوای !
بدترین حالت اینه که بدونی ولی شرایط اجازه نده مجبور شی با همه چیز بجنگی : )
بهترین حالت اینه از زندگیت کلن هیچی نخوای : )

یه لحظه احساس کردم دوس داری ازدواج کنی ولی شرایط اجازه نمی ده و مجبوری باهاش بجنگی SmileSmile

نگو که نادرست فکر کردم Big GrinBig GrinBig Grin
اونو کیه که دلش نخواد هرکی میگه نمیخوام دروغ گفتهBig GrinBig Grin
ولی موقع نوشتن این پست این تو فکرم نبود : )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۱۶۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ق.ظ
wow، الان شش ساله که OS سیستم شخصیم فرمت نشده، تازه معترضم چرا سرعتش کم میشه.

ایشالا پروفایل جدید به صواب نزدیک تر باشه.

شده مخزن باگ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۱۶۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ق.ظ
مانشت سایت جالب و جذابی برای کامپیوتری ها است ...

یادمه پارسال هم این موقع ها بود اومدم و پیشاپیش عید رو تبریک گفتم امسال هم قسمت شد و زنده موندیم دوباره عید نوروز رو به همه ی بچه های مانشت تبریک بگم و برای همتون آرزوی سلامتی مطلق روحی و جسمی و همچنین احساس آرامش درونی رو دارم و امیدوارم هر چی براتون خیره اتفاق بیفته ان شالله سال ۹۶ سال خوبی براتون باشه ...

اونایی که دوست دارن شغل و کار پیدا کنن ...
اونایی که می خوان ارشد رشته و دانشگاه خوب قبول بشن ...
اونایی که قصد ازدواج دارن ...

زندگی همینا است اگه با دقت نگاه کنید همیناست هر انسانی تو طول ۲۴ ساعت کار خاص و خارق العاده ای نمی کنه پس این دنیا ارزش نداره سعی کنید زندگی رو از اونی که هست ساده تر بگیرید همانطور که زمان می گذرد شما هم بگذرید ....

این آخرین پستمه تو سال ۹۵ اینجا فضای مجازی هست اگر دوستانی از پست هایی که تو سال ۹۵ گذاشتم ناراحت و دلخور شده بنده عذرخواهی و طلب بخشش رو دارم ....

شاد باشید و پیروز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , blackhalo1989 , پرهوده , RASPINA , jazana , فاطمه سلیمانی , shahlaj , d_felfelak , SepidehP , ele , James Sullivan
ارسال: #۳۶۱۶۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , d_felfelak , stateless
ارسال: #۳۶۱۷۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
اروسی با نقش گره چینی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۶۱۷۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
عجیب ترین سال زندگیم......
شروعش با ازدست دادن تماااام زندگیم شروع شد.....از دست دادن نفس های لحظه به لحظم.....از دست دادن بند بند وجودم......
پایانشم با از دست دادن یکی از عزیزترین هام.....مهربون ترینم....
خوبه که فقط میگذره...
احساس میکنم اخر سالی " ser" شدم....
سالی پر از شادکامی واستون آرزومندم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , stateless
ارسال: #۳۶۱۷۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ
بعضی از شرکت ها اصرار دارن تو قرارداد حقوق رو کمتر از مقدار واقعی ذکر کنن که بهش مالیات تعلق نگیره. حس خوبی نسبت به این کار ندارم. حدس میزنم این کار میتونه به ضرر کارمند باشه.

پ.ن: جالبه که یه شرکتی بود که به حقوق واقعیش مالیات تعلق نمی گرفت اما بازم میخواست تو قرارداد حقوق رو کمتر بزنه.

ارسال: #۳۶۱۷۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط fo-eng.)
نگاهش به سبزه عید که افتاد رفت توی فکر ...
لحظاتی گذشت ...
وقتی سرشو بالا آورد و فهمید که دارم با تعجب نگاه می کنم، لبخند تلخی زد.
گفتم: " گیله مرد " ! توی سبزه ها چی دیدی که رفتی تو فکر ؟!
کمی سکوت کرد و گفت :
به این دونه های سبز شده نگاه کن ... چند روز آب و غذا و نور خورشید خوردند و رشد کردند ...
گفتم : خب !
گفت : سیصد شصت و پنج روز از خدا عمر گرفتیم و آب و غذا و فلک در اختیارمون بود ؛ می ترسم رشد که نکرده باشم هیچ؛ افت هم کرده باشم !
دونه ای که نخواد رشد کنه ؛ هر چقدر آب و آفتاب بهش بدی فقط بیشتر می گنده ..

گیله مرد
#بزرگ_علوی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP , stateless , ele
ارسال: #۳۶۱۷۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از شرکت ها اصرار دارن تو قرارداد حقوق رو کمتر از مقدار واقعی ذکر کنن که بهش مالیات تعلق نگیره. حس خوبی نسبت به این کار ندارم. حدس میزنم این کار میتونه به ضرر کارمند باشه.
بعضی شرکت های بزرگ دیگه این روند رو پیش نمیگیرن و سعی دارن که حقوقی که واسه بیمه رد میشه بیشتر شبیه اون چیزی باشه که واقعا پرداخت میکنن که اینم واسه بحث بازنشستگی و حقوقی که اونجا تعیین میشه به سود کارمند میتونه باشه. یعنی ممکنه حقوق بازنشستگی رو میانگین ۱۵ سال اخیر یا ۲۰ سال اخیر حساب کنن حالا اگه شما ۱۵ سال چیزی حدود ۸۰۰ تومن مثلا واسه بیمه رد کردی مسلما ضرر کردی .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۶۱۷۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعضی شرکت های بزرگ دیگه این روند رو پیش نمیگیرن و سعی دارن که حقوقی که واسه بیمه رد میشه بیشتر شبیه اون چیزی باشه که واقعا پرداخت میکنن که اینم واسه بحث بازنشستگی و حقوقی که اونجا تعیین میشه به سود کارمند میتونه باشه. یعنی ممکنه حقوق بازنشستگی رو میانگین ۱۵ سال اخیر یا ۲۰ سال اخیر حساب کنن حالا اگه شما ۱۵ سال چیزی حدود ۸۰۰ تومن مثلا واسه بیمه رد کردی مسلما ضرر کردی .
دقیقا یکی از مشکلاتش همینه. تعداد سال هایی که میانگین میگیرن برای حقوق بازنشستگی داره زیاد میشه.
مشکل دیگه اینه که اگه یه زمانی شرکت دبه کرد مدرکی برای کارمند نیست که بتونه حقوقشه بگیره از شرکت. شرکت حقوقو طبق قرارداد پرداخت کرده که هیچ، تازه ظاهرا کلی بیشتر هم داده به کارمند!

تذهیب های زیبا:
[تصویر:  433352_3468277_427.jpg]

[تصویر:  433352_3468278_809.jpg]

منبع:

ارسال: #۳۶۱۷۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ
بعد اون فضاحت داوری و این قرعه ای که به رئال افتاده، میخوام ببینم طرفدارای بارسا دیگه چه بهونه ای دارن.

پ.ن: بازیا انتقامیه Big Grin

ارسال: #۳۶۱۷۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ
سلام
اول از همه خدا را شکر می کنم به خاطر همه چی و به خاطر وجود عزیزترین هایم در کنارم.
دلم برای مانشت تنگ شده بود یه مدتی بود نیومده بودم
الان هم از نظر فکری تو یه دو راهیم نمی دونم بشینم برنامه نویسی را ادامه بدم یا کنکور تجربی شرکت کنم به هر دو علاقه دارم نمی دونم چی کار کنم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۳۶۱۷۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
بازی رئال و بایرن رو فقط مزدک میرزایی میتونه خراب کنه , نمیدونم این آمارهای مسخره چیه توی بازی میگه
بازی موناکو و سیتی خوب بود , طفلک گفت اینا تو تاریخ به جز بازی رفت بازیه دیگه ای نکردن Big Grin من گفتم خداروشکر خداروشکر ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۳۶۱۷۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بازی رئال و بایرن رو فقط مزدک میرزایی میتونه خراب کنه , نمیدونم این آمارهای مسخره چیه توی بازی میگه
بازی موناکو و سیتی خوب بود , طفلک گفت اینا تو تاریخ به جز بازی رفت بازیه دیگه ای نکردن Big Grin من گفتم خداروشکر خداروشکر ...
وای وای مزدک میرزایی یهو کلید می کنه رو یه چیز بیخیالم نمیشه. مثلا یهو کلید میکنه رو لواندوفسکی و هی میگه که از اوج فاصله گرفته یا از اون ور یهو کلید می کنه رو یه بازیکن که چقدر خوب داره بازی می کنه.
برعکس بقیه برای من موناکو شانس صعود قائل بودم. اولا سه تا گل تو خونه حریف زده بود (که آخرشم با همین صعود کرد) بعد کسایی که بازی رفت رو دیده بودن تصدیق می کنن که سیتی اون بازی رو هم میتونست ببازه.

ارسال: #۳۶۱۸۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وای وای مزدک میرزایی یهو کلید می کنه رو یه چیز بیخیالم نمیشه. مثلا یهو کلید میکنه رو لواندوفسکی و هی میگه که از اوج فاصله گرفته یا از اون ور یهو کلید می کنه رو یه بازیکن که چقدر خوب داره بازی می کنه.
برعکس بقیه برای من موناکو شانس صعود قائل بودم. اولا سه تا گل تو خونه حریف زده بود (که آخرشم با همین صعود کرد) بعد کسایی که بازی رفت رو دیده بودن تصدیق می کنن که سیتی اون بازی رو هم میتونست ببازه.
فقط مونده بگه که تا حالا نشده مادربزرگ یکی از بازیکنای بارسا مریض باشه و این تیم ببازه

من بازی موناکو رو ندیده بودم ,ولی بعد از اون بازی رفتی که داشتن امید داشتم که صعود کنه .
بازی بارسا رو هم تا ۵-۱ با ترتیب گل ها درست حدس زده بودم ولی گل آخر رو که زد پیش بینیم رو خراب کرد Dodgy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close