زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۸۹۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  واقعا نمیشه حساب کرد، میری به سختی کار پیدا میکنی، عالی تحویل میدی، آخرشم چیزی بهت نمیدن یا ۲سال بعد میدن که با وضع تورم انگار ندادن

یاد برادرم افتادم.
یکبار می گفت چندوقت پیش دیدم یه مبلغی اومده به حسابم. هر چقدر فکر کردم این پول از کجا اومده به نتیجه ای نرسیدم.
بعد به شوخی ادامه داد: فکر کردم روزیِ "من حیث لایحتسب" بهم رسیده. Big Grin
بعدا فهمیدم این پول مربوط به فلان ترمیه که تو فلان دانشگاه تدریس کردم. تازه الآن اومده به دستم رسیده. :|
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۸۹۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این‌که دیگر مدرک به درد نمی‌خورد و باید به دنبال افزایش مهارت‌ها در رشته‌های گوناگون بود گفت: درحال حاضر در کشور ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار با مدرک دکتری داریم.
وی افزود: امروز ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار در مقطع دکتری داریم که سالانه ۳۰ هزار نفر نیز به این آمار اضافه می‌شود، درحالی‌که وزارت علوم به‌عنوان دستگاهی که بیشترین جذب را در این زمینه دارد، تنها می‌تواند ۲ هزار هیات علمی را در سال به کار گیرد و این نشان می‌دهد که باید به سمت مهارتی کردن رشته‌ها برویم و مردم نیز بدانند که دیگر مدرک تنها به دردشان نخواهد خورد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشکل اینه که هنوز که هنوزه راه پیشرفت در بعضی از کارها و پروژه ها از طریق هیئت علمی میگذره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۳۵۸۹۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط codin.)
نقل قول: یه سوال دارم البته یه جورایی شبیه نظرسنجیه فکر کنم جالب باشه اگه همه ی آقایون جواب بدن

سوال اینه: اگه دختر خانومی علاقه مندی خودشو نسبت به شما نشون بده و بخواد با شما آشنا بشه چه نظری دارید
آیا خوشتون میاد یا ترجیح میدین همیشه شروع کننده یه رابطه خودتون باشین ؟؟؟؟؟
واقعا لزومی نداره بیاد مستقیم بگه من میخوام باهات ازدواج کنم. پسر ها سنسور هاشون اینقدر قویه که وقتی سیگنالی هم نیست یه چیزایی دریافت میکنن به اشتباه حتی. کافیه خیلی غیر مستقیم نشون بده. اگر پسر خوشش بیاد میاد جلو و الا یعنی خوشش نیومده پسره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , moslem73421 , Innocence , shahlaj
ارسال: #۳۵۸۹۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  وقتی سیگنالی هم نیست یه چیزایی دریافت میکنن به اشتباه حتی.
Smile)))))))))))))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۵۹۰۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۵۹۰۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط Paraande.)
برای ازدواج هزینه ی جشن عروسی و طلا و کلی خرج دیگه به نظرم واقعا بیخوده. فقط مهم اینه دو نفر شغل و مهارتی داشته باشن و یه پس اندازی برای رهن خونه.
مثلا من در فامیل نزدیک دیدم دو نفر(تحصیلکرده ) اول زندگی کلی قرض کردن برای جشن عروسی و طلا و جهیزیه فقط بخاطر اینکه روز اولی که میرن زیر یه سقف همه چی کامل باشه تا حدی که دور این ولوم های اجاق گاز یا دستگیره یخچال روبان قرمز باشه. واقعا به نظرم بی معنیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۳۵۹۰۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ
فقط دو نفر به شناخت کامل برسن نسبت به هم ، به دل هم بشینن، با هم شروع کنن و کار کنن،هر دو توقعاتو بیارن پایین ،از کم شروع کنن، یه روزی میبینن تو اوجن ،پر از تجربه،پر از لذت سختیایی که باهم کشیدن و حالا شیرینیشم باهم تجربه میکنن. من هیچوقت با کسی که پولداره ازدواج نمیکنم چون وقتی من نبودم اون پولاشو به دست اورده پس وقتیم من کنارش نباشم خیلی راحت پولاشو خرج میکنه، هروقت دونفر با هم سختی به دست اوردن یه چیزی مث پول رو تجربه کردن اونوقت فقط هم برای هم خرجش میکنن و هدفشون خوشحالی طرف مقابله و قدر دان هم هستن ، و اینکه توقعاتشون بالانس میشه باهم...در غیر اینصورت میشه این آمارای طلاقی که مشاهده میکنید.....حالا پول یه قسمتشه خیلی چیزای دیگه هم هست......
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , stateless
ارسال: #۳۵۹۰۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
خیلی جالب بود نظرات دوستان
این سوال رو خانوم باربارا دی آنجلیس توی یکی از سمینارهاشون پرسیده بودن بعد همه آقایونی که توی سمینار حضور داشتن گفتن خوشمون میاد و اظهار رضایت کردن
منظور این نبود ک دختر خانوم پیشنهاد ازدواج بده ها
فقط ابراز علاقه و یه جورایی نشون دادن چراغ سبز برای آشنایی بعدها اگه تفاهم داشتن کار ب ازدواج میرسه لابد

من یه چیزی که متوجه شدم توی اینجور بحث ها اینه که پسرای ما خیلی فرق دارن با پسرهای خارج از کشور.. شاید به خاطر اینه که عرف و مذهب ما اینطور بهشون تلقین کرده که همیشه اونا باید شروع کننده باشن اما به نظر من دیگه نیازی نیس همه ی بار یه رابطه به دوش پسر باشه دختر هم باید بدونه پسر به همون اندازه ای ک اون دوس داره بهش توجه بشه و محبت بشه احساس نیاز میکنه و نباید همیشه یه پسر همه ی زحمت ها رو بکشه
البته نظر من بود و عقاید دوستان محترمه برای من
مرسی از دوستانی ک نظر دادن
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , elhamgh
ارسال: #۳۵۹۰۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
تو این اوضاع بیکاری و سختی و بدبختی یه تعداد جمع شدن می گن بیا از طریق بازاریابی شبکه ای بعد از یه مدت پولدار می شی ماهی ۳ چهار میلیون می گیری ...

من به همراه دوستم رفتیم تو دفتر بیز اینا از همون اول ریختن روی من که بعد از یه مدت فلانی و بهمان نمی دونم ولی نه تنها حرفشون رو باور نداشتم بلکه احساس می کردم دارن منو گول می زنن ! در هر صورت نرفتم ولی این دوستم رفت با کلاس های روانشانسی که اینا دارن ذهن رو شستشو دادن و بعد از سه چهار ماه این دوستم اینقدر به کسب درآمد از این طریق باور کرده بود که می گفت من تا عید پژو پارس می خرم از اینجا خخخخ گفتم باشه بخری برای منم یه بوق بزنی !!!!

بلاخره نزدیک عید هستش و باید ایشون یه پژو پارس می خرید ولی الان با روز اولش هیچ فرقی نکرده !!!!

می گه زمان زیاد می خواد بازم داره ادامه می ده !!!!

کاری به این کارا ندارم بحث ازدواج رو ادامه دهید !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , The BesT
ارسال: #۳۵۹۰۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ
این بحث اعتمادی که باید باشه خب سوال اینجاس که آدم چیجوری اعتماد کنه و جلو بره؟ هیچوقت صد در صد میشه مطمئن شد؟Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۹۰۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو این اوضاع بیکاری و سختی و بدبختی یه تعداد جمع شدن می گن بیا از طریق بازاریابی شبکه ای بعد از یه مدت پولدار می شی ماهی ۳ چهار میلیون می گیری ...

من به همراه دوستم رفتیم تو دفتر بیز اینا از همون اول ریختن روی من که بعد از یه مدت فلانی و بهمان نمی دونم ولی نه تنها حرفشون رو باور نداشتم بلکه احساس می کردم دارن منو گول می زنن ! در هر صورت نرفتم ولی این دوستم رفت با کلاس های روانشانسی که اینا دارن ذهن رو شستشو دادن و بعد از سه چهار ماه این دوستم اینقدر به کسب درآمد از این طریق باور کرده بود که می گفت من تا عید پژو پارس می خرم از اینجا خخخخ گفتم باشه بخری برای منم یه بوق بزنی !!!!

بلاخره نزدیک عید هستش و باید ایشون یه پژو پارس می خرید ولی الان با روز اولش هیچ فرقی نکرده !!!!

می گه زمان زیاد می خواد بازم داره ادامه می ده !!!!

کاری به این کارا ندارم بحث ازدواج رو ادامه دهید !!!
من نمیدونم میلیاردی هم پول در بیاد این شغل اصلا آدمو راضی میکنه که به خودش افتخار کنه؟ شایدم من زیادی ایده آل گرا و شعاری هستم (که البته هستم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , The BesT , sss
ارسال: #۳۵۹۰۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
خفمون کردن طرفدارای استاد! پناهیان و نزدیکی بسیار ظهور و ...

الان نظام شدیدا به فکر انتخاب رهبر(!) بعدیه، بعد از مرگ رهبری بهشون میگن شما که سال ها مغز مردم رو خوردین که ظهور امام زمان در زمان رهبری فعلی رخ خواهد داد.

خرج کردن از کیسه اعتقاد مردم و امام زمان که هنر نی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۵۹۰۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این‌که دیگر مدرک به درد نمی‌خورد و باید به دنبال افزایش مهارت‌ها در رشته‌های گوناگون بود گفت: درحال حاضر در کشور ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار با مدرک دکتری داریم.
وی افزود: امروز ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار در مقطع دکتری داریم که سالانه ۳۰ هزار نفر نیز به این آمار اضافه می‌شود، درحالی‌که وزارت علوم به‌عنوان دستگاهی که بیشترین جذب را در این زمینه دارد، تنها می‌تواند ۲ هزار هیات علمی را در سال به کار گیرد و این نشان می‌دهد که باید به سمت مهارتی کردن رشته‌ها برویم و مردم نیز بدانند که دیگر مدرک تنها به دردشان نخواهد خورد.

خدا نگذره از اونایی که نظام دانشگاهی کشور رو بی در و پیکر کردن
خدا ازشون نگدره

سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , sss , stateless
ارسال: #۳۵۹۰۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط The BesT.)
اتفاقا در مورد انی بازاریابی اینترنتی گفتید همین اتفاق تابستون برای من افتاد. یکی از دوستانم زنگ زد گفت بیا فلان جا فردا فلان ساعت.هرچه گفتم برای چی؟ گفت تو بیا میخوام سورپرایزت کنم! منم دیگه بیکار بودم رفتم !(البته قبلش به دوتا دوستام زنگ زدم گفتم من دارم میرم فلان مکان و آدرس کامل بهشون دادم ! گفتم اگر خبری ازم نبود دیگه واقعا پیگیر بشید! شاید خنده دار باشه ولی واقعا ترسیده بودم نمیدونستم کجا میرم ! ولی بازم میخواستم سورپرابز بشم! )
بعد رفتم اون دوست محترم اومد منو به بقیه معرفی کرد و یکسری اومدن کلی برام حرف زدن و یجوری حساب میکردن که یادمه با درصدهای خاصی سودی که میکردم را برام حساب میکرد و میگفت تصاعدی سودت میره بالا. روش محاسباتش درست بود و اینکه بگم غلط محاسبات ریاضی داشته باشه نبود ولی ته دلم نمیدونم حس خوبی نداشتم. هرچند برام حساب کرد و بعد از یکسال دقیقا سود من به ۱۳۳میلیون تومن میرسید . منم هیچی نمیگفتم فکر میکردن راضی هستم همون موقع بدجور گیر داده بودن ثبتنام کنید و یکدوره کلاسهای اموزشی براتون میذارید و ... ) . بعد از اون هم چندروز بعد همینجور به گوشیم زنگ میزدن که بیا و شما ثبتنام شدی و ... .از من انکار که وقت ندارم حتی میگفت استادهای دانشگاه هم دارن با ما همکاری میکنن تو چطور میگی وقت نداری حتی تو خونه هم میتونی با روزی دو ساعت کسب درآمد کنی و میلیونی سود کنی.چون اینها سودشون زنجیره وار هست و اگر من سود کنم یه درصدی میرسه به مافوقم و از سود مافوقم هم درصدی دوباره میرسه به مافوقش و همینجور زنجیره ادامه داره
ما هم دیگه مجبور شدیم جواب تلفنهای اون دوست را ندیم و یجورهایی رابطمون خرد بهم.بسکه گیر داده بود دست بردار نبود
یادمه بهم میگفتن با دوسال کار کردن میتونی یه تیکه زمین از جزیره هاوایی را بخری. خیلی حرفشون بامزه بود. حالا من نمیدونم یه تیکه زمین از جزیره هاوایی را گذاشتن دربسط بدن به کارمندهای شبکه های بازاریابی.هخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , SepidehP , neda_Network
ارسال: #۳۵۹۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ
عجب هوایی شده. باید دست عشقمو بگیرم بریم قدم بزنیم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close