زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۱۱۶
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه
تا ببینم آنقدر مرد هست تا این گل را برایم پیدا کند!!
همین مسخره بازی ها هست که جوونا میلی به ازدواج ندارن ...

من همیشه واسم سواله که آقا خانواده دختر و دختر ، از پسر n تا چیز میخوان که انتظار میره این شخص به این چیزا توی زندگیش رسیده باشه، حالا سوال من اینه که من باید از دختر خانم چی انتظار داشته باشم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۱۱۷
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط Innocence.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه

من همیشه واسم سواله که آقا خانواده دختر و دختر ، از پسر n تا چیز میخوان که انتظار میره این شخص به این چیزا توی زندگیش رسیده باشه، حالا سوال من اینه که من باید از دختر خانم چی انتظار داشته باشم؟
متوجه نشدم منظورتون از n تا چیز دقیقا چیه

پست من بیشتر یه ایده ی فانتزی بود که توی ذهنم بود و شوخی کردم با دوستان در موردش یکمی

اما در کل هر دختری و هر پسری از طرف مقابلش انتظاراتی داره دیگه

یعنی شما میخواین بگین هیچ انتظاری ندارین در اون زمان از طرف مقابلتون؟!!!
اگه اینطور باشه که خیلی جالبه اولین آدمی هستین که میبینم انتظاری نداره

اینکه جوونا میلی به ازدواج ندارن هم دلایلش این نیس مطمئن باشین
ارسال: #۳۵۱۱۸
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه

هیچ انتظاری Exclamation
اصولا انتظارها باید از سمت دختر باشه و پسر نباید هیچ انتظاری داشته باشه Big GrinBig Grin

جوونا میلی به ازدواج ندارن ! کی گفته خیلی داره ازدواج میشه هر روز !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۵۱۱۹
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  واقعا همینه... بعضی خواستن ها انگار جزوی از هویت آدم میشه. انگار بدون اون هیچ چیز نیستی و با اون همه چیز... انگار اگر اونو به دستش نیاری هیچی به دست نیاوردی. اول یک خواستن سادست... هرچقدر که ازت دورتر میشه بیشتر بهش حریص میشی..کم کم میشه آرزوت، رویات و یه روزی میبینی شده همه زندگیت... میبینی وجودت شده خواستن اون.....
دقیقا...قشنگ گفتین...

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه
خیلی قشنگه.. اما افسوس که پسرای این زمونه اصلا اینجوری نیستن عشق براشون معنی نداره..Undecided
من اگه پسر بودم این گل رو‌ هر جور شده برای عشقم پیدا میکردم..Rolleyes

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Innocence , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۲۰
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دلم برای هالا مادریدهای black تنگ شده

یکی از قدرت های مانشت ایشون هستن

بیا پسر رونالدو هم جایزه بهترین بازیکن جهان رو گرفت

من هیچوقت متوجه نشدم این هالا مادرید یعنی چی! Huh Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۵۱۲۱
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دلم برای هالا مادریدهای black تنگ شده

یکی از قدرت های مانشت ایشون هستن

بیا پسر رونالدو هم جایزه بهترین بازیکن جهان رو گرفت

من هیچوقت متوجه نشدم این هالا مادرید یعنی چی! Huh Undecided

یعنی "زنده باد"؟
نه؟

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اولین بادکنکی که داشتم را همان روز اول در دست هایم گرفتم و محکم بغلش کردم... ولی ترکید...

خیلی متن قشنگی بود ولی من اگه بودم دیگه هیچوقت نمیرفتم یکی دیگه بخرم.

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  من بادکنک های زیادی را داشتم ولی دوست داشتن را هیچوقت یاد نگرفتم

هرکی بلده به ما هم یاد بده...Sad

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Innocence
ارسال: #۳۵۱۲۲
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی قشنگه.. اما افسوس که پسرای این زمونه اصلا اینجوری نیستن عشق براشون معنی نداره..[تصویر:  undecided.gif]
من اگه پسر بودم این گل رو‌ هر جور شده برای عشقم پیدا میکردم..[تصویر:  rolleyes.gif]
واقعا اینجور کارها هم به نظر من معنی ندارن،‌یعنی هیچ چیزی رو نشون نمیده ! گل مشکی ،‌‌آبی و ... هیچ مشکلی از آدما حل نمیکنه مگر اینکه اونا رو از واقعیت زندگی و مشکلاتشون بیشتر دور کنه،‌ هر چند خیلی ها عاشق این جور چیزا هستن .
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۵۱۲۳
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اولین بادکنکی که داشتم را همان روز اول در دست هایم گرفتم و محکم بغلش کردم... ولی ترکید...

خیلی متن قشنگی بود ولی من اگه بودم دیگه هیچوقت نمیرفتم یکی دیگه بخرم.

لایک ... هزار تا لایک ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , Innocence
ارسال: #۳۵۱۲۴
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی قشنگه.. اما افسوس که پسرای این زمونه اصلا اینجوری نیستن عشق براشون معنی نداره..[تصویر:  undecided.gif]
من اگه پسر بودم این گل رو‌ هر جور شده برای عشقم پیدا میکردم..[تصویر:  rolleyes.gif]
واقعا اینجور کارها هم به نظر من معنی ندارن،‌یعنی هیچ چیزی رو نشون نمیده ! گل مشکی ،‌‌آبی و ... هیچ مشکلی از آدما حل نمیکنه مگر اینکه اونا رو از واقعیت زندگی و مشکلاتشون بیشتر دور کنه،‌ هر چند خیلی ها عاشق این جور چیزا هستن .

فکر نکنم توی شرایط جامعه و این گرونی و مشکلات اقتصادی هیچ خانمی همسرشو دنبال این داستانا بفرسته ولی توی فانتزی به نظرم قشنگه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , khayyam , نارین
ارسال: #۳۵۱۲۵
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی قشنگه.. اما افسوس که پسرای این زمونه اصلا اینجوری نیستن عشق براشون معنی نداره..[تصویر:  undecided.gif]

عاشق گل آبی و مشکی نیستن.
عاشق اینن که بدونن طرف مقابل چقدر براشون ارزش قائله.
یه زمانی هزار و یک شرط برای سنجیدن صداقت خواستگار می ذاشتن و آخرشم با سلام و صلوات و احترام جواب مثبت می دادن، حالا آدم جرئت نمی کنه یکبار الکی به طرف جواب رد بده، تا ثابت قدم بودنش تو علاقه اش رو محک بزنه! Undecided Big Grin

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هیچ انتظاری Exclamation
اصولا انتظارها باید از سمت دختر باشه و پسر نباید هیچ انتظاری داشته باشه Big GrinBig Grin

آفرین!
شما اگه با همین اعتقاد برید خواستگاری، بطور خودکار نصف مسیر رو تو این امر خطیر، درست و به سلامت طی کردید! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Menrva , SepidehP , ele
ارسال: #۳۵۱۲۶
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  نارین جون آقاتون راست میگن خب الان بعد از ازدواج دیگه دوس داشتنشون رو به شما ثابت کردن حتما و امتحانشونو پس دادن .. حالا ما چون دستمون به جایی بند نیس مجبوریم از این تست ها بگیریم مال قبل از ازدواجه بیشتر برای امتحان کردن طرف و محک زدنش
آره شما درست میگید ثابت شده بارها بهم . اما برای من دیگه تست نیست دوست داشتن این گله خب ادم دلش میخواد گل بخره Winkاصلا شایدم خودم سفارش دادم اومد تو گل فروشی های اینجا که ندیدم ... وای که چقدر دلم برای بیرون رفتن و تو خیابون قدم زدن و گل فروشی رفتن تنگ شده ....Sad

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۲۷
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Innocence.)
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  واقعا همینه... بعضی خواستن ها انگار جزوی از هویت آدم میشه. انگار بدون اون هیچ چیز نیستی و با اون همه چیز... انگار اگر اونو به دستش نیاری هیچی به دست نیاوردی. اول یک خواستن سادست... هرچقدر که ازت دورتر میشه بیشتر بهش حریص میشی..کم کم میشه آرزوت، رویات و یه روزی میبینی شده همه زندگیت... میبینی وجودت شده خواستن اون.....
دقیقا...قشنگ گفتین...

حتما میگویم رز سیاه
خیلی قشنگه.. اما افسوس که پسرای این زمونه اصلا اینجوری نیستن عشق براشون معنی نداره..Undecided
من اگه پسر بودم این گل رو‌ هر جور شده برای عشقم پیدا میکردم..Rolleyes
دقیقا مینروا جون چقد تفکرمون به هم شبیهه

به نظر منم خیلی کار قشنگیه اما این کار از نظر پسرا مسخره بازیه فکر میکنم

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  

عاشق گل آبی و مشکی نیستن.
عاشق اینن که بدونن طرف مقابل چقدر براشون ارزش قائله.
یه زمانی هزار و یک شرط برای سنجیدن صداقت خواستگار می ذاشتن و آخرشم با سلام و صلوات و احترام جواب مثبت می دادن، حالا آدم جرئت نمی کنه یکبار الکی به طرف جواب رد بده، تا ثابت قدم بودنش تو علاقه اش رو محک بزنه! Undecided Big Grin

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هیچ انتظاری Exclamation

آفرین!
شما اگه با همین اعتقاد برید خواستگاری، بطور خودکار نصف مسیر رو تو این امر خطیر، درست و به سلامت طی کردید! Big Grin
لایک فراوون

دقیقا خوشم میاد دخترا فهمیدن منظور من چی بوده و مساله گل مشکی یا قرمز نیس

پسرهای ما کلا دوس دارن همه چیزو راحت بدست بیارن و هیچ انتظاری هم ازشون نداشت

نمیدونم چرا اینقد براشون سخته زندگی رو عاشقانه نگاه کنن

(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  نارین جون آقاتون راست میگن خب الان بعد از ازدواج دیگه دوس داشتنشون رو به شما ثابت کردن حتما و امتحانشونو پس دادن .. حالا ما چون دستمون به جایی بند نیس مجبوریم از این تست ها بگیریم مال قبل از ازدواجه بیشتر برای امتحان کردن طرف و محک زدنش
آره شما درست میگید ثابت شده بارها بهم . اما برای من دیگه تست نیست دوست داشتن این گله خب ادم دلش میخواد گل بخره Winkاصلا شایدم خودم سفارش دادم اومد تو گل فروشی های اینجا که ندیدم ... وای که چقدر دلم برای بیرون رفتن و تو خیابون قدم زدن و گل فروشی رفتن تنگ شده ....Sad
عشقتون پایدار باشه عزیزم
رز سیاه چون خاصه و کمیاب و بدست آوردنشم سخته برای من خیلی جالبه و دوسش دارم
خوشحالم که تو هم این ایده فانتزی رو دوست داشتی و برات تداعی کننده ی گذشته ها شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Menrva , SepidehP , elhamgh
ارسال: #۳۵۱۲۸
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ق.ظ
یه جوری ام خسته ام که کلن مخم استاپ شده. کاش استرس نداشتم دیگه خداااا Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , elhamgh , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۲۹
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی قشنگه.. اما افس[تصویر:  rolleyes.gif]
فکر نکنم توی شرایط جامعه و این گرونی و مشکلات اقتصادی هیچ خانمی همسرشو دنبال این داستانا بفرسته ولی توی فانتزی به نظرم قشنگه Smile
ای بابا اقآاایووون اقااایووووووون حالا خوبه نگفتیم برین دنبال الماسا :-)))))))
خیلی سخت میگیریناBig Grin من میفرستم همسرموRolleyesاصلا خودمم باهاش میرمBig Grin
مهمممممم هموووووون تلاشش هستتتتتت کنه حتی یه شهر اطرافم بره دنبالش ما دخترا تا تهش میخونیم دیگه نیازی نیست بره تا مرز ترکیه Big Grin.توی همین تلاشش پر از معنیه.
مرد عمل باشیدBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , elhamgh , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۳۰
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
تصمیم گرفتم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close