زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۸۹۱
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
چون بهنام مدارکی رو هم از من رو کردن باید مطلبی رو عنوان کنم

بهنام قبل از اینکه من اون پست ها رو بزارم بهتون یه ایمیل زدم و درباره یه موضوعی با شما مشورت کردم دستتون درد نکنه جواب هم دادید

بعد واقعا این برام همیشه سوال بود که این سپاس ها برای چیه ( شاید به من ربطی نداشته باشه ولی سوال بود از سر کنجکاوی )

و اومدم با لحن شوخی گفتم ولی اگر می دونستم اون صحبت های من اینقدر شما رو اذیت می کنه هیچ وقت همچین حرفی رو نمی زدم

با این حال من ازتون عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۸۹۲
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  مخصوصا بخش دمپایی ابری شو Smile
کدوم دمپایی ابریBig Grinمن که دیگه با دمپایی ابری نمیتونم خشانتمو بروز بدم Sleepy رفتم سمت شیلنگو آجرو کمربندBig Grin

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  به خاطر جوی که غیردوستانه شده نمیخواستم تا مدتی پست بذارم ولی اینو میذارم و حداقل یه مدت توی این تاپیک نیستم.

صرفا خواستم به آفاق نشون بدم. گفتم عکس بگیرن از قبلیا توی پروفایل آفاق جون میذارم.

نرو پیورجون تو یکی از مدیرای باشخصیت و باسواد و آروم اینجایی منو یاد آئورا میندازیSmile هرکسی هم هرچی گفته قطعا قصدو غرضی نداشته ، من نصف دخترای قدیمی (منظورم فعالین این چند دو سه سال) اینجارو میشناسم و زمان زیادی رو باهاشون حرف زدم مطمئن باش که حداقل درمورد افروز سوتفاهم شده تو این دنیای مجازی لحن ها مشخص نیست بخاطر همین گاهی شوخی اگر یه استیکر کنارش نباشه و یا استیکر اشتباهی باشه بد برداشت میشه.

دستت درد نکنه خانوم مدیر
مدیر مدیرِ خوده مدیرهBig Grin
وااااای پروفایل مـــــن برم همه اشو پاک کنم تا ابروم نرفته Big GrinBig Grin مینروا بیا کمکTongueTongue

اولین بار همین، همین مدیر بهنام به من تیکه انداخت پونه کجایی که بیای بگی هااا بگی اونروز من کاردم میزدی خونم در نیومد خخخخخخخخخ

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۹۳
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ
تاپیک شب زنده داران در حال عذرخواهی و رفع سوتفاهم
----------------------------
می خواستم یه چیزی بگم، ترسیدم اوضاع پیچیده تر بشهConfused
----------------------------
وسط ۱۱ امتحان در ۱۷ روز من خواستگار عجول رو کجای دلم بذارم Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۸۹۴
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  نرو پیورجون تو یکی از مدیرای باشخصیت و باسواد و آروم اینجایی منو یاد آئورا میندازیSmile هرکسی هم هرچی گفته قطعا قصدو غرضی نداشته ، من نصف دخترای قدیمی (منظورم فعالین این چند دو سه سال) اینجارو میشناسم و زمان زیادی رو باهاشون حرف زدم مطمئن باش که حداقل درمورد افروز سوتفاهم شده تو این دنیای مجازی لحن ها مشخص نیست بخاطر همین گاهی شوخی اگر یه استیکر کنارش نباشه و یا استیکر اشتباهی باشه بد برداشت میشه.دستت درد نکنه خانوم مدیر
مدیر مدیرِ خوده مدیرهBig Grinوااااای پروفایل مـــــن برم همه اشو پاک کنم تا ابروم نرفته Big GrinBig Grin مینروا بیا کمکTongueTongue
افاقووو اومدم کمک بپر بریم :-))))))

پیووورجووووووون هیجاااااا نمیریا گفته باااااااااشمBig GrinTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۹۵
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اونایی هم که رفتن برگردن.
چه همزمانی عجیبی..
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  پونه کجایی که بیای بگی هااا بگی اونروز من کاردم میزدی خونم در نیومد خخخخخخخخخ
!!
و باز هم چه همزمانی عجیبی..

یوزرم رو پیور جان و آقا مسعود فعالش کردن واسه جزوه برداشتن لازمش داشتم..اونم همین امشب
عجیبه..
پاقدم عجیبی دارم. هر جا میرم یا خودم خواسته ناخواسته درگیر بحث و دلخوری میشم یا دوستام :/
اگه نمی اومدم باور کن الان دلخوری هم تو سایت نبود! :/

+پیور عزیزم نرو.. هرکس دیگه ای اون پست رو میزد بی توجه رد میشدم .. بعدا که من حوصله توضیح دادن داشتم و تو هم حوصله شنیدن داشتی بهت میگم چرا. تو ولی نرو. خب؟

----------------------------------------------------------

یکی امروز میگفت mind map و tree mind به درد نمیخوره. وقت گیره و بهتره به جای این نقاشیا و وقت تلف کردن ها با رمز و من در آوردیات (!) خلاصه بنویسم.
mind map رو میدونم چیه ولی tree mind رو نه. فرق دارن با هم یا هر دوش یه روشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , kilookiloo , stateless , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۹۶
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ
هممم!

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  یکی امروز میگفت mind map و tree mind به درد نمیخوره. وقت گیره و بهتره به جای این نقاشیا و وقت تلف کردن ها با رمز و من در آوردیات (!) خلاصه بنویسم.

نقاشی Big Grin Big Grin

به جای نقاشی دستی با نرم افزارشم میشه جنگولک بازی درآورد ، واسه من که مفید بوده، تحقیقات هم میگه مفیده.(البته من واسه note برداری استفاده نمی کنم آن چنان)

tree mind یا tree mapping نشنیدم، شاید منظورش concept mapping ه، قیافش شبیه به درخته، گوگل کنی فرقاش میاد مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , stateless
ارسال: #۳۴۸۹۷
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ
هان به پاس دوستیها ، دوستداران ، دوست تر
دوستان در آزمای روزگاران دوست تر

صالحان را صلح باید جنگ بر ما ناروا
آشتی با خلق باید سازگاران دوست تر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۸۹۸
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط amiraraz.)
‏تنها چیزى رو که با پول نمیتونى بخریش و یا داشته باشیش شرافته، انسان به شرافت نمیرسه مگر با رفتارش

فرق نداره من ۷ صبح پاشم یا ۱۰ صبح یا ۲ بعد از ظهر
، به هر حال پدرم ۱۰ مین قبل من میره دستشویی و دمپایی رو خیس میکنه :|

سوشی درست کردن که کاری نداره.ماهی رو تمیز می کنی و می ذاری تو ماهیتابه، ولی زیر ماهیتابه رو روشن نمی کنی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۸۹۹
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  نقاشی [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]

به جای نقاشی دستی با نرم افزارشم میشه جنگولک بازی درآورد ، واسه من که مفید بوده، تحقیقات هم میگه مفیده.(البته من واسه note برداری استفاده نمی کنم آن چنان)

tree mind یا tree mapping نشنیدم، شاید منظورش concept mapping ه، قیافش شبیه به درخته، گوگل کنی فرقاش میاد مثل
ممنون. شاید منظورش همین بود. از اینم خوشم اومد.
منم اینجور نقاشیا رو واقعا دوست دارم. به خصوص با خودکارهای رنگی وهایلایت.. دفترم از نظر اون شبیه دفتر نقاشیه.. ولی حس خوبی به خودم میده این شکل های رنگی.. آزاردهنده و کسل کننده نمیشه مطالبی که میخونم.
----------------------
برام جالب بود

فکر میکردم بعضی وقت ها تنبلم. الان فهمیدم نیستم . فقط ذهن فوق العاده دروغگویی دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP , stateless , jazana , Skyrim , ph0en1x
ارسال: #۳۴۹۰۰
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  نقاشی [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]

ممنون. شاید منظورش همین بود. از اینم خوشم اومد.
منم اینجور نقاشیا رو واقعا دوست دارم. به خصوص با خودکارهای رنگی وهایلایت.. دفترم از نظر اون شبیه دفتر نقاشیه.. ولی حس خوبی به خودم میده این شکل های رنگی.. آزاردهنده و کسل کننده نمیشه مطالبی که میخونم.
----------------------
برام جالب بود

فکر میکردم بعضی وقت ها تنبلم. الان فهمیدم نیستم . فقط ذهن فوق العاده دروغگویی دارم.
اینو سیو کردم بعدا بخونم. به به کاش بیشتر فعالیت میکردید شما Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Skyrim
ارسال: #۳۴۹۰۱
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ ب.ظ
از ترم اول، درس شبکه‌های کامپیوتری پیشرفته هم‌کلاسی شدیم تا همین ترم سه...
همین هفته پیش با هم سر کلاس ارائه داشتیم...
یک مشکلی هم همون ترم یک بین‌مون پیش اومده بود...
تا اینکه امروز تو گروه درسی‌مون دیدم که نزدیک‌ترین دوستش اعلامیه ترحیم‌شو گذاشته...
به همین سادگی...
دیگه بین‌مون نیست...
دوست هم‌سن و سال خودمون (۲۴ ساله) یک‌مرتبه ایست قلبی کرد و برای همیشه رفت... بدون حرف... بدون خداحافظی...
دیگه حتی یک دقیقه هم نمی‌تونیم ببینیمش که بابت همه اتفاقات خوب و بدی که تو این مدت برامون اُفتاده دلامونو با هم صاف کنیم...
داغ و حسرتی به دلمون خورد که هرگز فکرشو نمی‌کردیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , kilookiloo , RASPINA , khayyam , elhamgh
ارسال: #۳۴۹۰۲
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط stateless.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اونایی هم که رفتن برگردن.
چه همزمانی عجیبی..
----------------------------------------------------------

یکی امروز میگفت mind map و tree mind به درد نمیخوره. وقت گیره و بهتره به جای این نقاشیا و وقت تلف کردن ها با رمز و من در آوردیات (!) خلاصه بنویسم.

عجیب و شیرین.Smile
با چه ارسالِ خوبی هم برگشتید.

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ...
بدون حرف... بدون خداحافظی...
دیگه حتی یک دقیقه هم نمی‌تونیم ببینیمش که بابت همه اتفاقات خوب و بدی که تو این مدت برامون اُفتاده دلامونو با هم صاف کنیم...
داغ و حسرتی به دلمون خورد که هرگز فکرشو نمی‌کردیم...

خدا رحمتشون کنه و به خانوادشون صبر بده.

بخشِ آخر صحبتهاتون عالی بود عالی...

راست میگن دیگه: تو رو خدا تمومش کنید این قضیه کدورت ها و رفتن ها رو...

دوستان یادی از خانمِ Aurora کردن، منم خواستم بگم با اینکه مدتِ خیلی کوتاهی باهاشون آشنا بودم ولی خیلی ازشون یاد گرفتم و همیشه به یادشون هستم. انشاءالله هرجا هستن سلامت و شاد و موفق باشند.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RangiRangi , khayyam
ارسال: #۳۴۹۰۳
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
هان به پاس دوستیها ، دوستداران ، دوست تر
دوستان در آزمای روزگاران دوست تر

صالحان را صلح باید جنگ بر ما ناروا
آشتی با خلق باید سازگاران دوست تر
ارسال: #۳۴۹۰۴
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ
تنها تویی تو که می‌تپی به نبض این رهایی
تو فارغ از وفور سایه‌هایی ....

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۹۰۵
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینو سیو کردم بعدا بخونم. به به کاش بیشتر فعالیت میکردید شما [تصویر:  shy.gif]

خیلی خیلی لطف دارید شما. : )

راستی من تازه با brain wave therapy آشنا شدم. موج بتا و گاما موقع درس خوندن واقعا باعث تمرکز شد.
ولی خب هنوز زیاد سردرنمیارم ازش چون از فرکانس و طول موج و .. اطلاعات خاصی ندارم و حتی نمیدونم سوالی که دارم خیلی عامیانه است یا نه. شما میدونید از کجا بفهمم صداهای طبیعت و یا موسیقی های بیکلام چه فرکانسی دارن؟ یا هیچ آهنگی فرکانس خاصی نداره؟
مثلا تو سایت ناسا صداهای خارج از زمین رو هم- که البته امواج الکترومغناطیسی تبدیل شده به صوت هستند- گوش دادم دقیقا همین تمرکز رو داشتم که با موج گاما هم تجربه کردم. یکم کنجکاو شدم در این مورد بدونم. اگر اطلاعاتی داشته باشید یا بعدها اتفاقی مطلبی در این مورد دیدید ممنون میشم لطف کنید لینکش رو به من هم بدید.

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  عجیب و شیرین.[تصویر:  smile.gif]
با چه ارسالِ خوبی هم برگشتید.
خیلی ممنون : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close