زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۸۴۶
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  پی نوشت: این همه حواست باشه کاغذ رو صاف ببری و تمیز و اندازه ی هم بعد یهو دیروز بفهمی کاغذای آماده هست واسه کوئیلینگ. دخترا چیز خوبیه. Blush

پیورجان میشه نمونه کارتو بزاری لطفاSmile
نمیدونم کوئیلینگ چیه ولی من قبلا با دسرول دستمال کاغذی یه تابلو زدم که الان دیدم کارم شبیه کوئیلینگِ که شما میگید تابلو من تو این سبک کار بود که با گواش به صورت ترکیبی رنگش گرده بودم .ولی خب این عکسی که گذاشتم نیست Big Grin ما بهش میگیم خلاقیت با رول دستمال کاغذی Smile) بعد این کاغذایی که گفتی رو انقلاب میشه تهیه کرد ؟

[تصویر:  429198_WM3250583690299996346813911121730.jpg]

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness , zarisa , SepidehP
ارسال: #۳۴۸۴۷
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چقدر هنرمندHeart کوئیلینگ دوست میدارمBlush
لطف داری مینروا جونم HeartHeart نیستم اصلا هنرمند BlushUndecided

(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  پیورجان میشه نمونه کارتو بزاری لطفاSmile
نمیدونم کوئیلینگ چیه ولی من قبلا با دسرول دستمال کاغذی یه تابلو زدم که الان دیدم کارم شبیه کوئیلینگِ که شما میگید تابلو من تو این سبک کار بود که با گواش به صورت ترکیبی رنگش گرده بودم .ولی خب این عکسی که گذاشتم نیست Big Grin ما بهش میگیم خلاقیت با رول دستمال کاغذی Smile) بعد این کاغذایی که گفتی رو انقلاب میشه تهیه کرد ؟
حتما عزیزم. فقط الان عکس ندارم فقط همین یه نصفه ست. بقیه ش رو بعدا میفرستم یه ۳.۴ تا دیگه درست کردم Blush
عه چه جالب ندیده بودم من از اینا Heart ولی به فکر تابلو بودم Blush
آره اون مغازه هه که توی زیرزمین هست توی انقلاب روبه روی مترو یه خورده پایین تر. فک کنم اسمش افق بود اونجا داره مقواهای خوشگل ولی از اون کاغذ آماده ها ندیدم اونجا. توی یه سایتی دیدم. ولی باید اونجا هم داشته باشه ولی به چشم من نخورده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , afrooz-OMD , d_felfelak , zarisa , Behnam‌
ارسال: #۳۴۸۴۸
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چقدر هنرمند[تصویر:  heart.gif] کوئیلینگ دوست میدارم[تصویر:  blush.gif]
به کی می‌دی کوئیلینگاتو اونوقت؟ Rolleyes

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  آقا انصافا اگر IP ها رو ترک میکنید اینا رو رسوا کنید[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] البته اگر با قواعد دموکراسی در تضاد نیست[تصویر:  confused.gif]
دموکراسی و قواعدش رو ولش کن داداچ دانشجوی لیسانس مسلط به ++C سراغ داشتی یه ماه بهم قرضش بده کارم راه می‌افته Big Grin واسه خودش بیشتر نفع داره Big Grin کمبود نیرو شده Dodgy
واقعا زمونه عوض شده. زمان ما میدیدم یکی داره ریسرچ میکنه سریع خودمونو میچسبوندیم یه چیزی بکنیم از پروژه. الان لیسانس ها طاقچه بالا میزارنBig Grin
ارسال: #۳۴۸۴۹
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
pure جان کارت قشنگه
ولی یکم با عجله رول کردی
توی انتخاب رنگ هم یکم بیشتر دقت کن چون تابش و نور قشنگی کارو چند برابر میکنه بنابراین باید به رنگهایی که برای پس زمینه و کار اصلیت انتخاب میکنی حساس باشی

پ.ن:
آفاق و مینروا جون، عروس داماد خیلی وقته که هویتشون مشخصه : )))) دیگه آمار لایک زدن هارو همه مون داریم :دی
تبریک میگم بهتون
امیدوارم زندگیتونو ازون زندگیهای قشنگ بسازید ازون مثال زدنیا : )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۳۴۸۵۰
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پ.ن:
آفاق و مینروا جون، عروس داماد خیلی وقته که هویتشون مشخصه : )))) دیگه آمار لایک زدن هارو همه مون داریم :دی
تبریک میگم بهتون
ظاهرا مانشت سبب خیر شده این بار.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , afrooz-OMD
ارسال: #۳۴۸۵۱
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
روزی مانشت ....

باید صبر کرد !
ارسال: #۳۴۸۵۲
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پ.ن:
تبریک میگم بهتون
ظاهرا مانشت سبب خیر شده این بار.
خیر مانشت سبب خیر نشده. اگه اون دوستانی که این همه آمار لایک رو داشتن همون قدر پیگیر پیامای توی صفحه ی ما هم بودن متوجه میشدن که پیش از مانشت بوده.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌ , so@ , elhamgh
ارسال: #۳۴۸۵۳
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  خیر مانشت سبب خیر نشده. اگه اون دوستانی که این همه آمار لایک رو داشتن همون قدر پیگیر پیامای توی صفحه ی ما هم بودن متوجه میشدن که پیش از مانشت بوده.
خب باشه سبب خیر نشده.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , afrooz-OMD
ارسال: #۳۴۸۵۴
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  pure جان کارت قشنگه
ولی یکم با عجله رول کردی
توی انتخاب رنگ هم یکم بیشتر دقت کن چون تابش و نور قشنگی کارو چند برابر میکنه بنابراین باید به رنگهایی که برای پس زمینه و کار اصلیت انتخاب میکنی حساس باشی

پ.ن:
تبریک میگم بهتون
اما ترکیب بندی رنگها و انتخاب رنگها رو خوب انتخاب کرده هم تضاد هست درش هست و هم همخوانیِ رنگها... اینکه از توی عکس درست مشخص نمیشه و با دوربین معمولی قشنگیه کارو چند برابر نمیکنه چون زاویه عکس و نورهای استفاده شده باعث تغییر رنگها میشن..تکنیک عکس برداری و نورپردازی نیازه برای چندبرابرشدن قشنگیِ کار .. پس از نزدیک باید ببینیمBlush.

افروزجون ما که تازه نمیدونیم ..
دیگه امار لایک زدن ها...طرز صحبتت خوب و قشنگ نبود.کاش یجور دیگه میگفتیSmile.

(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  خیر مانشت سبب خیر نشده. اگه اون دوستانی که این همه آمار لایک رو داشتن همون قدر پیگیر پیامای توی صفحه ی ما هم بودن متوجه میشدن که پیش از مانشت بوده.
بله کاملاHeartBlush من شاهد پیور جونBlush. انشاا خوشبخت بشین درکنار هم تا سالیان سال تاهمیشه به شادی و سلامتی عزیزم:-*Heart

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۵۵
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط barca.)
امو ما حالو حوصله امار لایک و پیام و.. نداریم خودتون بگین
تنها چیزی که من این مدت یادمه اینه که یه نفر کلن قبل از اینکه پست یکی بیاد بالا این لایک رو زده Big Grin

مگه کسی بیکاره؟چه انتظارا واه واه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۸۵۶
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  امو ما حالو حوصله امار لایک و پیام و.. نداریم خودتون بگین
تنها چیزی که من این مدت یادمه اینه که یه نفر کلن قبل از اینکه پست یکی بیاد بالا این لایک رو زده Big Grin

مگه کسی بیکاره؟چه انتظارا واه واه Big Grin
چه مثل دخترا حرف میزنین یلحظه به پسربودنتون شک کردم.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۵۷
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چه مثل دخترا حرف میزنین یلحظه به پسربودنتون شک کردم.
اخی شور نزنین ایشالا نوبت شما هم میشه همین فرمون رو برین
شک به پسر بودن یه نفر بده ها اینجا شک کردین اشکال نداره تو واقعیت شک نکنین عواقب داره Big Grin Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۸۵۸
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چه مثل دخترا حرف میزنین یلحظه به پسربودنتون شک کردم.
اخی شور نزنین ایشالا نوبت شما هم میشه همین فرمون رو برین
شک به پسر بودن یه نفر بده ها اینجا شک کردین اشکال نداره تو واقعیت شک نکنین عواقب داره Big Grin Big Grin
کسی شور نمیزنه نظر شمارو نخواستم شما با همون فرمون اعتماد به فضاتون چپ نکنین یموقع صلوااااات
متوجه نشدم منظورتون رو. اینجا هم واقعیه. دخترونس خب حرفاتون:|

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , Saman , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۵۹
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  کسی شور نمیزنه نظر شمارو نخواستم شما با همون فرمون اعتماد به فضاتون چپ نکنین یموقع صلوااااات
متوجه نشدم منظورتون رو. اینجا هم واقعیه. دخترونس خب حرفاتون:|
متوجه چیش نشدین؟
شما اینقد داری شور می زنی که لحن شوخی رو هم تشخیص نمی دی با این دفاع شما ایشالا سفارش شما رو هم بکنن بذارن اول لیست Big Grin

ارسال: #۳۴۸۶۰
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  مگه کسی بیکاره؟چه انتظارا واه واه [تصویر:  biggrin.gif]
خب تو که به یه درجه از خاله‌زنکی رسیده بودی کی کدوم رو لایک می‌کنه، یه ذره ادامه می‌دادی همون رو متوجه می‌شدی.

(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شک به پسر بودن یه نفر بده ها اینجا شک کردین اشکال نداره تو واقعیت شک نکنین عواقب داره [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
احترام خودت رو حفظ کن بارسا. این چند ماه اخیر هر بار اومدی به یکی یه چیز پروندی جیم شدی. سفارشی کردی رو هم به نزدیکانِ خودت بکن، هر کسی متوجه نشد منظورت رو من شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , so@ , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close