زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۹۳۱
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اگه بخواهیم قوانین نیم فاصله رو رعایت کنیم، «مبتنی بر اجرا» رو چجوری باید بنویسیم؟
بنظرم هر سه تا کلمه را باید فاصله کامل گذاشت بینشون. نیم فاصله برای مثلا کلماتی مثلا "می شود " یا "داده است" هست
مرسی. البته در این فایل یک سری موارد دیگه رو هم گفته بینشون نیم فاصله گذاشته می شود. نمی دونم اون عبارت من جز این موارد حساب می شود یا نه.
Farsi_typing_rules.pdf
اندازه فایل: ۳۱/۹۹ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۹۳۲
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط تولد آفتاب.)
جمعه ساکت
جمعه متروک
جمعه چون کوچه های کهنه، غم انگیز
جمعه اندیشه های تنبل بیمار
جمعه خمیازه های موذی کشدار
جمعه بی انتظار
جمعه تسلیم
...

فروغ فرخزاد
ارسال: #۳۳۹۳۳
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط darush12.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در رابطه با ازدواج تایپیکی جدا وجود دارد بهتر است اونجا این صحبت ها شود .

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...Cool

(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  جمعه ساکت
جمعه متروک
جمعه بی انتظار
جمعه تسلیم
...

جمعه ساعت ۶ بیدار
جمعه مملو از جزوه های معنادار
جمعه چون وُیس های استاد نکته دار
جمعه اندیشه های سوال های امتحان جاندار
جمعه فریاد تمرینهای پاسخ ندار
جمعه با شوق دیدن سوال
جمعه جنگیدن برای یک امتحان
...
ارسال: #۳۳۹۳۴
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  جمعه ساعت ۶ بیدار
جمعه چون وُیس هاس استاد نکته دار
جمعه با شوق دیدن سوال
...
جمعه خواب تا لنگ ظهر Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: darush12
ارسال: #۳۳۹۳۵
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در رابطه با ازدواج تایپیکی جدا وجود دارد بهتر است اونجا این صحبت ها شود .

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...Cool

(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  جمعه ساکت
جمعه متروک
جمعه بی انتظار
جمعه تسلیم
...

جمعه ساعت ۶ بیدار
جمعه چون وُیس هاس استاد نکته دار
جمعه با شوق دیدن سوال
...

عالی بود. مرسیWinkWinkWink
ارسال: #۳۳۹۳۶
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ
میگ میگ سلامBig Grin
اول از همه افروز جونمHeart دل منم براتون تنگ میشه و خیلی وقتا بهتون فکر میکنم و از خدا میخوام که بهترینا نصیبتون بشه... بعضی از بچه های مانشت واقعا بزرگوارن ...دلم برای ساراها(دوتا سارا) پوونه افروز خود تو Smile آوا و ای تی اکسپرت و وستا و مدیر آرورا و ارس تنگ میشه خداروشکر دیلیجنت زهرا و مینروا رو که هرروز میبینمBig Grin

یه هفته رفتم خونمون و به چندروز نکشید که هوا زمستونی شد از قضا همه گلدونام تو اتاق بود جز یکی از گلدونام که گلدون هدیه یکی از عزیزترین آدمای زندگیم بود و هست وقتی بهم هدیه دادش خیلی کوچولو بود تازگیا اسمشو فهمیده بودمو نوع قلمه زدنشو تو اینترنت یاد گرفته بودم و میخاستم براش گلدون جدید بخرم اخه خیلی قد کشیده بود و گلدونش براش تنگ شده بود و به قول یکی از دوستام دوتا نی نی هم داشت (دوتا کنارش جوونه زده بود) وقتی رفتم خونه یادم رفته بود که از تراس بردارم بذارمش داخل اتاق ،امروز برگشتم دیدم گلم تو بالکن اتاق نیست از بچه ها پیگیر گلم شده دیدم گلم یخ زده ، خیلی براش ناراحتم و خودمو سرزنش میکنم که چرا یادم رفت برش دارمSad تا این که رفتم سراغ هسته های لیموترشی که گذاشته بودم جوونه بزنن ،دیدم همشون جوونه زدن خوشحال شدم از جوونه زدن هسته ها ولی گل ساکولنتم دیگه نیستشSad یه گل دارم اسمش بنت قنسول خیلی زیباست ولی ساکولنت دوستم یه چیز دیگه بودSad
از آذر بدم میادSad خیلی دلگیرهSad

[تصویر:  426589_2-copy-300x200.jpg]
ساکولنت یخ زده امSad
[تصویر:  426589_photo_2016_11_25_18_46_54.jpg]
[تصویر:  426589_photo_2016_11_25_18_47_34.jpg]
بنت قنسول

[تصویر:  426589_photo_2016_11_25_18_45_58.jpg]
[تصویر:  426589_photo_2016_11_25_18_45_27.jpg]
اینم لیموهای جوونه زده Big Grin تا چندسال دیگه بهمون لیمو ترش میده Smile
[تصویر:  426589_photo_2016_11_25_18_46_27.jpg]

آخ چقدر حرف زدم Tongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , diligent , afrooz-OMD , sara9009
ارسال: #۳۳۹۳۷
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ب.ظ
خواه ناخواه بعضیا زندگی شون لاکچری! هست. حرفِ مشترک، نوعِ دوستِ مشترک و هزار تا چیز دیگه نمیشه پیدا کرد باهاشون، نه که خودشون رو بگیرن، میگم چیز مشترک واسه حرف زدن نیست حتی.
قدیما اینطوری نبود؟ بود؟ سطح روابط و افکار آدما این همه متفاوت نبود. قدیم یعنی همون ۶-۷ سال پیش حتی.
نمی دونم ولی من شخصاََ با آدمایی که توی "دوردست" زندگی میکنن خیلی حس راحتی بیشتری دارم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Behnam‌
ارسال: #۳۳۹۳۸
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  این برندش خوبه البته. یادمه سبزیجات خشک هم داشت.
سوپ هاش هم خوبه.
سالاد ماکارونی هم عالیه. اگر با کنسرو سبزیجات درست کنین، ۱۰ دقیقه ای آماده است.

من همیشه دیر به جاهای خوشمزه میرسم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۹۳۹
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  میگن سه تا هفت سال اختلاف سنی معقولی هست
ولی واقعا اگر کسی که هفت سال ازت کوچیکتره یا هفت سال ازت بزرگتره پیداش بشه و بقیه شرایطش مناسب باشه و حتی خیلی خوب باشه
ته دلت بازم راضی هستی؟
البته فکر میکنم زندگی با دختری که هفت سال کوچیکتره برای آقایون اونقدرا مسئله حادی نباشه تازه به نظر خوب هم میاد( وگرنه اینهمه پسر دهه شصتی نمیرفتن سراغ دخترای کوچولوی ۷۴ای و کوچیکتر)(و جدا از اون سن عقلی که مطرح کردن)
ولی برای یه دختر زندگی با کسی که هفت سال ازش بزرگتره چه حسی داره؟ رضایت بخشه؟
پ.ن: نظر خودمو نمیگم میخوام به جمع بندی برسم
دختر خیلی کوچیکتر هم باشه واقعا جالب نیست! کلا توی دو فضای ذهنیتی متفاوت قرار میگیرن پسر و دختر.
ولی در کل سن و عقل هم برای فرد به فرد فرق میکنه واقعا. ممکنه پسری شرایط فکری و عقلیش جوری باشه که حتی به صلاحش باشه با یک دختر بزرگتر از خودش ازدواج کنه. یکی با هم سن خودش و در اکثر مواقع با کوچیکتر از خودش.

من میگم اگه پسری ۷ سال از دختر بزرگتره و همه چیزش برای دختر اوکی و خوب باشه (اخلاق، چهره، خونواده، شخصیت و فرهنگ و ...) چرا که نه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۳۹۴۰
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من میگم اگه پسری ۷ سال از دختر بزرگتره و همه چیزش برای دختر اوکی و خوب باشه (اخلاق، چهره، خونواده، شخصیت و فرهنگ و ...) چرا که نه؟!

ممنووون

خب این تصور هستش که اون آقا پسر خیلی از کارها و شیطنت ها یا حتی رفتارهای ساده دخترو درک نمیکنه و حتی زشت میبینه و همین ممکنه مشکل ایجاد کنه :/ حتی خیلی جاها خیلی از رفتارها و حرفهای دخترو به پای بچه بودنش میذاره و روش حساب نمیکنه
میدونم این مسائل ممکن بود حتی برای پسری که همسن دختر هم هست با توجه به فرهنگ و تربیت متفاوتش ایجاد بشه ولی....:/

نمیدونم واقعا...از اونجایی که اعتقادم اینه که دو نفر باید اول باهم رفیق باشن بعد همسر، وقتی اختلاف سنی هفت سال باشه فک نمیکنم این رفاقته جواب بده بیشتر حس سرسپرست داره تا رفیق!
نمیدونم درست فکر میکنم یا نه ...کلا خیلی پیچیدست چون هر طور فکر می کنم مثال نقضش توی ذهنم میاد!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice
ارسال: #۳۳۹۴۱
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  میدونم این مسائل ممکن بود حتی برای پسری که همسن دختر هم هست با توجه به فرهنگ و تربیت متفاوتش ایجاد بشه ولی....:/
فرهنگ خیلی خیلی مهمه به نظرم باید تشابه فرهنگی و قومیتی داشته باشن یا اینکه یه مترجم استخدام کنن Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , The BesT , Saman
ارسال: #۳۳۹۴۲
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
ازدواج در سن عاقل بودن بهتره نه در سن ...
ارسال: #۳۳۹۴۳
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط darush12.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من میگم اگه پسری ۷ سال از دختر بزرگتره و همه چیزش برای دختر اوکی و خوب باشه (اخلاق، چهره، خونواده، شخصیت و فرهنگ و ...) چرا که نه؟!

ممنووون

خب این تصور هستش که اون آقا پسر خیلی از کارها و شیطنت ها یا حتی رفتارهای ساده دخترو درک نمیکنه و حتی زشت میبینه و همین ممکنه مشکل ایجاد کنه :/ حتی خیلی جاها خیلی از رفتارها و حرفهای دخترو به پای بچه بودنش میذاره و روش حساب نمیکنه
میدونم این مسائل ممکن بود حتی برای پسری که همسن دختر هم هست با توجه به فرهنگ و تربیت متفاوتش ایجاد بشه ولی....:/

نمیدونم واقعا...از اونجایی که اعتقادم اینه که دو نفر باید اول باهم رفیق باشن بعد همسر، وقتی اختلاف سنی هفت سال باشه فک نمیکنم این رفاقته جواب بده بیشتر حس سرسپرست داره تا رفیق!
نمیدونم درست فکر میکنم یا نه ...کلا خیلی پیچیدست چون هر طور فکر می کنم مثال نقضش توی ذهنم میاد!

ببینید در واقع نمیشه یک نسخه واحد تهیه کرد برای افراد مختلف...اگر واقعاً ذهنتون درگیر کرده بهتره روی مواردی زوم کنید که این موقعیت دارند و بازهم بعدش به این نکته احتمالاً میرسید که : به تعداد انسانها راه هست برای رسیدن به خدا Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۳۹۴۴
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من میگم اگه پسری ۷ سال از دختر بزرگتره و همه چیزش برای دختر اوکی و خوب باشه (اخلاق، چهره، خونواده، شخصیت و فرهنگ و ...) چرا که نه؟!

اینکه دونفر قبل از اینکه با هم همسر باشن باید دوتا دوست صمیمی با هم باشن دو نفر که درد همدیگه را داشته باشن شادی و غمشون مال همدیگه باشه دقیقا درسته. اینطور نیست که حس سرپرست بودن داشته باشه. بستگی به طرف مقابلتون داره همه آدمها مثل هم نیستن. باید طرف مقابلتون را خوب بشناسید. به قول دوستمون اختلاف سنی تقویمی و عقلی متفاوته. شاید هفت سال اختلاف سنی باشه ولی رفاقت بینشون باشه تا سرپرست بودن. همش بستگی به طرف مقابل داره.همه آدمها مثل هم نیستنSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Pure Liveliness , Saman , barca , Skyrim , ele , sss
ارسال: #۳۳۹۴۵
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
تا ۱۱ آذر، مصادف با اول ربیع الاول چیزی نمونده CoolBig Grin
اثراتش از همین حالا هویداست. Wink

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close