زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۹۵۶
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
با سلام و خسته نباشیید

این پست رو برای تبریک تولد یکی از مدیران بازنشسته ی سایت اقای علیخانی با نام کاربری (Fardad-A) می زنم

امروز داشتم قسمت امار انجمن و متولدین سه مهر رو نگاه میکردم که یه اسم به نظرم خیلی آشنا اومد، این اسم رو در دورانی که عضو مانشت بودم زیاد دیده بودم و فکر می کنم ایده ی کلی طراحی سایت از ایشون بوده، البته باز دقیق نمیدونم... به هرحال میخواستم امروز که تولد یکی از کاربرهای بازنشسته ی مانشت هستش تبریک صمیمانه بهشون بگم و بابت تمام تلاشها و راهنمایی هاشون ازشون از جانب همه تشکر کنم که عدالت اموزشی و... رو با ایده این سایت در حق همه ی دانشجویان و.......... لطف کردند.

تولدت مبارک دوست عزیز برات بهترینها رو آرزو میکنم، همیشه شاد باشی

لینک زیر رو هم به شما تقدیم میکنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent
ارسال: #۳۲۹۵۷
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  ....... این پست رو برای تبریک تولد یکی از مدیران بازنشسته ی سایت اقای علیخانی با نام کاربری (Fardad-A) می زنم
.....
یادمه تولدشون، تیر ماه بود.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho
ارسال: #۳۲۹۵۸
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  ....... این پست رو برای تبریک تولد یکی از مدیران بازنشسته ی سایت اقای علیخانی با نام کاربری (Fardad-A) می زنم
.....
یادمه تولدشون، تیر ماه بود.

البته من همون طوری که گفتم از امار متولدین امروز دیدم حالا درست باشه یا نباشه خبر ندارم به هر حال من نکته ی مثبتش رو میگیرم میگم تولدشون امروز بوده انشالله که باشه

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۹۵۹
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
نمیدونم چرا گاهی توی درس خوندن تنبلی می کنم.
بعد دو سه روز به امتحان استرس می گیرم.Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۲۹۶۰
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
درحالی که فوتسال ما تو یک چهارم نهایی بازی داره
رسانه ی میلی داره واسمون جت لی پخش می کنه !

سایتای اینترنتی هم این موقع ها مورد هجوم کاربرا واقع میشن و سرورهاشون تا حد انفجار پیش میره !
آخه دردمون رو به کی بگیم !

ارسال: #۳۲۹۶۱
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ق.ظ
هیچ درکی از اتفاق امروز ندارم .........
طرف می گه کارت خوبه ها اما زیادی مهربونی زیر ابت رو می زنن
می گم یادتون رفته بخاطر چی اومدم بیرون؟گفتم اشتباه می کنید و فقط هستم تا ثابت کنم درست گفتم
می گه اره ولی تقصیر خودت بود چرا به فلانی یاد دادی به تو چه ربطی داره ته اشم کار خودت بود من که قدرت تشخیصم رو از دست ندادم اونم اومده کلی پشت سرت بد گفته که فقط دزدی اطلاعات می کنه و این کار منم نمونه اشه واسه همین وقتی گفتی این از نظرت اشتباه اس گارد گرفته بودن که باعثش این بوده اون موقع بررسی نکرده بودم
می گم:افلانی گفته مطمئنید؟
می گه: اگه بدونی دیگه چی گفته این چشای گرد شده ات می شه شبیه توپ والیبال می شه
و می خنده
بعد جدی می گه: برگرد سرکارت
این بدترین بدترین دعوت مجدد به کار بود
چقدر فک کرده بودم که اگه قرار شد برم چی بگم ولی عین منگولا فقط نگاه کردم واقعا نمی فهممشون
من اصلا طرف نمی شناختمش درست اصلا مال بخش ما نبود فقط قرار بود کارشو بررسی کنم کارش فاجعه بود اصلا هیچیش درست نبود انقدر گفت من اگه کارمو از دست بدم فلان می شم منم خیرسر خواستم نون کسی رو نبرم کمکش کردم و هرچی می دونستم نمی دونستم گفتم بهش کار خودم چند برابر شد ته اشم دیدم نمی تونه چقدر وقت گذاشتم ک کار تموم شه تا مثلا بعد درست یاد بگیره اما الان هیچ درکی ندارم که طرف این حرفا رو برای چی گفته؟ که چی بشه مثلا؟ هنوزم نمی فهمم خنگم بد توی این موضوع
لعنت به هرچی بی خوابی و سردرده

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , diligent
ارسال: #۳۲۹۶۲
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ
Te mando flores que recojo en el camino
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006
ارسال: #۳۲۹۶۳
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  Te mando flores que recojo en el camino

ها؟؟؟؟Tongue
(گوگل ترنزلیت هم جواب نداد!!!Big Grin)

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۲۹۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ
گیت هاب دوباره تغییر کرد. بعد از اضافه کردن آیکن لایسنس به بالای ریپو ها و تغییر صفحه پروفایل کاربر ها، بخش Projects رو هم اضافه کرده. در کل تغییراتش مثبت بوده، مخصوصا دو تغییر اول رو دوست دارم.

ارسال: #۳۲۹۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  هیچ درکی از اتفاق امروز ندارم .........
طرف می گه کارت خوبه ها اما زیادی مهربونی زیر ابت رو می زنن
می گم یادتون رفته بخاطر چی اومدم بیرون؟گفتم اشتباه می کنید و فقط هستم تا ثابت کنم درست گفتم
می گه اره ولی تقصیر خودت بود چرا به فلانی یاد دادی به تو چه ربطی داره ته اشم کار خودت بود من که قدرت تشخیصم رو از دست ندادم اونم اومده کلی پشت سرت بد گفته که فقط دزدی اطلاعات می کنه و این کار منم نمونه اشه واسه همین وقتی گفتی این از نظرت اشتباه اس گارد گرفته بودن که باعثش این بوده اون موقع بررسی نکرده بودم
می گم:افلانی گفته مطمئنید؟
می گه: اگه بدونی دیگه چی گفته این چشای گرد شده ات می شه شبیه توپ والیبال می شه
و می خنده
بعد جدی می گه: برگرد سرکارت
این بدترین بدترین دعوت مجدد به کار بود
چقدر فک کرده بودم که اگه قرار شد برم چی بگم ولی عین منگولا فقط نگاه کردم واقعا نمی فهممشون
من اصلا طرف نمی شناختمش درست اصلا مال بخش ما نبود فقط قرار بود کارشو بررسی کنم کارش فاجعه بود اصلا هیچیش درست نبود انقدر گفت من اگه کارمو از دست بدم فلان می شم منم خیرسر خواستم نون کسی رو نبرم کمکش کردم و هرچی می دونستم نمی دونستم گفتم بهش کار خودم چند برابر شد ته اشم دیدم نمی تونه چقدر وقت گذاشتم ک کار تموم شه تا مثلا بعد درست یاد بگیره اما الان هیچ درکی ندارم که طرف این حرفا رو برای چی گفته؟ که چی بشه مثلا؟ هنوزم نمی فهمم خنگم بد توی این موضوع
لعنت به هرچی بی خوابی و سردرده
این جور اتفاقات متاسفانه در همه ی شرکت ها وجود داره و یا حداقل من از خیلی ها شنیدم که در موقعیت های مشابه شما قرار گرفتن در سرکار و حتی دیدم و به قول شما هیچ درکی ندارم که چرا افراد این جور رفتارها رو دارند. آدمایی که سن و سالی دارن و مثلا جزو قشر فرهیخته ! هستیم. بعضی ها به شدت کوچکتر از سن عقلی شون رفتار می کنند، چه در موقعیت شغلی و چه در دانشگاه!
کاش بزرگ می شدیم! می فهمیدیم! قضاوت نمی کردیم! انتظار بیش از حد از بقیه نداشتیم! منطقی برخورد می کردیم! به کسی تحقیر نمی کردیم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , ستاره ی صبح
ارسال: #۳۲۹۶۶
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ
چه میکنه این stackoverflow!!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۹۶۷
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  چه میکنه این stackoverflow!!

چه می کنه Big Grin ؟
ارسال: #۳۲۹۶۸
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ
انتظار داره جلو بقیه هر حرفی رو بهش نزنی ... اما خودش جلو بقیه حرفی رو بهت می‌زنه که ...
ارسال: #۳۲۹۶۹
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  شما کلاً قضیه رو نگرفتید. کاربر gogooli شریف درس نمی‌خونه که شما برداشت کردید شریفی بودنش رو به سر اون که بهشتی خونده می‌زنه. ضمناً جوابی که اون شخص داده کاملاً حکایت از تازه به دوران رسیدگی‌ش داره چون هر کسی که با محیط آکادمیک آشنایی داشته باشه، حالا نه حتماً چار تا مقاله داشته باشه، صرفاً دو تا ایمیل هم رد و بدل کرده باشه متوجه میشه که اون جور جواب دادن اصلاً صحیح نیست و هر کسی باشه ناراحت می‌شه.

اتفاقا برعکس، تازه به دوران رسیده اونایی هستن که انتظار دارن همه چیزو دو دستی تقدیمشون کنن. چند وقت پیش یه ابزاری میخواستم و به نویسنده مقاله ایمیل زدم، خیلی محترمانه برگشت گفت نمیدم، ولی اینا هستن شاید به کارت بیاد. جالب اینجاست که بقیه ی نویسنده ها رو هم CC کرد که در جریان باشن. تازه ازم پرسید که دقیقا دنبال چی هستی شاید بتونم بیشتر کمکت کنم و اتفاقا هم کرد. ولی ابزار اولیه رو هر کاری کردم نداد که نداد. منم اصلا ناراحت نشدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۹۷۰
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  شما کلاً قضیه رو نگرفتید. کاربر gogooli شریف درس نمی‌خونه که شما برداشت کردید شریفی بودنش رو به سر اون که بهشتی خونده می‌زنه. ضمناً جوابی که اون شخص داده کاملاً حکایت از تازه به دوران رسیدگی‌ش داره چون هر کسی که با محیط آکادمیک آشنایی داشته باشه، حالا نه حتماً چار تا مقاله داشته باشه، صرفاً دو تا ایمیل هم رد و بدل کرده باشه متوجه میشه که اون جور جواب دادن اصلاً صحیح نیست و هر کسی باشه ناراحت می‌شه.

اتفاقا برعکس، تازه به دوران رسیده اونایی هستن که انتظار دارن همه چیزو دو دستی تقدیمشون کنن. چند وقت پیش یه ابزاری میخواستم و به نویسنده مقاله ایمیل زدم، خیلی محترمانه برگشت گفت نمیدم، ولی اینا هستن شاید به کارت بیاد. جالب اینجاست که بقیه ی نویسنده ها رو هم CC کرد که در جریان باشن. تازه ازم پرسید که دقیقا دنبال چی هستی شاید بتونم بیشتر کمکت کنم و اتفاقا هم کرد. ولی ابزار اولیه رو هر کاری کردم نداد که نداد. منم اصلا ناراحت نشدم.
عرض کردم اون سوالی که ازش پرسیدم راجع به یک تکنیکی بود که خودش ارائه نداده بود، یکی دیگه چندین سال قبل ارائه داده بود اون هم ازش استفاده کرده بود (مقاله ای هم ازش نخوندم).
ضمن این که خارج از این مورد من واقعا نمی فهمم اگر کسی یه ابزاری رو خودش هم می سازد و نمی خواد بقیه ازش استفاده کنن چرا مقاله اش می کنه. فقط برای citation،..!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close