زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۸۲۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۳-۵-۲ تو ضد حمله ها ضعیف نیست؟ اگه توپ از اون ۵ تا هافبک رد بشه، ۳ تا مدافع میتونن مانع گل شدن بشن؟Big Grin

نه دیگه نقطه ضعف این سیستم همینه. اگه ضد حمله بزنن به احتمال زیاد گل میشه و ما مجبوریم زمین خواستگاری رو با شکست ترک کنیم. Dodgy
مگه اینکه اون ۳ تا مدافع خیلی باتجربه باشن و دوتا هافبک کناری هم توو رفت و برگشتا سریع باشن Wink

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , blackhalo1989 , gogooli
ارسال: #۳۲۸۲۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  یادش بخیر آخرین پست من تو تاپیک ازدواج حال و هوای فوتبالی داشت ...
خووولاصه اینجا بحث ازدواجی نکنید که باز میبرمش سمت فوتبال، بعد به نتایج دلخواه و مد نظرتون نمیرسید و حتی شاید تا آخر عمر مجرد بمونید Big GrinTongue
همچین آدمایی هستیم ما Cool
شما دستت تو کاره (الکی مثلا!) برای خواستگاری ۴-۳-۳ بهتره یا ۴-۴-۲؟Tongue

هیچ کدومش خوب نیست...Tongue از من می شنوید حداکثر ۳،۴ نفر دیگه رو با خودتون ببرید خواستگاری یعنی حداکثر بتونید سیستم ۲،۱،۱ پیاده کنید مثلا! Big Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , sara9009 , stateless
ارسال: #۳۲۸۲۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  نه دیگه نقطه ضعف این سیستم همینه. اگه ضد حمله بزنن به احتمال زیاد گل میشه و ما مجبوریم زمین خواستگاری رو با شکست ترک کنیم. Dodgy
مگه اینکه اون ۳ تا مدافع خیلی باتجربه باشن و دوتا هافبک کناری هم توو رفت و برگشتا سریع باشن Wink
پس آماده سازی پیش فصل خیلی مهمه برای هافبک های کناری. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۲۸۲۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
همه چیز می تواند تغییر کند حتی تصویر آواتار ...
ارسال: #۳۲۸۲۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
یکی از کسل‌کننده‌ترین مواقع زندگی مواقعیه که یه مهمون دو روزه قراره بیاد اما نمیاد. خودش و تو رو با هم رو هوا نگه داشته. دیروز گفتن شب میایم، اگر نشد صبح میایم‌ امروز صبح زنگ زدن آدرس گرفتن که بیان، واسه ناهار منتظرشون بودیم دیدیم خبری نشد. وقتی هم که زنگ زدیم بپرسیم کجان، تازه معلوم شد صبح هم نتونستن بیان. آخرشم گفتن یا بعدازظهر میایم یا ..‌. :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , sss , RASPINA
ارسال: #۳۲۸۲۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یکی از کسل‌کننده‌ترین مواقع زندگی مواقعیه که یه مهمون دو روزه قراره بیاد اما نمیاد. خودش و تو رو با هم رو هوا نگه داشته. دیروز گفتن شب میایم، اگر نشد صبح میایم‌ امروز صبح زنگ زدن آدرس گرفتن که بیان، واسه ناهار منتظرشون بودیم دیدیم خبری نشد. وقتی هم که زنگ زدیم بپرسیم کجان، تازه معلوم شد صبح هم نتونستن بیان. آخرشم گفتن یا بعدازظهر میایم یا ..‌. :|
شمام زنگ بزنید بگید ببخشید ما خونه نیستیم و برید بیرون تا نیان و متوجه بشن. Tongue جدی میگم Blush
بدتر از اون اینه که ما چند روز پیش عروسی دعوت بودیم ولی خاله م اینا زنگ زدن که میایم شب و چون چند روز قبلش گفته بودن میایم و ما خونه نبودیم مامانم نگفت عروسی دعوتیم Undecided اگه من گوشی رو برمیداشتم قطعاََ جواب میدادم. :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۲۸۲۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یکی از کسل‌کننده‌ترین مواقع زندگی مواقعیه که یه مهمون دو روزه قراره بیاد اما نمیاد. خودش و تو رو با هم رو هوا نگه داشته. دیروز گفتن شب میایم، اگر نشد صبح میایم‌ امروز صبح زنگ زدن آدرس گرفتن که بیان، واسه ناهار منتظرشون بودیم دیدیم خبری نشد. وقتی هم که زنگ زدیم بپرسیم کجان، تازه معلوم شد صبح هم نتونستن بیان. آخرشم گفتن یا بعدازظهر میایم یا ..‌. :|
شمام زنگ بزنید بگید ببخشید ما خونه نیستیم و برید بیرون تا نیان و متوجه بشن. Tongue جدی میگم Blush
بدتر از اون اینه که ما چند روز پیش عروسی دعوت بودیم ولی خاله م اینا زنگ زدن که میایم شب و چون چند روز قبلش گفته بودن میایم و ما خونه نبودیم مامانم نگفت عروسی دعوتیم Undecided اگه من گوشی رو برمیداشتم قطعاََ جواب میدادم. :|

آخه دلم واسه پسرش می‌سوزه.
طفلکی یکی دو ساله داره از مامان و باباش خواهش می‌کنه چند روز بیان خونه ما.
مامانش (دختر داییم) هم اول قرار شد آخرای تیر که سالگرد مامان‌بزرگم بود و واسه ختم میومدن بچه‌ها رو هم چند روز بیاره خونه ما، اما نشد. الآنم که از دیروز که به خاطر اصرار پسر بزرگش قرار شده بیان یکی دو شب بمونن و برگردن، به همسرش مرخصی نمیدن. ساکن تهران هم نیستن. واسه همین اومدنشون یه کم سخت شده و هر بار که همسرش واسه گرفتن مرخصی اقدام می‌کنه بهش چند ساعت مرخصی هم نمیدن که بتونه دخترداییم و بچه‌ها رو بیاره برسونه و برگرده.
حالا امشب دیگه ظاهراً فرصت آخره. اگه امشب هم نتونن بیان دیگه فکر کنم کنسل شه اومدنشون.
ارسال: #۳۲۸۲۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , Pure Liveliness , SepidehP
ارسال: #۳۲۸۲۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ
بد نبود. در مورد cronه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۳۲۸۳۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
واقعا بعضی ها حال آدم رو بهم می زنن. درباره یک تکنیک معروف (که مال خودش هم نبوده فقط می دونستم باهاش کار کرده) ازش سوال پرسیدم می خواهد جواب بدهد می گه برای انتقال دانشم باید استادم اجازه بده. حالا خوبه بهشتی است انقدر خودش رو گم کرده شریف بود چیکار می کرد. واقعا اونایی که اون سر دنیا هستن جواب آدم رو بهتر می دهند.
+ خیلی دلم می خواهد جواب میلش رو بدهم حرفم رو بهش بزنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nlp@2015 , SepidehP
ارسال: #۳۲۸۳۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ
اتودم پیدا شد.
انقدر اتود نخریدم که خودش دست از قایم شدن برداشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , ana9940
ارسال: #۳۲۸۳۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
یکی فونت های معروف که منم دوستش دارم (Proxima Nova):

ارسال: #۳۲۸۳۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط diligent.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  واقعا بعضی ها حال آدم رو بهم می زنن. درباره یک تکنیک معروف (که مال خودش هم نبوده فقط می دونستم باهاش کار کرده) ازش سوال پرسیدم می خواهد جواب بدهد می گه برای انتقال دانشم باید استادم اجازه بده. حالا خوبه بهشتی است انقدر خودش رو گم کرده شریف بود چیکار می کرد. واقعا اونایی که اون سر دنیا هستن جواب آدم رو بهتر می دهند.
برای پایان نامه ام یه مورد تقریبا این شکلی داشتم. طرف خودش دفاع کرده بود. بعد من ازش خواستم کسی که پیشش میرفت و کمکش کرده بود (پول میگرفت)رو به منم معرفی کنه، ولی این کارو نکرد! یه مورد دیگه از یکی از دوستام! (حیف نام دوست) خواستم پاورپوینت جلسه دفاعشو بهم نشون بده ولی گفت نمیدونم چیکارش کردم :| از این اتفاقا برام زیاد پیش اومد.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , s90211006
ارسال: #۳۲۸۳۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
دریا اگر سر میزند بر سنگ، حق دارد تنها دوای درد عاشق ناشکیبایی ست.
فاضل نظری
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۸۳۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط ۸_۸.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  واقعا بعضی ها حال آدم رو بهم می زنن. درباره یک تکنیک معروف (که مال خودش هم نبوده فقط می دونستم باهاش کار کرده) ازش سوال پرسیدم می خواهد جواب بدهد می گه برای انتقال دانشم باید استادم اجازه بده. حالا خوبه بهشتی است انقدر خودش رو گم کرده شریف بود چیکار می کرد. واقعا اونایی که اون سر دنیا هستن جواب آدم رو بهتر می دهند.

مشکل اون نیست، مشکل شمایی که داری از درون آتیش میگیری. حالا مگه شریفیا چه گلی به سر ملت زدن که شما داری بهشتی بودن ایشون رو تو سرش میکوبی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close