زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۱۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  چرا qt اینقدر خوبه ؟؟؟Wink
غیر از اینکه c++ هست (که من ازش خوشم نمیاد) و به درد دسکتاپ های بر مبنای gtk نمیخوره (فقط به درد kde میخوره).

پ.ن: البته میدونم که qt بیش از اینا امکانات داره و فقط به درد برنامه نویسی ui نمیخوره.

پس اصلا qt رو نمشناسید Cool

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۵۱۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
غیر از اینکه c++ هست (که من ازش خوشم نمیاد) و به درد دسکتاپ های بر مبنای gtk نمیخوره (فقط به درد kde میخوره).

پ.ن: البته میدونم که qt بیش از اینا امکانات داره و فقط به درد برنامه نویسی ui نمیخوره.
خوب پس توضیح بدید بیشتر آشنا بشم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۱۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

خوب پس توضیح بدید بیشتر آشنا بشم. Big Grin

css و html و python و جاوا وqml دیگه چیزی نیاز دارید
cross platform هم که هست

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۵۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  css و html و python و جاوا وqml دیگه چیزی نیاز دارید
cross platform هم که هست
بایندینگ هاشو میگید؟

تو جاوا که من ندیدم کسی از کیوت استفاده کنه. به اندازه کافی اکوسیستمش غنی هست که نیازی به کیوت نباشه. مخصوصا که فکر کنم کدش نیتیو باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۵۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  css و html و python و جاوا وqml دیگه چیزی نیاز دارید
cross platform هم که هست
بایندینگ هاشو میگید؟

تو جاوا که من ندیدم کسی از کیوت استفاده کنه. به اندازه کافی اکوسیستمش غنی هست که نیازی به کیوت نباشه. مخصوصا که فکر کنم کدش نیتیو باشه.

slot and signal Shy

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۵۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
به هر حال من با کیوت دورادور آشنا هستم و حوصله برگشتن به سی++ رو ندارم برای همین دور و بر کیوت هم نمیرم. همینطور علاقه اصلی من برنامه نویسی بک اند برای وب اپلیکیشن ها و وب سرویس ها هست که ارتباط خاصی با کیوت نداره خیلی. Smile

خدا رحم کرد این بچه کوچولوها زور ندارن وگرنه که من الان زنده نمونده بودم!

ارسال: #۳۱۵۲۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ
مشکل ترین چیز این است
که از جایت بلند شوی
بدون آنکه جایی باشد که به آن جا بروی!D:

کاناپه قرمز|میشل لبر

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۱۵۲۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ق.ظ
مگه مصاحبه های دکتری تموم نشده؟
دو هفته دیگه درسای ترم جدید میاد و سه هفته دیگه هم انتخاب واحد شروع میشه اما من هنوز بعد از حدود دو ماه، نمره های ترم پیشم رو (به غیر از یکیش) نمیدونم.
ارسال: #۳۱۵۲۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  مگه مصاحبه های دکتری تموم نشده؟
دو هفته دیگه درسای ترم جدید میاد و یه هفته دیگه هم انتخاب واحد شروع میشه اما من هنوز بعد از حدود دو ماه، نمره های ترم پیشم رو (به غیر از یکیش) نمیدونم.
یک سری از نمره های ترم ۱ ما رو اردیبهشت دادن! اون درس ها پروژه هم نداشتن
یادمه اول ترم ۱ می گفتن چون بعضی پروژه های ترم ۱ رو شما تا ترم ۲ وقت دارین تحویل بدین تا اردیبهشت می شه نمره ها رو زد ولی می گم حتی درس هایی بودن که پروژه هم نداشتن ولی دیر گفتن. استاد صحیح هم کنه نمره ها رو دیر می گه.
ارسال: #۳۱۵۲۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  مگه مصاحبه های دکتری تموم نشده؟
دو هفته دیگه درسای ترم جدید میاد و یه هفته دیگه هم انتخاب واحد شروع میشه اما من هنوز بعد از حدود دو ماه، نمره های ترم پیشم رو (به غیر از یکیش) نمیدونم.
یک سری از نمره های ترم ۱ ما رو اردیبهشت دادن! اون درس ها پروژه هم نداشتن
یادمه اول ترم ۱ می گفتن چون بعضی پروژه های ترم ۱ رو شما تا ترم ۲ وقت دارین تحویل بدین تا اردیبهشت می شه نمره ها رو زد ولی می گم حتی درس هایی بودن که پروژه هم نداشتن ولی دیر گفتن. استاد صحیح هم کنه نمره ها رو دیر می گه.

آخه من این ترم باید تعداد واحدهائی که باید پاس کنم رو تکمیل کنم که ترم ۴ رو بذارم رو پایان نامه.
اونوقت از این ۲ تا درس یکیشو انتظار ۲۰ دارم (دیر اعلام شه هم ایرادی نداره).
اما یکیشو با اینکه شخصاً خیلی خونده بودم (روم به دیوار! سه دور خونده بودم) اما استاد امتحان رو طوری گرفتن که به جز یک نفر که خیلی از خودش مطمئن بود، بقیه مون اصلا نمیدونیم پاس میشیم یا نه!
واسه همین خیلی وقته که منتظر نمره این درسم که تکلیفم معلوم شه. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۱۵۲۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ
اینجا کم کم داره سایت ارواح میشه، مثل انجمنایی که هی بات ها توش پست میذارن

اکثر پستا تبلیغات و backlink و لینک به اینجا اونجا و فروش

سوالات علمی هم به جای تاپیک مخصوص، اینجا پرسیده میشه

not good, not good at all
ارسال: #۳۱۵۲۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  آخه من این ترم باید تعداد واحدهائی که باید پاس کنم رو تکمیل کنم که ترم ۴ رو بذارم رو پایان نامه.
اما یکیشو با اینکه شخصاً خیلی خونده بودم (روم به دیوار! سه دور خونده بودم) اما استاد امتحان رو طوری گرفتن که به جز یک نفر که خیلی از خودش مطمئن بود، بقیه مون اصلا نمیدونیم پاس میشیم یا نه!

سه دور؟؟؟؟؟!!!!!!!!!Confused تا حالا امتحانی ندادم که قبل امتحان دور اولم تموم شده باشه!!!Big Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , stateless , sss
ارسال: #۳۱۵۲۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  آخه من این ترم باید تعداد واحدهائی که باید پاس کنم رو تکمیل کنم که ترم ۴ رو بذارم رو پایان نامه.

سه دور؟؟؟؟؟!!!!!!!!!Confused تا حالا امتحانی ندادم که قبل امتحان دور اولم تموم شده باشه!!!Big Grin

گفتم که روم به دیوار! Big Grin
بارها بین درس برام اتفاق اُفتاده که دور اول یک مطلبی رو n مرتبه می‌خونم اما برام جا نمیفته، همونطور از روش رد می‌شم و دور اول رو تموم می‌کنم. روز بعد که دور دوم رو شروع می‌کنم همین که یکبار اون مطلب رو می‌خونم به طور عجیبی کاملاً برام جا میفته.
مرور کردن واقعاً معجزه می‌کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۵۲۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر numpy خفنه !

یعنی میشه ما هم یه مقاله خفن بدیم؟؟
خوشحالم که هر وقت میام مانشت از این پست های تکنیکی هست
یادم میندازه که باید برم سراغ یادگیری

البته اگه زیاد بشن حس عقب موندن میکنم

حالم که خوب نباشه از این پست ها ببینم میخوام قید یادگیری را بزنم

(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من از ترم ۵ کارشناسی که معجزهٔ مرور رو دیدم سعی کردم هر طور شده زودتر خوندن رو شروع کنم که به مرور برسم.
بارها بین درس برام اتفاق اُفتاده که دور اول یک مطلبی رو n مرتبه می‌خونم اما برام جا نمیفته، همونطور از روش رد می‌شم و دور اول رو تموم می‌کنم. روز بعد که دور دوم رو شروع می‌کنم همین که یکبار اون مطلب رو می‌خونم به طور عجیبی کاملاً برام جا میفته.
مرور کردن واقعاً معجزه می‌کنه.
من خیلی دیر فهمیدم اینو ...
ولی اگر عمری باقی موند و ارشد خوندم حتما چند دور میخونم
اصلا درس خوندن خیلی خوبه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss , SepidehP
ارسال: #۳۱۵۳۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر numpy خفنه !

یعنی میشه ما هم یه مقاله خفن بدیم؟؟
خوشحالم که هر وقت میام مانشت از این پست های تکنیکی هست
یادم میندازه که باید برم سراغ یادگیری
:|
سعی کنید self motivated باشید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close