زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۳۳۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  instagram.com/mansoreh.motamedi/
من میخوام بگم منروا حالا تو بگو مینروا Big Grin Big Grin Big Grin
منروا منروا اثر فیلم کره ایه جوگیر شدی Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۳۳۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  instagram.com/mansoreh.motamedi/
من میخوام بگم منروا حالا تو بگو مینروا Big Grin Big Grin Big Grin
منروا منروا اثر فیلم کره ایه جوگیر شدی Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
: )))) نه نه نه من روی این منروا مینروا حساسم بوگو مینِروا Big Grin: )))))))
بزودیBig Grin : )))) ۵۰قسمتههه سماااانههههههه اگ ۵ قسمت بود تازه شاید میدیدم اونم بخاطر علاقم ب عدد ۵Big Grin اصولا سریال نمیبینم زیاد، فقط یه شهرزاد دیدم‌اونم نصفه نیمهBig Grin، قبلن دردوران جوانیتر چندتا سریال کره ای دیدم اما چون تو گفتی حتما میبینمش سرفرصتBig Grin Tongue

{راستییییی سمانه گفتی خخخ یادم‌ اومد یچی بگم این خخخخ خخ عا خبب هیچوقت نتونستم درک کنم هضم کنم اصن نمیتونم بااین خخخخ ارتباط برقرار کنم هیچوقت خخخ ننوشتمBig Grin تومغزم نمیره این خخBig Grin : )))) Tongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۳۳۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  از یک جایی به بعد، حال آدم خوب نمیشود
دقیقا از یک جایی به بعد فکر می کنی دیگه قرار نیست حالت خوب بشه. فراموش نمی کنی. بقیه رو می بینی. مرگ آدم ها رو، مریضی ها رو ولی همه اش فکر می کنی مشکل تو بزرگترین مشکل دنیاست.
از یک جایی به بعد واقعا ذهنت خسته میشه. آرام میشی. چشمات شروع میکنه به دیدن واقعیت ها. دیگه سعی می کنی دست از انکار برداری که نه نمیشه. نه فقط من بودم و چرا. سخته ها. این چرا ها هنوزم با تو هستند. هنوزم یاد می کنی. فقط کم کم کنار میایی. یعنی خودت رو با شرایط جدید تطبیق میدی. آدم بزرگ میشه. واقعا آدم بعد یکسری اتفاقات همون ادم قبلی نیست و بزرگتر شده و این جای شکر داره.
گاهی این حال خوب نبودن ها و اشک ریختن ها لازمه. جدا خیلی هم لازمه. هر چقدر هم که شاید مدتی طول بکشه. ولی گیر کردن در بعضی چیزها لازم بوده. یک چیزهایی رو باید می دونستی که حالا فهمیدی کامل نه ولی تا حدی. پس حتی اگر مدتی درگیر این حال غیر خوب بودیم، هر چند اون لحظات تحملش سخته ولی وقتی بگذره چیزهایی خوبی رو ازش بدست آوردی. بعضی وقتا انقدری حالت خوب نبود که فکر می کردی الان ممکنه اتفاقی برات بیافته ولی گذشته همه چیز. بخیر هم گذشت.
خدا بعضی وقتا می خواد آدم در یک چیزهایی گیر کنه. واقعا ضروری هست که یک مدت حالم خوب نباشه و از اون حالت خنثی بودن و روزمرگی دربیاد. این از لطف خداست که می خواد ما رو بزرگتر کنه. در کنار اینکه سنت بیشتر شده، خودت هم بزرگتر بشی. از خدا خواسته بودم.
از حال خوبی که نداشتم و می نشستم ساعت ها با خدا و ... صحبت می کردم چیزهایی خوبی بدست آوردم. تمام اون لحظه که می نشستم و با خدا صحبت می کردم مثل یک فیلمی از جلوی چشمم می گذره.
بهترین هدیه ی امسالم همین حالم بود که خوب نبود که چیزایی خوبی برای من به همراه داشت که باید از خدا و هر وسیله ای که باعث شد من این هدیه رو داشته باشم ممنون باشم. چند تا چیز خیلی خوب هدیه گرفتم. امیدم به یک چیز خیلی خوب هست که زمانش دوره ولی صبر کردم زمانش برسه. چیزی که برعکس همیشه نه نگفتم و گفتم از خدامه.
اینا حرفای دل بود از چیزی که خودم تجربه کردم. پس حالی که خوب نیست و اشکی که ریخته میشه همیشه بد نیست. گاهی یک هدیه است.

وای چقدر نوشته هام طولانی میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , Menrva , diligent , fatemesoleimani , RASPINA , sss , mf1129
ارسال: #۳۱۳۳۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چه روز بدی بود امروز SadSadSad
اسامی پذیرش بدون کنکور رو زدن هیچ جا قبول نشدم SadSad
خیلی بد بود امروز خیلیSad
دلم گرفت خیلی وقته هیچ اتفاق خوبی برام نیافتاده Sad

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۳۴۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  چه روز بدی بود امروز SadSadSad
اسامی پذیرش بدون کنکور رو زدن هیچ جا قبول نشدم SadSad
خیلی بد بود امروز خیلیSad
دلم گرفت خیلی وقته هیچ اتفاق خوبی برام نیافتاده Sad
به قول مادربزرگم یه خیری توش هست.

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من زیاد اهل تلویزیون نبودم و نیستم. این سریال ها و فیلم ها رو تقریبا همشو یادمه اما هیچ کدوم رو نه دوست داشتم و نه دارم...
چ بی احساس چ بی ذوقUndecidedDodgyBig Grin
قرار نیست همه سلیقه شون مثل هم باشه. قرار نیست کسی که سلیقه اش مثل ما نبود رو بی احساس و بی ذوق بدونیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۱۳۴۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قرار نیست همه سلیقه شون مثل هم باشه. قرار نیست کسی که سلیقه اش مثل ما نبود رو بی احساس و بی ذوق بدونیم.
من جدی نگفتم.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۳۴۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ
به قول مادربزرگم یه خیری توش هست.

انشالله انجوری باشه تا حالا ایتقدر ناراحت نشده بودم SadSad

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۳۴۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ
به نظرم طلاهای قطعی المپیک این دوره به ترتیب اینان :

مهدی خدابخشی
کیانوش رستمی
سهراب مرادی
فرزان عاشورزاده
سعید عبدولی
حمید سوریان

که اگه اینا رو هم بهشون اضافه بشن و بتونن طلا بگیرن این دوره واقعاً به یادماندنی میشه :
امید نوروزی
بهداد سلیمی
قاسم رضایی
رضا یزدانی
حسن رحیمی
حسن یزدانی (که اگه هم وزن جوردن بارووز نبود اینم طلاش قطعی بود )
و شاید کیمیا علیزاده

میگن زهرا نعمتی هم امید طلا بهش دارن ولی من خوب نمیشناسم
بقیه زیاد امیدی به طلا گرفتنشون نیست
ولی فکر کنم این دوره بترکونیم
خیلی امیدوارم

ارسال: #۳۱۳۴۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به نظرم طلاهای قطعی المپیک این دوره به ترتیب اینان :
.
.
.
که اگه اینا رو هم بهشون اضافه بشن و بتونن طلا بگیرن این دوره واقعاً به یادماندنی میشه :
.
.
.

این لیست از طرفی خوش‌بینانه‌ست، خصوصا اون کلمه قطعی Smile چون مثلا تو هر دو المپیک قبلی از یوسف کرمی تو تکواندو چنین انتظاری بود یا از سوریان تو المپیک پکن! Dodgy از طرف دیگه هر طور حساب می‌کنم می‌بینم اینا نمی‌تونن طلا نگیرن! Wink

پی‌نوشت: من به احسان روزبهانی (بوکس) و تیم ملی والیبال هم امید دارم، ولی نه لزوما طلا، نقره و برنز! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۱۳۴۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
ساعت برنارد یطوری کار نمی کنه که بشه تنظیمش کرد بره چند ماه جلو؟ ((:
ارسال: #۳۱۳۴۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ
زندگــے کن
حتــے
اگـــر
بهترین هایت را از دست دادی...
چون
این زندگے کردن است که
بهترین های دیگر را
برایت میسازد...

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , Aurora
ارسال: #۳۱۳۴۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ساعت برنارد یطوری کار نمی کنه که بشه تنظیمش کرد بره چند ماه جلو؟ ((:
چند ماه که نه ولی چند روز به جلو شد و همین خیلی خوبه. راضیم (: دلم می خواد باز جلو تر بشه ها ولی دیگه هر چی خدا بخواد.
ارسال: #۳۱۳۴۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط Avril89.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یا مثلا رفتم کتاب فروشی یه لیستی دادم و گفتم هر چی از بالا داشتید می خوام. از بین اون چند کتاب، چندتایی شو بهم داد که گفتم کافیه. همه اشون با من حرف می زدند. هفت عادت مردمان موثر، جاناتان مرغ دریایی، از حال بد به حال خوب. به قول دوستم بعضی وقتا کتاب ها ادم ها رو انتخاب می کنند. شاید درست نباشه ولی به هر حال قشنگ بود. انگار این کتابا رو برای من نوشته بودند.
بعضی وقتا باید به همه چیز گفت خیلی ممنون. به همه ی دنیا (:
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هم خیلی قشنگه خوندنش میتونه خیلی کمکت کنه و بسیار آرامش بخشه جملات نابی توش هست مثلا: جان جانان هرگز دیر نمی کند ... جان جانان منظورش خداست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۱۳۴۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هم خیلی قشنگه خوندنش میتونه خیلی کمکت کنه و بسیار آرامش بخشه جملات نابی توش هست مثلا: جان جانان هرگز دیر نمی کند ... جان جانان منظورش خداست
نگید. من بعد از خوندن این کتاب یک اتفاقی برام افتاد ((: یه مدت داشتم کتابای تو این سبک می خوندم دقیقا آخرینش همین بود که کلا یه چیزی شد (: شوخی بود. نمی تونم بگم خوندن کتاب باعث یه اتفاقی میشه.
دقیقا خیلی خوبه. از اون کتابا که بیشتر برگه هاشو تا زدم و رسیدم به یه جاهاییش گریه کردم.
یادآوری خاطره کردید.
ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۳۱۳۵۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  از یک جایی به بعد واقعا ذهنت خسته میشه. آرام میشی. چشمات شروع میکنه به دیدن واقعیت ها. دیگه سعی می کنی دست از انکار برداری که نه نمیشه. نه فقط من بودم و چرا. سخته ها. این چرا ها هنوزم با تو هستند. هنوزم یاد می کنی. فقط کم کم کنار میایی. یعنی خودت رو با شرایط جدید تطبیق میدی. آدم بزرگ میشه. واقعا آدم بعد یکسری اتفاقات همون ادم قبلی نیست و بزرگتر شده و این جای شکر داره.

من از این کم کم کنار اومدن می ترسم
میترسم دیگه خودمو و آرزوهامو گم کنم
میترسم بی هدفی و رهاشدگی را در پیش بگیرم
میترسم فراموش کنم که باید دوباره تلاش کنم
شاید اینی که مینویسم مرتبط با متنی که نوشتی نباشه ولی مدتیه اینجوریم که اگه کاری موفق نشدم باهاش کنار میام من دوست دارم مثل اوایل جوانی مثل ۱۸ سالگی دیونگی کنم و برای رسیدن به اهدافم بدوم مثل حسی که موج به صخره میخوره و دوباره ودوباره محکم تر خودش را به صخره می کوبه اصلا باورش نمیشه که قراره متوقف بشه هنوز متوفقم نشده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close