زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۴۸۱
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم عید سعید فطر رو به همه تبریک و تهنیت عرض می کنم .

امیدوارم همیشه سلامت و سربلند باشید
یه آرزوی دیگه هم داشتی؟ چی بود؟ TongueBig Grin

سریع خوندی !!! اون آرزو رو بهتر بود تو تایپیک دیگه ای می گفتم !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۴۸۲
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
نتیجه چند روز استفاده از فدورا ۲۳ + گنوم۳: برای استفاده با ماوس زیاد مناسب نیست. چند تا باگ ها داره که بعضی وقت ها رو اعصابه.
پیش به سوی اوپن سوزه. Big Grin تعریفشو شنیدم. میخوام ببینم چطوریه. مخصوصا yast و delta rpm رو میخوام ببینم چجوریاست. Big Grin

آخ جون از فردا شیرطالبی و پیتزا رست بیف Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۰۴۸۳
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
اقا ما صب تا حالا تو تبدیل یه فرمتی موندیم اصن بد جور!! تو چین قدیمم ننوشتن که اینطور مونده باشن Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۴۸۴
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  اقا ما صب تا حالا تو تبدیل یه فرمتی موندیم اصن بد جور!! تو چین قدیمم ننوشتن که اینطور مونده باشن [تصویر:  biggrin.gif]
چه فرمتی به چه فرمتی؟ [تصویر:  413794_w01.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۴۸۵
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  چه فرمتی به چه فرمتی؟ [تصویر:  413795_w01.gif]
یه دیتاست txt دارم می خوام تبدیلش کنم به arff

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۴۸۶
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  یه دیتاست txt دارم می خوام تبدیلش کنم به arff
یه اسکریپت بنویس تبدیل کنه دیگه! یا سنتکس‌ای که میخوای رو بلد نیستی؟ نمونه‌ای از دیتاست رو بذار شاید بلد بودم :-؟
ارسال: #۳۰۴۸۷
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  یه اسکریپت بنویس تبدیل کنه دیگه! یا سنتکس‌ای که میخوای رو بلد نیستی؟ نمونه‌ای از دیتاست رو بذار شاید بلد بودم :-؟
اسکریپت که زیاده قبلا نوشته شده منتها این فرمته یه سری attribute باید براش تعریف کنی و یه سری دیتا حالا مشکل تو فایل txt هست که یه مجموعه از appi call هاست که نمی دونم چیو attribute بگیرم چی رو داده
حالا برات می فرستم یه نگاه کن

ارسال: #۳۰۴۸۸
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  منتها این فرمته یه سری attribute باید براش تعریف کنی و یه سری دیتا
دیگه در این حد که میدونستم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۴۸۹
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط barca.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  منتها این فرمته یه سری attribute باید براش تعریف کنی و یه سری دیتا
دیگه در این حد که میدونستم Big Grin
Big Grin
فتوشاپتم خوبه ها اواتارت ادمو یاد ابودان برزیلته می ندازه Big Grin انگار ابودانی نداره مانشت؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۰۴۹۰
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
بچهاا عیدتون مبارک. یخچالا رو بترکونین در حماسه ی فردا صبح Big GrinBig Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Masoud05 , pezhman.m-AI , diligent , khayyam , **sara**
ارسال: #۳۰۴۹۱
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ
دوستان خواستم یادآوری کنم سحری نمیدیم Big GrinBig GrinTongue برید بخوابید Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pezhman.m-AI , **sara**
ارسال: #۳۰۴۹۲
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ
تجربه اول از openSUSE 42.1 و KDE5: خیلی خوبه. ارزش امتحان کردن رو داره، شاید مشتری شدید! به نظر بی درد سر میاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۴۹۳
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ
خیلی بدِ انتخاب دیگه ای نداشته باشی! از بیحوصلگی مجبور شدم فیفا بازی کنم :| :| میدونم خیلی مسخرست ولی مجبور شدم! Big Grin Big Grin
من که زیاد سر در نیاوردم ولی فک کنم PS قشنگتر بود! Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara** , diligent
ارسال: #۳۰۴۹۴
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خیلی بدِ انتخاب دیگه ای نداشته باشی! از بیحوصلگی مجبور شدم فیفا بازی کنم :| :| میدونم خیلی مسخرست ولی مجبور شدم! Big Grin Big Grin
من که زیاد سر در نیاوردم ولی فک کنم PS قشنگتر بود! Dodgy
HuhHuhHuh
خیلی حرف زشتی بود!Big Grin

ارسال: #۳۰۴۹۵
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
آخ جوووون !! ناهااااااااار !!! Big GrinBig GrinBig Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close