زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۱۸۱
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یکی دو هفته پیش یه داستانی گذاشته شده بود درباره اینکه یه آقایی توی حموم میبینه دلاک پاش گرده و بیهوش میشه و وقتی به هوش میاد میره پیش صاب حمومه و میبینه پای اونم گرده و ...
با توجه به اینکه این تاپیک خیلی زود به زود آپدیت میشه چند صفحه احتمالا از اون صفحه گذشته. صاحب اثر لطف میکنه اون متن رو برام بفرسته. برای خود نویسنده راحت تره متن خودشو پیدا کنه. حتی یادم نیست کی اونو گذاشت که بخوام از رو ارسال هاش پیدا کنم
ممنون میشم Heart

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۱۸۲
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  به نظرتون میز مخصوص لپ تاپ برای اینکه هم مچ و هم گردن در حالت استاندارد قرار بگیرن، کفایت میکنه یا نه؟! ترکیب کی بورد بیسیم و میز لپ تاپ چطوره؟؟ پیچ و مهره های گردنم دیگه داره از جا در میاد :|

کدوم نوع میز لپ‌تاپ؟ از اینایی که روی فرش‌نشستنی هستن یا از این پایینی‌ها؟

[تصویر:  412939_3i6eocksfsx2nqhp3yqi.jpg]

این گردن‌درد احتمالا به خاطر اونه که مونیتورتون یا زیادی پایینه یا زیادی بالا که چون مجبور می‌شید برای دیدنش گردنتون رو قوس بدید، خب اینطوری گردن‌درد می‌گیرید، یه جوری باید میز یا صندلی رو تنظیم کرد که مونیتور دقیقا تو زاویه مستقیم چشماتون باشه (فکر کنم با نهایتا ۱۵ درجه پایین‌تر یا بالاتر). این مشکل رو می‌شه با استفاده از یک صندلی قابل تنظیم و یا افزایش ارتفاع مونیتور از طریق قرار دادن یک شی در زیرش یا استفاده از یک استند مثل تصویر بالا کرد. یه معیار خوب هم برای تشخیص سازگاری ارتفاعی میز و صندلی اینه که بین ران پای شما و بخش زیر میز نباید فاصله زیادی قرار داشته باشه، صرفا فاصله‌ای برای عبور جریان هوا کافیه.

واسه حل مشکل کمردرد، گاهی وجود یک صندلی فوق پیشرفته و دیجیتال (Big Grin) مدیریتی هم کافی نیست! البته خیلی خوبه که اون صندلی علاوه بر قابلیت تنظیم ارتفاعی، قابلیت کشش افقی هم داشته باشه ولی معمولا تو اکثر صندلی‌ها (دیگه مبل باشه بدتر!) یه فاصله‌ای بین بخش پشتی و کمر شما می‌افته و این قوس که معمولا کمتر برنامه‌نویسی حداقل یک بار توی عمرش این شکلی دیده شده (Big Grin) علت اصلی همون کمر درده، پس اگه اون صندلی قابلیت این رو نداره که کاملا بتونه قسمت کمر تا گردن بدن رو به عنوان تکیه‌گاه پوشش بده بهتره شما از یک پشتی نرم استفاده کنید، نه یک پشتی کوچیک که مثلا فقط بخشی از کمر رو پوشش می‌ده، که یک پشتی بلند برای کل بخش کمر تا نقطه شروع گردن.

[تصویر:  412939_5u76vo9uc6k5tnrxilec.jpg]

اما برای مچ‌درد فکر می‌کنم همون کی‌برد دوم + موس ارگونومیک + پد موس طبی راه حل خوبی باشه، چون خصوصا اگه شما زیر لپ‌تاپتون یه استند یا پایه خنک‌کننده هم داشته باشین و ارتفاع کیبرد بالاتر بره دیگه بدتر و حالت مچ به مرور زمان تغییر پیدا می‌کنه، دقیقا مثل اینکه توی باشگاه‌های ورزشی توصیه می‌کنن وزنه غلط نزدن بهتر از زدنه، چون به مرور زمان فرم طبیعی بدن رو تغییر می‌ده و در واقع نابود می‌کنه! Big Grin البته اگه همون دو قاعده بالا رعایت شه و خصوصا فاصله ران پا تا میز به اندازه کم باشه، این مشکل به صورت خودکار حل می‌شه.

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دیلیجنت بخواب لپ تاپ بزار رو پات [تصویر:  biggrin.gif]

شما احتمالا قصد جون ایشون رو دارید! Big Grin
ضمن اینکه گذاشتن لپ تاپ روی لحاف و پتو و اقلام مشابه فقط نابود شدن بدن رو در پی نداره! Big Grin بلکه وقتی روی اینا قرار می‌گیره، طبیعتا مجاری دریافت جریان هوا بهش هم بسته می‌شه و جدا از داغ شدن قطعات، پرزهای پتو و... رو هم به خودش جذب می‌کنه! و البته تا زمانی‌که لپ‌تاپتون خراب و در پی اون ایجاد بدسکتورهای شدید سخت‌افزاری و از دست رفتن اطلاعات هاردتون در اثر چنین واقعه‌ای و پرداخت هزینه‌های کلان بازیابی سخت‌افزاری توسط دستگاه PC3000 به قول خودشون اورجینال روسیه (Big Grin) نشید، شاید درس عبرتی نشه براتون! Big Grin
شما خیلی با کلاس و قانونمند رفتار میکنین!!!!!!! من که وقتی پای pc میشینم انواع مدل های نشستن رو عملی می کنم.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۱۸۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دیشب به خدا گفتم امسال پرونده این درس و دانشگاه ما رو هم ببند لطفا دیگه حسش نیس خسته ام میخام یه کم زندگی کنم Cool
البته درسته که بمب اتم نمیترکونم ولی فکرم که همش درگیرش هست !
تو هنوز زنده ای؟Big Grin

There is no there there.
ارسال: #۳۰۱۸۴
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  شما خیلی با کلاس و قانونمند رفتار میکنین!!!!!!! من که وقتی پای pc میشینم انواع مدل های نشستن رو عملی می کنم.

آخه صحبت از یه روز دو روز نیست که! صحبت از یه عمر زندگیه! شما به عنوان یه طراح یا برنامه‌نویس باید فکر سلامتی ۹۰ سالگی‌ت رو هم بکنی خب! Big Grin اگه این شیوه‌هایی که می‌گید برای بلند مدت هم جواب بده که خیلی خوبه! منم از این Flexibility استقبال می‌کنم! Big Grin

من همونطور که نمی‌تونم درس رو جایی جز میز تحریر بخونم، با کامپیوتر هم نمی‌تونم به شیوه‌های مختلف کار کنم، اتفاقا تو همین ماه رمضون از اونجا که امکانات اتاقم محدوده و مجهز به کولر اختصاصی نیست (Big Grin)، از افطار تا سحر می‌رفتم تو هال و لپ‌تاپ رو می‌ذاشتم روی این میز عسلی‌ها و خودم هم روی مبل می‌نشستم، الان که هنوز ماه رمضون تموم نشده احساس می‌کنم یه دردهایی در ناحیه کمر داره میاد سراغم! Big Grin در صورتی‌که توی همه این سال‌ها با میانگین ساعت شاید حدود ۱۰ تا ۱۶ فعالیت روزانه با لپ‌تاپ هیچ مشکلی در نواحی گردن، مچ و کمر حتی به صورت کوتاه‌مدت هم نداشتم، اگه تو اون کتاب کامپیوتر دبیرستان یه چیز به درد بخور پیدا می‌شد همین مبحث ارگونومیکس بود! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam
ارسال: #۳۰۱۸۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  شما خیلی با کلاس و قانونمند رفتار میکنین!!!!!!! من که وقتی پای pc میشینم انواع مدل های نشستن رو عملی می کنم.

آخه صحبت از یه روز دو روز نیست که! صحبت از یه عمر زندگیه! شما به عنوان یه طراح یا برنامه‌نویس باید فکر سلامتی ۹۰ سالگی‌ت رو هم بکنی خب! Big Grin اگه این شیوه‌هایی که می‌گید برای بلند مدت هم جواب بده که خیلی خوبه! منم از این Flexibility استقبال می‌کنم! Big Grin

من همونطور که نمی‌تونم درس رو جایی جز میز تحریر بخونم، با کامپیوتر هم نمی‌تونم به شیوه‌های مختلف کار کنم، اتفاقا تو همین ماه رمضون از اونجا که امکانات اتاقم محدوده و مجهز به کولر اختصاصی نیست (Big Grin)، از افطار تا سحر می‌رفتم تو هال و لپ‌تاپ رو می‌ذاشتم روی این میز عسلی‌ها و خودم هم روی مبل می‌نشستم، الان که هنوز ماه رمضون تموم نشده احساس می‌کنم یه دردهایی در ناحیه کمر داره میاد سراغم! Big Grin در صورتی‌که توی همه این سال‌ها با میانگین ساعت شاید حدود ۱۰ تا ۱۶ فعالیت روزانه با لپ‌تاپ هیچ مشکلی در نواحی گردن، مچ و کمر حتی به صورت کوتاه‌مدت هم نداشتم، اگه تو اون کتاب کامپیوتر دبیرستان یه چیز به درد بخور پیدا می‌شد همین مبحث ارگونومیکس بود! Big Grin
من کلا به یه حالت ثابت نمیشینم یا پام میره رو میز Big Grin یا رو صندلی میخوابم یا چهارزانو رو صندلی میشینم یا خیلی خانم وار مهندسی رو صندلی میشینم تا حالا هم کمر درد و اینا نداشتم فقط دروغ نگم غضروف انگشتام درد میگیره اونم به خاطر محکم زدن کیبورده که نمیتونم ترکش کنم ناخوداگله محکم میزنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۱۸۶
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
خواهشا واسه چشم درد هم راه حل بگید. من کل سال چشمام نابودهUndecided pdf هم به زور میخونم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۳۰۱۸۷
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  کدوم نوع میز لپ‌تاپ؟ از اینایی که روی فرش‌نشستنی هستن یا از این پایینی‌ها؟
یه میز قابل حمل که ارتفاع پایه هاش کم و زیاد هم بشه، مثلا بشه زمانیکه رو مبل هم که نشستی، ارتفاعشو تنظیم کنی که لپ تاپت دقیقا رو ب روی چشم قرار بگیره :|
من مدتی کارتن لپ تاپمو میذاشتم زیر لپ تاپ، یه مدتم کتاب مرحوم فردوسی رو Big Grinکه ارتفاعش مناسب بشه. فک کنم به نفرین فردوسی دچار شدم!
مرسی. اون عکس اولی ک گذاشتین جالب بود اما مشکل کی بورد باقی میمونه.
یه مدل هم تو نت دیدم، در حالت دراز کش میشد استفاده کرد ازش.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. البته شاید همون میزهایی ک رو فرش استفاده میشن به این شکل هم در بیان. نمیدونم!
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  خواهشا واسه چشم درد هم راه حل بگید. من کل سال چشمام نابوده[تصویر:  undecided.gif] pdf هم به زور میخونم.
یه نرم افزاری بود به اسم eyeLeo. یه مدت داشتمش، اون اوایل استفاده میکردم ولی بعد یه مدت وسط کار فکری، تا پیغامش میومد اعصابم خرد میشد میبستمش :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Milestone
ارسال: #۳۰۱۸۸
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  به نظرتون میز مخصوص لپ تاپ برای اینکه هم مچ و هم گردن در حالت استاندارد قرار بگیرن، کفایت میکنه یا نه؟! ترکیب کی بورد بیسیم و میز لپ تاپ چطوره؟؟ پیچ و مهره های گردنم دیگه داره از جا در میاد :|

کدوم نوع میز لپ‌تاپ؟ از اینایی که روی فرش‌نشستنی هستن یا از این پایینی‌ها؟

[تصویر:  412939_3i6eocksfsx2nqhp3yqi.jpg]

این گردن‌درد احتمالا به خاطر اونه که مونیتورتون یا زیادی پایینه یا زیادی بالا که چون مجبور می‌شید برای دیدنش گردنتون رو قوس بدید، خب اینطوری گردن‌درد می‌گیرید، یه جوری باید میز یا صندلی رو تنظیم کرد که مونیتور دقیقا تو زاویه مستقیم چشماتون باشه (فکر کنم با نهایتا ۱۵ درجه پایین‌تر یا بالاتر). این مشکل رو می‌شه با استفاده از یک صندلی قابل تنظیم و یا افزایش ارتفاع مونیتور از طریق قرار دادن یک شی در زیرش یا استفاده از یک استند مثل تصویر بالا کرد. یه معیار خوب هم برای تشخیص سازگاری ارتفاعی میز و صندلی اینه که بین ران پای شما و بخش زیر میز نباید فاصله زیادی قرار داشته باشه، صرفا فاصله‌ای برای عبور جریان هوا کافیه.

واسه حل مشکل کمردرد، گاهی وجود یک صندلی فوق پیشرفته و دیجیتال (Big Grin) مدیریتی هم کافی نیست! البته خیلی خوبه که اون صندلی علاوه بر قابلیت تنظیم ارتفاعی، قابلیت کشش افقی هم داشته باشه ولی معمولا تو اکثر صندلی‌ها (دیگه مبل باشه بدتر!) یه فاصله‌ای بین بخش پشتی و کمر شما می‌افته و این قوس که معمولا کمتر برنامه‌نویسی حداقل یک بار توی عمرش این شکلی دیده شده (Big Grin) علت اصلی همون کمر درده، پس اگه اون صندلی قابلیت این رو نداره که کاملا بتونه قسمت کمر تا گردن بدن رو به عنوان تکیه‌گاه پوشش بده بهتره شما از یک پشتی نرم استفاده کنید، نه یک پشتی کوچیک که مثلا فقط بخشی از کمر رو پوشش می‌ده، که یک پشتی بلند برای کل بخش کمر تا نقطه شروع گردن.

[تصویر:  412939_5u76vo9uc6k5tnrxilec.jpg]

اما برای مچ‌درد فکر می‌کنم همون کی‌برد دوم + موس ارگونومیک + پد موس طبی راه حل خوبی باشه، چون خصوصا اگه شما زیر لپ‌تاپتون یه استند یا پایه خنک‌کننده هم داشته باشین و ارتفاع کیبرد بالاتر بره دیگه بدتر و حالت مچ به مرور زمان تغییر پیدا می‌کنه، دقیقا مثل اینکه توی باشگاه‌های ورزشی توصیه می‌کنن وزنه غلط نزدن بهتر از زدنه، چون به مرور زمان فرم طبیعی بدن رو تغییر می‌ده و در واقع نابود می‌کنه! Big Grin البته اگه همون دو قاعده بالا رعایت شه و خصوصا فاصله ران پا تا میز به اندازه کم باشه، این مشکل به صورت خودکار حل می‌شه.

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دیلیجنت بخواب لپ تاپ بزار رو پات [تصویر:  biggrin.gif]

شما احتمالا قصد جون ایشون رو دارید! Big Grin
ضمن اینکه گذاشتن لپ تاپ روی لحاف و پتو و اقلام مشابه فقط نابود شدن بدن رو در پی نداره! Big Grin بلکه وقتی روی اینا قرار می‌گیره، طبیعتا مجاری دریافت جریان هوا بهش هم بسته می‌شه و جدا از داغ شدن قطعات، پرزهای پتو و... رو هم به خودش جذب می‌کنه! و البته تا زمانی‌که لپ‌تاپتون خراب و در پی اون ایجاد بدسکتورهای شدید سخت‌افزاری و از دست رفتن اطلاعات هاردتون در اثر چنین واقعه‌ای و پرداخت هزینه‌های کلان بازیابی سخت‌افزاری توسط دستگاه PC3000 به قول خودشون اورجینال روسیه (Big Grin) نشید، شاید درس عبرتی نشه براتون! Big Grin
شما خیلی با کلاس و قانونمند رفتار میکنین!!!!!!! من که وقتی پای pc میشینم انواع مدل های نشستن رو عملی می کنم.
نقل قول طولانی نکنید Big Grin Big Grin Tongue
همینکه پای کامپیوتر میشینی از خیلیا ی قدم جلوئی! Big Grin

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  اگه تو اون کتاب کامپیوتر دبیرستان یه چیز به درد بخور پیدا می‌شد همین مبحث ارگونومیکس بود! Big Grin
عه وا! من فقط همین ی قلم نخوندم از کتاب دبیرستان! حالا همون شداساس زندگی ما!
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  شما خیلی با کلاس و قانونمند رفتار میکنین!!!!!!! من که وقتی پای pc میشینم انواع مدل های نشستن رو عملی می کنم.

من کلا به یه حالت ثابت نمیشینم یا پام میره رو میز Big Grin یا رو صندلی میخوابم یا چهارزانو رو صندلی میشینم یا خیلی خانم وار مهندسی رو صندلی میشینم تا حالا هم کمر درد و اینا نداشتم فقط دروغ نگم غضروف انگشتام درد میگیره اونم به خاطر محکم زدن کیبورده که نمیتونم ترکش کنم ناخوداگله محکم میزنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  412949_dl.PNG]
این مدل پیشنهاد میکنم ؛ یکی از دوستام همیشه استفاد میکنه هیچچچچچچچچچچ مشکلی نداره Big GrinBig GrinBig Grin هیچچچچچچچچچچچچچ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  خواهشا واسه چشم درد هم راه حل بگید. من کل سال چشمام نابودهUndecided pdf هم به زور میخونم.
جواب شما بصورت ضمنی توسط عده ای کاربران داد شد! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pezhman.m-AI , samaneh@90 , **sara** , khayyam
ارسال: #۳۰۱۸۹
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  فقط دروغ نگم غضروف انگشتام درد میگیره اونم به خاطر محکم زدن کیبورده که نمیتونم ترکش کنم ناخوداگله محکم میزنم [تصویر:  biggrin.gif]

حالا یکم بیشتر فکر کنید، مطمئنین فقط همین یه مورد بود؟ Big Grin من شک دارم! Big Grin

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  خواهشا واسه چشم درد هم راه حل بگید. من کل سال چشمام نابوده[تصویر:  undecided.gif] pdf هم به زور میخونم.

می‌خواستم بگم چشم‌هارو باید شست! Big Grin من هر وقت چشمام درد می‌گیره یه وقفه‌ای ایجاد می‌کنم و صورتم رو با آب سرد می‌شورم و خیلی کمک می‌کنه به نظرم ولی اینکه خوندن PDF هم براتون سخته، شاید یه کم قضیه جدی‌تر باشه و بهتره یه سری پیش دکتر برید آقا پژمان، یه وقت به فکر خوددرمانی نباشید، یکی از دوستام نرفت نرفت تا اینکه همینطوری نمره چشمش رفت بالاتر!

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه میز قابل حمل که ارتفاع پایه هاش کم و زیاد هم بشه، مثلا بشه زمانیکه رو مبل هم که نشستی، ارتفاعشو تنظیم کنی که لپ تاپت دقیقا رو ب روی چشم قرار بگیره :|
یه مدل هم تو نت دیدم، در حالت دراز کش میشد استفاده کرد ازش.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. البته شاید همون میزهایی ک رو فرش استفاده میشن به این شکل هم در بیان. نمیدونم!

من مدتی کارتن لپ تاپمو میذاشتم زیر لپ تاپ، یه مدتم کتاب مرحوم فردوسی رو [تصویر:  biggrin.gif]که ارتفاعش مناسب بشه. فک کنم به نفرین فردوسی دچار شدم!

بنده خدا فردوسی! حتی خوابش رو هم نمی‌دید روزی شاهنامه‌ش قراره چنین کاربردی هم پیدا کنه! Big Grin

من به صورت کوتاه‌مدت تجربه استفاده از اون میزهای ارتفاعی رو داشتم (تصویر زیر)، خیلی گشتم و فقط همینو پیدا کردم. به صورت ارتفاعی در سه سطح تنظیم می‌شد و سه سطح شیب هم داشت، البته یه سری مشکلات داشت، اول اینکه چون سبک بود از نظر پایداری و استحکام مشکل جدی داشت و سطح پلاستیکیش انگار گاهی بر اثر گرما نرم‌تر می‌شد، کلا از هر نظر انعطاف پذیر بود! Big Grin دوم هم اینکه خود لپ‌تاپ کل فضای میز رو اشغال می‌کرد و چایی برای موس هم نمی‌موند چه برسه به کی‌برد! پس فقط واسه دیدن فیلم یا کارهای ساده به درد می‌خورد. اگه شما برای کوتاه‌مدت و کارهای ساده می‌خواین خوبن اینا اما برای کار جدی و دقیق به نظرم نیاز به استحکام و فضای بیشتری هست. این مدل عکسی که گذاشتین خیلی جالبه، من وقتی Search می‌کنم مدل زیاد می‌بینم ولی هیچ‌کدومش رو نمی‌تونم تو بازار پیدا کنم!

[تصویر:  412952_sycyxfnueqwclhw3e0yt.jpg]

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اون عکس اولی ک گذاشتین جالب بود اما مشکل کی بورد باقی میمونه.

چه مشکلی؟ از نظر فضایی جا برای کی‌برد دوم نیست؟

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  عه وا! من فقط همین ی قلم نخوندم از کتاب دبیرستان! حالا همون شداساس زندگی ما!

یعنی فقط همین؟ Big Grin

--------------------------------------------------

پی‌نوشت: سوالی که مطرحه اینه که چرا یهویی آواتار بعضی از کاربران به صورت هماهنگ به "هویج" تغییر پیدا کرد! CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pezhman.m-AI , **sara** , Skyrim
ارسال: #۳۰۱۹۰
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: سوالی که مطرحه اینه که چرا یهویی آواتار بعضی از کاربران به صورت هماهنگ به "هویج" تغییر پیدا کرد! CoolBig Grin
از اونی که این چالشو راه انداخته باید پرسیییید! CoolBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Milestone , diligent
ارسال: #۳۰۱۹۱
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: سوالی که مطرحه اینه که چرا یهویی آواتار بعضی از کاربران به صورت هماهنگ به "هویج" تغییر پیدا کرد! CoolBig Grin
از اونی که این چالشو راه انداخته باید پرسیییید! CoolBig GrinBig GrinBig Grin
آره واقعاً!
بنظرم بپرس! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent
ارسال: #۳۰۱۹۲
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  کدوم نوع میز لپ‌تاپ؟ از اینایی که روی فرش‌نشستنی هستن یا از این پایینی‌ها؟

به طور میانگین واسه هر پستت چقدر وقت میگذاری؟
ارسال: #۳۰۱۹۳
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  می‌خواستم بگم چشم‌هارو باید شست! [تصویر:  biggrin.gif] من هر وقت چشمام درد می‌گیره یه وقفه‌ای ایجاد می‌کنم و صورتم رو با آب سرد می‌شورم و خیلی کمک می‌کنه به نظرم ولی اینکه خوندن PDF هم براتون سخته، شاید یه کم قضیه جدی‌تر باشه و بهتره یه سری پیش دکتر برید آقا پژمان، یه وقت به فکر خوددرمانی نباشید، یکی از دوستام نرفت نرفت تا اینکه همینطوری نمره چشمش رفت بالاتر!
بله نمره چشم من هم سال به سال بالاتر میره. ۲سال پیش دکتر رفتم، گفت موقع مطالعه کتاب عینکت رو بردار چون نزدیک بینی، این کارو کردم و خیلی مؤثر بود. ولی واسه pdf راه حلی نداد، فقط گفت تا میتونی کمتر بخون. عینکم هم همه ی آپشن هارو داره و از این خوباستSmile
من کلا اسلایدهاو جزوات اساتید رو پرینت میگیرم و میخونم. مطالعه آزاد هم فقط کتاب میخونم. حتی بعضی مقاله ها هم پرینت میگیرمSmile ولی بازم فایده نداره و خوندن pdf جزء ملزوماته و پرینت گرفتنم ۱حدی داره. البته مشکل اصلی من به tv برمیگرده. چون من معمولا هیچ سریال و برنامه ای رو از دست نمیدم. از خندوانه و دورهمی و سریالهای تلویزیون گرفته تا تمامی فوتبالها چه داخلی و چه خارجی و فیلم ها و سریالهای تو هاردم که تو صفنSmile سینما هم که جای خودشو داره. شطرنج آنلاین هم خیلی زیاد بازی میکنم(حداقل روزی ۳ساعت).

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۳۰۱۹۴
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  می‌خواستم بگم چشم‌هارو باید شست! [تصویر:  biggrin.gif] من هر وقت چشمام درد می‌گیره یه وقفه‌ای ایجاد می‌کنم و صورتم رو با آب سرد می‌شورم و خیلی کمک می‌کنه به نظرم ولی اینکه خوندن PDF هم براتون سخته، شاید یه کم قضیه جدی‌تر باشه و بهتره یه سری پیش دکتر برید آقا پژمان، یه وقت به فکر خوددرمانی نباشید، یکی از دوستام نرفت نرفت تا اینکه همینطوری نمره چشمش رفت بالاتر!
بله نمره چشم من هم سال به سال بالاتر میره. ۲سال پیش دکتر رفتم، گفت موقع مطالعه کتاب عینکت رو بردار چون نزدیک بینی، این کارو کردم و خیلی مؤثر بود. ولی واسه pdf راه حلی نداد، فقط گفت تا میتونی کمتر بخون. عینکم هم همه ی آپشن هارو داره و از این خوباستSmile
من کلا اسلایدهاو جزوات اساتید رو پرینت میگیرم و میخونم. مطالعه آزاد هم فقط کتاب میخونم. حتی بعضی مقاله ها هم پرینت میگیرمSmile ولی بازم فایده نداره و خوندن pdf جزء ملزوماته و پرینت گرفتنم ۱حدی داره. البته مشکل اصلی من به tv برمیگرده. چون من معمولا هیچ سریال و برنامه ای رو از دست نمیدم. از خندوانه و دورهمی و سریالهای تلویزیون گرفته تا تمامی فوتبالها چه داخلی و چه خارجی و فیلم ها و سریالهای تو هاردم که تو صفنSmile سینما هم که جای خودشو داره. شطرنج آنلاین هم خیلی زیاد بازی میکنم(حداقل روزی ۳ساعت).
خب اینکارایی که گفتین نکنین خوب میشین .

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۱۹۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشکلش چیه؟ Big Grin
دیشب دلم میخواست با سر برم تو صفحه لپ تاپBig Grin
یه ایراد بیخود تخصیص حافظه ماتریس :/ فکر نمیکردم اینجوری باشه جاوا هم. میخواستم یه ماتریسو کپی کنم توی یه ماتریس دگ اما انگار ماتریس دوم میشد رفرنسی از ماتریس اول و همه نتایج میرفت رو هوا و با کلی تریس و دیباگ کردن آخر فهمید مشکل اینه..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close