زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۰۰۱
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
CoolCoolCool
فقط خواستم آواتارم نقش ببنده اینجا ...Big GrinBig Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۰۰۰۲
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من تلاشو می دیم اما می دونستن نتیجه نمی گیره چون با جزئیاتش می دیدم بهش می گفتم برام یه تست حل کن ببینم طرز فکرت چطوریه؟ ایرادای کارشو می گفتم اما قبول نمی کرد می دونستم خوب خونده اما به درد کنکور نمی خورد
می دونید مساله سر انکس که ۱-نداند و بداند که نداند ۲- نداند و نداند که نداند هست خیلی ها تو مورد دوم هستن یعنی تلاش می کنن اما نمی خوان بپذیرن که یه جای کارشون مشکل داره. دیگه این بنده خدا ۴ سال پشت سر هم خوند بعید بود که بخواد کم کاری کنه و الکی بگه من خوندم کلاس کنکور یکی از استادای معروف رو هم می رفت کلی هم اون استاده تعربف می کرد ازش اما خوب میگن شیطان در جزیئیاته واقعن درسته!
و اما مشاوره...
..................
میدونید چیه اقای بارسا من خودم به شخصه راستش زیاد دنبال برنامه و نسخه ی اینو اون نیستم و نبودم و بسیار استقبال میکنم از شکست تو راهی که خودم انتخاب کردم , دیگه تا این سن یاد گرفتم چجوری میتونم تو چی موفق بشم میدونم تو چی استعداد دارم تو چی نه , راستش رو بخواید شدیدا به اون وعده ی خدا که مزد هر تلاشی رو خدا میده ایمان دارم , من بهتون اطمینان میدم که اون دوستتون توی اون چهار سال به اندازه ی کسی که تو یه سال زحمت و تلاش درست داشته و موفق شده تلاش نکرده . و نکته ی دیگه این که فقط بخشی از موفقیت تو کنکور درس خوندنه روحیه و اعتماد به نفس بخش بزرگترش هست .

پ.ن : میگما جناب بارسا تیمتونم که پرید Big Grin ، چه بازی بشه ایتالیا المان Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۰۰۳
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
جستجوی مودبانه‌ی یک مادربزرگ در اینترنت، که با «لطفا» شروع و با «متشکرم» تمام شد، در شبکه‌های اجتماعی و تلویزیونی مورد توجه قرار گرفت!

نوه‌ی این خانم به نام بِن، پس از آن که لپ‌تاپ مادربزرگش را باز کرد، دید چنین جمله‌ای در گوگل جستجو شده: «"لطفا" این عدد رومی را ترجمه کن. "متشکرم"» این نوه، از جستجوی مادربزگش عکس می‌گیرد، و چنین تویت می‌کند: «لپ‌تاپ مادربزرگم را باز کردم و دیدم وقتی در گوگل سرچ می‌کند، متشکرم و لطفا می‌نویسد! باورم نمی‌شود»

در همان ساعت‌های اولیه این تویت به سرعت مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد و پیغام‌های جالبی دریافت می‌کند. جالب این که حتی گوگل در فاصله سه ساعت هم دو پیغام اختصاصیِ پشت‌سر هم برای این مادربزرگ می‌فرستد:

پیغام اول گوگل:

«مادربزرگ نازنین، تشکر لازم نیست

ارادتمند، گوگل»

پیغام دوم گوگل:

«مادربزرگ عزیز و نازنینِ بِن، امیدواریم حال‌تان خوب باشد. از میان میلیاردها جستجوی گوگل، جمله‌ی شما لبخند را بر لب ما نشاند. راستی، عددی که شما جستجو کرده‌اید، ۱۹۹۸ است.

ما متشکریم، گوگل

+یاد برخی متنای طنز افتادم Smile))

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , kilookiloo , Skyrim , NP-Cσмρℓєтє , RangiRangi , ماه بانو , alirezaei
ارسال: #۳۰۰۰۴
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
Sheeps
ارسال: #۳۰۰۰۵
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  میدونید چیه اقای بارسا من خودم به شخصه راستش زیاد دنبال برنامه و نسخه ی اینو اون نیستم و نبودم و بسیار استقبال میکنم از شکست ..
پ.ن : میگما جناب بارسا تیمتونم که پرید Big Grin ، چه بازی بشه ایتالیا المان Angel
انشااله موفقیتتون رو ببینیم شیرینی هم بدینا Tongue
اره دیگه فوتباله اسپانیا خوب بازی نکرد ایتالیا بیشتر خواست که ببره از همون اول بازی و ترکبیب اسپانیا خیلی مشکل داست..

یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که در منطقه گنسو مرسوم بوده میگه: وقتی سخت افزار قوی نداری اب بکن تو نرم افزارت Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۰۰۶
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  انشااله موفقیتتون رو ببینیم شیرینی هم بدینا Tongue
اره دیگه فوتباله اسپانیا خوب بازی نکرد ایتالیا بیشتر خواست که ببره از همون اول بازی و ترکبیب اسپانیا خیلی مشکل داست..

یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که در منطقه گنسو مرسوم بوده میگه: وقتی سخت افزار قوی نداری اب بکن تو نرم افزارت Big Grin
از کجا میدونید موفق نشدم Big GrinTongue
یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه اونقدر که من شما رو میشناسم ایا شما هم منو میشناسید؟؟Big GrinBig GrinBig GrinTongue
ارسال: #۳۰۰۰۷
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ
sublime text یا vim، مساله این است!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۰۰۸
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  از کجا میدونید موفق نشدم Big GrinTongue
یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه اونقدر که من شما رو میشناسم ایا شما هم منو میشناسید؟؟Big GrinBig GrinBig GrinTongue
یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه هیچ وقت به هیچ چیز مطمئن نباش Big Grin
نمی دونم شایدم بشناسین ولی من شما رو خیلی نمی شناسم Smile)

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۰۰۰۹
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بدبختی ینی اینکه یه انتن هم نداشته باشه تی وی و نتونی فوتبال امشبو ببینی :| :/
ایتالیا بِبـَـــــــــــــــــــــر (:

ایتالیا خوب بازی کرد. ازش راضیم Big Grin
البته اگر هلند بود طرفدار اون بودم Big Grin ولی در قحطی تیم چاره ای نیست!!! فوتبال آمریکای جنوبی چیز دیگه ای هست حتی اون خشونتش هم جالبه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۰۱۰
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط archer22.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  [quote='crevice' pid='412554' dateline='1467049232']
فوتبال آمریکای جنوبی چیز دیگه ای هست حتی اون خشونتش هم جالبه Big Grin
مثلا سوارز Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۰۰۱۱
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
مهربان باشیم
چقدر خوبه که وقتی کسی رو میبینیم بدون اینکه بشناسیم لبخند بزنیم یا با محبت جواب بدیم
این محبت و لبخند های الکی گاهی تو زندگی همون ادم ها غوغا میکنه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۳۰۰۱۲
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ
اوه اوه انگلیس هم داره حذف میشه اونم با ایسلند!!!

ارسال: #۳۰۰۱۳
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  گوشی آقا جونم آخرین باری که عوض کرد سال ۸۳ بود [تصویر:  biggrin.gif] اون موقع بالاترین مدلو خرید [تصویر:  biggrin.gif]سونی اریکسون w810 ،خیلی وابسته به گوشیش نیست چشماش هم چون ضعیف شده با یه ژست خاصی گوشی رو عقبو جلو می گیره [تصویر:  smile.gif] وقتی درشتی فونت گوشی منو دید خوشش اومده بود ولی خب همون حرفی که آقای بلک گفتن در مورد آقا جون منم صدق میکنه تنها استفاده اش یه تماس تلفنی و یه آلارم که اونم بخاطر باطریش چون حس میکنم تاریخ انقضاش گذشته گاها خیلی زود خالی میشه [تصویر:  smile.gif] وقتی هم میبینن من زیادی سرم تو گوشیمه کلی بهم حرف میزنن [تصویر:  cool.gif] تنها کاری هم که من انجام میدم اس ام اسهای آقاجونو میخونم براش و آلارم گوشیشو عقب و جلو میبرم [تصویر:  biggrin.gif] ولی نگهداری از گوشیش از من بهتر طوری که انگار گوشی من برا سال ۸۳[تصویر:  biggrin.gif] هر وقت که بهم میگه آفاق بیا هشدار گوشیمو تنظیم کن انگار دنیارو بهم میدن حس یه مهندس تمام عیارو پیدا میکنم [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  tongue.gif]
هیییییییی چقدر دلم خونمونو خواست...
ای جاااانم چه با احساس تعریف کردی ^^
خدا حفظشون کنه
خیلی با احساس بود پستت... جدی میگم..
آره خیلی هم با دقت نگه میدارن گوشی هاشونو نوئه نوئه .. برعکس گوشیای ما : )))
با پست تو ثابت شد باباهای ایرانی کپی همن همشون..فرقی هم نداره کجای ایران باشن: )))

+عه امتحانات تموم نشده هنوز؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۰۰۱۴
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ای جاااانم چه با احساس تعریف کردی ^^
خدا حفظشون کنه
خیلی با احساس بود پستت... جدی میگم..
آره خیلی هم با دقت نگه میدارن گوشی هاشونو نوئه نوئه .. برعکس گوشیای ما : )))
با پست تو ثابت شد باباهای ایرانی کپی همن همشون..فرقی هم نداره کجای ایران باشن: )))

+عه امتحانات تموم نشده هنوز؟
مگه الان بابای کاربر مورد نظر کجای ایران هستند؟ Big Grin

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  sublime text یا vim، مساله این است!
شاید آزموده رو دوباره نیازمایم و برم سمت سابلایم.
شایدم با دید و تجربه جدید برم سمت ویم به امید بهره وری بیشتر.
Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۰۱۵
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مگه الان بابای کاربر مورد نظر کجای ایران هستند؟ [تصویر:  biggrin.gif]
زرنگ هستید ولی منم زرنگم Big Grin
آفاق دوست نزدیکمه.. بخوام بگم کاربر مورد نظر کجای ایرانه، عذاب وجدان میگیرم که.. البته میشه صدای وجدان رو یه جوری خفه کرد که اونم میشه دو میلیون تومن.. کارت به کارت کنید لطفا Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close