زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۹۸۶
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بعد فکر کنید فامیل می پرسن خب راسپینا چ کار می کنی؟ کار پیدا کردی؟ امسال ارشد قبولی؟ من باید بگم نه فعلا کلاس زبان میرم
هم سن و سالای ما الان زبان چندم (پایتون) را یاد میگیرن ما هنوز انگلیسی امون هم مساعد نیست

به نظر من ادم فقط باید جوابگوی وجدان خودش باشه و بس ، یه جایی خوندم نوشته بود "شما تو زندگی مجبور نیستی به هیچکس راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت" ،یادمه یه زمانی دکتر اجلالی بود یا کی یادم نیست دقیق میگفت اگه شب قبل کنکور به خودت گفتی من دیگه بیشتر از این نمیتونستم تلاش کنم و تمام تلاشمو کردم ، بعدش هر نتیجه ای که بگیری پیروزی ، مهم نیست شکست بخورید اراده تون رو قوی کردید .ولی جدای از اینا حرف خاله و عمو و دایی و ... رو بیخیال وقتی تنهایی با خودت فکر کن ایا صد در صد تلاشتو کردی و نشد ؟ ایا خودت از تلاشت راضی هستی ؟ من تا حالا نشده واسه چیزی تلاش صد در صد بکنم و پیش وجدان خودم راضیم باشم از کارم و موفق نشم توش ، دقیقا هر وقت شکست خوردم صد در صد مقصر خودم بودم . برای کنکور و کار و ... هم یک توصیه ی خواهرانه دارم براتون که حرف یکی از استادام بود که خیلی قبولشون داشتم سعی کنید طول و عرض زندگیتون با هم هماهنگ باشه و عمق بدید به روزایی که مثل برق و باد میگذره نه فقط با درس خوندن برای کنکور به نظر من ادم تو چند بعد ۷۰ درصد موفق باشه (که به نظر من صد در صد هم میشه ) بهتره که فقط تو یه چیز صد در صد موفق بشه .

+ یادم نرفته قولی که بهتون دادم ، یادتون هست ؟ Smile اگه امسال شد که چه بهتر اگه خدایی نکرده نشد سال بعد جلوی همون دانشگاهی که دوست دارید منتظرتون هستم با گلاتون Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۹۹۸۷
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  فقط باتیستوتا که نبود یه تیم حرفه ای اون موقع بود. من خودم از ردوندو خیلی خوشم میومد. یه بازیکن دیگه بود به اسم سورین خیلی خوب بود و حسابی طول زمین رو با توپ طی میکرد.

هانگزه هم خوب بود. ریکلمه هم یادش بخیر. یه خووان سباستین ورون هم بود که خوب بود منتهی یکدفعه بدجور افت کرد.

درسته! این دیه‌گو سیمئونه (سرمربی فعلی اتلتیکو مادرید) هم شخصیت جالبی داشت!
من خیلی کوچیک بودم ولی شما شاید یادتون بیاد، یه بازیکنی هم بود به نام "مارتین پالرمو" که تو جریان ۹۰ دقیقه بازی آرژانتین با کلمبیا سه بار پنالتی رو بهش دادن که هر سه تارو خراب کرد! Big Grin الان Search کردم دیدم گویا اسمش به عنوان خراب‌کننده‌ترین پنالتی‌های ممکن تو گینس ثبت شده! Big Grin

پی‌نوشت: ای بابا! شما همش مارو می‌بری به خاطرات دور که!
یادش به خیر، اون موقع عکس این بازیکنا پشت آدامس‌ها بود و ما جمعشون می‌کردیم و می‌رفتیم توی کوچه با بچه‌ها روی پله خونه‌ها اونارو با دست تاق می‌زدیم! ضمنا همزمان از این نوشمک‌ها (یخمک) هم می‌خوردیم! Shy

[تصویر:  412525_6d3yme7cl5aehqrjn9h1.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , RangiRangi , fa_shinobi
ارسال: #۲۹۹۸۸
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  رو بیخیال وقتی تنهایی با خودت فکر کن ایا صد در صد تلاشتو کردی و نشد ؟ ایا خودت از تلاشت راضی هستی ؟ من تا حالا نشده واسه چیزی تلاش صد در صد بکنم و پیش وجدان خودم راضیم باشم از کارم و موفق نشم توش ، دقیقا هر وقت شکست خوردم صد در صد مقصر خودم بودم . برای کنکور و کار و ...
من ادم می شناسم ۱۰۰ درصد تلاشش رو کرد اما نشد! چرا؟ چون درست تلاش نکرد به حرف هیچ کس هم گوش نمی داد که اقا این ره رو به ترکستانه! هر چی بهش گفتیم اینطوری نخون فایده نداره گوش نمی کرد اما می خوندا خیلیم می خوند. کنکور یه تله هایی داره که اکثرا توش می افتن. اگر باز می خواین شروع کنین حتما با مرحله بازنگری در تلاش گذشته و طراحی برای موفقیت شروع کنین.
طراحی کردن موفقیت ساده هست اما شکست یه چیز عجیب و پیچیده ای هست.
حالا اگه حوصلم شد مثال می زنم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۹۹۸۹
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  ... حرف یکی از استادام بود که خیلی قبولشون داشتم سعی کنید طول و عرض زندگیتون با هم هماهنگ باشه و عمق بدید به روزایی که مثل برق و باد میگذره نه فقط با درس خوندن برای کنکور به نظر من ادم تو چند بعد ۷۰ درصد موفق باشه (که به نظر من صد در صد هم میشه ) بهتره که فقط تو یه چیز صد در صد موفق بشه ....

اینو بهش میگن هزینه فرصت. مثال واضحش معدل هست. مثلا شاید شما برای نمره ۱۸در یک درس در طول ترم ۲۰ روز وقت بزارید کافی باشه ولی برای نمره ۱۹/۵ شاید باید ۴۰ روز باید وقت بزارید. حالا باید دید این ۱/۵ نمره بیشتر ارزش داره که ۲۰ روز بیشتر درگیر بشید یا نه. این بستگی به اهداف داره اما در مورد خودم من اون ۱۸ رو ترجیح میدم و دوست دارم اون ۲۰ روزی که برای خودم ذخیره کردم فرضا روی مقاله یا روی یک مهارت دیگر سرمایه گذاری کنم.

کنکور هم همینه. شاید با ۳ ماه خواندن فرضا صنعتی اصفهان قبول میشید. اگر بخواید بشه علم و صنعت باید ۵ ماه خوند اگر شریف میخواید باید ۸ ماه خوند (ریسک و اتفاقات غیر قابل پیشبینی رو لحاظ نمیکنم که ساده تر بحث کنیم). آیا ارزش شریف به صنعتی اصفهان به اندازه ۵ ماه بیشتر خواندن هست یا خیر؟ برای برخی افراد ارزش داره ولی برخی دیگر ترجیح میدهند این ۵ ماه ی که ذخیره میکنن فرضا در برنامه نویسی جاوا و ۱-۲ مهارت دیگر تخصص بیشتری کسب کنند که در طول دوره ارشد از آن مهارت ها بهره ببرند و دانشجوی موفق تری باشند.

یک چیز واضح این هست که گام های آخر همیشه پر هزینه تر هستند مثلا برای رسیدن به ۹۰% تخصص در یک حوزه شاید نصف رسیدن به تخصص ۹۹% زمان لازم باشه. باید دید داشتن ۲ تخصص در حد ۹۰% بهتره یا یک تخصص در حد ۹۹%.

پس موقع تعیین اهداف هزینه فرصت رو لحاظ کنید و ببینید چی رو فدای چی میکنید...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , alirezaei
ارسال: #۲۹۹۹۰
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ
یادم افتاد، تو ویندوز ۹۸ یک برنامه دیکشنری بود که توش نوشته بود ترجمه فارسی کلمه مورد نظر در کلیپ بورد ذخیره شد.

منم ساعت ها دنبال این فایل کلیپ بورد میگشتم ولی پیداش نمی کردم و زجر می کشیدم
ارسال: #۲۹۹۹۱
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  آخه تقصیر من بدبخت چیه که الان به جای اینکه تو خواب ناز باشم ببینم چیکار کنم مثلا تلگرام این گوشی کار کنه؟ Sad
منم مثله تو بودم, همیشه مشکل داشتم, تازه وضع تو خیلی بهتره , گوشی بابای من اوایل گاهی اواسط بیشتر اواخر همیشه هنگ میکرد؛ Big Grin بعد مواقع حساس هم گریبانگیرش میشد؛ حالا یکی هم پیدا میشد که در اون مواقع به من کمک کنه ، قبول نمیکرد؛ میگفت شما بلد نیستید فقط زهرا بلده Big Grin Big Grin عمق فاجعه به حدی بود که هرجا میرفتیم همیشه باید لپ تاپمو همرام میبردم, برای احیائش، عروسی و عزا هم نداشت Dodgy
خلاصه خیلی اسفناک بود Big Grin قبول هم نمیکرد عوض کنه؛ گویا خییلیییی اخت گرفته بود به گوشی قبلیش Big Grin
منم در اقدامی معترضانه روز مادر رفتم برای بابام گوشی گرفتم : ))))))
حرکت خیلی نوینی بود, و خیلی کارامد شد Big Grin Big Grin
خلاصه به تو هم پیشنهاد میکنم Big Grin Big Grin روش فکر کن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RangiRangi , **sara** , alirezaei
ارسال: #۲۹۹۹۲
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من ادم می شناسم ۱۰۰ درصد تلاشش رو کرد اما نشد! چرا؟ چون درست تلاش نکرد به حرف هیچ کس هم گوش نمی داد که اقا این ره رو به ترکستانه! هر چی بهش گفتیم اینطوری نخون فایده نداره گوش نمی کرد اما می خوندا خیلیم می خوند. کنکور یه تله هایی داره که اکثرا توش می افتن. اگر باز می خواین شروع کنین حتما با مرحله بازنگری در تلاش گذشته و طراحی برای موفقیت شروع کنین.
طراحی کردن موفقیت ساده هست اما شکست یه چیز عجیب و پیچیده ای هست.
حالا اگه حوصلم شد مثال می زنم Big Grin

انتخاب روش صحیح موفقیت تو این مورد خاص کنکور هم بخشی از تلاش هست به هر حال الان دیگه دسترسی به کسایی که این راهو رفتن و موفق شدن راحت تر هست و یه نکته دیگه اینکه شاید گفتن جمله ی اینکه من تمام تلاشمو کردم و نشد ،راحت تره تا ادم بیاد و اشتباهاشو که مانع موفقیتش بود و مقصر اصلی خودش بود بیان کنه . شما از کجا میدونید میخوند و خیلی هم میخوند ، هیچ کسی جز خود ادم نمیتونه بفهمه چقدر خونده اینو مطمئن باشید . من میتونم ۱۲ ساعت تو کتابخونه یا تو اتاقم باشم و همه فکر کنن دارم درس میخونم حتی خانوادم ولی عین اون ۱۲ ساعت در حال کد زدن باشم .
سوالی که از شما دارم ، میشه بگید تلاش اون دوستتون چجوری بود که اطرافیانش میدونستن داره اشتباه میکنه ولی خودش نمیدونست ؟ البته اگه حوصلتون میشه Smile
ارسال: #۲۹۹۹۳
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
به نظرم کنکور یه چیز کاملا مبهم و پیچیده ای است یکی هست هم درس می خونه و هم لیاقت قبول شدن تو ارشد رو داره ولی چون هنر تست زدن و به قولی دور زدن کنکور رو نداره ممکنه کل زندگیش بابت قبول نشدن تو همین کنکور لعنتی تغییر کنه ! نمیشد راه بهتری برای ورود به دانشگاه می بود؟ آخه اونایی که یه بار تلاش می کنن و نمی تونن به اون چیزی می خوان برسن برای بار دوم خوندن اون کتاب های خشک براشون خیلی سخته ! ولی از یه طرف باید دانشگاه هم برن نرن چیکار کنن ؟؟؟

نمی دونم نظرات بسیار متفاوته اونایی که الان قبول شدن میان راحت ابراز نظر می کنن ولی برای اونایی که یک بار دوبار موفق نشدن حتی صحبت کردن درباره کنکور براشون سخته چه برسه به اینکه بیایین براش نقشه راه تعیین کنید .

خوش به حال اونایی که برای همون بار اول قبول می شن
ارسال: #۲۹۹۹۴
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ
نیت کردم فوتبال اول امشبو ببینم به صورت کامل. بعد از فینال لیگ قهرمانان اولین فوتبالیه که میخوام کامل ببینم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۹۹۵
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط barca.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  انتخاب روش صحیح موفقیت تو این مورد خاص کنکور هم بخشی از تلاش هست به هر حال الان دیگه دسترسی به کسایی که این راهو رفتن و موفق شدن راحت تر هست و یه نکته دیگه اینکه شاید گفتن جمله ی اینکه من تمام تلاشمو کردم و نشد ،راحت تره تا ادم بیاد و اشتباهاشو که مانع موفقیتش بود و مقصر اصلی خودش بود بیان کنه . شما از کجا میدونید میخوند و خیلی هم میخوند ، هیچ کسی جز خود ادم نمیتونه بفهمه چقدر خونده اینو مطمئن باشید . من میتونم ۱۲ ساعت تو کتابخونه یا تو اتاقم باشم و همه فکر کنن دارم درس میخونم حتی خانوادم ولی عین اون ۱۲ ساعت در حال کد زدن باشم .
سوالی که از شما دارم ، میشه بگید تلاش اون دوستتون چجوری بود که اطرافیانش میدونستن داره اشتباه میکنه ولی خودش نمیدونست ؟ البته اگه حوصلتون میشه Smile
من تلاشو می دیم اما می دونستن نتیجه نمی گیره چون با جزئیاتش می دیدم بهش می گفتم برام یه تست حل کن ببینم طرز فکرت چطوریه؟ ایرادای کارشو می گفتم اما قبول نمی کرد می دونستم خوب خونده اما به درد کنکور نمی خورد
می دونید مساله سر انکس که ۱-نداند و بداند که نداند ۲- نداند و نداند که نداند هست خیلی ها تو مورد دوم هستن یعنی تلاش می کنن اما نمی خوان بپذیرن که یه جای کارشون مشکل داره. دیگه این بنده خدا ۴ سال پشت سر هم خوند بعید بود که بخواد کم کاری کنه و الکی بگه من خوندم کلاس کنکور یکی از استادای معروف رو هم می رفت کلی هم اون استاده تعربف می کرد ازش اما خوب میگن شیطان در جزیئیاته واقعن درسته!
و اما مشاوره...
الان من یه مساله ای رو بگم شما ممکنه سه سوته راه حل بدین ولی این راه حل تا پیاده سازی خیلی راه داره. مثلا بگن مرتب سازی سریع رو بگو؟ خوب خیلی راحت تعریفش می کنی اما جزئیاتی داره که همون جزئیات طرف رو به اشتباه می اندازه.
استفاده از تجربیات دیگران هم همینطوره مطمئنا در پیاده سازی جزئیاتی داشته که شاید بهش توجه نشه و برای اون رتبه هم امکان بازگو کردنش نباشه. یه طرح داری اما بدون جزئیات می خوای چطور پیاده سازیش کنی؟ اینجاست که جزئیات قدرت خودشو نشون میده و اخر کار خروجی متفاوت میشه وگرنه این همه رتبه روش خوندن اینجا هست چرا همه به یه اندازه خروجی نمی گیرین؟ البته با فرض ابنکه از ته دل می خونن
اینا رو گفتم که بگم اگه یکی بهت گفت از a به b اینطوری می رن شاید اون روز هوا واسه اون افتابی بوده و برای تو بارونی بشه یا شاید اون سرعت گامش خیلی بالاتر از تو باشه و تو توانایی دیگه ای داشته باشی.
باید از دیگران مشاوره کرفت و فکر کرد و دید که چقدر از این راه حل به درد من می خوره؟ اگر من ادم ریاضی نیستم خوب الکی سرمایه گذاری هم نکنم هر چند که اون ادمی که بهم مشاوره داده گفته ریاضی مهندسی مثل اب خوردن تستاشو می زنی! یا مثلا قبل از شروع گریمالدی ۴ جلدی از خودت بپرسی چرا باید اینو بخونم؟Big Grin
موفقیت و شکست خیلی با هم متفاوتن اما تو یه چیز مشترکن اونم زنجیره جزئیاته! هر دوشون یه اتفاق نیستن سیگمایی از اتفاقات کوچک جزئی هستن

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Skyrim , sara9009 , alirezaei
ارسال: #۲۹۹۹۶
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  هر چند ۱۹ ساله طرفدار آرژانتین هستم اما با این بازی ش اگر قهرمان هم میشد جای خوشحالی نداشت.

یاد گابریل عمر باتیستوتا به خیر! مسی با اینکه رکورد گل‌های ملی رو زد، اما هیچوقت باتیستوتای آرژانتین نشد!
برزیل که عصرش تموم شد، به نظر میاد نوبتی هم باشه نوبت آرژانتینه! Cool از اونجا که کلا معیار سنجش موفقیت فوتبال ما تو این سال‌ها فقط شده یه باخت به آرژانتین، فکر کنم اگه الان از کی‌روش بپرسیم به نظر شما پایان عصر آرژانتین از کجا شروع شد؟ می‌گه بعد از بازی با ایران! Big Grin

فقط باتیستوتا که نبود یه تیم حرفه ای اون موقع بود. من خودم از ردوندو خیلی خوشم میومد. یه بازیکن دیگه بود به اسم سورین خیلی خوب بود و حسابی طول زمین رو با توپ طی میکرد.

هانگزه هم خوب بود. ریکلمه هم یادش بخیر. یه خووان سباستین ورون هم بود که خوب بود منتهی یکدفعه بدجور افت کرد.

آیمار هم بود ... بابا همشون خوب بودن اون تیم ... زانتی هم بود !!

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۹۹۹۷
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  منم مثله تو بودم, همیشه مشکل داشتم, تازه وضع تو خیلی بهتره , گوشی بابای من اوایل گاهی اواسط بیشتر اواخر همیشه هنگ میکرد؛ [تصویر:  biggrin.gif] بعد مواقع حساس هم گریبانگیرش میشد؛ حالا یکی هم پیدا میشد که در اون مواقع به من کمک کنه ، قبول نمیکرد؛ میگفت شما بلد نیستید فقط زهرا بلده [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif] عمق فاجعه به حدی بود که هرجا میرفتیم همیشه باید لپ تاپمو همرام میبردم, برای احیائش، عروسی و عزا هم نداشت [تصویر:  dodgy.gif]
خلاصه خیلی اسفناک بود [تصویر:  biggrin.gif] قبول هم نمیکرد عوض کنه؛ گویا خییلیییی اخت گرفته بود به گوشی قبلیش [تصویر:  biggrin.gif]
منم در اقدامی معترضانه روز مادر رفتم برای بابام گوشی گرفتم : ))))))
حرکت خیلی نوینی بود, و خیلی کارامد شد [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
خلاصه به تو هم پیشنهاد میکنم [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif] روش فکر کن [تصویر:  biggrin.gif]
یعنی همه پدرها انقدر به گوشیشون وابسته ان ؟Big Grin

من لپتاپم خودش احتیاج به احیا داره اینو نمیتونم اینور اونور ببرم Big Grin خدا رو شکر که هنوز موبایل به این وضعیت نرسیده که لپتاپ ببرم با خودم اینور اونور و ایشالا موبایل فعلی تا اون موقع عوض شه Sad
روز مادر هدیه برای پدر؟Big Grin
من پولم کافی نیست واسه یه گوشی خوب.. پیشنهاد میکنی مرسی پس پولش رو هم تقدیمم کن که بیشتر ممنون باشم ازت Big Grin
ولی نقشه ات خوب بود.. بهش فکر میکنم .. جدی میگم.. یکم پس انداز کنم میتونم یه گوشی بخرم واسش جونمو نجات بدم Big Grin اعصاب واسم نمونده از دست این گوشی. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۹۹۹۸
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط so@.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  یعنی همه پدرها انقدر به گوشیشون وابسته ان ؟Big Grin
گوشی آقا جونم آخرین باری که عوض کرد سال ۸۳ بود Big Grin اون موقع بالاترین مدلو خرید Big Grinسونی اریکسون w810 ،خیلی وابسته به گوشیش نیست چشماش هم چون ضعیف شده با یه ژست خاصی گوشی رو عقبو جلو می گیره Smile وقتی درشتی فونت گوشی منو دید خوشش اومده بود ولی خب همون حرفی که آقای بلک گفتن در مورد آقا جون منم صدق میکنه تنها استفاده اش یه تماس تلفنی و یه آلارم که اونم بخاطر باطریش چون حس میکنم تاریخ انقضاش گذشته گاها خیلی زود خالی میشه Smile وقتی هم میبینن من زیادی سرم تو گوشیمه کلی بهم حرف میزنن Cool تنها کاری هم که من انجام میدم اس ام اسهای آقاجونو میخونم براش و آلارم گوشیشو عقب و جلو میبرم Big Grin ولی نگهداری از گوشیش از من بهتر طوری که انگار گوشی من برا سال ۸۳Big Grin هر وقت که بهم میگه آفاق بیا هشدار گوشیمو تنظیم کن انگار دنیارو بهم میدن حس یه مهندس تمام عیارو پیدا میکنم Big GrinBig GrinSmileTongue
هیییییییی چقدر دلم خونمونو خواست...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , RangiRangi
ارسال: #۲۹۹۹۹
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
بدبختی ینی اینکه یه انتن هم نداشته باشه تی وی و نتونی فوتبال امشبو ببینی :| :/
ایتالیا بِبـَـــــــــــــــــــــر (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۰۰۰
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ
خوش به حال طرفدارای ایتالیا , الآن خیلی خوشحالن Smile

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close