زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۴۱۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ
فردا ایتالیا با دو تیم بازی داره !
یکی با سوئد
یکی با زلاتان !
زولاتان خودش یه تیمه !

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma
ارسال: #۲۹۴۱۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
تو این جام هیچ تیم خیلی شاخصی دیده نمی‌شه! هم آلمان، هم فرانسه، هم اسپانیا و هم ایتالیا تقریبا به زور تونستن ببرن! نه اینکه طرفشون خیلی قوی باشه، خودشون ضعیف‌تر از حد معمول بودن حداقل تا اینجا! از انگلیس و پرتغال هم که با توجه به سابقشون توقع بیشتری نمی‌ره! از طرفی شگفتی‌ساز خاصی هم نداشتیم تاحالا! من امیدم واسه قهرمانی به چند تا تیم مثل ولز، سوئد، مجارستان، کرواسی و البته اوکراین خدابیامرز بود که همین الان حذف شد!
ارسال: #۲۹۴۱۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  تو این جام هیچ تیم خیلی شاخصی دیده نمی‌شه! هم آلمان، هم فرانسه، هم اسپانیا و هم ایتالیا تقریبا به زور تونستن ببرن! نه اینکه طرفشون خیلی قوی باشه، خودشون ضعیف‌تر از حد معمول بودن حداقل تا اینجا! از انگلیس و پرتغال هم که با توجه به سابقشون توقع بیشتری نمی‌ره! از طرفی شگفتی‌ساز خاصی هم نداشتیم تاحالا! من امیدم واسه قهرمانی به چند تا تیم مثل ولز، سوئد، مجارستان، کرواسی و البته اوکراین خدابیامرز بود که همین الان حذف شد!

هلند که نیست خودش یه فاجعه هست. این سری من کلا ۱۰ دقیقه از بازیا رو بیشتر ندیدم Undecided

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۲۹۴۱۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  تو این جام هیچ تیم خیلی شاخصی دیده نمی‌شه! هم آلمان، هم فرانسه، هم اسپانیا و هم ایتالیا تقریبا به زور تونستن ببرن!
از الان نتیجه‌گیری در مورد تیم‌ها زود هست به نظرم. آلمان و ایتالیا خیلی خوب شروع کردند ولی آلمان در بازی دوم خوب نبود، همانطور که ایتالیا جام جهانی رو با برد شروع کرده بود ولی بعدش حذف شد. اسپانیا جلوی جمهوری چک خوب بود و دیگه قدیم نیست که تیمای قوی سه صفر ببرند. حتی تیم *****وش هم به قصد کم گل خوردن بره میتونه این تیما رو به درد سر بندازه. یک صفر باختن ایران جلوی آرژانتینی که تا فینال رفت به معنی ضعیف بودن آرژانتین نبود. توو مرحله‌ی حذفی تیمای قوی جلوی هم محتاط بازی نمی‌کنند و اون موقع تفاوت تیم‌ها خوب به چشم میاد.
ارسال: #۲۹۴۲۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  هلند که نیست خودش یه فاجعه هست. این سری من کلا ۱۰ دقیقه از بازیا رو بیشتر ندیدم [تصویر:  undecided.gif]

آره، هلند و شاید دانمارک جاشون خالیه!
من اگه یه بازی باشه که هیچوقت فراموش نکنمش مربوط به همین هلنده! فکر کنم یورو ۲۰۰۴ با پرتغال! واقعا یادم نیست بازی چند چند شد ولی دقیقا یادمه که داور روس ۱۶ تا کارت زرد و ۴ تا قرمز داد! Cool عجب بزن بزنی بود! دقیقا چیزی شبیه به تکواندو یا شاید هم جودو! واقعا حال داد! Big Grin

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  از الان نتیجه‌گیری در مورد تیم‌ها زود هست به نظرم. آلمان و ایتالیا خیلی خوب شروع کردند ولی آلمان در بازی دوم خوب نبود، همانطور که ایتالیا جام جهانی رو با برد شروع کرده بود ولی بعدش حذف شد. اسپانیا جلوی جمهوری چک خوب بود و دیگه قدیم نیست که تیمای قوی سه صفر ببرند. حتی تیم *****وش هم به قصد کم گل خوردن بره میتونه این تیما رو به درد سر بندازه. یک صفر باختن ایران جلوی آرژانتینی که تا فینال رفت به معنی ضعیف بودن آرژانتین نبود. توو مرحله‌ی حذفی تیمای قوی جلوی هم محتاط بازی نمی‌کنند و اون موقع تفاوت تیم‌ها خوب به چشم میاد.

نه منظور من سه صفر بردن نبود! بازی جذاب بود، مثلا این آلمان بعد از قهرمانی جام جهانی خیلی افت داشته، در واقع دارم فکر می‌کنم این یواخیم‌لو داره چیزی شبیه به همون سیستم نسبتا مسنوخ‌شده گواردیولا تو بایرن رو پیاده می‌کنه که سه سال زد تو لیگ قهرمانان نابودش کرد و آخرش بار و کوچش رو جمع کرد رفت سیتی! یا اینکه بازی اول اسپانیا خیلی بی‌روح بود به نظرم! آره، قبول دارم که یه تیم معمولی و ضدحمله‌زن مثل ایتالیا چقدر چراغ خاموش می‌تونه برسه تا فینال! منظورم تا اینجای جام بود، در هر صورت من طرفدار قهرمانی تیمای ناشناخته‌ام!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۹۴۲۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  زندگی جیره مختصریست
مثل یک فنجان چای!
و کنارش عشق است
مثل یک حبه قند!
زندگی را با عشق
نوش جان باید کرد.
«سهراب سپهری»
یادش بخیر، این یه زمونی امضای من بود :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , khayyam
ارسال: #۲۹۴۲۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ
دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ حَبِّبْ إِلَیَّ فِیهِ الْإِحْسَانَ وَ کَرِّهْ إِلَیَّ فِیهِ الْفُسُوقَ وَ الْعِصْیَانَ وَ حَرِّمْ عَلَیَّ فِیهِ السَّخَطَ وَ النِّیرَانَ بِعَوْنِکَ یَا غِیَاثَ الْمُسْتَغِیثِینَ

خداى در این ماه نیکى را پسندیده من گردان، و نادرستی ها و نافرمانی ها را مورد کراهت من قرار ده، و خشم و آتش برافروخته را بر من حرام گردان به یارى ات اى فریادرس دادخواهان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei , sa_ra
ارسال: #۲۹۴۲۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط sa_ra.)
سلام دوستان طاعات و عبادات همگی قبول درگاه حق باشه انشاءا...
میخواستم بدونم چطور میشه تلویزیون رو آفلاین رو لپ تاپ راه اندازی کرد؟؟؟
لطفن راهنمایی کنید.
ارسال: #۲۹۴۲۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط barca.)
من فک کنم رابطه کاربرای این تاپیک با تاپیک اعلان نتایج رابطه ای منطقی از نوع XOR هستش Big Grin
شایدم می خوان شیرینی ندن خیلی بده ادم شیرینی نده ها! Tongue
از کاربر بلک خبری نیس انگار اصن شیر طالبی تاپیک افت کرده Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۴۲۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم چطور میشه تلویزیون رو آفلاین رو لپ تاپ راه اندازی کرد؟؟؟

سلام
اگه منظور از "آفلاین" رو درست متوجه شده باشم، شما به یک گیرنده دیجیتال مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نیاز دارید که شامل یک آنتن رومیزی، مبدل USB برای اتصال کابل آنتن و کنترل هست. البته کیفیت تصویر دریافتی در بعضی از این گیرنده‌های رومیزی (فضای داخلی) بسته به فاکتورهایی مثل منطقه جغرافیایی، فاصله تا فرستنده، موانع ساختمانی و... به اندازه کیفیت تصویر آنتن‌های هوایی (فضای خارجی) از نوع آنالوگ یا دیجیتال نیست و معمولا با مقداری Noise همراه هست که اگه توی خونه آنتن هوایی با کیفیت داشته باشید دیگه نیازی به اون آنتن رومیزی همراه نداره و می‌تونید کابل آنتن خودتون رو به مبدل مربوط متصل و بعد به لپ تاپ نصب کنید و نهایتا کانال‌یابی و... کنید، یا اینکه اگه به آنتن خارجی دسترسی ندارید با آنتن رومیزی همراه همین نوع دستگاه‌ها بسازید یا آنتن رومیزی قوی‌تری رو تهیه کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sa_ra
ارسال: #۲۹۴۲۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط artmiss.)
[ م ].مثل مرگ معرفت به مردم
مردن مرام و مرفین و مرد مست الکل
[ ج ] جرم جنایت جنگ جنگ جراحت
اوج جنون جسارت جوون جنم یعنی حرف
[ ن ] نون نون توی سفره نبود
کورخوند اون که میگفت میشه تموم
[ و] وهم و ، وحشیانه ترین برخورد
[ و ] ولی اما اگر به این مردم
[ ن] ننه ق*ه های نو پوش
تظاهر به دلسوزی به کهنه پوشا
[ ش ] شروعه یه شب توی شهر
که گند زد به نفس کل روزات
[ هــ ] هنوزم یه حرکتی هست
[ هــ ] هیپ هاپ و یه هفت خطی هست
[ ر ] راه رفته راه مونده بازم
من هنوزم تو این زمین کاره مونده دارم

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۴۲۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط ezra.)
جـــــونم ایتالیا

اینم از سوئد
اینم از زلاتان

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۹۴۲۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ
منم تو جوونیام طرفدار ایتالیا بودم ولی الان طرفدار هیچکی نیستم فقط نتایجو دنبال میکنم

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

ارسال: #۲۹۴۲۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ
خوب شد بوفون این بار ضابع نشد Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۴۳۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم چطور میشه تلویزیون رو آفلاین رو لپ تاپ راه اندازی کرد؟؟؟

سلام
اگه منظور از "آفلاین" رو درست متوجه شده باشم، شما به یک گیرنده دیجیتال مثل
نیاز دارید که شامل یک آنتن رومیزی، مبدل USB برای اتصال کابل آنتن و کنترل هست. البته کیفیت تصویر دریافتی در بعضی از این گیرنده‌های رومیزی (فضای داخلی) بسته به فاکتورهایی مثل منطقه جغرافیایی، فاصله تا فرستنده، موانع ساختمانی و... به اندازه کیفیت تصویر آنتن‌های هوایی (فضای خارجی) از نوع آنالوگ یا دیجیتال نیست و معمولا با مقداری Noise همراه هست که اگه توی خونه آنتن هوایی با کیفیت داشته باشید دیگه نیازی به اون آنتن رومیزی همراه نداره و می‌تونید کابل آنتن خودتون رو به مبدل مربوط متصل و بعد به لپ تاپ نصب کنید و نهایتا کانال‌یابی و... کنید، یا اینکه اگه به آنتن خارجی دسترسی ندارید با آنتن رومیزی همراه همین نوع دستگاه‌ها بسازید یا آنتن رومیزی قوی‌تری رو تهیه کنید.
ممنون از پاسختون*
آنتن رومیزی دارم ولی نمیدونم بعد از اینکه مبدل usb رو تهیه کردم باید چیکار کنم؟؟؟
آیا باید نرم افزار خاصی رو نصب کنم تا بتونم کانال یابی کنم؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close