زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۰۶۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب روز مزخرفی بود. اعصابمو نابود کرد.
واقعن! واسه منم روز خوبی نبود! کلی اتفاق توی همین یه روز واسه من افتاد ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۰۶۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
پس شاخه‌های یاس و مریم فرق دارند
آری! اگر بسیار اگر کم فرق دارند
شادم تصور می‌کنی وقتی ندانی
لبخندهای شادی و غم فرق دارند
برعکس می‌گردم طواف خانه‌ات را
دیوانه‌ها آدم به آدم فرق دارند
من با یقین کافر، جهان با شک مسلمان
با این حساب اهل جهنم فرق دارند
بر من به چشم کشتة عشقت نظر کن
پروانه‌های مرده با هم فرق دارند

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , gogooli
ارسال: #۲۸۰۶۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ
با فونت قبلی تا دو خط رو میشد خوند الان به زور یه خط! البته همین که مده کافیه حتما برای خوب بودنش! Big Grin
پرسپولیس اخر یه دروازه بان خرید بریم واسه قهرمانی اسیا!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۸۰۶۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ
پس من باید سپاسگزار خداوند باشم که امروز با تمام وجودم احساس خوشبختی کردم.
من (در حال صحبت یواشکی اما با صدای بلند در گوش مامانم): در گوشم بگو! به کسی نمیگم!
مامانم ( با خنده در گوش من): گیلاس
من (با صدای بلند و لحن پیروزمندانه): چیلاس! Smile
ارسال: #۲۸۰۷۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  با فونت قبلی تا دو خط رو میشد خوند الان به زور یه خط! البته همین که مده کافیه حتما برای خوب بودنش! Big Grin

معمولاً در ابتدای هر تغییر مقداری اینرسی وجود داره. به فونت جدید فرصت بدین که خودش رو نشون بده. نکات بسیار ریزی در مورد این فونت هست که در طول زمان مشخص خواهد شد.
فونت Tahoma با اینکه فونت بدی نیست، اما برای اندازه‌های بزرگ و همچنین نازک کردن فونت و برای صفحات نمایش جدید با تراکم پیکسلی بالا اصلا مناسب نیست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , blackhalo1989 , jazana , A V A , RASPINA
ارسال: #۲۸۰۷۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  معمولاً در ابتدای هر تغییر مقداری اینرسی وجود داره. به فونت جدید فرصت بدین که خودش رو نشون بده. نکات بسیار ریزی در مورد این فونت هست که در طول زمان مشخص خواهد شد.
فونت Tahoma با اینکه فونت بدی نیست، اما برای اندازه‌های بزرگ و همچنین نازک کردن فونت و برای صفحات نمایش جدید با تراکم پیکسلی بالا اصلا مناسب نیست.
نکات ریز رو بگین باید جالب باشه ولی کلن tahoma برای اندازه کوچیک خیلی خوبه چشممونم دیگه بهش خیلی عادت داره
نمی دونم چرا با ابن فونت ارتباط برقرار نمی کنم؟ احساس می کنم نوشته ها به زور حکاکی شدن!!
صمنا دکتر مانیتور من HD هم نیست Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , samaneh@90 , ele
ارسال: #۲۸۰۷۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب روز مزخرفی بود. اعصابمو نابود کرد.
بر عکس تو من روز خنده داری داشتم. رفتم مصاحبه، هی بهم تیکه مینداختن و میخدیدن Big GrinBig Grin
منم خودم میخندیدم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , jazana , samaneh@90 , RASPINA , nobody90 , Skyrim
ارسال: #۲۸۰۷۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط Menrva.)
سخت گذشت تا فهمیدم....
هیچ چیز
از هیچکس
بعید نیست....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , **sara** , ele , RASPINA , sara9009
ارسال: #۲۸۰۷۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ
قانون دنیا این بود
بعضیا به چیزهایی که میخوان میرسن
و بعضیا باید بدونن اون چیزهایی که میدونن بهش نمیرسن رو نخوان

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , همیلا
ارسال: #۲۸۰۷۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ق.ظ، توسط jazana.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه clone چیه؟ وقتی میگن لینوکس clone از یونیکس هست یعنی چی؟

به نظر کلون در اینجا به معنی ساخت مشابه یک برنامه/پروژه دیگه هست. یعنی لینوکس، شبه یونیکس هست.

Clone در اینجا به این مفهوم هست که سورس کد برنامه رو کپی پیست نکنی ولی شیوه اجرا و استاندارد های یک برنامه ی دیگه رو استفاده کنی و از رو مدلش تقلید کنی و از صفر دوباره بنویسیش.

در cloning واسه کشف نحوه کارکرد برنامه از سورس کد/مهندسی معکوس/اسناد برنامه و ... استفاده می کنند.

یکی از کاربرد های cloning تبدیل یک پروژه کپی رایت دار به پروژه رایگان و آزاد هست، مثلا یونیکس پولی بود و خیلیا امکان استفاده ازش رو نداشتن و با نوشتن لینوکس، پروژه ای شبه یونیکس ولی مفت به همه عرضه شد که ما هم ممنونیم.

------------------------------

البته clone یک معنی دیگه هم داره: کپی کردن دقیق و عین هم اطلاعات/سورس کد.مثل:
- ساخت دوقلوی جدید از یک قلو
- کپی دقیق اطلاعات هارد به هارد دیگه
- کپی پیست سورس کد یک پروژه دیگه
-ایجاد نسخه کپی از یک شیء تو زبونای برنامه نویسی

ممکنه برداشت من از مفهوم کلون در لینوکس/یونیکس با منظور کسی که اونو گفته خیلی فرق داشته باشه.(بحث تاریخچه و تعریف و هدف لینوکس کمی جنجالیه و نظرات متفاوتی هست.)

پ.ن: لینوکس نصب کن و لینوکسی شو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۸۰۷۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه clone چیه؟ وقتی میگن لینوکس clone از یونیکس هست یعنی چی؟

به نظر کلون در اینجا به معنی ساخت مشابه یک برنامه/پروژه دیگه هست. یعنی لینوکس، شبه یونیکس هست.

Clone در اینجا به این مفهوم هست که سورس کد برنامه رو کپی پیست نکنی ولی شیوه اجرا و استاندارد های یک برنامه ی دیگه رو استفاده کنی و از رو مدلش تقلید کنی و از صفر دوباره بنویسیش.

در cloning واسه کشف نحوه کارکرد برنامه از سورس کد/مهندسی معکوس/اسناد برنامه و ... استفاده می کنند.

یکی از کاربرد های cloning تبدیل یک پروژه کپی رایت دار به پروژه رایگان و آزاد هست، مثلا یونیکس پولی بود و خیلیا امکان استفاده ازش رو نداشتن و با نوشتن لینوکس، پروژه ای شبه یونیکس ولی مفت به همه عرضه شد که ما هم ممنونیم.

البته clone یک معنی دیگه هم داره: کپی کردن دقیق و عین هم اطلاعات/سورس کد.مثل:
- ساخت دوقلوی جدید از یک قلو
- کپی دقیق اطلاعات هارد به هارد دیگه
- کپی پیست سورس کد یک پروژه دیگه
-ایجاد نسخه کپی از یک شیء تو زبونای برنامه نویسی

ممکنه برداشت من از مفهوم کلون در لینوکس/یونیکس با منظور کسی که اونو گفته خیلی فرق داشته باشه.(بحث تاریخچه و تعریف و هدف لینوکس کمی جنجالیه و نظرات متفاوتی هست.)

پ.ن: لینوکس نصب کن و لینوکسی شو.

مرسی از پاسختونRolleyesRolleyes لینوکس عالیه فقط یه مشکلی تو کار با لینوکس دارم (تازه شروع کردم وارد فیلد لینوکس شم) اونم اینکه دستورات رو یادم میره!!!!!!!

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  پس من باید سپاسگزار خداوند باشم که امروز با تمام وجودم احساس خوشبختی کردم.
من (در حال صحبت یواشکی اما با صدای بلند در گوش مامانم): در گوشم بگو! به کسی نمیگم!

آدم گاهی اوقات از یه آرزویی ناامید میشه ولی بعد چند وقت دوباره اون آرزو به دلش می افته خدایا این بار ناامیدم نکن!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۰۷۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  پس من باید سپاسگزار خداوند باشم که امروز با تمام وجودم احساس خوشبختی کردم.

آدم گاهی اوقات از یه آرزویی ناامید میشه ولی بعد چند وقت دوباره اون آرزو به دلش می افته خدایا این بار ناامیدم نکن!
خیلی ممنونم از لطفتون Smile Heart
امیدوارم خدا طوری که خودتون هم باور نکنید آرزوتون رو برآورده کنه. Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۸۰۷۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
چن ماه روز هام تکراری شده حتی برای بیدار شدنم هم انمگیزه ای ندارم چن ماهه دنباله کارم این اواخر بیشتر ولی به هر دری میزنم بسته هست نمیدونم شاید مصلحته ولی من...

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۲۸۰۷۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ
بچه های ارشد ۹۶ آی تی اعلام آمادگی کنند Smile
استارت برای آی تی امیرکبیر ... انشا الله

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , jazana , d_felfelak , قاصدک۲۳
ارسال: #۲۸۰۸۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختونRolleyesRolleyes لینوکس عالیه فقط یه مشکلی تو کار با لینوکس دارم (تازه شروع کردم وارد فیلد لینوکس شم) اونم اینکه دستورات رو یادم میره!!!!!!!
یادتون باشه دستورات رو باید بفهمید و نباید فقط کپی پیست کنید. ضمن اینکه یه سری دستورات پیش نیاز دارن مثلا برای فهیدن دستورات مدیریت بسته باید اول سیستم مدیریت بسته لینوکس رو بدونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , jazana , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close