زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱۹۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  لوزری
من اینو خوندم لوزی Big Grin
نگو که loser خودمون هست !

شما نگران نباش، سنشون که بره بالا دیگه زنگ خطر به صدا در میاد Big Grin ، البته اون موقع هم دیگه ما هم پیر شدیم و میشه یه معامله واسه بقا Wink

+ من باید یه مدرک MBA هم بگیرم یه جا.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam
ارسال: #۲۷۱۹۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط **sara**.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دلم گرفته...
دلم تنگ شده... برای گذشته، آینده... اصلا هر روزی که امروز نباشه

------------------
آدم یه سری پست ها رو میخونه دیگه دلگرفتگیه حل میشه رد میشه میره : )))))))
مرسییییییییی خندیدیم Smile))))))))))))))
خدا کمتون نکنه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , sara9009 , Menrva , tabassomesayna , diligent
ارسال: #۲۷۱۹۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
دلیلی نداره چون نویسنده یه کتابی مشهوره، لزوما حرفای درستی هم داخل کتابش زده باشه که کسی بخواد از طریق اون نوشته یه استدلال غلط رو به زور توجیه کنه و یا اینکه مسیر زندگی خودش رو در جهت تغییر بر اون اساس تنظیم کنه، خصوصا اگه بدونیم اکثر مجسمه‌ها تو خالی هستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , mahyamk
ارسال: #۲۷۱۹۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Black.Star نوشته شده توسط:  دلیلی نداره چون نویسنده یه کتابی مشهوره، لزوما حرفای درستی هم داخل کتابش زده باشه که کسی بخواد از طریق اون نوشته یه استدلال غلط رو به زور توجیه کنه و یا اینکه مسیر زندگی خودش رو در جهت تغییر بر اون اساس تنظیم کنه، خصوصا اگه بدونیم اکثر مجسمه‌ها تو خالی هستن.
زندگی هرکسی با توجه به شرایط، تجربیات و درس هایی که گرفته شکل میگیره هیچ نسخه از قبل نوشته شده ای وجود نداره (اگر بود خیلی خوب بود Smile )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Black.Star , tabassomesayna , amineh89
ارسال: #۲۷۲۰۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شمارش معکوس برای دیدار با اردیبهشت زیبای جان : )))
قشنگ ترین ماه سال به نظرم ?

جدی میگی امیدی ؟

به به منور کردین تاپیکو! : )
فروردین طولانی در آخرین روزش زهرشو ریخت : (

پ.ن:
پارسال این موقع چقد این تاپیک شلوغ پلوغ بود
چقد با کاربر دنسایک و اقای بلک و آی تی اکسپرت با موضوع سوسک بچه هارو اذیت میکردیمTongue
یادش بخیر

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۷۲۰۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط sara9009.)
.........................
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , samaneh@90 , gogooli , Menrva , tabassomesayna , ele , amineh89 , diligent
ارسال: #۲۷۲۰۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما نگران نباش، سنشون که بره بالا دیگه زنگ خطر به صدا در میاد Big Grin ، البته اون موقع هم دیگه ما هم پیر شدیم و میشه یه معامله واسه بقا Wink

والا قرن هاست سن خانم ها رفته بالا و به قول شما این زنگ های خطر به صدا در اومده ولی همچنان اقایون جواب رد گرفتن ،و خانم ها هیچ وقت به خاطر بقای نسل با کسی ازدواج نکردن ، شما جامعه ی انسانی رو با یه جای دیگه اشتباه گرفتی ، این از این .

اقایون یه جوری میگن خانم ها دنبال پول هستند انگار همشون دیگه زمان ازدواجشون کم کم یه ماشین ۱۰۰ میلیونی زیر پاشونه و یه خونه ۵۰۰ میلیو نی به نامشوم والا اون چیزی که ما دیدیم هزینه ی یه عروسی ساده رو هم با قرض و وام و...
تامین میکنن .
حداقل من تا حالا به چشم خودم ندیدم که خانمی ، اقایی رو به خاطر پول نداشتن و سرمایه نداشتنش رد کنه ولی خیلی خیلی دختر هایی رو دیدم که بخاطر بی اخلاقی ، بد دهنی ، نداشتن جنم کاری و استقلال در تصمیم گیری و... به اقایون جواب منفی دادن.
اقایی دانشگاه ما بود که نه سر کار میرفت نه سرمایه ای داشت و این اقا پسر میره خاستگاری دوست من که مولتی میلیاردر بود ، بعد من نمیدونم این اقا پسر چرا فکر کرد مادیات نباید برای این دختر خانوم مهم باشه هر چند که علت جواب منفی دادن دوست من چیز دیگه ای بود که هیچ ربطی به پول نداشت .
در جواب او اقایی که گفتن" نه که خانم ها همشون پولدارن" باید خدمتتون عرض کنم ، چون شما و اقایون دیگه خیلی روی وظایف خانم ها در خونه تاکید داشتید این رو هم باید بدونید که وظیفه ی تامین هزینه های زندگی با اقاست و پولدار بودن یا نبودن خانم تاثیری روی زندگی اقا نخواهد داشت .
اگه هزینه های به عقد عروسی ساده رو بیست تامن در نظر بگیریم تامین این هزینه برای من دو سال کار تمام وقت طول کشید که تازه به مقدارش هم وامه. دخترا واقعا در حد در آمد پسرا توقع دارن؟! حاضرن ده سال تو خونه اجاره ای باشن؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۷۲۰۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  بقای نسل
بقا با بقای نسل خیلی فرق داره

+ خودمونیما، خودتونم میدونید که دارید حرف مفت میزنید در اکثر اوقات ولی باز همتون یه سری حرفای تکراری رو میگید ....، بعد مسئله اصلی مالی هست و ربطش میدید به یه سری چیزای دیگه، مثلا یه پولدار ممکنه از همون دوست مولتی میلیاردرتون جواب بله بگیره و وقتی که از دوستت میپرسی که پچی شد که جواب بله دادی، میگه که آره خیلی آدم مهربونی هست و اینا Big Grin ، حالا مثلا از همه لحاظ اون فرد داغون باشه. البته این مثالای موردی که نون و آب نمیشه واسه ما، یه چیز کلی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۷۲۰۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط sara9009.)
............................
ارسال: #۲۷۲۰۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما نگران نباش، سنشون که بره بالا دیگه زنگ خطر به صدا در میاد Big Grin ، البته اون موقع هم دیگه ما هم پیر شدیم و میشه یه معامله واسه بقا Wink

والا قرن هاست سن خانم ها رفته بالا و به قول شما این زنگ های خطر به صدا در اومده ولی همچنان اقایون جواب رد گرفتن ،و خانم ها هیچ وقت به خاطر بقای نسل با کسی ازدواج نکردن ، شما جامعه ی انسانی رو با یه جای دیگه اشتباه گرفتی ، این از این .

اقایون یه جوری میگن خانم ها دنبال پول هستند انگار همشون دیگه زمان ازدواجشون کم کم یه ماشین ۱۰۰ میلیونی زیر پاشونه و یه خونه ۵۰۰ میلیو نی به نامشوم والا اون چیزی که ما دیدیم هزینه ی یه عروسی ساده رو هم با قرض و وام و...
تامین میکنن .
حداقل من تا حالا به چشم خودم ندیدم که خانمی ، اقایی رو به خاطر پول نداشتن و سرمایه نداشتنش رد کنه ولی خیلی خیلی دختر هایی رو دیدم که بخاطر بی اخلاقی ، بد دهنی ، نداشتن جنم کاری و استقلال در تصمیم گیری و... به اقایون جواب منفی دادن.
اقایی دانشگاه ما بود که نه سر کار میرفت نه سرمایه ای داشت و این اقا پسر میره خاستگاری دوست من که مولتی میلیاردر بود ، بعد من نمیدونم این اقا پسر چرا فکر کرد مادیات نباید برای این دختر خانوم مهم باشه هر چند که علت جواب منفی دادن دوست من چیز دیگه ای بود که هیچ ربطی به پول نداشت .
در جواب او اقایی که گفتن" نه که خانم ها همشون پولدارن" باید خدمتتون عرض کنم ، چون شما و اقایون دیگه خیلی روی وظایف خانم ها در خونه تاکید داشتید این رو هم باید بدونید که وظیفه ی تامین هزینه های زندگی با اقاست و پولدار بودن یا نبودن خانم تاثیری روی زندگی اقا نخواهد داشت .
اگه هزینه های به عقد عروسی ساده رو بیست تامن در نظر بگیریم تامین این هزینه برای من دو سال کار تمام وقت طول کشید که تازه به مقدارش هم وامه. دخترا واقعا در حد در آمد پسرا توقع دارن؟! حاضرن ده سال تو خونه اجاره ای باشن؟!
الان همه مردم خدا رو شکر خونه دارنBig GrinBig GrinBig Grin دختر حاضر نیست ۱۰ سال اجاره بشینه؟ والا من تا سن پیری خیلیا رو دیدم مستاجرن Big GrinBig Grin و اما دوستمون راست گفتن دخترا به خاطر خصوصیات آقایون ردشون میکنن . نه پول من حداقل تو اطرافیانم ندیدم کسی دنبال پول باشه. دنبال جنم پول درآوردن هستن ولی پول نه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , amineh89
ارسال: #۲۷۲۰۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ
بگید ، بازم بیشتر بگید ...
الان یه سری ها خواب هستن، بزار اونا هم بیدار بشن
شب یه بحث میکنیم.
ارسال: #۲۷۲۰۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ
بنظر من مشکل از قوانینی هستش که در ظرف زمانی و مکانیِ امروزِ ایران نمی گنجه.قوانینی که حقوق انسانی زن ومرد پایمال می کند
قوانینی که زن را نه به عنوان موجودی که در زندگی زناشوئی شریک مرد و یار و یاور اوست بلکه بعنوان شیئی در نظر می‌گیرد که مرد مکلف به پرداخت مخارج نگهداری آن است. این که آیا استطاعت مالی مرد امکان پرداخت مخارج نگهداری زن را می‌دهد یا نه ابداً مطرح نیست،قوانینی که خانواده رو سلسله مراتبی میبیند و ریاست آن را بر عهده مرد قرار می دهد که به موجب آن زن بدون اذن همسر حق خروج از منزل و حق اشتغال ندارد و.....این قوانین وضعیت جامع رو بحران زا کردن و مسبب درد فرهنگی هستن که دوستان اشاره کردن .

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۲۰۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
چه بحثیه آخه :/

میتونم به طور قطع بگم که دخترایی هستن که عشق پول هستن و اصولا اونایی هستن که تو خونه پدرشون نتونستن اونطور که دلشون میخواد ریخت و پاش کنن این به این معنی نیس که وضع مالیشون خوب نبوده به این معنی هست که چیزی که بوده برای اونا کافی نبوده

ولی بازم به طور قطع میتونم بگم که هستن دخترایی که پول براشون اولویت اول نیس و اخلاق و اعتقادات و خانواده طرف قبل از وضع مالی پسر براشون اهمیت داره و اگه اونا اوکی باشه پول در حد شروع یه زندگی دو نفره بدون تجملات براشون کافیه چون اوکی بودن اون اولویت های قبلی اونقدر تاثیرگذار هست که دختر خانوم از مراسم عروسی آنچنانی و هزارجور ریخت و پاش بی مورد چشم پوشی کنه
حالا این دختر خانوم هم میتونن پولدار باشن و هم وضع مالی متوسط و یا پایینی داشته باشن
اگه یکم منصف باشین این دسته بندی رو قبول میکنین
همونطور که همچین دسته بندی ای واسه اقایون وجود داره برای خانوم ها هم وجود داره

پس همچیز به انتخاب خود ما مربوط میشه

این نظر من بود و شما مختارین که قبول یا رد کنین، دعوا که نداریم! : ))))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , jazana , so@ , Menrva , gogooli , khayyam , ele
ارسال: #۲۷۲۰۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط codin.)
خانما دعوا که نداریم اینجا همه با هم دوستیم.. آقایون هم دارن بر حسب تجربیات و مشاهداتشون میگن. من دیدم پسر بی اخلاق رد بشه پسر بی ایمان رد بشه پسری که چهره جذابی نداره رد بشه اما خداییش توی مشاهداتم(که البته ادعا نمیکنم جامع و کامل باشه!) ندیدم پسری که به قول شما مولتی میلیاردر باشه رد بشه. اینا معنی داره خب. چرا با تعصب از جنسیتمون دفاع کنیم. من به جاش از خیلی از ویژگی های آقایون هم انتقاد میکنم اما باید آدم تعصبو بزاره کنار.
در ضمن وقتی یه چیزی گفته میشه شما دنبال مثال نباشید. وقتی کسی میگه همه منظورش اکثریت قاطع هست شما با یک مثال نمیتونید ردش کنید.
همه موفق باشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , gogooli , blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۲۷۲۱۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
دانشگاه خوب تو رشته مهندسی نرم افزار کجاهاست؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close