زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱۸۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  منظورت از همه کیه ؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پستم گذاشته بودی هفته ی پیش هاااااBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin هر جور فکر میکنم نباید دلت تنگ میشد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
: ))) یکیش پیور جون Tongue
عه جدی وای اصن یادم نبوووووود Big Grin الزایمر گرفتممم

ساراااااااااا الااااااان یادم افتااااااااد : ))))

اصلاح میکنم Big Grin =))

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sara9009
ارسال: #۲۷۱۸۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
دقیییقا کدوووم ساراااااا؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sara9009
ارسال: #۲۷۱۸۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
دقیییقا کدوووم ساراااااا؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
Big Grin : )))) هردو Big Grin Sara1 And Sara2 Or SaraA And SaraB
من الان برم محو شمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sara9009
ارسال: #۲۷۱۸۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ
صد متر جلو تر یه خانمى کنار خیابون ایستاده بود
راننده ى تاکسى بوق زد و خانم رو سوار کرد
چند ثانیه گذشت
راننده تاکسى : چقدر رنگِ رژتون قشنگه
خانم مسافر: ممنون
راننده تاکسى : لباتون رو برجسته کرده ?
خانم مسافر سایه بون جلوىِ صندلى راننده رو داد پایینُ لباشو رو به آینه غنچه کرد.
خانم مسافر: واقعاً؟؟!
راننده تاکسى خندید با دستِ راست دستِ چپِ خانم مسافر رو گرفتُ نگاه کرد ?
راننده تاکسى : با رنگِ لاکتون سِت کردین؟!
واقعاً که با سلیقه این تبریک میگم
خانم مسافر:واى ممنونم..چه دقتى معلومه که آدمِ خوش ذوقى هستین ?
تلفنِ همراه من زنگ خورد و اون دو نفر گرمِ
حرف زدن بودن..
موقع پیاده شدن راننده ى تاکسى کارتش رو داد به خانم مسافرُ گفت هرجا خواستى برى،اگه ماشین خواستى زنگ بزن به من...
خانم مسافر کارت رو گرفت یه چشمکِ ریزى هم زد
و رفت.. ?
اینُ تعریف نکردم که بخوام بگم خانم مسافر مشکل اخلاقى داشت یا راننده تاکسى...
فقط میخواستم بگم... ?
تویه این چند دقیقه ممکنه کمتر کسی
از ما به ذهنش رسیده باشه
که راننده ى تاکسى هم یک خانم بود... ?

#ما با تصوراتی که توی ذهنِ خودمونه قضاوت میکنیم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , samaneh@90 , tabassomesayna , Bahar_HS , kilookiloo , Ms. Saba , soheila-zd , samane .gh , Parisa-SH , ele , amineh89 , Parisa*92
ارسال: #۲۷۱۸۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ق.ظ
دلم برای کنکور و انتظار کشیدن برای نتایج و قبول نشدن و دوباره خوندن و ... تنگ شده! ):

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb , Ms. Saba , Aurora , Parisa-SH , afrooz-OMD , gogooli , ele
ارسال: #۲۷۱۸۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
من که تهران نیستم و تهران هم زندگی نمیکنم که چک کنم یا استفاده , ولی این حرکت اگه واقعی و بدون چشم داشت باشه عالیه

[تصویر:  400947_v1rq_13007215_1067331253334060_46...1998_n.jpg]

---------------------------------------

توی سایت مربوطه نوشته با هزینه کمتر , حالا چقدر نمیدونم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , Aurora , soheila-zd , gogooli
ارسال: #۲۷۱۸۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط Ms. Saba.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  صد متر جلو تر یه خانمى کنار خیابون ایستاده بود
راننده ى تاکسى بوق زد و خانم رو سوار کرد
چند ثانیه گذشت
راننده تاکسى : چقدر رنگِ رژتون قشنگه
خانم مسافر: ممنون
راننده تاکسى : لباتون رو برجسته کرده ?
من که بلافاصله فهمیدم ،از اونجا که گفته بود "راننده تاکسى : لباتون رو برجسته کرده ?"

عمرا مردا همچین سوالی بپرسن :دی

(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  دلم برای کنکور و انتظار کشیدن برای نتایج و قبول نشدن و دوباره خوندن و ... تنگ شده! ):

نههههه اصلا دلم براش تنگ نمیشه و نخوااااهد شد، امیدوارم همه بچه های کنکوری همین امسال نتیجه دلخواه شونو بگیرن من جمله خودم :-)))))

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
ارسال: #۲۷۱۸۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , afrooz-OMD , Ms. Saba , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۱۸۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ
شمارش معکوس برای دیدار با اردیبهشت زیبای جان : )))
قشنگ ترین ماه سال به نظرم ?

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , RASPINA , khayyam , fatemesoleimani , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۱۹۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  حالا پس کنکور ندادید Big Grin
بعد از کنکور تازه متوجه میشید خود همین انتظار کشیدن و آماده شدن و منتظر بودن برای نتایج بوده که انگیزه ایجاد می کرده و شیرین بود Smile

اگه نتیجه ۳>دلخواهم ۳> رو بدست بیارم..حالا شاید دلم تنگ شد Big Grin

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
ارسال: #۲۷۱۹۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  دلم برای کنکور و انتظار کشیدن برای نتایج و قبول نشدن و دوباره خوندن و ... تنگ شده! ):

این اشکال برای همه هم نسلی های من و شما هست که دوست داریم فقط تو این زمینه رقابت کنیم.
زندگی کنکورها و رقابتهای زیادی داره ولی من یکی (خودم را میگم) مهارت لازم را برای رقابت درش ندارم.
بعضی رقابتها هم نامردیه. یعنی ظاهرا" رقابته ولی پشت پرده اونی که نور چشمیه بعنوان برنده اعلام میشه و من و خیلی های دیگه چون تحمل یه همچین نامردی را نداریم ترجیح میدیم رقابت کنکوری و درسی باشه شاید این ناجوانمردیش کمتر باشه.
بعضی رقابت ها هم از قبل از شروع من حس میکنم درش باخته ام. مثلا"(فرض محال که محال نیست)من و یه پسر پولدار که ماهی بیست میلیون درآمد داره بریم خواستگاری یه نفر که پول براش خیلی مهمه. SmileSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , afrooz-OMD , gogooli , crevice
ارسال: #۲۷۱۹۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شمارش معکوس برای دیدار با اردیبهشت زیبای جان : )))
قشنگ ترین ماه سال به نظرم ?

جدی میگی امیدی ؟

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۱۹۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  دلم برای کنکور و انتظار کشیدن برای نتایج و قبول نشدن و دوباره خوندن و ... تنگ شده! ):

این اشکال برای همه هم نسلی های من و شما هست که دوست داریم فقط تو این زمینه رقابت کنیم.
زندگی کنکورها و رقابتهای زیادی داره ولی من یکی (خودم را میگم) مهارت لازم را برای رقابت درش ندارم.
بعضی رقابتها هم نامردیه. یعنی ظاهرا" رقابته ولی پشت پرده اونی که نور چشمیه بعنوان برنده اعلام میشه و من و خیلی های دیگه چون تحمل یه همچین نامردی را نداریم ترجیح میدیم رقابت کنکوری و درسی باشه شاید این ناجوانمردیش کمتر باشه.
بعضی رقابت ها هم از قبل از شروع من حس میکنم درش باخته ام. مثلا"(فرض محال که محال نیست)من و یه پسر پولدار که ماهی بیست میلیون درآمد داره بریم خواستگاری یه نفر که پول براش خیلی مهمه. SmileSad

ای بابا الان کدوم دختریه که پول براش مهم نباشه. اگر تعدادی هم باشن خانوادشون نمیزارن . پول نداشته باشی از دیدگاه بیشتر دخترا یه لوزری حالا اصلا دکترا و فوق دکترا داشته باشUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Riemann , gogooli , ele
ارسال: #۲۷۱۹۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
از فردا یه مسیر جدید رو شروع می کنم گرچه سخته یدفعه عوض شدن برای شروع یه مسیر جدید ولی میشه امیدوار بود !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , codin , jazana , fatemesoleimani , afrooz-OMD , tabassomesayna , **sara** , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۱۹۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ای بابا الان کدوم دختریه که پول براش مهم نباشه. اگر تعدادی هم باشن خانوادشون نمیزارن . پول نداشته باشی از دیدگاه بیشتر دخترا یه لوزری حالا اصلا دکترا و فوق دکترا داشته باشUndecidedUndecided

هاها Big Grin

آره والا.

نه که دخترا خودشون همشون پولدارن!

با این نوناشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close