زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۱۱۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
قهوه رو میریزم ، لای در حیاط رو باز می کنم ، قهوه توی دستام گرم و خوش بو جا خوش کرده، زنگ خونه به صدا در میاد ، قهوه رو میزارم رو میز میرم سراغ آیفون -
من: بله؟
پستچی: بسته دارین!
میرم بالا/ بر می گردم!
لباس میپوشم که برم ورزش، ساک ، کتونی، حوله، شلوارک، چیزی جا نمونده؟! تو آشپزخونه دور میزنم! میرم تو اتاق وسایلم و بر می دارم !
زنگ تلفن ...
_من : بله؟.... سلام... حتما... می بینمتون...بله...قربونتون!
میام بیرون کلید خونه رو میزِ!
قهوه!!!!!!!
یخ کرده ، بوش کمتر شده و انگار از اینکه اون قهوه ناب قبل نیست حالِ خوبی نداره! همون قهوه چند دقیقه پیش برای اینکه فراموش شده و بهمش اهمیت ندادن ، خوشحال نیست!!!!
دستم و دورش حلقه می کنم و ازش بابت یادم رفته های چند دقیقه قبل عذر میخوام! ولی اون دیگه هیچ وقت داغ نمیشه! اون دیگه هیچ وقت اون قهوه ناب نمیشه!
سر می کشمش!
اینجا هم اشتباه می کنم، باید مزه مزه می کردم ، تا بهش بفهمونم که همونقدر خوشمزس!
حالا دیگه نیست ، تموم شده و من تعریفش می کنم...
همه چیز در زندگی همینقدر نزدیکه تا از دست بره! باید قدر دونست...
گاهی فقط اونه که مهمه ، نه بسته مهمه نه هیچ تلفنی از هیچ جا!
باید قهوه داغ رو مزه مزه کرد و از بوش لذت برد.

صابر_ابر

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Ms. Saba , Behnam‌ , mohaddeseh70
ارسال: #۲۶۱۱۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط flower1.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
ارسال: #۲۶۱۱۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ
یعنی فقط همین یه کارو نکرده بودم که اون هم انجام دادم

سیفون آشپزخانه رو عوض کردم، صحنه ی چندشناکی بود Confused و طاقت فرسا ولی بالاخره تونستم، آخر سر یه قطعه هم اضافه آوردم Big GrinBig Grin
اسمشم نمیدونستم چیهBig Grin میرم مغازه باید یه ساعت توضیح بدم آقا از اینا میخوام یا خدا رحم کنه و جلوی چشمم باشه و برش دارم TongueBig Grin ا

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۶۱۱۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یعنی فقط همین یه کارو نکرده بودم که اون هم انجام دادم

سیفون آشپزخانه رو عوض کردم، صحنه ی چندشناکی بود Confused و طاقت فرسا ولی بالاخره تونستم، آخر سر یه قطعه هم اضافه آوردم Big GrinBig Grin
اسمشم نمیدونستم چیهBig Grin میرم مغازه باید یه ساعت توضیح بدم آقا از اینا میخوام یا خدا رحم کنه و جلوی چشمم باشه و برش دارم TongueBig Grin ا

وستا جان بی سوادی؟ Big Grin اخه جای سیفون تو دستشویی یا تو آشپزخانه Big Grin واقعا که Confused متاسفم برای سایت مانشت با اینگونه کاربران بیسواد Big Grin

ارسال: #۲۶۱۲۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  به به، سلام آفاق خانم، ... خانم Big GrinTongue
از اون شکلکت معلومه که گرونتر میفروشیااااا، ای گرون فروش Tongue
-------------------------------------------------------------------------
این آفاق رو لو بدید بیان بگیرنش Tongue

۹۹ سال!!!! یدفعه بگید حبس ابد. مگه چیکار کرده!!!!!!!!!!!
نه بابا گرونفروشی چیه من چندتا از کارامو به همون قیمتی که براساس مواد و ساعتی که روش وقت گذاشته بودم فروختم اونایی رو هم که دوس نداشتم بره تو خونه کسایی که نمیشناسم ،هدیه دادم ،که حداقل گاهی وقتا ببینمشونSmile
۹۹ سال :| مگه داریم خب اگر من قاضی بودم میگفتم اعدام که راحت بشه Smile))

+چرا کارام اونجوری که میخوام پیش نمیره BlushConfused

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۱۲۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط diligent.)
------

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۱۲۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  وستا جان بی سوادی؟ [تصویر:  biggrin.gif] اخه جای سیفون تو دستشویی یا تو آشپزخانه [تصویر:  biggrin.gif] واقعا که [تصویر:  confused.gif] متاسفم برای سایت مانشت با اینگونه کاربران بیسواد [تصویر:  biggrin.gif]
Big Grin
طبق کشفیات جدیدم به این لوله ها و ... که به سینک وصل هست هم میگن سیفون، یاد بگیر، فردا تو زندگی مشترک به دردت میخوره
Big Grin
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +چرا کارام اونجوری که میخوام پیش نمیره [تصویر:  blush.gif][تصویر:  confused.gif]
حتما عاشق شدی Big GrinTongue

(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بفروشش، الان پول تو لوازم سیفونه Big Grin

تو که عاشقم بودی، تو دیگه چرا DodgyTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , diligent , so@
ارسال: #۲۶۱۲۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
هر چه مى خواهمت از یاد برم ممکن نیست

من تو را دوست نمى دارم

اگر بگذارى...!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Saman , MajidManesht2012
ارسال: #۲۶۱۲۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۶۱۲۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط sara9009.)
......
ارسال: #۲۶۱۲۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

ارسال: #۲۶۱۲۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط sara9009.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: flower1
ارسال: #۲۶۱۲۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

ارسال: #۲۶۱۲۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ
سانس بانوان
ارسال: #۲۶۱۳۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط sara9009.)
........

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close