زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۶۰۱
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۶۰۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط software94.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
همچین میگه خواستگاری سنتی بود،انگار الان همه تو ایران چتی خواستگاری میکننBig Grin
بابا خواستگاری همین دیگه،سنتی نداره کهDodgy حالا هی کلاس خارج رفتنش و بزارBig Grin
الان یعنی پول مهم نیست دیگه؟همه رو گفتی جز اوضاع مالیBig Grin
ارسال: #۲۴۶۰۳
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ
به قول بزرگترا ازدواج مثل کفش خریدن نیست اگه امروز خریدی و دیدی پاتو میزنه فرداش بری عوضش کنی(شاید تو بعضی از کشورها بشه به راحتی کفش رو عوض کرد ولی ایران به این سادگی نیست، اگه هم بخوای عوض کنی تاوان زیادی باید بدی)
این شما هستید که قراره یه عمر زندگی کنید پس تصمیم نهایی با شماست و هیچ کس دیگه ای حق نداره نظر خودشو به شما تحمیل کنه، حتی پدر و مادر
هر چند که چای داغ نریختید روشونBig Grin ولی اینجوری که شما از اقا داماد تعریف کردین به نظر پسر خوبی میان
اگه مطمئنید که به درد شما نمیخوره میتونید منطقی با خانواده صحبت کنید و راضی شون کنید ولی اگه نه، فقط میخواید خونه پدر بمونید و خرج بذارید رو دستشون و بهونه بیارید که راضی نمیشنSmile
انشااله هر چی خیره اتفاق بیافته
ارسال: #۲۴۶۰۴
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
....................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۰۵
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ، توسط A L I.)
وجود واسطه در خواستگاری های سنتی که طرفین اولین بار همدیگه رو می بینن خیلی خوبه.
معمولا ده دقیقه بعد از اینکه خواستگاران از خونه میرن . هر دو طرف میتونن بهش زنگ بزنن و تکلیفشون معلوم شه. البته هر دو طرف بهش میگن باید فکر کنیم ولی مثل مقدماتی جام جهانی میمونه با توجه به تعداد گلهای زده و خورده و شرایط بازیهای در پیش میشه فهمید که از مرحله مقدماتی به مرحله بعدی میریم یا نه.Big Grin
ایشالا هر چی خیره برای شما و همه خواستگاران و خواستگاری شوندگان پیش بیاد.
ارسال: #۲۴۶۰۶
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ق.ظ
خارج حتمی شد!!!
ارسال: #۲۴۶۰۷
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ق.ظ
هی نگو ازش خوشم نیومد یه وقت فردا جواب مثبت بدی میاد مانشتو چک میکنه یه وقتBig Grin
ارسال: #۲۴۶۰۸
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
.........................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۰۹
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ق.ظ
سلام به همه، ما اومدیم.....
من هنوزم تو شوک جمعیتی ام که اومده بود. واقعا جمعیت زیاد بود، اصن باور نکردنی بود. انصافا جاتون خالی خیلی خوش گذشت. کلا عراقیا خیلی ایرانیارو تحویل میگرفتن. من خودم باورم نمیشد انقد به ایرانیا احترام بذارن. خیلی ابهت داشتیم اونجاSmile
تو مسیر پیاده روی صحنه های جالبی میدیدیم... همه یک اسم داشتن: زائر امام حسین(ع).
مهمترین چیزی که این سفر واسه من داشت این بود که اگه خدا بخواد بعد از ارشد و خدمتم، چند سال برم نجف زندگی کنم. خیلی تصمیمم جدیه.. ایشالا جور بشه.
یک نکته هم بگم، بچه ها خداییش قدر ایران رو بدونید. بخدا ما تو کشور خیلی خوبی داریم زندگی میکنیم ولی قدرشو نمیدونیم. شاید بعضی از دوستان بگن من دارم ایران رو با عراق مقایسه میکنم و این حرف رو میزنم نه با یک کشور اروپایی یا آمریکا. ولی باور کنید کنید اینطوری نیست، ایران خیلی کشور خوبیه و واقعا اگه ملتمون یک همتی داشته باشن میتونیم خیلی بهتر بشیم و پیشرفت کنیم. ولی تا زمانیکه فقط غر بزنیم و هیچ کاری انجام ندیم و از خودمون شروع نکنیم، وضعمون بهتر نمیشه. در هر صورت من یک موی ایران و ایرانی رو به کل دنیا نمیدم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۴۶۱۰
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  مهمترین چیزی که این سفر واسه من داشت این بود که اگه خدا بخواد بعد از ارشد و خدمتم، چند سال برم نجف زندگی کنم. خیلی تصمیمم جدیه.. ایشالا جور بشه.
یک نکته هم بگم، بچه ها خداییش قدر ایران رو بدونید. بخدا ما تو کشور خیلی خوبی داریم زندگی میکنیم ولی قدرشو نمیدونیم. شاید بعضی از دوستان بگن من دارم ایران رو با عراق مقایسه میکنم و این حرف رو میزنم نه با یک کشور اروپایی یا آمریکا. ولی باور کنید کنید اینطوری نیست، ایران خیلی کشور خوبیه و واقعا اگه ملتمون یک همتی داشته باشن میتونیم خیلی بهتر بشیم و پیشرفت کنیم. ولی تا زمانیکه فقط غر بزنیم و هیچ کاری انجام ندیم و از خودمون شروع نکنیم، وضعمون بهتر نمیشه. در هر صورت من یک موی ایران و ایرانی رو به کل دنیا نمیدم.
برادر ما همین الان تصمیم گرفتیم بریم خارج!
ارسال: #۲۴۶۱۱
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  مهمترین چیزی که این سفر واسه من داشت این بود که اگه خدا بخواد بعد از ارشد و خدمتم، چند سال برم نجف زندگی کنم. خیلی تصمیمم جدیه.. ایشالا جور بشه.
برادر ما همین الان تصمیم گرفتیم بریم خارج!
خیلی خوب بود این تیکهBig Grin
درست بلافاصله بعد پست شما بودSmile))))
ارسال: #۲۴۶۱۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط A L I.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  انشاا دامادیه شماروببینیییییییییییییم و شماهم بیاین اینجا جریان خواستگاری رفتنتون تغریف کنینBig Grin.
انشاا همه جوونا خوشبخت بشن.. حس مادربزرگی بهم دست دادBig Grin
امشب همینجوری اومدم یه سری اینجا بزنم اعتماد بنفسم از دست رفت.Sad تا نروم خارج یه مدرکی بگیرم خواستگاری نمیرم.Big Grin
ارسال: #۲۴۶۱۳
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)

(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برادر ما همین الان تصمیم گرفتیم بریم خارج!
ایشالا بسلامتی.. خیلی عالیه، کسی که دوست داره بره باید بره چون اگه بمونه اذیت میشه. حداقل چیزی که برات داره اینه که میری میبینی اونجا چه خبره.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۴۶۱۴
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای نه وستاااااا چهرش ک خوشم نیومدونمیاد وکلا اصلا ب دلم ننشسته ونمیشینه ب دلم کلا نمیتونم ازدواج کنم اصلا امادگی وشرایطش روندارم کلا اصلا نمیشه
وای

[تصویر:  391528_blinksmiley.gif] [تصویر:  391528_blinksmiley.gif] [تصویر:  391528_blinksmiley.gif]
مینروا تو مسلمون نیستی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Codin اگه این پست رو نگا میکنی، تو همون جِــفِرسون خودمون نیستی خودتو لو نمیدادی!!؟ دیدم یه جا اسمت رو گفتند، بعد لیست گروه هوش رو امروز نگا میکردم فقط یدونه از اونا داشت Shy
(لیست چند سال دانشکده رو گرفتم دنبال یه اسم خاص هستم که کارشناسی هم امیرکبیر بوده باشه... یادته که؟ Dodgy چقدر هم آشنا زیاده Big Grin )
ارسال: #۲۴۶۱۵
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای نه وستاااااا چهرش ک خوشم نیومدونمیاد وکلا اصلا ب دلم ننشسته ونمیشینه ب دلم کلا نمیتونم ازدواج کنم اصلا امادگی وشرایطش روندارم کلا اصلا نمیشه
وای

[تصویر:  391528_blinksmiley.gif] [تصویر:  391528_blinksmiley.gif] [تصویر:  391528_blinksmiley.gif]
مینروا تو مسلمون نیستی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Codin اگه این پست رو نگا میکنی، تو همون جِــفِرسون خودمون نیستی خودتو لو نمیدادی!!؟ دیدم یه جا اسمت رو گفتند، بعد لیست گروه هوش رو امروز نگا میکردم فقط یدونه از اونا داشت Shy
(لیست چند سال دانشکده رو گرفتم دنبال یه اسم خاص هستم که کارشناسی هم امیرکبیر بوده باشه تا اون "دانشگاه معتبر آمریکایی" ببینم چقدر واقعیت داره. یادته که؟ Dodgy چقدر هم آشنا زیاده Big Grin )
اره خودمم Big Grin . امیرکبیریه قضیش چیه من یادم نمیاد؟Big Grin فکر کنم جایی به امین اشاره کردم که UIUC رفته نمیدونم HuhHuh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close