زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۵۸۶
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آره ما هم نمیبریم خداروشکر
اصلا هر کی چایی میخواد خودش بره بریزه Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۵۸۷
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آره ما هم نمیبریم خداروشکر
اصلا هر کی چایی میخواد خودش بره بریزه Big Grin
بگذار از راه برسن بنده های خدا، بعد زور بگو Tongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۵۸۸
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط shamim_70.)
چرا خداوند قدرت تخیل مرا نابود نمی کند ؟ حالا چه کنم با تخیلی که افسون و مسخر انسانی شده است که تو هستی ؟
کاش می شد درون ذهن دیگری را واجست تا بشود دانست چه می گذرد در هزارتوی آن ؟
لزوما انسان زندگی نمی کند در حالی که به هر صورت می زید !
یک بار مردن جواب نابود شدن های لحظه لحظه ی تو را نمی دهد .
در همه حال از یاد نبرد که تو یک زن شرقی هست ، زنی که از اعناق شب های هزار و یک شب بیرون آمده است .
تو نخواهی توانست تنهایی را فهم کنی ، چون درکی از یگانگی نداری و نداشته ای هم . تو به هر دلیل و هزار دلیل با من همان کرده ای که خداوند با مسیح کرد .
دوست داشته شدن از سوی کسی که دوستش می داری آن حس و حالتی است که در واژه ی عام و عادی خوشبختی نمی گنجد .
کمتر زنی می توان سراغ کرد که در ذهنش نسبت به بستگان مردی که دوستش می دارد ، مرتکب جنایت نشده باشد .

از کتاب:سلوک _محمود دولت ابادی

بر/ این که مدام به سینه ات مى کوبد,قلب نیست,ماهى کوچکى است که دارد نهنگ مى شود,ماهى کوچکى که طعم تنگ آزارش مى دهد و بوى دریا هوایى اش کرده است.قلب ها همه نهنگانند در اشتیاق اقیانوس.اما کیست که باور کند در سینه اش نهنگى مى تپد؟ماهى وقتى در دریا شناور شد ماهى است و قلب وقتى در خدا غوطه خورد,قلب است.
هیچ کس نمى تواند نهنگى را در تنگى نگه دارد,تو چطور مى خواهى قلبت را در سینه نگه دارى؟و چه دردناک است وقتى نهنگى مچاله مى شود و وقتى دریا مختصر مى شود و وقتى قلب خلاصه مى شود و آدم قانع.
از کتاب از سینه ت نهنگی می تپد

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۲۴۵۸۹
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط vesta.)
تنها باشی و بری سراغ آلبوم و ...

همراه با شنیدن شب آفتابی محمد اصفهانی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۵۹۰
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  الان شبکه مستند داره یه مستند ( سخنرانی Nick Vujicic برای دانش آموزان) رو نشون میده، پیشنهاد میکنم همه نگاه کنین :دی
شب همگی بخیر
ی سوال این پست رو کی زدی!!؟؟؟اینجا تایم پست رو زده ۱۱:۲۹
تایم گوشی و لپ تاپ من ۲۲:۵۱هس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۲۴۵۹۱
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ
فقط خانم انرژی از من پستاش بیشتره! یا خدا!Huh
ارسال: #۲۴۵۹۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  رسم چایی بردن دیگه باید منسوخ بشه. استرس آدمو بیشتر میکنه چیه آخه..چایی رو پدر یا برادر یا مادر ببره.
آره ما هم نمیبریم خداروشکر
فرایند چای آرودن تو مراسم خواستگاری پایه و اساس شروع یه زندگیه، شما چطور میخواید حذفش کنیدBig Grin
از لحظه ای که دختر خانم پاشو از اشپزخونه میذاره بیرون تمام حرکات و رفتارش زیر نظر هست تا وقتی که مراسم تموم شه
مثلا یه قسمت حساس، زمانیه که به خواهر داماد چای تعارف میکنه. انتخاب کلمه مناسب و نحوه گفتن اون از آپولو هوا کردن هم سختترهBig Grin
مادر شوهر هم که جای خود داره ولی پدر شوهر، طفلک هر بلایی هم سرش بیاد مهم نیستSmile
رنگ چای، نحوه انتخاب استکان و ... میتونه باعث خوشبختی یا عدم خوشبختی دختر شهBig Grin
یه کاری که عروس خانم میتونه انجام بده، اینه که سینی چای داغ رو خالی کنه رو آقا داماد، اگه اعتراضی نکرد و خندید معلوم میشه مرد زندگیهBig Grin البته به شرطی که خواهر داماد تو مراسم نباشه وگرنه خون و خونریزی میشهBig Grin
یا بعدا که تو زندگی دعواشون شد میتونن چای آوردن رو وسط بکشن، مثلا خانم میتونه بگه کاش به جا اون چای زهر حلائل برات آورده بودم و مرد هم میتونه بگه ای کاش می آوردی تا گیر تو نمی افتادمBig Grin
یا هم اگه بچه های خوبی باشن و دعوا نکنن، میتونن راجع به اون چای خاطرات قشنگ تعریف کنن
حالا به نظر شما حذف کردن چای آوردن عروس کار درستیست؟
آخه مگه خانواده داماد اومدن خواستگاری برادر عروس که اون چای رو بیاره، این کار مثل این میمونه که داماد تو مراسم بگه هر چی خواهرم بگهBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۴۵۹۳
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
خ...........................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۵۹۴
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  از برخورد داماد وطرز صحبت کردنش مشخص بود ک خیلی خیلی باسواد هستن ودانشگاه های معتبردرس خونده و دکترا داره از دانشگاه...کلا بااعتماد ب نفس و باشخصیت ومودب صحبت میکرد از سوادش و ادبش وطرز صحبتش خوشم امد اما چهرش اصلا ب دلم ننشتتتت اصلا خوشم نیومد از چهرش..اخلاق و رفتاروشخصیتشم ک نمیدونم چجوریه..
چرا چای داغ رو نریختید روشBig Grin
اگه این کارو میکردید الان معما حل شده بودBig Grin
ارسال: #۲۴۵۹۵
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
اومده اینجا هی از محسناتشون میگه بعد میگه دعا کنید جور نشهDodgyBig Grin
ارسال: #۲۴۵۹۶
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۵۹۷
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  از برخورد داماد وطرز صحبت کردنش مشخص بود ک خیلی خیلی باسواد هستن ودانشگاه های معتبردرس خونده و دکترا داره از دانشگاه...کلا بااعتماد ب نفس و باشخصیت ومودب صحبت میکرد از سوادش و ادبش وطرز صحبتش خوشم امد اما چهرش اصلا ب دلم ننشتتتت اصلا خوشم نیومد از چهرش..اخلاق و رفتاروشخصیتشم ک نمیدونم چجوریه..

کلا قفل شده بودم زبونمم بندامده بود..

ازشانس منن پسروخانوادش خیلی خیلی خیلی خوب هستن[تصویر:  sad.gif]

بچه ها دعاکنین نشه من اصلا دلم نمیخواد[تصویر:  sad.gif]
حالا خوشش اومده هااا، الکی کلاس میگذارهBig GrinTongue

اگر فقط مسئله ات چهره است، یکی دو جلسه دیگه با هم صحبت کنید، معمولا وقتی همه چیز مثبت باشه اونم رفع میشه

ارسال: #۲۴۵۹۸
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
.......................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۵۹۹
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
اوپس برق خوابگاه قطع شدDodgyBig Grin
منروا کلاس نزار همین جا بله رو بدهBig Grin
ارسال: #۲۴۶۰۰
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط A L I.)

کلا قفل شده بودم زبونمم بندامده بود..

ازشانس منن پسروخانوادش خیلی خیلی خیلی خوب هستن[تصویر:  sad.gif]

بچه ها دعاکنین نشه من اصلا دلم نمیخواد[تصویر:  sad.gif]
همه اش فکر میکردم این درس خوندن تو شریف , تهران یا امیرکبیر یه جایی بدرد میخوره . حیف شد نرفتیم یه مقطعی اونجا درس بخونیم.
فردا بریم خواستگاری میگن از برخورد و طرز صحبت کردن داماد معلوم بود علم و صنعتیهSadSad
خوشبحالت آقای تیمورپورHeart
پ.ن: پیشاپیش از همه بچه های خوب و گل علم و صنعت عذرخواهی میکنم . مزاح بود.

حالا خدا کنه داماد یا خواهراش مانشتی نباشن.Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close