زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۸۰۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونید این بلاگفا مشکلش حل ؟
قبلا من آدرس وبلاگم را میزدم حداقل مطالبم را می تونستم بخونم ولی الان زده چنین آدرسی یافت نشد
کلی جمله و متن قشنگ گذاشته بودم
مشکلش حل شد وارد پنل مدیریت هم می شه برای من همه مطالبم رو هم می آره ولی یک سری از نظرات رو در وبلاگ نشون نمی ده در آخرین نظرات یک سری رو نشون می ده ولی در وبلاگ نیست...
خودشون نوشتن:
کاربران محترم، در حال حاضر نسخه پشتیبان قدیمی فعال شده است، با توجه به این مسئله بخشی از مطالب اخیر شما در پنل قابل مشاهده نیست
میتوانید نوشته های خود را در وبلاگ مجدد درج کنید. بخشی از مطالب وبلاگ شما در روزهای آتی به بخش مدیریت اضافه خواهد شد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۸۰۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ
خم شده پشت ما بیا پایین
با توام..نه .. شما! بیا پایین

ای مهندس, جناب! دکترجان!
اخوی! حاج آقا! بیا پایین

از برای خدا از آن بالا
پسر کدخدا! بیا پایین

پیش از آنکه هوا برت دارد
یک هویی, بی هوا بیا پایین

ای که یک چند پیش از این بودی
کاسب خرده پا بیا پایین

هر که آمد عمارتی نو ساخت
زد به نام شما بیا پایین

قسط من می دهم تو می گیری
وام از بانکها؟! بیا پایین

روی امواج قدرت و ثروت
می روی تا کجا؟ بیا پایین

این همه پشتک آن همه وارو!
اندکی هم حیا بیا پایین

می شود بوی این دو رنگیها
عاقبت بر ملا بیا پایین

روز محشر نمی شود پیدا
پارتی، آشنا بیا پایین

صد کیلومتر رفته ای بالا
قدر یک توکّه پا بیا پایین

پول را می شود همین جا خورد
هی نبر کانادا بیا پایین

من نمی گویم از بلندی قاف
یا ز هیمالیا بیا پایین,

اختلاست اگر تمام شده
لطفا از کول ما بیا پایین!

محمد رضا ترکی

+در ۸ روزی که به اینجا سر نزدم این تاپیک ۷ صفحه پیش رفته!
++ مدیرای قبلی خیلی بخشنده بودن!!! Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , so@ , soheila-zd , messi1991 , Parisa-SH , fa_shinobi
ارسال: #۲۲۸۰۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط arefeh.hp.)
الان مضمون این بیت رو با تمام وجودم حس میکنم:

با خدا باش پـــــادشــــاهی کن * بی خدا باش هرچه خواهی کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , gogooli , kora , soheila-zd , messi1991 , Parisa-SH , RASPINA , نارین , Menrva
ارسال: #۲۲۸۰۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط creator_1105.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خیلی خوبه
کلا کسی رو که مخاطب شما میشه شگفت زده میکنه
اخه خواهر من اگه زنگ زدی احوال پرسی خب چیکار به رتبه من داری
خب یه ذره سیاست هم نداری که نگی داری از مکالمه رایگان استفاده میکنی UndecidedUndecidedUndecided
من خیلی اهل تلفن زدن و تلفن جواب دادن نیستمCoolاگر هم کسی تلفن بزنه بهم خیلی مکالمه هام کوتاهِ ،مگر یه سری ادماکه برام خاصن و از حرف زدن باهاشون اصلا خسته نمیشم و دنیاشون به دنیام خیلی نزدیکSmile

این طرحهای رایگان باعث شده چند روزی یه بار یکی از دوستام زنگ میزنه دو ساعت حرف میزنه هر یه ربع هم از من میپرسه دیگه چخبر من میگم خبری نیست الحمدالله شکر میگذره و حالا اون خب فلانی رو یادت ...... یه ربع گذشت و باز من سلامتی همه خوبن شما خوبی از شما چخبر و ایشون راستی افاق فلانی رو یادت ..... یه ربع بعد خب دیگه چخبر و باز هم همین مکالمه تا ۱/۵ الی ۲ ساعت طول میکشه طوری که من خسته میشم و درنهایت مکالمه از طرف من خاتمه پیدا میکنه به این صورت: عزیز بیشتر از این مزاحمت نمیشم:|حالا اون نه شما مراحمی O_o دیگه باهربدبختی هست ازش خداحافظی زوری میگیرم TongueBig Grin

از تلفن صحبت کردن طولانی متنفرم:|

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خیلی خوبه
کلا کسی رو که مخاطب شما میشه شگفت زده میکنه
اخه خواهر من اگه زنگ زدی احوال پرسی خب چیکار به رتبه من داری
خب یه ذره سیاست هم نداری که نگی داری از مکالمه رایگان استفاده میکنی UndecidedUndecidedUndecided
من خیلی اهل تلفن زدن و تلفن جواب دادن نیستمCoolاگر هم کسی تلفن بزنه بهم خیلی مکالمه هام کوتاهِ ،مگر یه سری ادماکه برام خاصن و از حرف زدن باهاشون اصلا خسته نمیشم و دنیاشون به دنیام خیلی نزدیکSmile

این طرحهای رایگان باعث شده چند روزی یه بار یکی از دوستام زنگ میزنه دو ساعت حرف میزنه هر یه ربع هم از من میپرسه دیگه چخبر من میگم خبری نیست الحمدالله شکر میگذره و حالا اون خب فلانی رو یادت ...... یه ربع گذشت و باز من سلامتی همه خوبن شما خوبی از شما چخبر و ایشون راستی افاق فلانی رو یادت ..... یه ربع بعد خب دیگه چخبر و باز هم همین مکالمه تا ۱/۵ الی ۲ ساعت طول میکشه طوری که من خسته میشم و درنهایت مکالمه از طرف من خاتمه پیدا میکنه به این صورت: عزیز بیشتر از این مزاحمت نمیشم:|حالا اون نه شما مراحمی O_o دیگه باهربدبختی هست ازش خداحافظی زوری میگیرم TongueBig Grin

از تلفن صحبت کردن طولانی متنفرم:|

خب دیگه چخبرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۲۸۰۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ
روغن فرد اعلا این روزا یعنی اویلا

بچه ها کسی میتونه منو تو این تاپیک کمک کنه؟
نمونه شبیه سازی یک مقاله با متلب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۲۸۰۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان ;

چه جوری میشه اکانت مانشت مونو دیلیت کنیم ؟؟؟

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۲۲۸۰۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ;

چه جوری میشه اکانت مانشت مونو دیلیت کنیم ؟؟؟
باید به مدیر بگی برات حذف کنه...

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , soheila-zd , samane .gh
ارسال: #۲۲۸۰۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این طرحهای رایگان باعث شده چند روزی یه بار یکی از دوستام زنگ میزنه دو ساعت حرف میزنه هر یه ربع هم از من میپرسه دیگه چخبر من میگم خبری نیست الحمدالله شکر میگذره و حالا اون خب فلانی رو یادت ...... یه ربع گذشت خب دیگه چخبر و باز من سلامتی همه خوبن شما خوبی از شما چخبر و ایشون راستی افاق فلانی رو یادت ..... یه ربع بعد خب دیگه چخبر و باز هم همین مکالمه تا ۱/۵ الی ۲ ساعت طول میکشه طوری که من خسته میشم و درنهایت مکالمه از طر
چه باحال مث جریان مننننننننBig Grin
چند روز پیشا یکی از دوستای چندین سالم زنگ زد که درحد سلاملک بودیم باهم و گاهی خیلی کم اس میزد و هیچوقت زنگ نزده بود فکرکن بعد چندین سال دومین تماس تلفنیش بود به من اونم بخاطر لطف عزیز طرح ایرانسل Big Grin من وقتی شمارش دیدم روگوشییم ک داشت زنگ میخورد همینجورموندمBig Grinحالا زنگ زده چطوری خوبی چه خبرازدواج کردی ارشدشرکت کردی برنامت چیه میخوای چیکاراکنیی هی سوال ازون سوالای چکارمیکنیی و چ خبرBig Grin فلانی رویادته ازدواج کرد اون دختره رویادته بچه دارشد... Big Grinحالا من اون فلانی هارو زیاد یادم نبودBig Grin=)) حرفامون همین بود حرفی نداشتم اخه باهاشBig Grin... فکرکنم ۵۰مینی شد ک دیگه من گفتم مادرم کارم دارن بعدا خودم باهات تماس میگیرم اما خب من بااینکه بعدچندین سال زنگ زد بازم باهاش گرم گرفتمTongueBig Grin

" حرف 'چه خبر' میاد خیلییییییی یاااااااااد خانوم Aurora میوفتم Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@
ارسال: #۲۲۸۰۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
دیگه کم کم آدم میترسه بیاد سمت این تاپیک! میگه نکنه من مشکلی دارم؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۲۲۸۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
کاش یه موقعیتی داشتم که همه این بچه ها ی متخصص را بشه سر کارهای متناسب با تخصص شون گذاشت.
قشر جوان یعنی انرژی یعنی شتاب یعنی امید
حیفه که این انرژی سر دو راهی ها و سه راهی های ناامیدی و امید به آینده تلف بشه.

و حیف تر اینکه اونهاییکه باید بفهمند و توانش را دارند نمی فهمند که این انرژی و استعداد سرشار داره تلف میشه یا صرف پیدا کردن راهی برای رفتن بخارج میشه و پشت کنکور و اینا تلف میشه .

یه جایی میخوندم که از نخست وزیر ژاپن در سالگرد حادثه بمباران اتمی هیروشیما پرسیده بودند چرا سعی نمیکنید از امریکا انتقام بگیرید. گفته بود همینکه تلفن روی میز رئیس جمهور امریکا مارکش پاناسونیکه یعنی ما انتقاممون را گرفته ایم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , khayyam , dr.a_AI , Aurora , tabassomesayna , kader , RASPINA , ziba_090 , kora , soheila-zd , m.zeinali
ارسال: #۲۲۸۱۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ
دقیقا اعصابم خرده ، نمی دونم چه کنم بعضی وقتها امید به آینده دارم بعضی وقتها خیلی داغونم خیلی ...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , نارین , Parisa-SH , kora , soheila-zd
ارسال: #۲۲۸۱۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط kazhal@.)
[تصویر:  376715_6fhhl8yjza57g4zixzfn.jpg]

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , so@ , tabassomesayna , ziba_090 , soheila-zd , **sara**
ارسال: #۲۲۸۱۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
چقدر سوت و کورِ اینجا.
روز جهانی چپ دستان مبارک Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , نارین , fa_shinobi , RASPINA , IT.girll , ziba_090 , mehran.amanat , soheila-zd , didar , alim93
ارسال: #۲۲۸۱۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
به حدی در عرفان کسالت رسیدم که بیکار میشینم پا سیستم
میخام اهنگ گوش بدم
۱۰ یا ۱۲ تا اهنگ هست دم دسته تو فولدر دانلود همونا رو play میکنم یکی یکی میزنم جلو میبینم هیچ کدوم فاز نمیدهBig Grin میخام برگردم اهنگ پیدا کنم میگم بیخیال همینا خوبه دوباره play میکنم ۵ دقیقه بعد میکم فایده نداره حداقل حوصله پیدا کردنش رو ندارم خب ۲ تا اهنگ که متنشو یه کمی بلدم دانلود کنم میزنم تو گوگل بعد میگم اوووووووووووووووووه
همین که بزنم دانلود کلی تبلیغات باز میشه
بیخیال موزیک خر است اصلا Big Grin
تلگرامو باز کن Big Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , kora , NP-Cσмρℓєтє , m.zeinali
ارسال: #۲۲۸۱۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاریست که دیگران می گویند:
تو نمی توانی !
می توانی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , tabassomesayna , kora , so@ , soheila-zd , Bahar_HS , termeh93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close