زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۵۵۶
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
سانس آقایون شده..:-s

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۱۵۵۷
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  bmw i8 اصن ادم می بینتش احساساتی میشه!
خیلی گرون نیستاااا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سر بزن به اینجا
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۲۱۵۵۸
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من که یه سال و خورده ای پیش فارغ التحصیل شدم. تو مانشت هم دعوت عمومی کردم. فقط آقای x64 (که اون موقع x86 بود) اومد و شیرینی یزدی هم خورد.
حیف شد شیرینی یزدی پرررررررررTongue

من برم که سانس آقایون شده..:-s

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۵۹
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط kora.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم به BMW علاقه خاصی دارم.
bmw i8 اصن ادم می بینتش احساساتی میشه! Big Grin
آخ آخ آخBig GrinBig GrinBig Grin به قول ارسطو

(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دوست دارم اگه یروز خدا خواست و عروس شدم..عروسیم روی قله دماوند وسط اسمون و ابرها باشه عروس آسمون بشم...البته این آرزوییست که به حقیقت نمیپیونده....

مینروا اینجوری که پسر مردم کلا از ازدواج پشیمون میشه :| البته خوبه ها اگر با پیش شرایط ضمن عقد به توافق نرسیدید بندازش داخل آتشفشانBig Grin
پسرا رو نمیشه مجبور به کاری کرد بخوان متاهل شن قله ی قافم فتح میکنن!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , so@ , Menrva , **sara**
ارسال: #۲۱۵۶۰
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ
یه تیم برنامه نویسی تشکیل بدیم قسطی بگیریم
یه برنامه هم بزاریم واسه رانندگی نوبتی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وااای Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Menrva , **sara** , shayesteNEY , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۲۱۵۶۱
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ
با دیدن این عکس چهر ه ام به صورت زیر شد:
Big GrinTongueWinkShyRolleyesDodgyIdeaUndecidedConfusedSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۱۵۶۲
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  بچه پولدارای دهه هفتاد از اینا داشتن [تصویر:  smile.gif]
منم دبستان از اینا داشتم ولی نمی دونم چی شد مامانم بخشیدش به بچه های همسایمون

هنور دلم میسوزه براشون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara**
ارسال: #۲۱۵۶۳
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  با دیدن این عکس چهر ه ام به صورت زیر شد:
Big GrinTongueWinkShyRolleyesDodgyIdeaUndecidedConfusedSad

واقعیشو ببینن چه شکلی میشه چهرتون Big Grin

یه دونه مشکی عیدی رفته بودم مشافرت دیدمش کل مسافرتم خراب شد ConfusedBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۲۱۵۶۴
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط kora.)
چه خوب که ندیدمCoolBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  بچه پولدارای دهه هفتاد از اینا داشتن [تصویر:  smile.gif]
منم دبستان از اینا داشتم ولی نمی دونم چی شد مامانم بخشیدش به بچه های همسایمون

هنور دلم میسوزه براشون
بچه پولدار گروهم مشخص شدBig GrinBig GrinBig Grin

من وقتی این ماشین های زیبا رو میدیدم تو تهران اوایل این شکلی میشدم

فایل‌(های) پیوست شده
school_o_156743.jpg
اندازه فایل: ۳/۲۸ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۶۵
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ ب.ظ
فکر کنم تنها کسی که اینجا عشق آهن نیست منم Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , RASPINA , Pure Liveliness
ارسال: #۲۱۵۶۶
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط kora.)
اصولا هر چیزی که دست نیافتنی باشه ادمها نسبت بهش دو واکنش میدن: یا عاشقش میشن یا بیخیالشBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دلم میسوزه برای نسل جدید ،چقدر تنهان،اصلا کار خوشایندی نیست پدرو مادرا برای این که بچه رو از سرخودشون باز کنن یه تبلت خریدن ، دادن دستشون ،بچه هم هیچ تحرکی نداره ته تحرکش اینه که انگشتشو تکون میده.
حالا تبلت و ... میگیرین براشون حداقل براش زمان استفاده بزارن نه ۲۴ ساعته ،این چه وضشه والا،توجیه شون هم اینه که دوست داریم بچه امون با تکنولوژی اشنابشه:|بچه ۱۰ ساله پروفایلایی با محتوای ۲۵ ساله :|
من بچه ۵ ساله دیدم به این وضعیت!Huh به نظرم این مسائل بزاریم کنار الودگی اب و هوا و گرمایش زمین و داعش و جنگ تو نصف جهانو مشکلات اقتصادی به یه نتیجه مهم میرسیم! احتمال زیاد ما جز اخرین بقایای انسان ها هستیم!Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , Riemann , **sara** , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۶۷
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ
اگر دلتان "قرص" است از
دردسر نترسید ....

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , bluebaran , salam5 , RASPINA , **sara** , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۶۸
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
چقدر بدم میاد از این نثر اداری. آدمایی که اینجوری نامه مینوسین فکر می کنم واسه زمان قاجار هستن!
قبول که نثر اداری باید جدی باشه و مثلا نباید همونطوری که با دوستمون حرف میزنیم نباشه. اما اخه «مساعدت لازم را مبذول فرمایید» چیه اخه؟! مگه فکر کردید سال ۱۱۹۴ هست که اینطوری آدم باید حرف بزنه؟!
بابا جان اینا همش حواشی کاره. اگه یکی حتی از کلمات شکسته استفاده کنه یه سازمان از هم نمیپاشه. به جای اینکه انقدر روی این نثر مسخرتون تاکید داشته باشید رو بازدهی کاری کار کنید، اون اصله، این نثر و اینا همش حواشی کاره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , barabox , Menrva , kora , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۶۹
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مینروا اینجوری که پسر مردم کلا از ازدواج پشیمون میشه :| البته خوبه ها اگر با پیش شرایط ضمن عقد به توافق نرسیدید بندازش داخل آتشفشانBig Grin
پسره خیلیم دلش بخواد بدون خرج هم هستBig Grin..وای خیلیی کیف میدهههه بندازمش داخل اتشفشانTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shayesteNEY , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۵۷۰
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ
کاربر منروا خدایی شما میتونید تا قله دماوند برید که چنین آرزویی دارید؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close