زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۲۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  راه حل اینه که آدمهای مریض خودشون رو معالجه کنن!
HuhHuhHuh
مگه چی گفتمBig Grin خب بیمارن دیگه.Big Grin شما نظر دیگه ای داری؟Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲۱۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط diligent.)
این که خانم ها چرا اینقد بیرونن انتقاده؟! خوب حتما کار دارن که میرن. علتش به خودشون مربوطه. خوب حتما جواب هم اینه که خانمها اساسا اگه کمتر برن بیرون کمتر هم اذیت میشن Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
فکر می کنم این بحث از این بحثایی هست که خانم ها توش احساساتی میشن و از انصاف خارج میشن.
ارسال: #۲۱۲۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط gogooli.)
آخه واقعا اعصابم خورد می شه با چنین آدمهایی برخورد می کنم قشنگ مشخصه طرف مشکل داره...البته پسرهایی هم دیدم که این طوری نیستن و واقعا رعایت می کنن البته انگار تعدادشون کمتره.

انصاف چی میگه آقای blackhalo؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۱۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ
آقایون که اصلا احساساتی نمیشن فقط موقع عصبانیت باید دیدشون!کنترل خشم بعضیاشون عالی بیست!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ƊƦЄƛM , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۱۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
اقایون موتور دارن دوچرخه دارن یا نهایتش سوار شخصی میشن یا سوار یه موتور سوار میشن و میرن.زیاد ترسی ندارن که سوار چی بشن.
بعضی از اقایون اینجا جوری حرف میزنن که از یه تحصیل کرده بعیده..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۱۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آقایون که اصلا احساساتی نمیشن فقط موقع عصبانیت باید دیدشون!کنترل خشم بعضیاشون عالی بیست!
خوب اینم یه واکنش احساسیه دیگه: مقابله به مثل
ارسال: #۲۱۲۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اقایون موتور دارن دوچرخه دارن یا نهایتش سوار شخصی میشن یا سوار یه موتور سوار میشن و میرن.زیاد ترسی ندارن که سوار چی بشن.
والا دقیقا برعکسه.این جور که یه جانبه شما بحث می کنید انگار اقایون دین وایمان ندارن و براشون مهم نیست برخورد داشته باشن یا نه.همانطور که یک خانم معتقد براش سخته با یه اقا برخورد داشته باشه برعکسش هم "دقیقا" برقراره.
بعضی خانم ها هم توی ماشین انگار نه انگار کنار اقا نشستن .من خودم هر دو هفته ای یکی دو بار بار بین تهران و کرج رفت و آمد دارم و بارها شدن خانم کلا خوابش برده و افتاده روی بنده.
کسی که تحصیل کرده هست یک طرفه بحث نمی کنه چیزی که دقیقا اینجا شاهدش هستیم.نگاه جنسیت زده آفت بحث های ما شده متاسفانه.همیشه توی همه جایی که علتش هم ریشه در تابو های جنسیتی موجود داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , IT.girll , Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۱۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اقایون موتور دارن دوچرخه دارن یا نهایتش سوار شخصی میشن یا سوار یه موتور سوار میشن و میرن.زیاد ترسی ندارن که سوار چی بشن.
والا دقیقا برعکسه.این جور که یه جانبه شما بحث می کنید انگار اقایون دین وایمان ندارن و براشون مهم نیست برخورد داشته باشن یا نه.همانطور که یک خانم معتقد براش سخته با یه اقا برخورد داشته باشه برعکسش هم "دقیقا" برقراره.
بعضی خانم ها هم توی ماشین انگار نه انگار کنار اقا نشستن .من خودم هر دو هفته ای یکی دو بار بار بین تهران و کرج رفت و آمد دارم و بارها شدن خانم کلا خوابش برده و افتاده روی بنده.
کسی که تحصیل کرده هست یک طرفه بحث نمی کنه چیزی که دقیقا اینجا شاهدش هستیم.نگاه جنسیت زده آفت بحث های ما شده متاسفانه.همیشه توی همه جایی که علتش هم ریشه در تابو های جنسیتی موجود داره
دقیقا همین حرف رو منم میخواستم بزنم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۱۲۲۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط fo-eng.)
از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟
گفت:کنار دریا،مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود
اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید...
پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد
اینطوری پای خود را گچ گرفت.
فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...

به خودت نگاه کنی خداشناس می شوی

مغرور نشوید.

وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد، وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.
شرایط به مرور زمان تغییر میکند.

هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.
شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان ازشما قدرمندتر است.

یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!
پس خوب باشید و خوبی کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , alirezaei , alim93
ارسال: #۲۱۲۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ
فقط باید خانوم باشی بفهمی نگاه هیز یعنی چی! اینکه یه آدم عقده ای بشینه کنارت و هی اذیت کنه! من خودم خیلی راحت اعتراض میکنم اما بعضیا روانین هرچی هم بگی درست نمیشن! یه بار برام پیش اومد یه بچه ۱۶ ساله بغل دستم بود! بهش گفتم یه بار دوبار دیدم نه این یارو آدم نمیشه هیچ کس از آقایونم چیزی نگفتن موقع پیاده شدن که دیگه خیلی پررو شده بود ..... دو تا مشت حسابی حوالش کردم و از خجالتش درومدم!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ولی یادم رسیدم خونه زدم زیر گریه و تا یه ساعت گریه میکردم! تا اون موقع خودم نشکوندم! هیچ کس جز یه دختر نمی فهمه آزار روحی یعنی چی!خطاب به اونایی که فکر میکنن دخترا به همه آقایون به یه چشم نگاه میکنن و فکر بد در موردشون میکنن! نه این طوری نیست خوب میشه فهمید منظور کی چیه! من خودم تو دانشگاه هم کلاسی پسر زیاد داشتم و اتفاقا چند تا از کلاسام هم فقط من دختر توشون بودم ولی واقعا فرهنگ بعضیا بالا است! Sleepy و در عوض بعضیا از جنگل فرار کردن .Angryفقط باید خانوم باشی ا بفهمی محدودیت یعنی چی! اینکه دیگران در درجه اول جنسیت رو مد نظر قرار میدن بعد انسانیت ! و به جایی میرسونن که آدم میگه خدایا چرا من رو مونث آفریدی؟ Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hatame , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۲۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  والا دقیقا برعکسه.این جور که یه جانبه شما بحث می کنید انگار اقایون دین وایمان ندارن و براشون مهم نیست برخورد داشته باشن یا نه.همانطور که یک خانم معتقد براش سخته با یه اقا برخورد داشته باشه برعکسش هم "دقیقا" برقراره.
اولا" که من حرف خاصی نزدم و خطابم به صحبت شما نبود.کسی هم اینجا نگفته اقایون بی دین و ایمانن.ما مشتی خانومیم که از واقعیت های جامعه و اتفاقاتی که واسه مون می افته گفتیم همین! اگه شما اینجور برداشت گردید مشکل ما نیست.

خدا رو شکر من مشکل تاکسی ندارم تو شهرم.تا حالا این موارد واسم پیش نیومده.
ولی با اینکه اینجا شهر فوق العاده مذهبی و خانوما پوشش چادر دارن , مزاحمت بیداد میکنه!و معمولا" از بعد از عید شروع میشه و تا اولایل پاییز ادامه داره.از متلک گویی تا (معذرت میخوام )دستمالی ..
من بیشتر از این حالم بد میشه که میبینم اینجور چیزها عادی شده..بری واسه کسی تعریف کنی میگه اینکه چیزی نیست قدیما هم این چیزها بوده!یا میگن واسه منم پیش اومده مهم نیست !هیچکسم به این موضوع نمیپردازه...

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , IT.girll , diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۲۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  فقط باید خانوم باشی بفهمی نگاه هیز یعنی چی! اینکه یه آدم عقده ای بشینه کنارت و هی اذیت کنه! من خودم خیلی راحت اعتراض میکنم اما بعضیا روانین هرچی هم بگی درست نمیشن! یه بار برام پیش اومد یه بچه ۱۶ ساله بغل دستم بود! بهش گفتم یه بار دوبار دیدم نه این یارو آدم نمیشه هیچ کس از آقایونم چیزی نگفتن موقع پیاده شدن که دیگه خیلی پررو شده بود ..... دو تا مشت حسابی حوالش کردم و از خجالتش درومدم!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ولی یادم رسیدم خونه زدم زیر گریه و تا یه ساعت گریه میکردم! تا اون موقع خودم نشکوندم! هیچ کس جز یه دختر نمی فهمه آزار روحی یعنی چی!خطاب به اونایی که فکر میکنن دخترا به همه آقایون به یه چشم نگاه میکنن و فکر بد در موردشون میکنن! نه این طوری نیست خوب میشه فهمید منظور کی چیه! من خودم تو دانشگاه هم کلاسی پسر زیاد داشتم و اتفاقا چند تا از کلاسام هم فقط من دختر توشون بودم ولی واقعا فرهنگ بعضیا بالا است! Sleepy و در عوض بعضیا از جنگل فرار کردن .Angryفقط باید خانوم باشی ا بفهمی محدودیت یعنی چی! اینکه دیگران در درجه اول جنسیت رو مد نظر قرار میدن بعد انسانیت ! و به جایی میرسونن که آدم میگه خدایا چرا من رو مونث آفریدی؟ Dodgy
من کاملا حرف های بالای شما رو قبول دارم که باید خانم باشی تا اون اذیت هارو درک کنی ولی توی صحبت خود شما هم نگاه جنسیتی هست
هی نگین آقایون آقایون ... واقعا بحث انسانیت هست اینجا .. اون آقایونی که این رفتارهارو با شما می کنن انسان نیستن .. همینطور یه سری خانم ها هم رفتارهای غیر انسان گونه چه از این قبیل چه نوع های دیگه دارن
کلا انسانیت کم شده هیچ ربطی هم به خانم و آقا بودن نداره هرچند قبول دارم خانم ها بیشتر مورد آذار و آذیتن

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , IT.girll , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۲۲۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پست موقت:
مسئله اینجاست که این مشکل در دو طرف برابر نیست که بخوایم به صورت مساوی به این قضیه نگاه کنیم بگیم هم تو اقایون هست هم خانم ها. هست ولی برابر نیست.
نمی خواستم این جمله رو بگم
تا حالا شده یک خانم بیاد یک اقایی رو بدزده و ازار و اذیتش بده؟ شایدم بوده ولی من که تا حالا نشنیدم ولی برعکسش رو خیلی شنیدیم.

منظور ما هم این نیست که همه ی اقایون خدای نکرده این طوری این.
مگه قراره یه مشکل برای دو جنس باشه؟ شاید جنس دیگه هم از یه مسایل دیگه ای گله داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۱۲۲۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پست موقت:
مسئله اینجاست که این مشکل در دو طرف برابر نیست که بخوایم به صورت مساوی به این قضیه نگاه کنیم بگیم هم تو اقایون هست هم خانم ها. هست ولی برابر نیست.
نمی خواستم این جمله رو بگم
تا حالا شده یک خانم بیاد یک اقایی رو بدزده و ازار و اذیتش بده؟ شایدم بوده ولی من که تا حالا نشنیدم ولی برعکسش رو خیلی شنیدیم.

منظور ما هم این نیست که همه ی اقایون خدای نکرده این طوری این.
دقیقا منم توی پست بالاییم گفتم
نوع آذار اذیت فرق داره ..
ولی به هر حال قبول دارم مشکلات خانم ها بیشتر هست

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Aurora , RASPINA , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close