زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۹۵۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جناب خان کیه دیگه؟
در برنامه خندوانه است شبکه نسیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۹۵۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ
خندوانه همونیه که رامبد جوان مهمون میاره؟
ارسال: #۱۹۹۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خندوانه همونیه که رامبد جوان مهمون میاره؟
آره همونه..بعضی وفتها جناب خان هم می آد یه عروسکه
یک سری از کلیپ هاش در آپارات هست
ارسال: #۱۹۹۵۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ
من تازه پست های دیشب خواندم حالا هم اگه خانما محترم حاضر رخصت بدن بنده یک غذای بسیار چندش اور واسه اقایون درست کنم به عنوان صبحانه صرف کنند
پ.ن: اقایون تلاش نکنید من از جکوجونور نمی ترسم تو خوابگاه جانوران موذی از من می ترسیدنSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۹۵۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
من موندم چرا خانم ها با سوسک مشکل دارن ... قاعدتا شما ها موجوداتی حد اقل ۱۵۰ سانتی متری هستید سوسک خودشو بکشه ۱۰ سانتی متره ... شما حد اقل ۴۵ کیلوگرم هستین سوسک به کیلوگرم نمی رسه ... این سوسکه که از شما می ترسه شما عملا حکم گودزیلا رو برای سوسک های عزیز دارین مخصوصا با اون صدای جیغ عجیبی که با دیدن سوسک انجام میدین آدم دقیقا یاد نعره های فیلم گودزیلا میوفته .. واقعا فکر کردید سوسک های عزیز اون لحظه چه حسی دارن ؟؟؟ یه گود زیلا که داره نعره میکشه و پا میکوبه زمین

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli , **sara** , tabassomesayna , Avril89 , sahar salehi , IT.girll
ارسال: #۱۹۹۵۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من تازه پست های دیشب خواندم حالا هم اگه خانما محترم حاضر رخصت بدن بنده یک غذای بسیار چندش اور واسه اقایون درست کنم به عنوان صبحانه صرف کنند
پ.ن: اقایون تلاش نکنید من از جکوجونور نمی ترسم تو خوابگاه جانوران موذی از من می ترسیدنSmile
آخ جون غذای لذیذSmile
مثلا چی میخوان درست کنین؟Smile

دو ساعت رفتیم خوابیدیم، تاپیکو اشغال کردنSmile
آماده میشیم واسه باز پس گیری

خانم مدیر هم لطفا توصیف ماکارونی رو بذارن، متاسفانه من ندیدم
ارسال: #۱۹۹۵۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
از سوسک نمی ترسیم چندشمون می شه Tongue
ولی جدا من از گربه خیلی می ترسم هم خیلی چندشه هم می ترسم چنگی چیزی بزنه من رو...کسی راه حلی داره که من دیگه نترسم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۹۵۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من موندم چرا خانم ها با سوسک مشکل دارن..
شوخی میکنین؟! ۱۵۰ که قد دختربچه های کلاس ششمیه! شما سوسکای پروازی رو فراموش کردین؟؟ تا هر ارتفاعی مثه جت میپرن این عزیزان

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ƊƦЄƛM , **sara** , tabassomesayna , Avril89
ارسال: #۱۹۹۵۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
فرصت پیش اومد ملخ رو حتما با دست بگیرید. خیلی با نمکه. قشنگ زور داره. آدم باورش نمیشه!
ارسال: #۱۹۹۶۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط Densike.)
خیلی تلاش نکنین بانو ها که حال ما بد بشه .. اصولا آقایون نقطه ضعف هاشون چیز های عجیب غزیب هستن که هرچقدر هم فکر کنید نمیتونین پیدا کنین و از این جور چیزها اصلا حالشون بد نمیشه ...

(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فرصت پیش اومد ملخ رو حتما با دست بگیرید. خیلی با نمکه. قشنگ زور داره. آدم باورش نمیشه!

از ملخ بدتر مار هست .. مار دست گرفتین تاحالا ؟؟؟ خیلی زورش زیاد کل بدن ماهیچست ...

ارسال: #۱۹۹۶۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  از ملخ بدتر مار هست .. مار دست گرفتین تاحالا ؟؟؟ خیلی زورش زیاد کل بدن ماهیچست ...
متاسفانه هنوز سعادت نشده Sad
ارسال: #۱۹۹۶۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من موندم چرا خانم ها با سوسک مشکل دارن..
شوخی میکنین؟! ۱۵۰ که قد دختربچه های کلاس ششمیه! شما سوسکای پروازی رو فراموش کردین؟؟ تا هر ارتفاعی مثه جت میپرن این عزیزان

خب دیگه بدتر ... کلاس ششمی شما هم حکم گودزیلا رو داره برای سوسک بدبخت .. اون سوسک های بالدار هم حکم هلیکوپتر هایی که به گودزیلا حمله میکردن و با یه اشاره خوردشون می کرد

ارسال: #۱۹۹۶۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
نه دیگه با مار شوخی نکنین، حالا مارهایی که زهرشونو گرفتن طوری نیست
یه بار دوستم با یکیشون شوخی کرد نزدیک دو نفرمونو بفرسته اون دنیا، فقط شانس آوردیم رسیدیم به رودخونه و مار نیومد تو آب
تو یک ثانیه میتونه دخلتونو بیارهSmile دچار اعتماد به نفس کاذب نشینSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۹۹۶۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نه دیگه با مار شوخی نکنین، حالا مارهایی که زهرشونو گرفتن طوری نیست
یه بار دوستم با یکیشون شوخی کرد نزدیک دو نفرمونو بفرسته اون دنیا، فقط شانس آوردیم رسیدیم به رودخونه و مار نیومد تو آب

نه من با مار آبی شوخی کرده بودم .. بی بخار هستن ... ولی بازم زورشون خیلی زیاده

ارسال: #۱۹۹۶۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نه دیگه با مار شوخی نکنین، حالا مارهایی که زهرشونو گرفتن طوری نیست

نه من با مار آبی شوخی کرده بودم .. بی بخار هستن ... ولی بازم زورشون خیلی زیاده
آهان. اونا که عددی نیستنSmile
مار ما، مار صحرا بود که صداشم آدمو میترسوندSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close