زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۳۰۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آقا من آبگوشت بار گذاشتمBig Grin ساعت ۶، بنظرتون تا ۹ میپزهHuh آبروم در خطرهSad

انقدر از واژه "خواهش" بدم میاد یا کامل بگو "خواهش میکنم" یا نگو... سر این واژه حتی با استادمم درگیر بودم انقدر بهش تذکر داده بودم میگفت وستا شوهر کن و از شوهرت ایراد بگیرBig GrinTongue یادش افتادم، چندین ماه هستش بیخربم ازش، یه پیام بدم حالشو بگیرمBig GrinBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS , soheila-zd
ارسال: #۱۹۳۰۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بی خیال پونه Smile
پونه من یکی از دوستام میرن آتلیه بعد میاد همون عکسارو میزاره رو پیجش Smileیه مدت عکسای سونو گرافیشو میزاشت:|حالا که دخترش به دنیا اومده میاد عکس سه نفره میزاره :|حالا کاش پیجش بود اونارو برام هم هرموقع میزاره رو پیج به گوشیم هم ارسال میکنه :|اینو کجای دلم بزارم :دی

من که به این رفتارا خندم میگیره Smile جنس دوست داشتناشونو دوست ندارم:/

ظاهر زندگی ادمارو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن رفیقSmile

کی بریم ارس؟ :دی من اتوبوس کرایه کردم هاااا
بحث مقایسه نیس
چطور بگم؟
کسی که بی دغدغه س میاااااد انقدر لووووووس پست میذاره از خودش و همسرش و بچه اش و ..
یه پست دو پست سه پست
یه دوست دیگه هم دارم امیرکبیر قبول شده بود کارشناسی
اونجا با یه پسره ازدواج کرد پسره ارشد شریف قبول شد دختره هم تهران
اینا هم تو مراحل اپلای و اینا هستن
خب اینا هم عکس میذارن از خودشون ولی نه انقدر لووووووس! تازه انقدر هم خوشم میاد دوست داشتن این دو تا رو میبینم. دختره هم واقعا زحمت کشید امیرکبیر قبول شد و حتی به قول خودش با کلی نذر و نیاز به عشق یه طرفه اش ( به خیال خودش) رسید. چون پسره خیلی آدم درست حسابی هستش و واقعا دوستم لیاقت این پسر رو داشت و حقش بود اصلا. چرا اینا رو مثال نزدم و صاف رفتم اون دوستم رو مثال زدم؟!! دقیقا به این خاطر که یهو شرایط زندگیش عوض شد. فکر کنننننن یهو انگار خدا با آیفون تصویری دید این رفیق ما رو و دکمه رو فشار داد و در رحمت رو به روش باز کرد Big Grin خب سوال ایجاد میشه واسم که چرا من نه؟! پس تکلیف اون همه اذیتی که شدم چی میشه؟! :|

آفاق ارس دیگه نه. من همون زاهدان رو انتخاب میکنم Big Grin Big Grin Big Grin
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چیزی نشده، کاربرا دارن پست پاک میکنن صفحه ها کم میشه همش. پستای من سر جاشون هستن.
نه نه من نقل قول گرفتم از شما
گفتم که اصلا عکس رو بذارید بهتر از اون عکساییه که من دیدم و این حرفا
که الان میبینم نیست اون پستم. من مطمئنم پست زدم. یعنی حتی ویرایشش هم کردم :|

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقا من آبگوشت بار گذاشتمBig Grin ساعت ۶، بنظرتون تا ۹ میپزهHuh آبروم در خطره
با زودپر آبگوشت درست میکنی؟
اگه آره فکر کنم میپزه.

حالا بگو مرسی من بگم خواهش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۰۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بله رویت شد اون پست.
ارسال: #۱۹۳۰۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بله رویت شد اون پست.
پس چرا خودم نمیبنم الان؟ :|
ارسال: #۱۹۳۱۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
منظورم همون موقع بود. الان دیگه نمیدونم هست یا نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۹۳۱۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  با زودپر آبگوشت درست میکنی؟
اگه آره فکر کنم میپزه.

حالا بگو مرسی من بگم خواهش Big Grin
نه Sad

تشکر نداره کهTongue

من میگفتم"مرسی" یکی دیگه هم من رو دعوا میکرد که نگو و به جاش بگو" متشکرم، سپاس و ممنون" فکر کنم آه استادم گرفته بودBig GrinBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  خدایا یه ورژن خوبشو نصیب این رفیق ما کن :دی میشنوی صدامــــــــــــــــــــــــــــــــــــو خـــــــــــــــــــــــــــــدا

درهای نعمت و رحمتت رو هم به صورت دائمی براش باز بزار Smile خدایا کاری کن ته دغدغه اش بشه عکس های خودشو عشقش :دی

دیگه بقیه دعاهارو خصوصی گفتم :دی خدایا کاری کن نرن ارس :دی
: ))))))))))

: ))))))))))))))))))))))))

قندها کیلو کیلو تو دلم آب شدند با این دعای تو Big Grin ولی اول دعا کن شریف قبول بشم بعد اون ورژن خوبه رو دعا کن واسم. میشه؟ Big Grin Big Grin Big Grin
کار از محکم کاری عیب نمیکنه من فعلا میرم زاهدان با کروکدیل ها عکس بگیرم هر وقت خدا این درهای رحمتش رو وا کرد به رومون برمیگردم دیار Big Grin

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  نه Sad

تشکر نداره کهTongue

من میگفتم"مرسی" یکی دیگه هم من رو دعوا میکرد که نگو و به جاش بگو" متشکرم، سپاس و ممنون" فکر کنم آه استادم گرفته بودBig GrinBig Grin
شما هم بهش میگفتی بسیار سپاسگزارم ای یار دیرینه. سرافزار باشید
Big Grin

چه فرقی بین مرسی و متشکرم وجود داره؟ جفتشون کلمه خارجین دیگه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ
چقدر من فونت های museo رو دوست دارم. مخصوصا slabش رو.
ارسال: #۱۹۳۱۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر من فونت های museo رو دوست دارم. مخصوصا slabش رو.
اینم خیلی قشنگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدیونید اگه فکر کنید من نمیدونستم museo چیه Big Grin

+ببخشید.. میشه بگید این museo چیه کلا؟ نرم افزاره؟ Big Grin
زیاد توضیح درست حسابی براش ندیدم تو گوگل. فقط دیدم نوشتن دانلود فونت طراحی وب و همینطور لوگو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , gogooli , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
حرکتی بس زیباست این حذف پست ها
خدا قوت Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  حرکتی بس زیباست این حذف پست ها
خدا قوت Big Grin
آوا شما هم؟؟؟
من هر جا رفتم دیدم فقط حرفام با شما و زهرا و پونه مونده، دست نزدم بهشون... نگو که شما هم پاک کردیSad
ایکاش هر وقت پست اصلی پاک میشد، پستهای نقل قول گرفته هم پاک میشد

سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر من فونت های museo رو دوست دارم. مخصوصا slabش رو.
اینم خیلی قشنگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدیونید اگه فکر کنید من نمیدونستم museo چیه Big Grin

+ببخشید.. میشه بگید این museo چیه کلا؟ نرم افزاره؟ Big Grin
زیاد توضیح درست حسابی براش ندیدم تو گوگل. فقط دیدم نوشتن دانلود فونت طراحی وب و همینطور لوگو.

ارسال: #۱۹۳۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یاااااااااااااااااا خداااااااااااااا
دیگه باید صفحه مذکورو بذارمو از مانشت خداحافظی کنم Confused

من همون روز اول که اومدم این تاپیک آمارت رو گرفتم، منتهی اساسی. استاد راهنمای لیسانس من استاد راهنمای ارشد شما بود و خیلی موارد دیگر که در این مجال نمی‌گنجد [تصویر:  364292_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۱۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  من همون روز اول که اومدم این تاپیک آمارت رو گرفتم، منتهی اساسی. استاد راهنمای لیسانس من استاد راهنمای ارشد شما بود و خیلی موارد دیگر که در این مجال نمی‌گنجد [تصویر:  364294_4.gif]
خوب پس من یه زنگی بزنم به بچه ها ببینم کی هستی. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۹۳۲۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب پس من یه زنگی بزنم به بچه ها ببینم کی هستی. Tongue

لازم نیست، از خودم بپرسی هم میگم [تصویر:  364295_5.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close