زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۹۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نگران نباشBlush
نه !!!نه !!! اصلا نمیشه باید نگران باشم اصرار نکنSmile پلکم از بعد از نتایج میپره Sadحس دکتر رفتنم ندارم Sadچشام نکنه داره ضعیف میشه من از عینک متنفرمShy

مال اعصابه عزیزم
منم بضی وقتا اینطوری میشم
از قدیما هم ک گفتن وقتی پلک میپره میخاد مهموووون بیااااادTongue
چند دفه بگم امر خیره؟؟؟
حالا میبینیBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۹۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نگران نباشBlush
نه !!!نه !!! اصلا نمیشه باید نگران باشم اصرار نکنSmile پلکم از بعد از نتایج میپره Sadحس دکتر رفتنم ندارم Sadچشام نکنه داره ضعیف میشه من از عینک متنفرمShy

کاملن مشخصه که از استرس و اعصابه ، دمنوش آرامش بخور یا عرق بیست گیاه یا حتی عرق شاداب ، من تجربه شُ داشتم ، انقدر آروم شدم که خودم هم باورم نمیشد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۹۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  آره خیلی سخته
به خصوص جا به جا کردن این کاغذا وقتی میخوایم بریم جایی
از نرم افزار استفاده نکردم تا حالا. یه چی میخوام بگم به عنوان به من به عنوان یه مثلا کارشناس بی فکر کامپیوتر هم نخندیدااا
ولی اصلا به فکرم نرسیده بود تا حالا از نرم افزار استفاده کنم و الان شما گفتید بهش فکر میکنم Big Grin Big GrinBig Grin
نرم افزار باشه که معلومه خوبه. مرسی اسمش رو هم که گفتید و کار من واسه پیدا کردن یه همچین نرم افزاری ساده تر شد. : )

اتفاقاً منم در مقابل تکنولوژی مقاوم هستم :'D ولی استفاده که کردم بعداً متوجه شدم خیلی کمک میکنه. توو کاغذ شما یه روز وقت یا حوصله ندارید جابجا کنید یا فراموش میکنید یا کاغذ گم میشه و ... اما نرم‌افزار خودش کاراش رو میکنه. خلاصه باید یه چیزی باشه که آدمو force کنه و الا زبان خوندن وسطش آدم انگیزه‌اش رو از دست میده.

این کار باهاش آسونه، ۲ دقیقه کار کنید متوجه میشید.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  آره خیلی سخته
به خصوص جا به جا کردن این کاغذا وقتی میخوایم بریم جایی
از نرم افزار استفاده نکردم تا حالا. یه چی میخوام بگم به عنوان به من به عنوان یه مثلا کارشناس بی فکر کامپیوتر هم نخندیدااا
ولی اصلا به فکرم نرسیده بود تا حالا از نرم افزار استفاده کنم و الان شما گفتید بهش فکر میکنم Big Grin Big GrinBig Grin
نرم افزار باشه که معلومه خوبه. مرسی اسمش رو هم که گفتید و کار من واسه پیدا کردن یه همچین نرم افزاری ساده تر شد. : )

اتفاقاً منم در مقابل تکنولوژی مقاوم هستم :'D ولی استفاده که کردم بعداً متوجه شدم خیلی کمک میکنه. توو کاغذ شما یه روز وقت یا حوصله ندارید جابجا کنید یا فراموش میکنید یا کاغذ گم میشه و ... اما نرم‌افزار خودش کاراش رو میکنه. خلاصه باید یه چیزی باشه که آدمو force کنه و الا زبان خوندن وسطش آدم انگیزه‌اش رو از دست میده.

این کار باهاش آسونه، ۲ دقیقه کار کنید متوجه میشید.
میگم اسمتون اشناست
یبار دیگ اسم اون نرم افزارو میگین،من درست متوجه نشدم اسمشو!
من کارت ندارم بجای خونه های جعبه توو تبلت فولدر درست کردم لغاتا رو بین اون جابه حا میکنم !
از ی لحاظ ک همیشه همراهته و دردسترسه خوبه ولی جاب جایی لغات یکم سخته!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۱۸۹۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  مال اعصابه عزیزم
منم بضی وقتا اینطوری میشم
از قدیما هم ک گفتن وقتی پلک میپره میخاد مهموووون بیااااادTongue
چند دفه بگم امر خیره؟؟؟
حالا میبینیBig Grin
جدی!!!اینو نشنیده بودمSmileSmile من در این مسئله بحرانی شمارو به کاربر NPارجاع میدهم :دیBig Grin
باشه میبینیمWink
حیف که الان حسش نیس!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@
ارسال: #۱۸۹۲۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
حس نیس مسولین رسیدگی کنن! چه وضعشه!!!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۹۲۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  حس نیس مسولین رسیدگی کنن! چه وضعشه!!!
مسئولین فردوسی؟
ارسال: #۱۸۹۲۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط alim93.)
خیلی باحالهBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Bahar_HS , Menrva
ارسال: #۱۸۹۲۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
بالاخره بعد از بیش از ده دفعه ویرایش انتخاب رشته بالاخره غیرانتفاعی رو بالاتر از پیام زدم...
خدایا خودت عاقبتمون رو ختم به خیر کن
ارسال: #۱۸۹۲۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
بدم میاد از ادمایی ک به خودشون حق میدن ازت توقع بی جا داشته باشنExclamation

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۸۹۲۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ
یه پستی دیدم تعجب کردم. دو روزه اعصابم زیر صفره و حتی حوصله ندارم که نقل قول بگیرم جواب بدم.
ولی خب بی حوصلگیم باعث نمیشه تعجب نکنم. باورم نمیشه هستند هنوز آدم هایی که روی زبان مانور میدن و یه سری قضاوت ها میکنن آدم شاخ درمیاره!
عجیبه بعضی ها تو سال ۲۰۱۵ زندگی میکنن .. اینا متعلق به عهد دقیانوسن و فقط چند قرنی دیر به دنیا اومدن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۹۲۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا یه کاربری داره واسه من مزاحمت اینجاد میکنه Big Grin
بذارید راحت باشهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۹۲۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
همه می توانند پولدار شوند ولی همه نمی توانند "بخشنده"شوند
پولداری یک مهارته و بخشندگی یک فضیلت
همه می توانند درس بخوانند اما همه "فهمیده " نمی شوند.
باسوادی یک مهارته اما فهمیدگی یک فضیلت
همه یاد می گیرند زندگی کنند اما همه نمی توانند زیبا زندگی کنند
زندگی یک عادته اما زیبا زندگی کردن یک فضیلت

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , RASPINA , Avril89 , alirezaei , Bahar_HS , alim93 , mohaddeseh70 , **sara** , hatame , amineh89
ارسال: #۱۸۹۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  همچنان دارم به این یارپئز میخندم Big Grin چون خیلی غافلگیرانه بود و من ِ آی کیو اولش نتونستم بخونم فکر کردم اشتباه تایپیه بعد دیدم نه کلمه ترکیه Big Grin
یارپئز امسال شنیدم شریف از سخت‌افزار دانشگاه تبریز نفر اول و دوم رو به عنوان سهمیه‌ی استعداد درخشان گرفته! اما هنوز مثلاً از علم و صنعت نگرفته. فکر میکنم اولین خروجی‌های سخت‌افزار باشن، نه؟
بعد سایت دانشکده رو که نگاه میکردم فقط ۳ تا استاد مهندسی کامپیوتر اونجا نوشته که دو تاش برا معماری و یکیش هوش هست، بعد یکی از اینایی که هوشی هست درس هوش‌مصنوعی رو برای مفطع کارشناسی ارائه میده، مگه اصلاً تبریز کارشناسی هوش‌مصنوعی داره!؟ یا وقتی کارشناسی نرم‌افزار نداره چطوری ارشد هوش و نرم‌افزار داره؟
از ۲ تا استادا معماری هم که یکی فیلد و حتی عناوین پایان‌نامه‌هاش مشخص نبود، اون یکی هم که پایگاه داده و Grid و اینا بود.
امیدوارم این ۲ تا دوست عزیزی که میان پایه‌شون خوب باشه و مثل اون سال نشه که یه بار از صنایع تبریز گرفت (صنایع تبریز فقط ۲ استاد داره سر جمع!!) و دیگه نگرفت. البته یه دوستی هم هست که رتبه‌ش خوب شده و هوش اینجا قبول میشه و آدم مطلع و باانگیزه‌ای به نظر میرسید.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه اپ موبایل برای همین کار بنویسید بعد سورسشو تو گیت هاب بذارید برای پیر ریویو (البته ایرانیا حوصلشو ندارن Smile)
نرم‌افزار معروف موبایل در این باره زیاد هست، اختراع دوباره‌ی چرخ میشه.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  میگم اسمتون اشناست[تصویر:  362866_emoji4.png]
یبار دیگ اسم اون نرم افزارو میگین،من درست متوجه نشدم اسمشو!
من کارت ندارم بجای خونه های جعبه توو تبلت فولدر درست کردم لغاتا رو بین اون جابه حا میکنم !
از ی لحاظ ک همیشه همراهته و دردسترسه خوبه ولی جاب جایی لغات یکم سخته!!!
زیاد هست ولی من
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کرده بودم، نسخه‌ی ویندوز. البته portable هست. یه سری نرم‌افزار دیگه J Memorize اینا هم هست که کارت‌های آماده هم دارند، مثلاً برای ۵۰۴ و کتاب‌های معروف دیگه، اما خب این ساده هست.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا یه کاربری داره واسه من مزاحمت اینجاد میکنه Big Grin
میگن ببخشید شما چقدر شبیه دوست پسر آینده‌ی من هستید؟ [تصویر:  362866_Laugh.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , shamim_70
ارسال: #۱۸۹۲۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
بچه ها کسی میدونه چرا من نمیتونم تو اینستا فالو یا آن فالو کنم؟ تو گوگل هم چیزی پیدا نکردم!!! کلا قاطی کرده صفحش هر چند دقیقه میپره؟!!
................
باورم نمیشه مامانم کاملـــــــــــــا ازم قطع امید کردBig Grin شیر رو اجاق بود برای رسیدن به نقطه جوشBig Grin وقتی قل زد وبعدش فوران کرد رو اجاقConfused من تو آشپزخونه بودم بعد جیغ کشیدم مامان مامانBig Grin وااااای باورم نمیشه شیرو میدیدم در حال ریخته شدن رو اجاق بعد میگفتم این چیه سفیده داره از تو ظرف فوران میکنهBig Grin هیچی دیگه الان سوژه شدم تو خونه قیافمو شطرنجی کردمAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , alirezaei , Bahar_HS , alim93 , **sara** , hatame
ارسال: #۱۸۹۳۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ
خدایا شکرت...
همه جا امن و امان است اسوده بخوابید

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close