زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۷۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کاربر کنکوری پوونه پاسخ بدن:
ارتفاع درخت کامل کدومه؟
۱-حد بالای log n
۲-حد پایین log n به علاوه یک
هیچ کدوم
Big Grin

همون متر خوبه واسه اندازه گرفتن درختا. Big Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  نکنه رفتین متر کنین؟ Tongue
۵ دقیقه برای تست به ای اسونی؟
نه بابا یه لحظه مانشت نبودم Big Grin

الان میخوام برم متر کنم Big Grin Big Grin
راستی درختش درخت زردآلو هم میتونه باشه؟ Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , RASPINA , barca , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۷۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
وای یادش بخیرفوتبالیستااااااااااااااااااااا خیلی دوستداشتم...
سه شنبه ها میداد بچه ها؟
من از اون دروازه بان واکی بایاشی خوشم میومد کاکرو هم خوشم میومدBig Grin از ایشی زاکی هم خوشم میومدبازمزه بود Big Grin.تاروهم خوب بود مثبت بودBig Grin. یجاش بود تیم رقیب فکرکنم لباساشون سبز بود دوقلو بودن داداشا پرید روپاش بعد توپ رو شوت کرد من فکرمیکردم توی فوتبال واقعنی اینجوریهBig Grin باورم شده بود این کارتون فوتبالیستاروBig Grin.
کوچیک که بودم(دبستان) تو کوچه با پسرا فوتبال بازی میکردمBig Grin چه جلف بودما بچگیBig Grin.نامردا مسخرم میکردنBig Grin. یکبارم سرفوتبال بدجووووورخوردم زمین داغووووون شدم ناجووووور مامانم نمیدونست با پسرا فوتبال بازی میکنمBig Grin دیگه بعد که اینجوری شد پام فهمید دیگه نمیزاشت برم زیاد توکوجه اما من یواشکی میرفتم وقتی سرکاربودBig Grin.خیلی کیف میداد بازی توکوچه دزدوپلیسا مخصوصا گرگم به هوا دوچرخه سواری وای دلم بچگی خواستتت.
دبستان که بودم تازه از پسر همسایمون خوشم اومده بودBig Grinوقتی از محلمون رفتن ناراحت شده بودم: )))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , RASPINA , barca , vesta , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۷۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ای یادش بخیرفوتبالیستااااااااااااااااااااا خیلی دوستداشتم...
سه شنبه ها میداد بچه ها؟
من از اون دروازه بان واکی بایاشی خوشم میومد کاکرو هم خوشم میومدBig Grin از ایشی زاکی هم خوشم میومدبازمزه بود Big Grin.تاروهم خوب بود مثبت بودBig Grin. یجاش بود تیم رقیب فکرکنم لباساشون سبز بود دوقلو بودن داداشا پرید روپاش بعد توپ رو شوت کرد من فکرمیکردم توی فوتبال واقعنی اینجوریهBig Grin باورم شده بود این کارتون فوتبالیستاروBig Grin.
کوچیک که بودم(دبستان) تو کوچه با پسرا فوتبال بازی میکردمBig Grin چه جلف بودما بچگیBig Grin.نامردا مسخرم میکردنBig Grin.
چه خوب یادتونه.
دایی سوباساهم خیلی مرد بود. منم دلم از اون دایی ها میخواست خیلی هوای خواهر زاده اش را داشت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , vesta , پوونه
ارسال: #۱۸۳۷۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چه خوب یادتونه.
دایی سوباساهم خیلی مرد بود. منم دلم از اون دایی ها میخواست خیلی هوای خواهر زاده اش را داشت
اوه اره داییش جذبه داشتتتتت ارهه دقیقا..قشنگ اومد جلو چشم
اصن این کارتون فوتبالیستارو میدیدم خیلی جو میگرفت منو Smile))هیجانی میشدمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۸۳۸۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  مینرواااااااااا یعنی کل اعترافات کارتونیه ما به کناااااااااار.... این دیگه واقعا اعتراف بوووووودBig GrinBig GrinBig Grin
اره Smile))))Big Grin. نمیومد فوتبال بازی کنه:-s، با داداشش باهم دوتایی همیشه بازی میکردن توحال خودش بود Big Grin.خیلی زود رفتن ازونجاBig Grin قیافشو زیاد یادم نمیادBig GrinSmile)))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۸۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کلا دخترا وقتی میخوان کلاس بذارن میگن ما با پسرا بازی می کردیم. من نمیدونم پس کی با دخترا بازی میکرده وقتی همه با پسرا بازی می کردن؟!
عجب..
ینی الان میخواین بگین من کلاس گذاشتم....
خوشم نیومدازین حرفتون ناراحت شدم.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۸۳۸۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  عجب..
ینی الان میخواین بگین من کلاس گذاشتم....
خوشم نیومدازین حرفتون ناراحت شدم.
ببخشید پاکش کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , RASPINA , **sara**
ارسال: #۱۸۳۸۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یه زمان جمعه ها میداد فکر کنم. یه زمانی هم دوباره پخش شد چهارشنبه ها بود اگه درست یادم باشه.
آفرین به این دل بزرگی که داری Big Grin فقط قربونت از عشق من خوشت نیاد خب؟ Big GrinBig Grin
منم فوتبال بازی میکردم دوچرخه داشتم با پسرا مسابقه میدادیم کی دوچرخه سوار بهتریه Big Grin
کلا یادمه بیشتر من با پسرا بازی میکردم تا دخترا : ))))))))))))))))
البته تو دعواها کتکشون هم میزدم یاد این بخش از خاطره هام و بازی هام بخیر Big Grin
ولی در کل من بچگیم رو دوست ندارم دوران خوشی برا من نبود کلا.
Big Grin.
چ باحاااااال توهم باز میکردیییی.اون دوستم ۳تا داداش داشت همه باهم بازی میکردیم... یکیش اسمش جاسم بودSmile)))
آخی
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دایی سوباسا؟
رسپینا
من واقعا معذرت میخوام که فانتزی کودکانه هممون رو میخوام خراب کنم ولی چیکار کنم باید بگم واقعیت رو Big Grin
اون دایی سوباسا نبود دوست پسر مامانش بود Big Grin به ما گفتن داییش بود شوما هم بگو آره دایی بود
عه داییش نبووووووووووودBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , barca , پوونه
ارسال: #۱۸۳۸۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
من هرچی فکر می کنم ما پسر همسایه نداشتیم.
ما ۱۷-۱۸ تایی دختر بودیم . پسرا هم ۴-۵ تا بودند که ۳تاشون نی نی بودن.شد موند دوتا که یکی اش دادشم بود اونم اصلا تو محله ما نبود میرفت با پسر عمه هام چند تا کوچه اونورتر بازی می کرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , پوونه
ارسال: #۱۸۳۸۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ما هم یه همسایه داشتیم
از اون پسرای ماه روزگار Big Grin Big Grin
با پسرای دیگه بازی نمیکرد میومد ........
......ته راست میگه انقدر تعریف کرده از ... (یعنی من) که دلم میخواد منم ببینمش این دخترتون رو. (واویلا واسه چی میخواست منو ببینه نمیدونم Big Grin) از اون موقع به بعد بازم ازش خبری ندارم ولی واسم جالب بود جزو خاطرات بچگی یکی هستم.
داداشمون بودااا برداشت بد نکنید Big Grin ولی رفاقت های اون موقع خیلی صادقانه و بی ریا بود.
آخیییی چه قشنگگگگگگگگ...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این جای فکر داره Smile)))))))))))
Big Grin.ای اقا نهههههههههه چه جای فکریBig Grin

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  ما توی کوچه کنار در خونه مون بساط پهن می کردیم با بچه ها خاله بازی می کردیمBig Grin
چقد خوش میگذشت یادش به خیرBlush
واااااای خاله بازییییی خیلی دوستداشتمممممممممممم یادش بخیررررررررر
قابلمه کوچولوها مرغ کوچولو پلاستیکی فنجون کوچولو...همه چی کوچولوموچولو...چقدکیف میداد..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , پوونه , shayesteNEY
ارسال: #۱۸۳۸۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
یادش بخیر بستنی دوقلو..بستنی کیم...یخمک...
ادامس خرسی...پفک نمکی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , پوونه , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۸۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تا حالا اسطوخودوس خوردید؟
چقدر خواب آوره. تا حالا چنین چیزی ندیده بودم.
گل گاوزبون که میگن برای اعصاب خوبه تا حالا برای شما تاثیر داشته؟ برای من تاثیرش صفره.
چ جالب نمیدونستم خواب اوره.....!!!
من هم گل گاوربون میخورم تاثیری حس نکردمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۸۳۸۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ادش بخیر بستنی دوقلو..بستنی کیم...یخمک...
ادامس خرسی...پفک نمکی...
تمر و لواشک رو یادت رفت .
اونروز حسابی یاد قدیما افتادم به مامانم گفتم برو تمر بخر .۱۰ تا خرید ۱۰۰۰ تمن .. باورم نشد که این قدر ارزونن. اشک تو چشمام جمع شد
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آدامس بخری، ۳۷۰۰
بعد توش فقط ۷ تا دونه باشهConfused اونم دو تاشو خواهرزاده ات ببره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Menrva , **sara** , پوونه
ارسال: #۱۸۳۸۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ
قبل دم اومدن توی گل گاوزبون لیموعمانی بریزین

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۸۳۹۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  من هم اسطوخدوس خوردم هم گل گاوزبون
هر دوش عالیه. مخصوصا گل گاوزبون خداییش استرس رو کم می کنهBig Grin
یه بار شب امتحان شدیییید استرس داشتم نمی تونستم درس بخونم. یعنی بعد از خوردن گل گاو زبون کلاااا بی خیال شدم رفتم خوابیدمBig GrinBig GrinBig Grin
بچه ها پس چرا روی من تاثیری نداشت هیچی حس نکردم:-s خوابمم نمیبره.مثلا دیشب خوردم که ارومشم و خوابم ببره خوابم نبرداصن!

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close