زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۵۲۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ب.ظ
چند تا دختر به یک پسر Big Grin. ربات بلک تک افتادن، اقای بارسا بیان کمکشونBig Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۲۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  زهرا جان مینروا جون و وستاجون و اکسپرتو جون و آقای بارسا و آقای فرداد رو هم به لیست اضافه کن .الان نگاه میکنم بقیه آقایونو یادم نمیاد چرا!!!!:/
سارا جون و پونه جون و کاربر بلک هم که سه نفر اول صندلی داغ هستنSmile
خب این دوستان تا روز اعلام نتایج داخل صف هستن
آفاق جوونم من چند روز نیستم Big Grinدارم میرم مسافرتCool بی زحمت اسم خودت رو جایگزین من کن فداااات شمBig Grin
از آقایون آقای Riemann
آقای m.teymourpour
آقای Milestone
Big Grin
آقای Milestone رو انتخاب کنید Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara**
ارسال: #۱۷۵۲۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ ب.ظ
سه تفنگدار رو عشق استتتتتتتتتBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۲۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  من داشتم این کلیپ رو میدیدم نمیدونم چرا این آقاهه هی میگفت استرس نداشته باش استرس نداشته باش من یاد آقای بلک میفتادم Big Grin
شما هم ببینید Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کامپلیت جون شما چرا یاد آقای بلک افتادی؟!!!!!!!!!
متد استرس دادنش استرس کتکیه باید یاد آفاق می افتادی.SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , NP-Cσмρℓєтє , so@
ارسال: #۱۷۵۲۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۱ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  من مریییییضمBig Grin: حالم خوش نییییییییسBig Grin الان هم دارم میرم دکتر اایناBig Grin اینه که نیستم دیگهههههBig Grin
من درس داررررمBig Grin
دو سه روز دیگه آزمون دارم هیچی هم نخوندمBig Grin
اینجوریاس که خدا رو شکر معاف شدم دیگهBig Grin
آفاق جوووون صندلی خودت رو میطلبه نگو نهBig GrinBig GrinBig Grin
یعنی سارا جون دورازجونت روبه موت هم باشی باید بیای روی صندلی بشینی و تک تک سوالارو جواب بدی Smile ببین هم گروهیم درست ولی پارتی بازی دیگه نداریم :دی ببین مینروا چطوری قبول کردBig GrinBig Grin من و زهرا تهیه کننده و کارگردان صندلی جیزو ویلیزیمBig GrinBig Grin
جریان صندلی داغ چی هستBig Grin? بیخیال صندلی بشیم همگی باهم بریم بادبادک هوا کنیم Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , alirezaei , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۲۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
دوستان صندلی داغ خوبه یه نفر گه نشوندیم رو صندلییییییییی همه بتونن ازش سوال کنن! اونم از قبل مشخص نباشه جالب تره!Big Grin کی پست میزاره؟؟؟؟ منظورم پست صندلی داغ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , sahar salehi , alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۷۵۲۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  صندلی رو دادیم نجار درست کنه

اگه چوبی باشه که نمیشه داغش کرد.

البته بهتره بگین تا چه حد قراره داغ شه که دوستان بتونن واسه نشستن راحت تصمیم بگیرند Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۲۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
یعنــــــــــی من تو دانشگاه هم اینقده ماســـــــــــــــــــــت بودم Big Grin بچه ها حرف میزدن من سر تکون میدادم میخندیدم گاهی هم یه تاییدی Cool من نظاره گر صندلی داغتون هستم فقط زیاد سوالای درسی نپرسید تو بقیه تاپیکا درمورد درساشون گفتن چیزای جدید کشف کنید نقطه های حساس مثلا چندبار عاشق شدن اسماشونو لو بدن یا خــــدا Big Grin و سوالاتی از این قبیل Tongue
..............
وایــــــــ چقدر خوبـــــــــــ میشد همه دخترای این تاپیک یه جا قبول میشدیم وای همه ی پسرای کلاسو منهدم میکردیمBig GrinTongue هم فال بود هم تماشا هم درس خوندن هم مدرک خلاصه همهچی جور بودBig Grin Tongueحیف حیف که امسال گند زدم رفت Tongue
...............
توکلی مرگ به نیرنگ تو که هرچی از دوران طفولیت تا الان میکشیم زیر سر شماست DodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , kora , so@ , sahar salehi , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۲۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ
احترام به بعضی ادما مثل این میمونه که تو اینه به خودت فحش بدی !!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , happy07
ارسال: #۱۷۵۳۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  جریان صندلی داغ چی هستBig Grin? بیخیال صندلی بشیم همگی باهم بریم بادبادک هوا کنیم Big Grin
مینروا ازت تعریف کردم هااااا سنگین باش Smileبادبادک چیه؟؟بیا سوالارو جواب بده هرجا خواستی برو Smileگفته باشم این قضیه کاملا جدی دوستان فکر نکنید شوخی میکنم Smileوگرنه طور دیگه ای باهاتون برخورد میشه ...CoolCool
خواهراااام داداشاااااااام صندلی مندلی رو بیخیال صندلی پایش خرابه Big Grin[تصویر:  351403_47b20s0.gif]
اوه اوه نانچیکو رو درنیاری افاق Big Grin[تصویر:  351403_clap.gif]

[تصویر:  351403_balloons.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۳۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
زهرا منو نگفتی بن میشی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۵۳۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  صندلی رو دادیم نجار درست کنه

اگه چوبی باشه که نمیشه داغش کرد.

البته بهتره بگین تا چه حد قراره داغ شه که دوستان بتونن واسه نشستن راحت تصمیم بگیرند Big Grin
از این صندلیاس! منتهی اینی که گذاشتیم ماکت!Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sahar salehi , so@ , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۳۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط kora.)
جعبه کمک های اولیه و پماد سوختگی خواستم بیارم از همون پمادایی که بو ماهیی میدنBig Grin گویا قراره کوره آدم سوزی راه بندازیم..... چه بشخ فردا افتتاحیش با اهنگ ترمیناتور همراه کنید خیلی جوره!!! : اینا همش از اثرات کنکوره! همون روز که از سر جلسه بیرون اومده سرم حسابی درد گرفته بود تا ۲۴ ساعت درد داشتم! ای سی سوزندم نخند!DBig GrinDBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۳۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
شجاع دل بیا بشین ! در این جور مواقع حضور آقایون کمرنگ میشه! یادش بخیر! حالا نخیرم نخیر مهم نی! ۶ نفر سر کلاس نبودیم و هی استاد کو استاد نیومد همین برادران گرامی راه می انداختن و خلاصه میزاشتن میرفتن کلاس به حد نصاب نرسیده و... ماهم باور میکردیم! و میرفتیم و چند باری غیبت الکی خوردیم بماند تا اینکه زد و استادمون یه بار تو همین شرایط وقتی فقط من و یه دختر دیگه سر کلاس مونده بودیم یعنی کلاس دیگه داشتیم اومد! صحنه ای دیدم که تا عمر دارم یادم نمیره از تو راهرو ها از تو کلاسای اطراف از بالای پله ها با پرش ریختن تو کلاس کلاس شد ۳۵ نفر!!!!!! واقعا خنده دار بود!!! الان نکنه این گوشه موشه ها قایم شدین باز؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۳۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
توجه توجه: پیش فروش عایق های حرارتی جهت استفاده در صندلی داغ مانشتی، صد در صد تضمینیTongueBig Grin

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  من داشتم این کلیپ رو میدیدم نمیدونم چرا این آقاهه هی میگفت استرس نداشته باش استرس نداشته باش
گل گــــــاو زبـــــــونBig GrinBig Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , sahar salehi , **sara** , Menrva , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close