زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۲۳۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ
دوستان تو بخش "کاربران معرفی کرده" برام زده ۱ . ولی من کسی رو معرفی نکردم! چطوریه این؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۲۳۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان تو بخش "کاربران معرفی کرده" برام زده ۱ . ولی من کسی رو معرفی نکردم! چطوریه این؟
شاید یکی موقع ثبت نام نام کاربری شما رو زده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۷۲۳۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  با چه امیدی برم ارشد بخونم این همه سختی کلاس های ارشد دانشگاه رو بکشم سختی کلاس های عملی شبکه رو هم بکشم که اخرش هیچی به هیچی

[تصویر:  350519_5nafw9uek8gjegp9yvi6.png]
??????????معنی این شکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
ارسال: #۱۷۲۳۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خودم به شدت این چند روزه دچار تردید شدم. تردید اومدن تو راه اشتباه و ترس از رفتن به دنبال علاقه و اینکه دنبال علاقه ام برم جای پیشرفت دارم.
شما که قرار نیست نان آور باشید، دیگه تردیدش کجاست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۷۲۴۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خودم به شدت این چند روزه دچار تردید شدم. تردید اومدن تو راه اشتباه و ترس از رفتن به دنبال علاقه و اینکه دنبال علاقه ام برم جای پیشرفت دارم.
شما که قرار نیست نان آور باشید، دیگه تردیدش کجاست؟

به نظرمن شاید تردیش به خاطر عمر و جوانی که گذشته و شروع کردن یه مسیر تازه از ابتدا اینا خیلی سخته

بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
ارسال: #۱۷۲۴۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ
من اگه چند سال رو یه چیزی وقت بذارم دیگه نمیتونم به این راحتی عوضش کنم چون در صورت عوض شدنش درآمدم میاد پایین و مثلا قراره نان آور باشم. اما شما حتی اگه درآمدی هم داشته باشید اولا وظیفه تون نیست ، بعدم قرار نیست درآمد اصلی خانه باشه. میتونید زمینه تون رو عوض کنید و برید سراغ یه زمینه دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , Aurora , barabox , salam5 , sahar salehi , neilabak
ارسال: #۱۷۲۴۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ
بچه ها من برای ازمون ارشد توی حدس فک می کنم شبکه خواجه نصیر رو بیارم البته یه مشاورم بهم گفت احتمالش هست بیاری شبکه رو در حد mcseوnetwork+یکم هم cisco packet tracer بلدم از برنامه نویسی متنفرم ولی خوب شنیدم توی ارشد به برنامه نویسی احتاج هست به نظرتون بیخیال شم برم دنبال علاقم؟یادمه دوره لیسانس علت بیشتر درس نخوندنام همین بی علاقگی بود من حتی میترسم از این افکارم به خونوادم چیزی بگم اخه مگین دختره حتما عقلش رو از دست داده

ارسال: #۱۷۲۴۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  بچه ها من برای ازمون ارشد توی حدس فک می کنم شبکه خواجه نصیر رو بیارم البته یه مشاورم بهم گفت احتمالش هست بیاری شبکه رو در حد mcseوnetwork+یکم هم cisco packet tracer بلدم از برنامه نویسی متنفرم ولی خوب شنیدم توی ارشد به برنامه نویسی احتاج هست به نظرتون بیخیال شم برم دنبال علاقم؟یادمه دوره لیسانس علت بیشتر درس نخوندنام همین بی علاقگی بود من حتی میترسم از این افکارم به خونوادم چیزی بگم اخه مگین دختره حتما عقلش رو از دست داده

نه خونواده بعد از ۱مدت با این قضییه کنار میاد، البته اینکه علاقه تون چیه هم خیلی مهمه. ؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۲۴۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  بچه ها من برای ازمون ارشد توی حدس فک می کنم شبکه خواجه نصیر رو بیارم البته یه مشاورم بهم گفت احتمالش هست بیاری شبکه رو در حد mcseوnetwork+یکم هم cisco packet tracer بلدم از برنامه نویسی متنفرم ولی خوب شنیدم توی ارشد به برنامه نویسی احتاج هست به نظرتون بیخیال شم برم دنبال علاقم؟یادمه دوره لیسانس علت بیشتر درس نخوندنام همین بی علاقگی بود من حتی میترسم از این افکارم به خونوادم چیزی بگم اخه مگین دختره حتما عقلش رو از دست داده
اگر واقعا از علاقتون مطلع هستید، یعنی هدف همنده نه الکی، برید دنبالش... منظورم از هدفمند این هست که میدونید که واقعا علاقه است نه اینکه به فرض مثال فقط میگید هنر دوست دارم و اینکه تو اون استعداد و توانایی هم دارید، مثل ورزشکاری نباشه که استیلش اصلا برای اون ورزشی که انتخاب کرده نمیخونه و زورکی میخواد قهرمان شه. چون اگر اینها رو در نظر نگیرید و از درس و موقعیت الان بگذرید و برید دنبال علاقتون و ببینید نه بابا این اصلا علاقه من نبوده و خوشم نمیاد ازش، خیلی بد سرخورده میشید
بعد ببینید آیا اون علاقه شما قرار هست منبع درامد هم باشه براتون، اگر جواب مثبت هست، آیا شما توانایی رسوندن اون به درامد رو دارید، آیا اون رشته درامد زایی داره، تو شهر و مکان شما جواب میده

اما در کل پرداختن به علاقه لذت بخش هست، اگر نمیتونید برید دنبالش سعی کنید کم کم به رشته اتون علاقه مند شید
همیشه هم کنده شدن از موقعیت ثابت و به نسبت خوب حال برای رسیدن به یه آمال سخت هست و شجاعت زیادی میخواد که کار هر کسی نیست و ریسک پذیر باید بود و روحیه خطر کردن داشت و تحمل حرفهای دیگران یا نظراتشون این که بگن عرضه نداشت کارش رو تموم کنه و هزار مورد دیگه. ممکن هست خانواده اتون تاییدتون نکنن ممکن هم هست تایید شید، بهتره باهاشون در میان بگذارید و تو ذهنتون داستان پروری نکنید که عکس العمل چه خواهد شد و بیشتر اذیت نشید.
فقط اینکه تصمیم بگیرید و انقدر تو این مرحله نمونید، اینکه چندسال نگذره و بگید خدایا من اینو دوست ندارم و .. اینطوری اذیت میشید. زودتر تصمیم بگیرید تا تکلیفتون با خودتون مشخص شه و ذهنتون آروم بگیره

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , alirezaei
ارسال: #۱۷۲۴۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ
نقل قول: بدتر از همه اینه که با وجود این بی علاقگی تا مقاطع بالا ادامه میدیم. یه شغلی را با بی علاقگی پیدا می کنیم و ادامه اش می دیم. تا اخر عمر هم این بار بی علاقگی رو به دوش می کشیم.
فکر می کنم دنبال علاقه رفتن شجاعت می خواد :|
خودم به شدت این چند روزه دچار تردید شدم. تردید اومدن تو راه اشتباه و ترس از رفتن به دنبال علاقه و اینکه دنبال علاقه ام برم جای پیشرفت دارم.

خدا اون روز رو نیاره :|
دنبال علاقه رفتن خیلی چیزا میخواد
عمر و سرمایه و شجاعت و ... و البته سرکوفت زدنا !
تازه تهش معلوم نیس چی بشه
خیلی از این تردیدها با قبولی ارشد تموم میشه و باز با تموم شدن ارشد دوباره ... :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۲۴۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ
میگما این خانم وستا خوب مشاوره تخصصی می دنا !!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۷۲۴۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما که قرار نیست نان آور باشید، دیگه تردیدش کجاست؟
نباید باشم؟ باید باشم.
ینی نباید درامدی داشته باشم؟ بشینم تو خونه تا اخر عمرم؟
نمی دونم من این طوری فکر می کنم که باید باشم.
من خودم دخترم ولی باید خرجم خودم در بیارم و کار کنم ! الان پروژه ای کار میکنم یعنی حتی دوران دانشجویی و پشت کنکوریم کارکردم این یه مدت که واسه ارشد که کلا نشسته بودم مثلا درس بخونم هی مدام بهم میگفتن تو چرا نمیری کار پیدا کنی؟!!! همش به خودم میگم تو خونواده من این طوریه بین پسر و دختر از این لحاظ فرقی نیست یا کلا سیستم دوره و زمونه به این سمت رفته؟! Undecided من که خیلی زود فهمیدم باید خودم از پس زندگیم بربیام ! Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alirezaei
ارسال: #۱۷۲۴۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
باید دختر باشی که بفهمی بالاترین نقطه زمین شانه های پدرست ......

باید دخترباشی تا بدانی وقتی شاهزاده ات راهم پیدا کنی پدرهمیشه پادشاهت خواهدماند ........

باید دخترباشی تا بفهمی پدرتنهامردیست که دوست داشتنش بی دلیلست وبوسه هایش بوی صداقت میدهد ......

باید دختر باشی تابدانی آرامشی که درآغوش پدرهست،هیچ جای دیگرنیست ........

باید دختر باشی تا بفهمی صدای خنده پدرحتی غم ها را هم میخنداند .......

باید دخترباشی تا بدانی بدون پدر،دنیا چقدر بی رنگ است........

باید دختر بی پدر باشی که بفهمی نبودن پدر یعنی نبودن همه چیز ........ !!!!

روز پدر پیشاپیش مبارک .........

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , miss msv66 , vesta , salam5 , sahar salehi , انرژی مثبت , pezhman.m-AI , MajidManesht2012 , shayesteNEY , Amalthea
ارسال: #۱۷۲۴۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  پرسپولیسHeart هم برد...چه رقابتی شده صدر جدول و اخر جدول!
پرسپولیس همیشه برای فرار ار سقوط رقابت می کنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۷۲۵۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ
پرسپولیس که همیشه از آخر اوله Big Grin.
۹ام جدول داغووووووووووووووووووون

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , mehdi.m2 , Amalthea

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close