زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۷۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  غذا اگه از یه حدی بیشتر روغن داشته باشه نه تنها خوشمزه نمیشه، بدمزه هم میشه ! شما آشپزی بلد نیستس نمیدونی خوب حقم داری! بعضی هنرها رو اقایون از پسش برنمیانBig Grin
حالا مگه من جایی گفتم غذاهای تازه عروسا خوشمزه است؟!
نگفتم شنا گفتم شما!!
مگه شما کاربر kora هستید؟Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۸۷۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  غذا اگه از یه حدی بیشتر روغن داشته باشه نه تنها خوشمزه نمیشه، بدمزه هم میشه ! شما آشپزی بلد نیستس نمیدونی خوب حقم داری! بعضی هنرها رو اقایون از پسش برنمیانBig Grin
حالا مگه من جایی گفتم غذاهای تازه عروسا خوشمزه است؟!
هرچی اقایون از خودشون تعریف کنن ایراد نداره اما اگه خدایی نکرده یه دختری از خودش تعریف کنه .......... دیگه نگو! البته من بهتون حق میدم هرچی اعتمادبه نفس کاذب در میان عده ی زیادی از پسرها اپیدمی هست، از اون طرف دخترا اکثرا فاقد اعتماد به نفس هستن یه دختر هم که از توانمندی های بالقوش تعریف کنه از بس عجیب که طوفان انتقاد که راه می افته!!!!Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۷۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  اون به خاطر صرفه ی اقتصادیشه! به فکر جیبشونن میرن خونه بابا مامانشون که خرج نکنن!!!
پس واسه دست پخت اونچنانی شماها نبوده که چاق شدن! Big Grin
حتی اگه نصف ماه خونه والدین گرامی باشن نصف دیگه ماه خونه خودشون هستن و دستپخت خانوم هاشون! حالا فرض که دست پخت زناشون افتضاح !!! پس هرچی تو خونه والدین گرامی خوردن و ذخیره کردن تو نیمه دیگه ماه و تو خونه خودشون می سوزوننش!!! پس چرا بازم چاق میشن!!!! بنابراین فرض خلف باطل ! و به همین راحتی ثابت شد که دلیل اصلی چاقی آقایون پس از ازدواج چیه!!!! Big Grin
ارسال: #۱۶۸۷۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  و به همین راحتی ثابت شد که دلیل اصلی چاقی آقایون پس از ازدواج چیه!!!! Big Grin
معلومه! افسردگیه!Big Grin
الان افسردگی اصلی ترین عامل چاقیه! والا غذاشون که اونطوری فوتبال سر در نمیارن که اینطوری ادم به چی دل خوش کنه؟ Big Grin

اخی افسردگی میگیرن؟! چقدر دلم سوخت!!!! پس الان عامل اصلی افسردگی مشخص شد! افسردگی پس از حاملگی شنیده بودم ولی افسردگی پس از ازدواج نشنیده بودما لبته این گونه جدید افسردگی پس از ازدواج در آقایان! که به تازگی کشف شده! تبریک میگم بهتون بابت هوش سرشارتون. من همینجا به همگی توصیه میکنم ازدواج نکنن! یه وقت افسردگی میگرن چاق میشن ، تازه کچلم میشن! واقعا فاجعست!!! در مورد فوتبال هم به نظر من به جای تماشا کردن ورزش صرف باید رفت دنبال ورزش و فوتبال! واقعا آخر خندس که تا به حال پاشون تو زمین چمن نذاشتن مسابقه بدن ولی از صدتا مربی بیشتر ادعاشون میشه . فقط موندم چرا مشکلات فوتبال ما حل نشده تا به حال.Big Grin
ارسال: #۱۶۸۸۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ
چاقی بعد ازدواج واس خاطر خوردن نوشابه زیاده
نوشابه؟؟؟؟
بله ، نوشابه
چرا؟
چون که باس اون برنج شفته و خمیر درست شده توسط کدبانو یه طوری از گلوی دامادا بدبخت بره پایین و سریع هضم شه که دلدرد نگیره.

Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۶۸۸۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  چاقی بعد ازدواج واس خاطر خوردن نوشابه زیاده
نوشابه؟؟؟؟
بله ، نوشابه
چرا؟
چون که باس اون برنج شفته و خمیر درست شده توسط کدبانو یه طوری از گلوی دامادا بدبخت بره پایین و سریع هضم شه که دلدرد نگیره.

Big Grin
خوب اون طوری که به سال نکشیده دیابت میگیرن!!! نوشابه بدون قند هم بخورن که دیگه رژیمیه!!!! Big Grin هنوز باید بحث ها انجام بشه بلکم علل این مشکل یعنی عارضه چاقی بعد از ازدواج در آقایان مشخص شه!!!! Big Grin دوستان نظری دیگه ندارن؟Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۸۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
عامل اصلیش ازدواجه. اگه ازدواج نکنن چاقم نمیشن. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۸۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  خوب اون طوری که به سال نکشیده دیابت میگیرن!!! نوشابه بدون قند هم بخورن که دیگه رژیمیه!!!! Big Grin هنوز باید بحث ها انجام بشه بلکم علل این مشکل یعنی عارضه چاقی بعد از ازدواج در آقایان مشخص شه!!!! Big Grin دوستان نظری دیگه ندارن؟Big Grin Tongue

میگیرن دیگه پس چی فک کردی ؟؟

چاقی-دیابت-گرفتگی عروق کرنل-طاسی-افسردگی-پیری زودرس-دیسک کمر-پوکی استخواان-کاهش امید به زندگی-نارسایی دریچه آئورت-سیاه شدن گولبولهای سفید-روانی شدن گولبولهای قرمز-خستگی مفرط سلولهای خاکستری مغز و.... بسه یا بازم بگم؟؟؟؟

اینها همه عوارض ازدواج واسه آقایونه...

Angel
ارسال: #۱۶۸۸۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عامل اصلیش ازدواجه. اگه ازدواج نکنن چاقم نمیشن. Big Grin
آهان! همون طور که میدونید عقل سالم در بدن سالم!پس دوستانی که به دنبال سلامتی هستن و نمیخوان به انواع و اقسام بیماری های ناشناخته که علم پزشکی هنوز دلایل اصلیش رو کشف نکرده( ولی ما تو مانشت این کار رو کردیم) مبتلا بشن !ازدواج نکنن فقط یه نکته هست اونایی که میرن ازدواج کنن جسارتا عقلشون سالم بوده؟ که دست به همچین ریسک و اقدام خطرناکی کردن؟؟؟Dodgy دوستان میگم یه مقاله بنویسیم و انتشار بدیم تا از ابتلا درصد بیشتری از برادران گرامی به ام الامراض، چاقی جلوگیری کنیم؟! Big Grin
ارسال: #۱۶۸۸۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  دوستان میگم یه مقاله بنویسیم و انتشار بدیم تا از ابتلا درصد بیشتری از برادران گرامی به ام الامراض، چاقی جلوگیری کنیم؟!

یه مقاله؟؟؟؟
۱۷ تا مقاله IsI در رابطه با امراض بعد از ازدواج submit کردم

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۶۸۸۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  اخی افسردگی میگیرن؟! چقدر دلم سوخت!!!! پس الان عامل اصلی افسردگی مشخص شد! افسردگی پس از حاملگی شنیده بودم ولی افسردگی پس از ازدواج نشنیده بودما لبته این گونه جدید افسردگی پس از ازدواج در آقایان! که به تازگی کشف شده! تبریک میگم بهتون بابت هوش سرشارتون. من همینجا به همگی توصیه میکنم ازدواج نکنن! یه وقت افسردگی میگرن چاق میشن ، تازه کچلم میشن! واقعا فاجعست!!! در مورد فوتبال هم به نظر من به جای تماشا کردن ورزش صرف باید رفت دنبال ورزش و فوتبال! واقعا آخر خندس که تا به حال پاشون تو زمین چمن نذاشتن مسابقه بدن ولی از صدتا مربی بیشتر ادعاشون میشه . فقط موندم چرا مشکلات فوتبال ما حل نشده تا به حال.Big Grin
بعد حاملگی این اقایونن که بیچاره میشن از پول شیر خشک و پوشاک و.... اینم زدین به نام خودتون؟ Big Grin
در مورد فوتبال یه جمله معروفه که میگه شما برای اینکه سوار کار خوبی باشی نیازی نیست اسب باشی یعنی چی؟ یعنی ما خودمون استادیم بازی هم کردیم تازه. ادم موفق اسب نبوده هم بخواین جناب مورینیو دیگه چی؟ Big Grin
شما حساب کن باید با موجودی زندگی کنی که نمیفهمه افساید چیه؟ دایوینگ چیه؟ اورلپ تو فوتبال یعنی چی؟ تکنولوژی اوت دسی از کجا اومده Big Grinو... خدایی دق کنیم هم حق داریم! Tongue
میکم نظرتون چیه ببینیم علت جنگ های خاورمیانه هم بندازید گردن خانوم ها؟! مشکلات اقتصادی مملکت دیگه چه دخلی به خانوم ها داره! بعد دوست عزیز خواهشن میرید استادیوم به سایر هم میهنان گرامی بگید ناسزا نگنبه تیم هاشون ! شاید این طوری خانوم ها بتونن بیان استادیوم!Big Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  دوستان میگم یه مقاله بنویسیم و انتشار بدیم تا از ابتلا درصد بیشتری از برادران گرامی به ام الامراض، چاقی جلوگیری کنیم؟!

یه مقاله؟؟؟؟
۱۷ تا مقاله IsI در رابطه با امراض بعد از ازدواج submit کردم
ای وای شما که حیفید ! پس چرا هنوز اینجا موندین ! این همه فرار مغزها فرارمغزها میگن پس کو! شما که هنوز اینجایید؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۸۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای وای شما که حیفید ! پس چرا هنوز اینجا موندین ! این همه فرار مغزها فرارمغزها میگن پس کو! شما که هنوز اینجایید؟!
یعنی چی مگه هرکی ۴تا مقاله داد باس بزاره بره؟؟
باس جوونهای مملکتمو آگاه کنم ، کجا برم؟؟؟

Angel
ارسال: #۱۶۸۸۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط kora.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای وای شما که حیفید ! پس چرا هنوز اینجا موندین ! این همه فرار مغزها فرارمغزها میگن پس کو! شما که هنوز اینجایید؟!
یعنی چی مگه هرکی ۴تا مقاله داد باس بزاره بره؟؟
باس جوونهای مملکتمو آگاه کنم ، کجا برم؟؟؟
نه من واقعا بشخصه کمال تشکر رو از شما جوان آگاه و مسئولیت پذیر دارم! ادامه بدید خدا پشت و پناهتون واقعا! این مملکت با حضور افرادی مثل شما انقدر پیشرفته است! صنعت ما که حرف اول میزنه!!! علتش شمایید!Big GrinBig Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  میکم نظرتون چیه ببینیم علت جنگ های خاورمیانه هم بندازید گردن خانوم ها؟! مشکلات اقتصادی مملکت دیگه چه دخلی به خانوم ها داره! بعد دوست عزیز خواهشن میرید استادیوم به سایر هم میهنان گرامی بگید ناسزا نگنبه تیم هاشون ! شاید این طوری خانوم ها بتونن بیان استادیوم!Big Grin
جنگ و اقتصاد که اصلن نقش اساسی رو دارین! Big Grin
شما ناسزا تا حالا از تی وی شنیدی؟ نه واقعن شنیدین؟ خوب می تونین صدای تی ویتون رو ببندین Tongue
بعدشم همون بهتر که خانوما تشریف نیارن نه خیلی اینا بازی بلدن چاقم بشن که دیگه هیچی Big Grin Big Grin
در مورد جنگ و اقتصاد حق با شما است به علت عدم حضور ما در حوزه های اقتصادی و مدیریتی که انقدر اوضاع آشفته است! در مورد TV تکنولوژی دوست عزیز ! بیخود که صدای گوینده پخش نمیکنن! وگرنه شماها که استادین ندیده نتیجه رو هم میدونی ! اون میزارن که که خانواده ها دچار اسیب نشن و خانوم ها از ابعاد پنهان آقایون و الفاظشون آگاهی پیدا نکننBig Grin! من هم به نظرم کلی کار مفید و پرثمر هست که خانوم ها میتونن اوقاتشون رو با اون پر کنن ! اما خوب یه عده دنبال احقاق حقن ! واصلا بحث علاقه نیست! بحث برابریه ولی یه نکته رو فراموش کردن اونم اینکه ما کجا زندگی میکنیم!Dodgy
ارسال: #۱۶۸۸۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
خانوم ها اقایون
راستی !!!!!!!!!!۱
بحث مانتو تک دکمه به کجا رسید ؟؟؟؟؟؟TongueTongueTongue

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , A V A , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۹۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
از آقایون بپرس اونا نظراتشون موشکافانه است! دسته جمعی هم شرکت میکنن !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close