زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حقوق استادی که دکتراش تمام شده باشد چقدر است ؟

ارسال: #۷۶
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ
تو رشته ی کامپیوتر تحصیلات دلیل بر درامد بالاتر نیست مثلا سایتی هست به نام
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بد نیست ی سری به روز نوم ی مدیر سایت بزنید که تو دانشگاه چی خونده والان داره چی کار می کنه درضمن به مقالاتشم ی نگاه بندازین بد نیست الان اکثر استخدامی ها رو که نگاه میکنی افراد دارای تخصص برنامه نویسی phpیاC#یا ی زبون دیگه ای رو می خوان که این هم ی دروه ی ۶ ماهه بیرون میشه یاد گرفت و برای این اصلا نیاز به ۴سال درس خوندن نیست ولی دکترا خوبی هایی داره که لیسانس وفوق لیسانس ندارن واون اینه که ذهن انسان رو بازتر میکنه شاید مثال بزنم بد نباشه ما سال اول که به دانشگاه اومدیم ی استاد داشتیم به نام دکتر رستمی که دکتراش و از شریف گرفته بود وترم اول برای مادرس مبانی برنامه سازی رو درس می داد ولی ترم بعد دیگه نیومد و در کل تجربه ما از استاد دکترا همون خودشون بودند و ترم های بعد همه ی اساتید ما همه فوق لیسانس تازه کار بودند مثلا اختلاف سنیشون با خودم اولیش ۴سال دومیش ۶ سال و سومیش هم۸ سال بود به مادرس دادند ولی درسی که با دکتر رستمی گذروندم رو تا حالا هیچ درسی نه تو راهنمایی نه تو دبیرستان ونه با اساتید فوق لیسانس های مجربمان به اون خوبی یاد نگرفتم الان هم با ی معدل درب وداغون معلوم نیست کجا کار گیرم بیاد ولی باور کنید اگه دکترا هیچی توش نباشه دعای خیر دانشجوهاتون داخلش هست مثل من که همیشه برای دکتر رستمی ارزوی بهترین ها رودارم و امیدوارم تو مراحل زندگیشون موفق باشند والسلام
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , majid11877 , misagh01
ارسال: #۷۷
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط friends.)
دوست عزیز
سپاس گذاشتن به منظره تایید تمامی حرفای شخصی نیست ایشون بیشتر به نظام آموزش توی ایران نقد داشتن تا اساتید محترم هدف ایشون روشنگری هست و نه تحقیر و این برای من کاملا قابل احترام هست.....استادی شغل بسیار محترم و حتی مقدسی هست ولی این قداست به واسطه قدر ندونستن نظام اموزشی ما و همچنین وارد شدن تعداد زیادی کسانی که لیاقت این لباسو ندارن (مثل بورسیه ای ها و.....) روز به روز کم تر میشه ...
و اما موضوع اصلی اینجا درباره درآمد استادی هست دوستانی که میان می گن نباید در مورد در امد استاد دانشگاهی بحث کرد و اصلا کسی نباید این جایگاهو با پولش مقایسه کرد با تمام احترام هنوز مشکلات مالی زندگیو تجربه نکردن که ایده آلهای زندگیشون یادشو بره بالاخره استادی دانشگاه شغل هست و یکی جنبه های مهم هر شغل بعد مالی اون هست درسته کسی نباید به خاطر پول استاد دانشگاه بشه ولی داشتن یک زندگی بی دغدغه مالی بعد از این همه زحمت توقع بی جایی نیست کما اینکه بسیاری از اساتید دانشگاه بعد از طی کردن این مسیر سخت به شدت ناراحت و ناراضی و حتی متاسفانه پشیمان هستن و این اشکال فقط به خاطر فرهنگ غلط ما و صد البته وجود سیستم آموزشی اشتباه ما وجود داره.. در کل بازم می گم نشستن بر صندلی استادی بسیار مقدس هست ولی متاسفانه دراکثر موارد اون طور که شایسته هست قدرشون رو نمیدونن. پیروز باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , عاطفه پارسا , سجاد۶۷ , crevice
ارسال: #۷۸
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
فکر کنم مهم تر از میزان حقوق استادی یا این که تهرانی باشی یا شهرستانی یا فارغ التحصیل شریف باشی یا امیرکبیر یا تهران یا هرجای دیگه و یا این که صنعتی باشی یا دانشگاهی، باید بعضی از مسایل رو همه با هم یاد بگیریم: این که وقتی بحثی در مورد حقوق دکترا میشه،بحث رو به بیراهه نکشونیم.این که اگر بر حسب اتفاق پایتخت نشین شدیم،دیگران رو تحقیر نکنیم. این که سعه صدر داشته باشیم. این که به کاربران جدید توهین نکنیم. این که از واژه هایی مثل دهاتی، چوپان و ... طوری استفاده نکنیم که به این قشر محترم توهین بشه.بیشتر از اون که ناراحت باشیم که حقوق استادامون کمه یا چرا دانشگاهامون ربطی به صنعت نداره،باید ناراحت باشیم که چرا نخبه هامون این مدلی با هم صحبت می کنند. همین نخبه هایی که فردا قراره چندهزار دانشجو یا کارگر زیر دستشون باشه. این که ایا بعضی هامون اصلا صلاحیت گرفتن کمترین مدرک تحصیلی رو هم داشتیم یا نه؟ این بحثم کلی هست و مخاطبم فقط افراد این بحث نیستند. چرا نخبگان ما بجای پاس کردن ۲۰۰ واحد انتگرال و دیفرانسیل و ... ۵ واحد فروتنی، احترام به همدیگر و سعه صدر پاس نمی کنند؟!
سپاس و عذر خواهی پیشاپیش اگر کسی رنجید
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , ana9940 , RASPINA , mNajarzadeh , Menrva , jamshidi , kaviresabz , teraktor2003
ارسال: #۷۹
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
معمولاً توی تاپیکهایی که تعداد صفحاتشون به بیش از سه میرسه احتمال جدل و بحث هست! پیشنهاد میکنم هر تاپیکی که به سه صفحه رسید بسته بشه مطمئن باشید دیگه بحث شکل نمیگیره Smile

پیشنهاد بعدی‌ام هم اینه که نقل قول نباشه تا تفکرات توهین به همدیگه نباشه و هرکس فقط نظر خودش رو بگه و در خلاف کسی نیاد نظر بده!!!!!!! Smile

بهتره نخواهیم نظر خودمون رو به دیگران القا کنیم. متاسفانه شاید همه ما دوست داشته باشیم از طرف دیگران تایید بشیم و نظر دیگران رو هم سو با خودمون کنیم. اگر بخواهیم میتونیم با احترام با هم صحبت کنیم و سخت نگیریم. حتی اگر صحبت مناسبی نشد ما میتونیم ازش بگذریم و وارد حواشی نشیم که آخر حواشی هیچوقت مثبت نبوده.
۲
۰
ارسال: #۸۰
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
متاسفانه بحث به بیراهه کشیده شد. شاید بهتر باشه اسم تاپیک تغییر پیدا کنه "عاقبت تحصیلات تکمیلی"
اما من با کلیت حرفهای نیما به جز پست آخرش موافق بودم Big Grin. ولی نمیدونم چرا خیلی عصبانی شد!. اما خارج از شوخی واقعا من هم با این جبهه گیری ها موافق نیستم. نمیدونم چرا میایم جبهه می گیریم. با کمال احترام کاربری که یه طرف دعواست و تعداد پستهاش هم کمه این بحث رو شروع کرد. شمایی؛ که بحث فروتنی و ادب پیش میکشید؛ آیا بهتر نبود صحبت ها تونو با چشم از بالا به پایین نمی گفتین؛ البته من از صحبت یا حرف کسی دفاع نمیکنم ولی میگم این بخش از کارتون هم مغایر با حرف خودتونه...
نمیدونم چرا برخی از دوستان حالا بخاطر منزلت شغلی، تحصیلی، مالی، اعتماد بنفس کاذب! یا حالا هر چیز دیگه ای خودشونو بالاتر از بقیه میدونند و با لفظ امری صحبت می کنند.
ببینید ما همه تقریبا در یکسری مسائل مشترک هستیم که همه اینجا جمع شدیم. بخدا خوب نیست که بجون هم بیافتیم. من فکر میکنم این نگاه و برخورد اگرسیو نشات گرفته از جامعه امروزمونه متاسفانه... اما چه بهتر اینکه بدون هیچ گونه سوء نظری کامنت بزنیم و سعی کنیم نظرهای خودمونو بگیم بدون فرافکنی که ای وای به فلان قشر توهین شد و ای وای که تو چرت گفتی!، نگیم. بابا سر همین قضایا طنز نویسهای کشور توش موندن باید کاراکتر ظنزشون چیکاره باشه!!! این خنده نداره و بلکه تاسف و گریه داره که همه و حتی خود من ظرفیت پذیرشمون چ در شوخی و چ در جدی پایینه...

اما شمایی که این حرفو میزنی میگی به شخصیت اساتید توهین میشه!!؛ ببینید چندین و چند تن از اساتید دانشکده ما با دانشجوهای ارشد و دکتراشون بعضی روزا دقیقا میان توی سلف دانشجوها و سر یه میز غذا میخورن و میگن و میخندن! و حتی بعضی وقتها واسه تفریح آخر هفته دعتشون میکنیم پارک و ... . اینکه این اساتید که برحسب اتفاق روزگار جزء افراد سرشناس دانشکده هستن با دانشجوهاشون مثل یه رفیق بیشتر برخورد میکنن تا یک دانشجوی حمال که داره وظیفه شو انجام میده!. ببخشید ک این حرفو میزنم ولی این قضیه هست در ذات برخی اساتید. یه بار قبلا به یکی از دوستان میگفتم میدونم چرا برخی فکر میکنن هر چی علمت یا پولت یا منزلتت بالاتر رفت باید بیشتر چماق قورت داده باشی!. بابا اساتید که از فضا نیومدن و مطمئنا یه سری از ماها در آینده استاد(هیئت علمی) خواهیم شد و یا همین حالا هستیم. نمی دونم چرا جو میدن بعضیها. طرف رئیس جمهوره یه روز میره تو نقش راننده تاکسی و توی همون تاکسی اتفاقا فحش به رئیس جمهور هم میده یه مسافر!؛ و هیچ اتفاقی که نمیافته هیچ و بلکه میگه اون واسه این کوتاهی من فحش داد و خودشو مقصر میدونه. این جو دادنا لامصب توی خون آریاییه!! Big Grin
من چندین بار به شخصه با استاد راهنمای خودم درباره دکتری و ظرفیتو سیاست کلان در این مورد صحبت، گله، مشورت و حتی شوخی کردم که این وضع فارغ التحصیل دکتری چیه و دکتر بشی به درد مفت هم نمیخوره(البته گفتم به هیچ دردی نمیخوره) و استادم هم تایید کرد. بعدش که از اتاقش اومدم بیرون با خودم ک فکر کردم خجالت کشیدم(آخه خودش دکتره دگ) چرا این حرفو زدم و دیدم یه لحظه شعورو گذاشتم در کوزه!. اما این شخص اینقدر در کنار بالا بودن علم و کردار و اخلاقش، نایسه که هیچی که نگفت هیچی، بلکه تایید هم کرد.

من همیشه این دعا رو میکنم که تا حدی برم بالا(از لحاظ مالی و اجتماعی و ...) که جنبه شو داشته باشم... اساتیدی که به معنای واقعی کلمه جهت دهنده دانشجو هستند هم اینجوری از خودشون دفاع نمیکنن که شما واسشون سنگ تموم گذاشتین!!... پس صبر کنین اگر شما استاد شدید و دیدید که این بحثهایی که شده؛ توهینی به شخصیت شماست لطفا برگردید و جواب توهین ها را بدهید..
موفق باشید.
پ.ن: ببینید دوستان قرار نیست حرف کسی کاملا درست و یا کاملا نادرست باشد؛ برای اثبات این حرف ببینید دانشمندهایی اومدن گفتن که این کوچکترین عنصر عالمه و تا چندسال و حتی چند قرن هم تایید شد اما واقعا نادرست بود.پس حرفهای من و یا نظرات من و یا هر فرد دیگه ای هم میتونه نادرست و یا درست باشد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Nima Masghadi , Riemann , $0me0ne , RASPINA , Unique2014
ارسال: #۸۱
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
دوستان گرامی
اولین من نخبه نیستم ، یه دانشجو هستم که کمی بیشتر از بقیه زحمت کشیدم و مطمئنا حق خیلی ها بوده جای من باشن اگه زحمت میکشیدن.
دوما ، شما دیدید که من هیچی نگفتم روی پست اول ایشون که توهین کرده بود
ولی ایشون اومد و یک پست دیگه گذاشت و بنده رو تازه به دوران رسیده ، شهرستانی، جوگیر و ... خطاب کرد. بنده فقط یک پست گذاشتم که ایشون بدونه ما هم لال نیستیم و میتونیم هر حرفی از دهنمون در میاد اینجا بزاریم. بعدش هم پاک کردم ( و از دوستانی که نقل قول کردند هم خواهش میکنم که پاکش کنند) . چون من تا حالا هیچ پستی با این لحن نداشتم توی این سایت.
من از شما میپرسم، ایشون با اجازه چه کسی به خودش حق میده راجع به من قضاوت کنه؟ ایشون اصلا میدونه من ۸ ساله که پدرم رو از دست دادم و از اون وقت کار کردم که میگه هرکی میاد تهران از خوابگاه استفاده میکنه برای کار کردن؟! ایشون اصلا میدونه من در کنار کار کردن چه کارهای علمی کردم که این صحبت ها رو مطرح میکنن؟!
اصلا به بنده چه ربطی داره کسی دکترا میخونه یا نمیخونه؟! چی به من میرسه؟! من دارم تجربیات خودم رو میگم. هر کی دوست داشته باشه استفاده میکنه. هر کی هم مخالفه راه خودش رو میره. من نه توهینی کردم به کسی نه گفتم کسی نره دکترا بخونه.
فقط گفتم اقایی که میخوای دکتری بخونی، ایستا نباش ( لفظ فسیل یعنی چیزی که سالیان دراز یک جا مونده بدون تغییر به طوری که الان فقط نقشی ازش باقی مونده، مثل یکی از اساتید ما که خودش اراکل ۲۰۰۰ کار کرده بود و به ما توی ازمایشگاه پایگاه همون رو میگفت، و میگفت از اون وقت دیگه نرفتم دنبالش فقط همین نسخه رو بلدم) ، پویا باش و فکر یه تغییر . فقط واسه استاد شدن درس نخون. دکتر شو که یه تغییری ایجاد کنی. به نظر شما حیف نیست به هر کی در دانشگاه تدریس میکنه و دکتره بگن استاد دانشگاه؟ استاد خیلی حرف بزرگیه. الان خیلی از کسانی که در دانشگاه هستند صرفا مدرس هستند، حتی اگر ۴۰۰ تا مقاله داده باشن، وقتی بلد نیستن تغییر ایجاد کنن و صرفا یک خط صاف رو دنبال میکنن ، مدرسی هستند که دکترا دارند. من هم راه خودم رو میرم و حتی شاید دکترا هم بخونم ، ولی مطمئنا از کار در صنعت دست نمی کشم.
خیلی ها فکر میکنن صنعت رو خدا باید بیاد درست کنه. نه ، من توی شرکت خودمون پیشنهاد دادم هر کسی هر هفته یه کار عملی جدید و یه تکنولوژِی رو یاد بگیره و به بقیه آموزش بده. همچنین خودم از چیزایی که توی شریف درس دادن بهم به بقیه همکارام گفتم. باورتون نمیشه چقدر تغییر در کارمون ایجاد شد. حداقل من تونستم به یه شرکت کمک کنم طبق اصول پیش بره، هر کی اگه جایی رفت سعی در ایجاد تغییر داشته باشه کم کم همه چیز درست میشه.
من خودم تدریس کردم ، از سوم دبیرستان حتی توی مدارس راهنمایی تدریس کامپیوتر کردم برای کلاس های فوق العاده بچه ها، تا دانشگاه که تدریس کردم، ولی کاش برید از بچه هایی که سر کلاس های من بودند بپرسید چطوری تدریس کردم بهشون، چندتاشون رو که متنفر بودن از کامپیوتر علاقه مند کردم به این رشته. این ها رو نمیگم که از خودم تعریف کنم، من هیچی نیستم در برابر مهندسین و اساتیدی که دیدم توی زندگیم ، من الان صفرم اون ها صد . ولی میگم که بفهمید ذهنیت من چیه. من خاک پای همه "اساتید" به معنای واقعی کلمه هستم و دستشون رو میبوسم.
یا علی

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱۷
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , mslinkin001 , $0me0ne , crevice , احسان مومنی , atenaa , RASPINA , hnarghani , Menrva , AmiriManesh , hosein70 , nanajoon , zahra_ce87 , سجاد۶۷ , joyebright , elham joon , artmiss , ma3070 , dzzv_13 , mahaya67 , ali0281
ارسال: #۸۲
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ
اقا زمانی که پست را ایجاد کردم فکر کنم تا چند روز خیلی بازدید از این پست نشد اما این چند روزه ترکونده به قول خودمون
اولا من نخواستم و نمی خواهم روحیه کنکوری ها رو به بزنم بعدشم مثلا اساتیدی مثل دکرت یوسفی و ... از راه همین تدریس راآمد بالایی دارند فکر کنم
بعدشم تدریس شغل مقدسی است و اگه استاد دانشگاه رو جوری معلمی بدانیم پس می توان گفت استاد هم شغل انبیاست
بعدشم امیدوارم به نظر هم احترام بگذاریم و اگر مخالفیم به احترام به طرف مقابل بگوییم به این علت من مخالفم نه که بیایم هم دیگر رو بکوبیم و فکر کنیم خودمون پرفسور هستیم و طرف مقابل هیچی نمی دونه و خیلی ما از اون سرتریم کاشکی این مواقع خدا رو در نظر داشته باشیم تا بفهمیم ما چیزی نیستیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۸۳
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
دوستان عزیزی که پیرامون صنعتی شدن دانشگاه صحبت می کنن و تصور می کنند بسیار از اساتید مخالف همکاری صنعت و دانشگاه است نمی دونم در جریان هستید یا نه که علیرغم اینکه برخی از اساتید دانشگاهها علاقمند همکاری با صنعت و آوردن پروژه های صنعتی در دانشگاه هستند به دلیل مشکلاتی که خوددانشگاهها ایجاد می کنن و درصد بالایی که خود دانشگاه از بودجه تخصیص داده شده به پروژه طلب می کنه علیرغم میل اساتید این پروژه ها کمتر گرفته میشه!(چون این پروژه ها بیشتر از اینکه پولش تو جیب استاد و یا دانشجویی بره که تمام زحمات به دوششه می ره تو جیب دانشگاه!!!)این دلیلی دیگه ایه که در حال حاضربسیاری از اساتید ترجیح می دن به جای تعریف پروژه در دانشگاه این پروژه رو در شرکت های خصوصی تعریف کنن و ...
به هر حال این مشکلات ریشه در بخش های مختلف داره و نمیشه تنها از یک منظر به مسئله نگاه کرد!کلا این نظام آموزشی نیاز به بازبینی داره و مسئله متاسفانه به این سادگی ها نیست...اما به هر حال اگر کسی بتونه شرایط آینده رو بهتر کنه مطمئنا همین نسل ما هست و این ماییم که باید از خودمون شروع کنیم.
سربلند باشید
به امید پیشرفت میهن مان

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends , namkarbari , kaviresabz , سجاد۶۷
ارسال: #۸۴
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
سلام . بچه ها این بحثو ادامه ندیم. خدای نکرده یکسری ها رنجیده میشن و این خوب نیست . حداقل در جایی که باید بحث علمی بشه .
پیامبر اکرم (صلی الله علیه و اله) می فرمایند : خداوند دربرابر گذشت بنده بر عزت او می افزاید و کسی برای خدا تواضع نکرد مگراینکه خداوند مقام او را بالابرد .

زندگی کوتاه است.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , سجاد۶۷ , tofan , Menrva , Riemann
ارسال: #۸۵
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
x86 چرا پختو بستی؟
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ
سلام به همه ی مهندسان عزیز
دوستان گرامی همه مشکلاتی که گفتین همه بحث هایی که کردین همه و همه قبول .ولی اصلا چرا اصل ماجرا ررو بررسی نمی کنین ؟چی شد که بین صنعت و دانشگاه انقد شکاف افتاد ؟چرا دانشگاهی ها و دانشجو های مملکتمون دید خوبی ندارند نسبت به کار, درامد , تحصیل ,اینده ..............
چون اقتصاد کشور عزیزمون وابسته به نفت بود ه بزرگان مملکتی براشون مهم نبود به ارتباط صنعت و دانشگاه فک کنن چون چرخ اقتصادی مملکت با نفت می چرخید اما به لطف خدا این اتفاق جدید (کم شدن قیمت نفت ایران) هر چند در عمل به ضرر اقتصاد کشورمون هست اما باعث میشه دیگه یه دید جدید به صنعت به وجود بیاد چرخ صنعت کشور از این به بعد انشا... به دست مهندساش باید بچرخه .ای کاش این اتفاق (کم شدن ارزش نفت )سال های قبل اتفاق می افتاد اما در هر صورت این اتفاق نوید روزهای خوبی برای مهندسان کشورمون هست روزهایی که دیگه اقتصاد کشورمون با ید وابسته باشه به دانش جوانان ومهندساش نه به نفت

ومن الله توفیقات
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , سجاد۶۷
ارسال: #۸۷
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ
چه گرد و خاکی راه انداختین زیر این پست
بابا دوست باشین باهم

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۸۸
۱۵ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
از تمامی دوستان خواهش میکنم این فایل رو دانلود کنند و گوش کنند.
ده دقیقه انتهایی اخرین جلسه درس متدلوژی های ایجاد نرم افزار هست و سخنان گهر بار و توصیه های استاد گرامی که فکر میکنم بسیار ارزش داره بشنوید.

یا علی

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani , 8Operation , amard , احسان مومنی , talash67 , saeidkhan , mslinkin001 , Good! , RASPINA , ma3070 , codin , gogooli , Unique2014 , atenaa , neda_Network , A V A , agh42778 , misagh01
ارسال: #۸۹
۱۶ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ
اقا فرداد کجایی که بیای قال این قضیه رو بکنی ؟
بچه ها اینجا ی محیط علمی هستش حداقل ما باید با بقیه ی خرده فرق کنیم
و به تفاوت های فکری سلیقه ای هم احترام بذاریم
هرکسی ی نظری داره
ادامه ی این بحث جز دلخوری چیز دیگه ای نداره
یکی بیاد ببنده این تاپیکو سوال ی چیزه اما تاپیک به کجا کشیده شددد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۹۰
۱۶ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط ma3070.)
سلام
یکی از اساتید دانشگاه شیراز چند روز پیش حرف جالبی زد
گفت این دانشجوها همش دنبال مقاله نوشتن هستن من بهشون گفتم بابا اینها خوبه ولی اینها رو بذارید برا من که نمیتونم تو صنعت باشم و از دستم فقط درس دادن و پژوهش بر میاد شما بیاید برید تو صنعت و...
اخرش هم گفت اصلا میدونید پرفسور یعنی چی؟؟؟
گفت تعریفی که تو دنیا از پورفوسور وجود داره اینه:
who cant,teach گفت یعنی کسی که نمیتونه کاری کنه(کار صنعتی) میره درس میده!!
این حرف ها رو توهین من به اساتید ندونید هااا خود هییت علمی شیراز این حرفو زد
گفت بعضی ها اینجور معنی میکنن که کسی که نمیتونه درس بده ولی اشتباهه معنی درستش همون اولیه!!!!!
گفت استاد هم لازمه کار تحقیقاتی هم لازمه مقاله هم خوبه لازمه اما بیشتر برید سراغ صنعت هرکس میتونه بره سراغ صنعت!!!
-----------------------------------
یک مطلب دیگه هم که نظر خود بنده هست اینه که کاش میشد مشاغل و ادامه تحصیل و... رو با معیار درامد نسنجیم!!!!
انگار هدف اصلی جوون های این مملکت شده پوول جدیدا خیلی ها از خانم ها رو اوردن به ارایشگاه زدن چون پول خوبی توشه تو هر کوچه ای یک ارایشگاه پیدا میشه گیرم پول خوبی توشه هدف اخر ما تو دنیا شده پول بیشتر؟؟؟الان واقعا کشور این قدر به ارایشگاه نیاز داره؟؟؟
اقایون هم که مرتب بوتیک و مغازه های مختلف راه میندازن چون پول خوبی توشه!!! سرمایه دارها هم مرتب دارن پاساژ میزنن چون پول خوبی توشه!!! بعد همه اینها که پول خوبی توشه داره باعث میشه همه کشئر از نظر اقتصادی دچار مشکل شه!!!
الان تو شیراز تعداد پاساژها خیلی بیشتر از ظرفیت شیراز شده بعد ملت فکر میکنن خوبه که!! الان هایپر استار و مجتمع خلیج فارس چه خوب شده چون باعث ایجاد یک عالمه شغل برا جوونها شده
اما چه شغلی؟؟؟ شغلی که برای خانم ها توی هایپر استار شیراز ایجاد شده اینه که برن عین مردها تو دروازه کازرون اونها توی هایپر استار داد بزنن ای پنیر ۱۰۰۰ تومن بوده شده ۸۰۰ تومن
واقعا یک خانم باید دلش خوش باشه که شر کار هست؟؟؟ برا جوون ها شغل ایجاد شده؟؟
با همین پول هایی که دارن یک عالمه پاساژ میسازن نمیتونن کارخونه بسازن؟؟و یک عالمه جوون برن سر کار؟؟
کاری هم هست که باعث رونق اقتصاد مملکت میشه
من خیلی دلم از این بابت پره
شاید تو این نوشته هام دارم بی نظم وحرف میزنم و این دلیلش اینه که خیلی وقته دلم پره!!!
چرا خیر ها فقط به این فکر میکنن که برن پول بدن به فلان فقیر؟؟؟ یا واسه فلان دختر جهیزیه بخرن؟؟
چرا خیرها پولشون رو برای اموزش و صنعت نمیذارن؟؟
از پیش دانشگاهی که بچه ها میخوان انتخاب رشته کنن فکر اینن که چه رشته ای برن که اینده مالی بهتری داشته باشه!!!!
پسر عمه خود من رتبه اول دانشکده هست چند روز رفته تو موبایل فروشی کار کرده دیده اوووف چه درامدی میخواد درس رو ول کنه!!!!
دید همه مادی شده
و این خیلی بده!!!
خدا کنه کسی دانشگاه قبول شه که هدفش تغییر یه گوشه ای از مملکت باشه!!!! و کسانی که فقط میخوان مدرک بگیرن و برن سر کار لیسانس و ... امیدوارم نیان الکی جای بقیه رو پرکنن یا اگر اومدن جای بقیه رو گرفتن نوش جونشون فقط امیدوارم تغییر کنن و بفهمن همه چیز پول نیست
----------------------------------------------------
مخاطب من هیچ یک از شماها نبودید امیدوارم کسی ناراحت نشه و نگه توهین کردم

(۱۵ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  از تمامی دوستان خواهش میکنم این فایل رو دانلود کنند و گوش کنند.
ده دقیقه انتهایی اخرین جلسه درس متدلوژی های ایجاد نرم افزار هست و سخنان گهر بار و توصیه های استاد گرامی که فکر میکنم بسیار ارزش داره بشنوید.

یا علی
عالی بود
من واقعا از صحبت های شما در این پست استفاده کردم
امیدوارم جز کسانی باشید که گوشه ای از این مملکت رو تغییر میدن و البته تغییر مثبت
یا علی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , Architecture2015 , --masumeh , sara golabetun , sa_ra , 8Operation

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۳۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۲۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۶۲۷ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close