زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۳۳۶
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ق.ظ
ده فرمان علی بن موسی الرضا علیه السلام

فرمان اول: در خوشحال کردن مردم بسیار بکوشید تا در قیامت خدا خوشحال تان کند.

فرمان دوم: تا می توانید سکوت اختیار کنید که سکوت موجب محبت می شود و راهنمای هر خیری است.

فرمان سوم: در خواندن سوره حمد استمرار بورزید که جمیع خیر و حکمت در امور دنیا و آخرت در آن گرد آمده است.

فرمان چهارم: به روزی اندک خدا راضی باشید تا خدا نیز از عمل کم شما راضی باشد.

فرمان پنجم: در برقرار کردن صله رحم ثابت قدم باشید که بهترین نوع آن خودداری از آزار خویشاوندان است.

فرمان ششم: به کسی که از خدا نمی ترسد امید نداشته باشید که نه تعهد دارد، نه نجابت و نه کرم.

فرمان هفتم: بسیار احسان کنید که خداوند در قیامت یک نصفه خرما را مانند کوه احد بزرگ می کند.

فرمان هشتم: حق الناس را رعایت کنید که دوستی محمد و آل محمد بدون آن پذیرفته نیست.

فرمان نهم: از بخششی که زیانش برای تو بیش از سودی است که به دیگران می رسد، حذر کن.

فرمان دهم: بسیار مراقب کردار خود باشید تا مورد تهمت و اتهام قرار نگیرید، که در آن صورت حق ملامت ندارید.السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , vesta , ziba.O , NP-Cσмρℓєтє , software94 , salam5
ارسال: #۱۳۳۳۷
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط kingmax.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نقل قول: جمعه خونه امون آش نذری پزونهShy برای همه اتون دعا میکنمBig Grin البته بدون شوخی و جدی
میخوام دعا کنم انشاالله سر سال تحویل امسال هر کی الان یه نیت تو دلش کرد بهش رسیده باشه، خودم دوست دارم آرامش خاطر داشته باشید و کنار لیلی و مجنوناتون باشید( خب حالا انقدر ذوق نکنید یه خورده سنگین رنگین باشیدTongue)]
ممنون حتما منم دعا کنید ولی نه برای لیلیBig Grin من فعلا قصد ازدواج ندارمBig GrinBig Grin(نه اصلا شخصیتو داری چه سنگینم Big GrinBig Grinچه کنم ماییم دیگه)
فعلا علی الحساب برای کنکور دعا کنیدCool
بازم ممنون
یادتون نره ها دعا کنید

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , vesta , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۳۳۳۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
نقل قول: جمعه خونه امون آش نذری پزونهShy برای همه اتون دعا میکنمBig Grin البته بدون شوخی و جدی
میخوام دعا کنم انشاالله سر سال تحویل امسال هر کی الان یه نیت تو دلش کرد بهش رسیده باشه، خودم دوست دارم آرامش خاطر داشته باشید و کنار لیلی و مجنوناتون باشید( خب حالا انقدر ذوق نکنید یه خورده سنگین رنگین باشیدTongue)]
ممنون حتما منم دعا کنید ولی نه برای لیلیBig Grin من فعلا قصد ازدواج ندارمBig GrinBig Grin(نه اصلا شخصیتو داری چه سنگینم Big GrinBig Grinچه کنم ماییم دیگه)
فعلا علی الحساب برای کنکور دعا کنیدCool
بازم ممنون
یادتون نره ها دعا کنید

بابا به جون خودم منم منظورم همین کنکور بودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , NP-Cσмρℓєтє , kingmax
ارسال: #۱۳۳۳۹
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط vesta.)
چشم دوستان من برای همتون دعا میکنم، اگر قابل باشم. مطمئنا خدا تلاشاتون رو بی نتیجه نمیگذاره، چون خدایی که من میشناسم خدای این حرفا نیست............... بگذریم که ته ته ته دلتون رو اگر هم بزنیم خودم میدونم بابا اصل کاری همون لیلی و مجنون هستشBig GrinTongue

راستی کسی ناراحت نشه از شوخیام

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , ziba.O , tabassomesayna , mohaddeseh70 , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , kingmax , Donna , it.pnuchb1986 , **sara**
ارسال: #۱۳۳۴۰
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  Huh
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دیگه بچه ها اصرار میکنن که خودمو معرفی کنم:

باسلام، به نام خدا هستم،خوشحال هستم که هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمونم، از همون بچگی بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، دانش آموز بودم دانشجو شدم، به دوست داشتن علاقه دارم ،فقط وقتایی که اشک میریزم گریه میکنم، وقتی غذا میخورم سیر میشم، حتی تو خوابم نفس میکشم. Big Grin Big Grin Big Grin آره داداش، ما اینیم دیگه Cool

منم باوجود اینکه مادرزاد بیسواد بودم الان مهندسم !! Cool

جل الخالق جل الخالق ماشاالله
بابا شماها دیگه کی هستید!!!؟ گویا فرازمینی هستید... Wink

It matters not how strait the gate
how charged with punishment the scroll
I am the master of my fate
I am the captain of my soul
مهم نیست که گذرگاهم چقدر تنگ و تاریک باشد و یا در تقدیرم چه اندازه سختی و مشقت باشد چون من سرنوشتم را با دست خودم می نویسم، من سردار روح خویشم
ارسال: #۱۳۳۴۱
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خندم میگیره از اونایی که میگن من یک سال هست که برنامه ریزی کردم، حالا دیگه نمیشه و فلان! فکر کرده که با یک سال خوندن رتبه ۱ میشه!!!

قرار نیس شما مسخرشون کنین دارن از حقشون دفاع میکنن.هرکی یه طرزه فکری داره بهتره به نظره دوستاتون احترام بزارین.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۳۳۴۲
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ
اینجوری نگید, اگه جاشون میبودید میتونستید درک کنید چقدر سخته یهو برنامه ریزیهات پَرپَر شه!
من واقعاً ناراحت شدم براشون...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , ziba.O
ارسال: #۱۳۳۴۳
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینید، هیچ وقت شرایط اون جوری که میخواید نمیشه! آدمایی که شبکه و امنیت قبول میشن، معمولا باهوش هستن! در نتیجه این جور آدما توی دوماه خیلی راحت میتونن سه تا درس جدید رو بخونن، به فرض اینکه درسای مشترک بین آی تی و کامپیوتر رو تا الان خوب بلدن(چون اگه میخوان امنیت قبول بشدن با سیستم قبلی باید واقعن بلد باشن) اصن بگذریم.

ترم تحصیلی چند ماه هست؟ حالا بگیم سه ماه، شما فرض کن تازه سه تا درس منطقی، نظریه زبان ماشین، و انتقال داده(البته من نمیدونم کدوماش رو پاس کردید) رو گرفتی و میخوای هفته ای دو جلسه بری سر کلاس، تا یک هفته قبل کنکور، شما ۷۰ درصد این درسو تو نستید با هفته ای ۹ ساعت خوندن یاد بگیری، حالا اینم در نظر بگیرید که یه سری درسا هم حذف شده. بهترین کار اینه که این درسای جدید رو از رو ویس بخونید، هر کلاس حدود ۴۰ ساعت هست و در حد خدا یاد میگیرید!!!!

در مورد ریاضی هم، فرض من بر اینه که شما گسسته رو خوب بلدید(با توجه به اینکه گسسته کامیپوتر اسون تر از ای تی هست) و اصلا نیازی نیست سایر ریاضی ها رو بخونید چون ضریب ۱ شده.

زبانم که مشکلی نیست.

خب اینا حرفای خود منم هست و با حرفاتون موافقم. در ثانی من خودم شبکه ای هستمو تا آخرم پاش هستم. من میگم درست نیس لحنتون تمسخرآمیز باشه حقشونه دارن اعتراض میکنن.من از کساییم که اعتراض نمیکنم ولی مسخرشونم نکردم. امیدوارم منظورمو فهمیده باشین.
موفق باشین.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۳۳۴۴
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
خیلی وقته که منتظرم...منتظر یه اتفاق...ولی دیگه خسته شدم...حالا دلم خواب میخواد...خوابی طولانی....کاش لااقل تا آخر زمستون خوابم ببره وقتی بیدار بشم همه چی نه،لااقل برخی چیزا عوض شده باشه...اونی که میخوام بشه...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۱۳۳۴۵
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط vesta.)
ممنون میشم یکی از دوستان دانشگاه امیرکبیر بفرمایند که چطوری میتونم برم دانشگاهشون( مسیر مترو و تاکسی)
متشکرم

دوستان دانشگاه شریف رو هم میگید، دیدم تو مترو و بی آرتی ایستگاه به اسم شریف داریم ولی خب مسیرم طوری نبوده که استفاده کنم. همون ایستگاه پیاده شم، ایستگاه آخره؟

خیلی ممنون

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۳۴۶
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
حتما کاری را انجام دهید که از آن می ترسید این امن ترین روشی است که تاکنون برای غلبه بر ترس کشف شده است!!

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Donna , tabassomesayna , it.pnuchb1986 , computerman , **sara**
ارسال: #۱۳۳۴۷
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ممنون میشم یکی از دوستان دانشگاه امیرکبیر بفرمایند که چطوری میتونم برم دانشگاهشون( مسیر مترو و تاکسی)
متشکرم

دوستان دانشگاه شریف رو هم میگید، دیدم تو مترو و بی آرتی ایستگاه به اسم شریف داریم ولی خب مسیرم طوری نبوده که استفاده کنم. همون ایستگاه پیاده شم، ایستگاه آخره؟

خیلی ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۳۴۸
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
حافظ :
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را
به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
صائب تبریزی :
هر آن کس چیز می بخشد، ز جان خویش می بخشد
نه چون حافظ که می بخشد سمرقند و بخارا را
به خال هندویش بخشم سر و دست و تن و پا را
شهریار :
هر آن کس چیز می بخشد بسان مرد می بخشد
نه چون صائب که می بخشد سر و دست و تن و پا را
سر و دست و تن و پا را به خاک گور می بخشند
نه بر آن ترک شیرازی که برده جمله دل ها را
به خال هندویش بخشم تمام روح و اجزا را

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , pos , tabassomesayna , ziba.O , saeidkhan , نازین
ارسال: #۱۳۳۴۹
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
برای شریف: بی آر تی آزادی-تهران پارس جلوی سردر دانشگاه ایستگاه داره.
مترو ایستگاه حبیب الله کمی بالاتر از سردر دانشگاه ایستگاه داره. ایستگاه دانشگاه شریف بالای دانشگاه هست و کمی پیاده فاصله داره.
برای امیرکبیر من با بی آر تی میرفتم و چهار راه ولی عصر پیاده می شدم و از اونجا یه کم پیاده روی داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۳۵۰
۲۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تلاش برای قانع کردن خانواده بعد از حدودا ده سال که من رشتم رو دوست دارم و از پزشکی بدم میومد و اگه هم میرفتم پزشکی بخونم موفق نمیشدم... وای از دست رویاهای به واقعیت نپیوسته پدر مادرا...

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close