زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم!

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط zeinab.)
من از تیرماه میخواستم بخونم هنوز شزوع نکردم!!! حالام که خیلیی کسل شدم!! اصلا دست و دام به درس نمیره!!
راستش من میخواستم روزانه اونم تهران قبول شم اما همش میگم دیر شده برا روزانه و فایده نداره!
چیکار کنم؟؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
الان هنوز دیر نشده اما فردا دیگه دیره Wink

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , SaMiRa.e , Pakzad , maryami , zeinab , kerm , Parva , pita
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ
من زیاد دیدم کسانی که از همین موقع ها خوندن و رتبه های خیلی خوبی گرفتن.
فرق شما با کسی که از مثلا تیر شروع کرده اینه که شما باید با کارایی بالاتری (و شاید مقدار بیشتری) درس بخونید.
تو پروسه کنکور ماه های اول کمترین اهمیت رو دارن و ماه های آخر نقش مستقیم دارن تو موفقیت فرد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , jameshenas , SaMiRa.e , Pegasus , انرژی مثبت , Pakzad , *farnaz* , maryami , zeinab , kerm , Parva , pita , aatwo
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
به نظر من اگر جلوتر از این شروع میکردید حالا دیگه حوصله درسخوندن رو داشتید.ولی دیر نشده فقط باید الان بیشتر تلاش کنید و این مرحله عادت به درس خوندن رو پشت سر بذارید.باید روزانه وقت بیشتری هم برای درس بذارید تا جبران کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , jameshenas , SaMiRa.e , Pegasus , Pakzad , *farnaz* , maryami , zeinab , Parva , pita
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ
هیچ وقت دیر نیس برای پیروز شدن....باز هم اگر از الان بخونی و کم کم رو قلتک بیافتی زود زود میرسی به بچه هایی که از تیر خوندن...فقط اراده کن و مثبت اندیش باش......
با این همه دوستای خوب تو مانشت باز هم احساس نا امیدی و یاس؟
به امید پیروزی ها...مانشتی ها همیشه اولن!

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , *farnaz* , SaMiRa.e , maryami , zeinab , Engineer , Parva
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
باید ببینی علت کسل شدنت چیه اینه که از تیر شروع نکردی یا حوصله درس و کتابو نداری یا ... همه این درگیری های ذهنی رو دارن من از تیر شروع کردم ولی این مشکلات زیاد واسم پیش میومد الان تا حدودی رو دور افتادم ولی نه کامل. با یه برنامه ریزی دقیق و منابع درست شروع کن بقیشو بسپار به خدا. هر موقع نگرانی، بی حوصلگی یا هر چیز دیگه اومد سراغت بیا اینجا با هم حلش میکنیم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , Pakzad , zeinab , Parva , white bird , pita
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
با ساعت کم شروع کن به درس خوندن و بعد به ساعت درس خوندنت اضافه کن با درسی هم که دوس داری روزت رو شروع کن

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , Pakzad , *farnaz* , maryami , SaMiRa.e , Parva , انرژی مثبت , pita
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم!
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس یه مشکلی هست اونو مطرح کن
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
میدونم الان این پستم ممکنه نقش اسپم داشته باشه!!
تا اردیبهشت ماه قصد ادامه و شرکت ارشد نداشتم بخاطر وضعیت درسی که دوران دانشگاه داشتم خیلی خسته شده بودم و فقط منتظر بود امتحانات تمام شه و یه نفس راحت بکشم از درس .اما اواخر خرداد تصمیم گرفتم امسال ارشد شرکت کنم .
تیر ماه بود که مانشت رو پیدا کردم یه انرژی زیاد واسم بوجود اومد مخصوصا با خوندن مصاحبه ها.
از لحاظ درسی خودمو صفر می دیدم.منابع خوب رو برای بیشتر درسا رو تهیه کردم
تصمیم گرفتم اینکه به خودم ثابت کنم هرکاری نشد نداره!
شهریور بصورت جدی شروع کردم اما الان که یک ماه میگذره نمیدونم چرا یهو احساس خستگی میکنم! ۲ روزه اصلا نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوندنم ادامه بدم / شاید هم بخاطر نداشتن یه برنامه کامله Sad
حس میکنم هرچی خوندنم بی فایده بود!
امید چندانی به امسال ندارم Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , aatwo
ارسال: #۱۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
لعنت خدا بر شیطون میگیم ... و این روزایی که نحسن و ما رو از درس خوندن جدا میکنن رو سعی میکنیم باهاش آروم آروم بجنگیم تا کلا محو شن.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , mohammadali1990
ارسال: #۱۲
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  میدونم الان این پستم ممکنه نقش اسپم داشته باشه!!
تا اردیبهشت ماه قصد ادامه و شرکت ارشد نداشتم بخاطر وضعیت درسی که دوران دانشگاه داشتم خیلی خسته شده بودم و فقط منتظر بود امتحانات تمام شه و یه نفس راحت بکشم از درس .اما اواخر خرداد تصمیم گرفتم امسال ارشد شرکت کنم .
تیر ماه بود که مانشت رو پیدا کردم یه انرژی زیاد واسم بوجود اومد مخصوصا با خوندن مصاحبه ها.
از لحاظ درسی خودمو صفر می دیدم.منابع خوب رو برای بیشتر درسا رو تهیه کردم
تصمیم گرفتم اینکه به خودم ثابت کنم هرکاری نشد نداره!
شهریور بصورت جدی شروع کردم اما الان که یک ماه میگذره نمیدونم چرا یهو احساس خستگی میکنم! ۲ روزه اصلا نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوندنم ادامه بدم / شاید هم بخاطر نداشتن یه برنامه کامله Sad
حس میکنم هرچی خوندنم بی فایده بود!
امید چندانی به امسال ندارم Sad

این پست نباید مال کسی باشه که اون امضا رو نوشته. به خدا توکل کنید. امضاتون رو جدی بگیرین. موفق باشی

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۱۳
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ق.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من از امضات مشکلو تشخیص دادم، اعتماد به نفس کاذب!!
پاکش کن اینطوری بنویس:
تو فکر میکنی میتونی اما نمیتونی

دمت گرم، عجب دلداری دادی بچه مردم رو.Big Grin (امضایی که براش نوشتی رو می گم).

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , zeinab
ارسال: #۱۴
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
بچه ها لطفا هر کس انگیزشو واسه قبولی تو ارشد و کلا ادامه تحصیل بگه
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  خوب ، از خودتون شروع میکنیمSmile

گمش کردم Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۳۲۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۸۳۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  کدام تمرکز بهتره؟ tanha2000 ۶ ۲,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۹۷۴ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  بعد از قبولی در مقطع ارشد میل و تمرکزی بر درس خواندن ندارم fahime70 ۱۶ ۱۱,۰۱۳ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان(با تمرکز بر رشته آی تی) jahani ۲۶ ۲۶,۶۴۲ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۵۶۵ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۸۴۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۴۲۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  ۲۳۱ فناوری اطلاعات بودم و مردود شدم amiryp ۵ ۳,۶۱۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amiryp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close