تالار گفتمان مانشت
بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - zeinab - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ

من از تیرماه میخواستم بخونم هنوز شزوع نکردم!!! حالام که خیلیی کسل شدم!! اصلا دست و دام به درس نمیره!!
راستش من میخواستم روزانه اونم تهران قبول شم اما همش میگم دیر شده برا روزانه و فایده نداره!
چیکار کنم؟؟؟؟

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - ف.ش - ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ

الان هنوز دیر نشده اما فردا دیگه دیره Wink

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - blackhalo1989 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

من زیاد دیدم کسانی که از همین موقع ها خوندن و رتبه های خیلی خوبی گرفتن.
فرق شما با کسی که از مثلا تیر شروع کرده اینه که شما باید با کارایی بالاتری (و شاید مقدار بیشتری) درس بخونید.
تو پروسه کنکور ماه های اول کمترین اهمیت رو دارن و ماه های آخر نقش مستقیم دارن تو موفقیت فرد.

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - fatima1537 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ

به نظر من اگر جلوتر از این شروع میکردید حالا دیگه حوصله درسخوندن رو داشتید.ولی دیر نشده فقط باید الان بیشتر تلاش کنید و این مرحله عادت به درس خوندن رو پشت سر بذارید.باید روزانه وقت بیشتری هم برای درس بذارید تا جبران کنید

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - jameshenas - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ

هیچ وقت دیر نیس برای پیروز شدن....باز هم اگر از الان بخونی و کم کم رو قلتک بیافتی زود زود میرسی به بچه هایی که از تیر خوندن...فقط اراده کن و مثبت اندیش باش......
با این همه دوستای خوب تو مانشت باز هم احساس نا امیدی و یاس؟
به امید پیروزی ها...مانشتی ها همیشه اولن!

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - *farnaz* - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ

باید ببینی علت کسل شدنت چیه اینه که از تیر شروع نکردی یا حوصله درس و کتابو نداری یا ... همه این درگیری های ذهنی رو دارن من از تیر شروع کردم ولی این مشکلات زیاد واسم پیش میومد الان تا حدودی رو دور افتادم ولی نه کامل. با یه برنامه ریزی دقیق و منابع درست شروع کن بقیشو بسپار به خدا. هر موقع نگرانی، بی حوصلگی یا هر چیز دیگه اومد سراغت بیا اینجا با هم حلش میکنیم.

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - پری - ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

با ساعت کم شروع کن به درس خوندن و بعد به ساعت درس خوندنت اضافه کن با درسی هم که دوس داری روزت رو شروع کن

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - zeinab - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - *farnaz* - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس یه مشکلی هست اونو مطرح کن

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - m@hboobe - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

میدونم الان این پستم ممکنه نقش اسپم داشته باشه!!
تا اردیبهشت ماه قصد ادامه و شرکت ارشد نداشتم بخاطر وضعیت درسی که دوران دانشگاه داشتم خیلی خسته شده بودم و فقط منتظر بود امتحانات تمام شه و یه نفس راحت بکشم از درس .اما اواخر خرداد تصمیم گرفتم امسال ارشد شرکت کنم .
تیر ماه بود که مانشت رو پیدا کردم یه انرژی زیاد واسم بوجود اومد مخصوصا با خوندن مصاحبه ها.
از لحاظ درسی خودمو صفر می دیدم.منابع خوب رو برای بیشتر درسا رو تهیه کردم
تصمیم گرفتم اینکه به خودم ثابت کنم هرکاری نشد نداره!
شهریور بصورت جدی شروع کردم اما الان که یک ماه میگذره نمیدونم چرا یهو احساس خستگی میکنم! ۲ روزه اصلا نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوندنم ادامه بدم / شاید هم بخاطر نداشتن یه برنامه کامله Sad
حس میکنم هرچی خوندنم بی فایده بود!
امید چندانی به امسال ندارم Sad

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - skygirl_00 - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ

لعنت خدا بر شیطون میگیم ... و این روزایی که نحسن و ما رو از درس خوندن جدا میکنن رو سعی میکنیم باهاش آروم آروم بجنگیم تا کلا محو شن.

RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - azad_ahmadi - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  میدونم الان این پستم ممکنه نقش اسپم داشته باشه!!
تا اردیبهشت ماه قصد ادامه و شرکت ارشد نداشتم بخاطر وضعیت درسی که دوران دانشگاه داشتم خیلی خسته شده بودم و فقط منتظر بود امتحانات تمام شه و یه نفس راحت بکشم از درس .اما اواخر خرداد تصمیم گرفتم امسال ارشد شرکت کنم .
تیر ماه بود که مانشت رو پیدا کردم یه انرژی زیاد واسم بوجود اومد مخصوصا با خوندن مصاحبه ها.
از لحاظ درسی خودمو صفر می دیدم.منابع خوب رو برای بیشتر درسا رو تهیه کردم
تصمیم گرفتم اینکه به خودم ثابت کنم هرکاری نشد نداره!
شهریور بصورت جدی شروع کردم اما الان که یک ماه میگذره نمیدونم چرا یهو احساس خستگی میکنم! ۲ روزه اصلا نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوندنم ادامه بدم / شاید هم بخاطر نداشتن یه برنامه کامله Sad
حس میکنم هرچی خوندنم بی فایده بود!
امید چندانی به امسال ندارم Sad

این پست نباید مال کسی باشه که اون امضا رو نوشته. به خدا توکل کنید. امضاتون رو جدی بگیرین. موفق باشی

RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - azad_ahmadi - 07 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ق.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنونم بچه ها!! دوس ندارم بگم اما نمیدونم چرا حتی حرفای شما هم بی حوصلگیمو برطرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من از امضات مشکلو تشخیص دادم، اعتماد به نفس کاذب!!
پاکش کن اینطوری بنویس:
تو فکر میکنی میتونی اما نمیتونی

دمت گرم، عجب دلداری دادی بچه مردم رو.Big Grin (امضایی که براش نوشتی رو می گم).

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ

بچه ها لطفا هر کس انگیزشو واسه قبولی تو ارشد و کلا ادامه تحصیل بگه

RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم! - *farnaz* - 08 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  خوب ، از خودتون شروع میکنیمSmile

گمش کردم Big Grin