زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعد از قبولی در مقطع ارشد میل و تمرکزی بر درس خواندن ندارم

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سلام.این موضوع رو من دارم از طریق اکانت دوستم انجام میدم

من در رشته تقریبا مورد علاقم قبول شدم. ولی از روز هشتم به بعد نتوانیتم هیچ کار مفیدی انجام بدم و ذهنم درگیر مسائل خانوادگی هزینه ها ودرگیری ها ی خانودگیه و مدارم درگیری دارم.باتوجه به رشته سختی که قبول شدم چون دچار وسواس فکری شدم و نمیتونم مطالعه کنم و روی درسم وچیزهای خوب تمرکز کنم .مثلا میخواستم جاورا یادبگیرم که اصلا میل و حوصله و انکیزم معلوم نیست کجا رفته.البته خودمو خیلی درگیر چیزای بی ربط و باربط کردم

میشه یک مقدار مشاوره روحی و انگیزشی و حتی درسی بهم بدین؟همین دوساله که اینده منو میسازه ولی...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
نه دوست محترم .من تازه قبول شدم.هنوز ترم یک رو هم شروع نکردم
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سعی کن تمرکزتو بدس بیاری
داغون نکن خودتو
درکتون میکنمکجا قبول شدید چه رشته ای؟
من اونقد خستم حوصه تایپ ندارم
واا خیلی حاضرم کمکت کنم
فقط بچسب ب درست
نترس نترس نترس
خودتو دست کم نگیر
ارشد غول نیست
ی رواله عادیه
که سخت بگیری خودت پیرمیشی

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: fahime70
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ق.ظ
RE: بعد از قبولی در مقطع ارشد میل و تمرکزی بر درس خواندن ندارم
(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
دوست عزیز متاسفانه اغلب ما قربانی شدیم
خیلی ها دنبال کار و ساختن زندگی هستیم
ولیکن به هرعلت مثل شهرستانی بودن یا عدم شرایط کافی برای جذب نمی توانیم جذب شغل بشیم
و ... در نهایت تنها راه رو میایم ارشد می بینیم فکر می کنم با ارشد اینده درخشانی در انتظار داریم
متاسفانه با شرایط حال در اکثر دانشگاه ها مقطع ارشد افول کرده و کیفیت نداره و وقتی هم دانشجو وارد میشه
می بینه کلی کار بیهوده ازش می کشن کلی هزینه بیهوده برای شبیه سازی یک پی پیپر مثلا یا فلان بحث علمی که هیچ ربطی به بازار کار نداره...
خلاصه خلاصه کنم بهتون اگه می بینی داره روح و روانت اذیت میشه بدون مقایسه خودت با دیگران برو انصراف بده
وگرنه هرروز حال و روزت همینه
شما مقصر نیستی دوست عزیز پس خودت رو مقصر ندون
الان اینا که گفتی مشاوره روحی و انگیزشی بووود؟؟!!!SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: fahime70
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
بنظرم توضیحاتی که دادید ناقص هست. منظورتون از هزینه مالی چیه؟ شهریه و خوابگاه هم شاملش میشه؟
چه رشته و گرایشی هستید و ...

پیشنهاد من با توجه به اطلاعات ناقصی که گذاشتید: ۱ هفته دانشگاه نرید و فقط برید تفریح کنید. اصلا هم نگران از دست رفتن کلاس ها و عقب افتادن نباشید. بعدش ۱-۲ نفر فرد موفق یا نسبتا موفق در حوزه خودتون رو پیدا کنید و باهاش مشورت کنید. مثلا اساتید خوب و یا افرادی که درسشون در شرف اتمام هست و برای خودشون کلی برنامه و هدف دارن هم میتونید جزء این افراد قرار بدید.

در کل افسردگی، یاس و ... در دوره های مختلف تحصیلی زیاد دیده میشه، چه برای کنکور و چه در زمان تحصیل. طبق مشاهدات من، غالب این مشکلات بعد از ۱-۲ هفته حل میشه اما لازم هست دلسرد نشید و صبور باشید. کافیه مرکز توجه تون رو قدری تغییر بدید و بعدا دوباره برگردید سر موضوع مورد علاقه تون.

کلا مشکلات پایدار نخواهند بود بشرطی که شما برای حل شون برنامه ریزی کنید و از تلاش دست بر ندارید. تمرکز روی راه حل داشته باشید و با افرادی که خوب این مشکلات رو دیدند و حل کردند، مشورت کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , signal_micro , Saman , mahyamk , MajidNasiri , mjs2 , fahime70 , darush12 , Iranian Wizard , gunnersregister
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سلام
به نظرم چیزی که مهمه اینه که درس رو برای درس بخونید، برای خلق یک اثر تازه وقتی هدف خلق یک اثر تازه باشه که ایده ی اصلی از هنر و تخیل گرفته بشه هرگز آدم اون انگیزه ای رو که باید از دست نمیده،خیلی از ما نمیدونیم چرا در یک میدان رقابت هستیم،وقتی تمام هدف آدم روی قبولی باشه با قبول شدن بایدم همه چیز متوقف و تمام بشه،یکی از موضوعاتی که به نظرم آزادانه و بدون دردسر باعث ایجاد انگیزه میشه شرکت در مراسماتی هست که به عنوان معرفی مثلا فلان دانش نو و با حضور فلان دانشمندان برگزار میشه،شور حال اونجا رو ورق نزنید فقط کافیه به شور و حال معرفی دانش خلق شده از نگاه دانشمند نظر کنید.اینکه مدام از خودمون بپرسیم چرا داریم درس میخونیم منتهی به این میشه که واقعا اگر درس هم نخونیم زنده میونیم.

سوالی که من مدت زیادیه ذهنم رو مشغول کرده اینه :

اگر خیلی پولدار باشم و همه ی شرایط زندگیم جور باشه(رفاهیات از هر نظر) واقعا باز هم درس میخونم؟؟؟

من فعلا پاسخی برای این پیدا نکردم و نمیدونم واقعا جوابش چیه، اما مطمئنم اگر با داشتن رفاهیات دست از درس خوندن بکشم مشکلی که برام پیش میاد اینه که مطمئن میشم لیاقت دیدن دنیای تازه ای رو نداشتم ، دنیای پولدار ها رو در عکس هاشون میشه دید دیگه!!

شما هر چقدر هم با آدمای بزرگ بپرید و سرو کله بزنید سرانجام فقط میدونید که در یک مقیاس بزرگ تر که رویای شماست خودتون رو در میدان رقابت و مقایسه قرار داده اید و باز هم آخر سر میبینید که برای خودتون زندگی نکردید به واژه ی رویا که دقت کنید میتونم توجه شما دوست گرامی رو به صحبتی همه گیر در "جهان بینی علمی" که مصداق همین موضوع هست معطوف کنم :
حصول دانش مشکل است زیا با پندار های آرزومندانه سر ناسازگاری دارد،آشنایی اندکی که با دانش راستین حاصل آید از میزان قابل قبول بودن پندار ها میکاهد.

قانون اصلی محرک هر انسان هم نیازی هست که در ناخودآگاهش تعریف شده، نیاز تعریفی در ناخودآگاه هر آدم هم تحت تاثیر جو قرار نمیگیره و جوشش در همه حال با آدمه و در کمترین فرصتی که از آرامش به دست بیاره به همون سمت میل میکنه. دقت کنید گاهی جو زدگی میتونه سال ها طول بکشه که میشه همون میدان رقابت و جا نموندن از قافله.(کتاب سینوحه در جلد اول برای درک جامعی از این موضوع واقعا مناسبه و اثرش مدت ها در ذهن میمونه).

خلاصه بگم خدمتتون چیزی که معنی داره شمایید و تخیلی که با هنر آراسته اید و اگر این تخیل شما قابل حصول با دانشی که در دست دارید هست زندگی ارزش این را دارد که پایتان را فراتر از جای کنونی قرار دهید و وارد دنیا های تازه ای شوید و مادامی که هیچ تخیلی وجود ندارد و هیچ خلق اثری در ذهنتون متصور نیستید همیشه نمیدونید چرا باید به دنیا های تازه وارد شوید.(من که این رو نوشتم هم هنوز نمیدونم واقعا چی میخوام، ۲ ماه میشه که دارم بهش فکر میکنم و مطمئنم آخرش میفهمم و ایده ای رو که باید به دست میارم)

من این رو با تمام وجود نوشتمUndecided. پیروز باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: fahime70 , ts2927 , d_felfelak
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط fahime70.)
میشه رشتمو دقیقا نگم؟
کمی توضیح بدم. من دوتا سه تا اولویت برای قبولیم داشتم . بیشتر تمرکزم روی اولویت اولم بود شاید یک یاز دلایل کم انگیزگیم قبول شدن توی اولویت دومم بود. یک دلیل دیگش سخت گیری استادهای این رشته هستو سوم اینکه اولویت اولم کمتر برنامه نویسی داشت. اولویت دومم مقدار ببیشتری برنامه نویسی میخواد و من هم برنامه نویس نیستم.
اینا دلیل بی انگیزگی میشه؟ البته من همیشه دلیلی بر بی انگیزگی دارم

مشکل خابگاه که هنوز بهم خابگاه ندادن که یکمی از این شرایط و جو در بیام. مشکل مالی ندارم البته درگیری های ذهنی مالی که هست
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ
خیلی دلم میخواد برنامه نویس بشم حداقل جاوا و زبان های مورد نیاز برنامه نویسی وب

اما جرات و اعتماد به نفسشو ندارم همشو بعد ازاینکه مقدماتی یاد گرفتم رها میکنمفکر میکنم خیلی کار خاصیه من نمیتونم
اصلا جرات کار عملی ندارم نمیدونم چرا
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ)fahime70 نوشته شده توسط:  خیلی دلم میخواد برنامه نویس بشم حداقل جاوا و زبان های مورد نیاز برنامه نویسی وب

اما جرات و اعتماد به نفسشو ندارم همشو بعد ازاینکه مقدماتی یاد گرفتم رها میکنمفکر میکنم خیلی کار خاصیه من نمیتونم
اصلا جرات کار عملی ندارم نمیدونم چرا
اگه دانشگاه هی که قبول شدید لیسانس هم داره کلاس برنامه نویسی پیشرفته ی استاد خوب (۱۰۰درصد دکتر باشه)رو به صورت مستمع ازاد شرکت کنید البته بدون غیبت و مطالعه تو طول ترم در کنار دروس ارشدمطمئن باشید برنامه نویسی رو به خوبی یاد میگیرید
ارسال: #۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  اگه دانشگاه هی که قبول شدید لیسانس هم داره کلاس برنامه نویسی پیشرفته ی استاد خوب (۱۰۰درصد دکتر باشه)رو به صورت مستمع ازاد شرکت کنید البته بدون غیبت و مطالعه تو طول ترم در کنار دروس ارشدمطمئن باشید برنامه نویسی رو به خوبی یاد میگیرید

بنظرم دکتر و مهندس نداره. مهم روش تدریس هست.

بنظرم یک راه بهتر این هست که با فیلم آموزشی کار کنند و یا اگر از نظر مالی مشکلی ندارن، چند جلسه ای کلاس خصوصی بگیرن در حدی که استارت کار زده بشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , fahime70 , signal_micro
ارسال: #۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  اگه دانشگاه هی که قبول شدید لیسانس هم داره کلاس برنامه نویسی پیشرفته ی استاد خوب (۱۰۰درصد دکتر باشه)رو به صورت مستمع ازاد شرکت کنید البته بدون غیبت و مطالعه تو طول ترم در کنار دروس ارشدمطمئن باشید برنامه نویسی رو به خوبی یاد میگیرید

بنظرم یک راه بهتر این هست که با فیلم آموزشی کار کنند و یا اگر از نظر مالی مشکلی ندارن، چند جلسه ای کلاس خصوصی بگیرن در حدی که استارت کار زده بشه.
به نظرتون کسیکه به هوش علاقه داشته توی نرم افزار موفق میشه؟ من هنوز میلی به کلاس رفتن ندارم
بهم خابگاه ندادن به نظرتون گرفتن خونه دانشجویی با دونفر دیگه اونم خونه کوچیک بدون داشتن غدا توی ارشد کار درستیه؟
ارسال: #۱۲
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  اگه دانشگاه هی که قبول شدید لیسانس هم داره کلاس برنامه نویسی پیشرفته ی استاد خوب (۱۰۰درصد دکتر باشه)رو به صورت مستمع ازاد شرکت کنید البته بدون غیبت و مطالعه تو طول ترم در کنار دروس ارشدمطمئن باشید برنامه نویسی رو به خوبی یاد میگیرید

دو ست عزیز علت بیسوادی فارغ التحصیل های دانشگاه های ایران همین استاتید فوق لیسانس هستند من با خودم عهد کردم جز با مدرک دکتری سراغ تدریس تو دانشگاه حتی پیام نورش نرم شما بیا اساتید فوق لیسانس رو از دانشگاه ها بردار ببینم چه اتفاقی میوفته
ارسال: #۱۳
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

دو ست عزیز علت بیسوادی فارغ التحصیل های دانشگاه های ایران همین استاتید فوق لیسانس هستند من با خودم عهد کردم جز با مدرک دکتری سراغ تدریس تو دانشگاه حتی پیام نورش نرم شما بیا اساتید فوق لیسانس رو از دانشگاه ها بردار ببینم چه اتفاقی میوفته
از منفی دادن خوشم نمیاد ولی حرفتون تا حدی نه، بلکه کاملا اشتباهه
اولا اینکه سواد استاد به دکتری یا فوق لیسانس بودن هست اما باید در نظر گرفت کسی که لیسانسش امیر کبیر و ارشد شریف یا تهران بوده واقعا با کسی که دکتری آزاد علی آباد کتول میخونه فرق میکنه و بهتره بنابراین استادی با مدرک ارشد یافت میشن که با سواد تر از دکترهای آبکی هستن
تازه شما داری درباره درسی مثل برنامه نویسی صحبت میکنی که کاملا یه مهارته نه علم، پس ربطی به مباحث پیشرفته نداره مثالش اساتید برنامه نویسی مقدماتی توی بهترین دانشگاه ها اغلب یا دانشجوهای دکتری یا فارغ التحصیلای ارشدن مگه قراره تو مثلا برنامه نویسی چی درس بدن که مدرک دکتری بخواد! تازه اونی که دکتری داره اغلب خودش هم حال کد زدن نداره از اسلاید درس میده و خودشو درگیر کد زدن سر کلاس نمیکنه....
درباره درس های تخصصی هم مثلا درس سیگنال و سیستم که کاملا تخصصیه کسی رو میشناسم از ۱۰۰ تا دکتر بهتر درس میده و بیشتر میفهمه یعنی کسی پیدا میشه بگه مهندس تقدسی سواد سیگنال ندارهHuh!! یه روز برای یه مبحثی همینجوری رفتم ته کلاسش نشستم از درس دادنش خندم گرفت دوستم که نشسته بود گفت فک کنم باباش از بچگی عوض اتحاد و معادله حل کردن براش تبدیل فوریه حل میکردهBig Grin
مطمئن باش سواد به مدرک نیست توی درسای عملی بعضا برعکس هم هست(مشاهدات نشون داده)Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahada
ارسال: #۱۴
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ)fahime70 نوشته شده توسط:  به نظرتون کسیکه به هوش علاقه داشته توی نرم افزار موفق میشه؟ من هنوز میلی به کلاس رفتن ندارم
بهم خابگاه ندادن به نظرتون گرفتن خونه دانشجویی با دونفر دیگه اونم خونه کوچیک بدون داشتن غدا توی ارشد کار درستیه؟

اگه بتونید تو پایان نامه تون بیشتر به سمت هوش برید(بستگی به تعریف پایان نامه تون داره) شاید براتون بهتر باشه. مثلا زمینه های مرتبط با Data Mining و Big Data و Social Networks و... میتونن جذاب باشن و به هوش هم نزدیکتر هستن.

در مورد خونه بستگی به خیلی چیزا داره. شام رو بهتون نمیدن و باید خودتون تهیه کنید(دانشگاه نهار رو میده). خوبه که هم خونه ای هاتون درس خون باشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۱۵
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

از منفی دادن خوشم نمیاد ولی حرفتون تا حدی نه، بلکه کاملا اشتباهه
اولا اینکه سواد استاد به دکتری یا فوق لیسانس بودن هست اما باید در نظر گرفت کسی که لیسانسش امیر کبیر و ارشد شریف یا تهران بوده واقعا با کسی که دکتری آزاد علی آباد کتول میخونه فرق میکنه و بهتره بنابراین استادی با مدرک ارشد یافت میشن که با سواد تر از دکترهای آبکی هستن
تازه شما داری درباره درسی مثل برنامه نویسی صحبت میکنی که کاملا یه مهارته نه علم، پس ربطی به مباحث پیشرفته نداره مثالش اساتید برنامه نویسی مقدماتی توی بهترین دانشگاه ها اغلب یا دانشجوهای دکتری یا فارغ التحصیلای ارشدن مگه قراره تو مثلا برنامه نویسی چی درس بدن که مدرک دکتری بخواد! تازه اونی که دکتری داره اغلب خودش هم حال کد زدن نداره از اسلاید درس میده و خودشو درگیر کد زدن سر کلاس نمیکنه....
درباره درس های تخصصی هم مثلا درس سیگنال و سیستم که کاملا تخصصیه کسی رو میشناسم از ۱۰۰ تا دکتر بهتر درس میده و بیشتر میفهمه یعنی کسی پیدا میشه بگه مهندس تقدسی سواد سیگنال ندارهHuh!! یه روز برای یه مبحثی همینجوری رفتم ته کلاسش نشستم از درس دادنش خندم گرفت دوستم که نشسته بود گفت فک کنم باباش از بچگی عوض اتحاد و معادله حل کردن براش تبدیل فوریه حل میکردهBig Grin
مطمئن باش سواد به مدرک نیست توی درسای عملی بعضا برعکس هم هست(مشاهدات نشون داده)Big Grin
ببینید ی فوق لیسانس فوقش ی فوق لیسانسه حتی شریفش و دکتر هم حداقلش اینه که ی دکتر حتی همون علی اباد کتول درسته که دانشگاه ازد ی کم راحت تر تموم بشه ولی واقعا از پایان نامه دفاع کرده و کلا تفاوت نحو ه ی اموزش در سراسری و ازاد نیست و درکل بنظر من ی دکتر حتی فارغ التحصیل دانشگاه ازد هم از ی فوق لیسانس حتی شریف با سواد تره چون هر دوشون از ی نحوه ی آموزش فارغ التحصیل می شن خلاصه به نظر من که فرق دارن قیاس این دونفر اشتباهه درکل به جای این که مدرک ها رو مقایسه کنیم مقطع هارو مقایسه کنیم تو این مورد خاص عادلانه تر باشه مثلا فارغ التحصیل دکتر شریف با فارغ التحصیل دکتر آزاد البته این نظر منه ها شایدم خیلی درست نباشه
و بعد برنامه نویسی برای ی برقی شاید مهارت باشه ولی برای ی کامپیوتری واقعاعلمه و اتفاقا به مباحث پیشرفته هم ربط داره یعنی تو دانشگاه اول باید مدار درس بدن بعدمدار منطقی بعد معماری بعد زبان اسمبلی بعد برن سراغ ی زبان سطح بالا نه اینکه دانشجو بیاد چند تا دستور بهش اموزش بدن اونم بره حفظ کنه سر تهش هم نفهمه همین میشه که دانشجو ها بر اساس حفظ کن کپی کن بار می ان دیگه
وبعد هم درس دادن درس برنامه نویسی الزاما کد نویسی نیست که استاد حال نداشته باشه کد بزنه بلکه نحوه ی فکر کردن به کدیه که باید تولید بشه حتما دیدین کسایی که زبان برنامه نویسی خاصی بلد نیستن ولی الگوریتمش رو طرح می کنن میدن به برنامه نویس اون زبان تاکدش رو براش بزنه اینو گفتم که یعنی ممکنه استاد حتی ی خط کد رو هم رو تابلو ننویسه ول اون قدر نحوه ی بیانش قوی باشه که همه متوجه بشن
و بعد در مورد استادی که سیگنال درس میدن شما رفتید سر کلاس ی که تمرین حل می کنن و ی اصل هست که میگه که کسی که خوب سوال حل می کنه الزاما خوب درس نمیده ببینید ما بحث مون سر دانشجویی هست که می خواد الفبا ی مبحث خاص رو یاد بگیره وگرنه کسی که الفباش رو یاد گرفته حالا مثلا برای تسلط بره سر کلاس ی استاد که سوال حل کنه اینا متفاوته خلاصه درکل به نظر من اگه شما ی جمله رو بدی به سه نفر با سه مقطع متفاوت مثلا مقاطع موجود (کارشناسی ,ارشد, دکتری) فکر کنم نحوه ی بیان هر سه ی اینها باهم فرق داشته باشه در بیان همون جمله
نمی خواستم زیاد بنویسم ولی شد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۸۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۸۵۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۱۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close