زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۷۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدایا به شانه هایت که به وسعت دنیاست نیاز دارم تا سر برآن نهم وبگریم...
به دستان گرمت که به گرمای آفتاب است محتاجم تا گرمابخش روح وجان خسته من شود...
وبه سایه ات بیشتر از هر چیز دیگرنیازمندم تا هر لحظه هم پای سایه ات بیایم وتنها نمانم...
خدایا کمی از بزرگی ات را به قلب من بده تا بزرگ شود ومانند بچه ها دلتنگی نکند...
چه حال غریبی است.......

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Fardad-A , maryami , uniquegirl
ارسال: #۵۴۷۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میخوای بری پسرخاله و بچه ننه را ببینی هیچ بچه ای نیست که باهاش بری و کمی از نگاههای متعجب مردم در امان بمونی.
واقعا" کمرویی گاهی دردسره!!!!

ای ول واقعا از اون حرف های ته دله
ارسال: #۵۴۷۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میخوای بری پسرخاله و بچه ننه را ببینی هیچ بچه ای نیست که باهاش بری و کمی از نگاههای متعجب مردم در امان بمونی.
واقعا" کمرویی گاهی دردسره!!!!
مهم نیست که ! ما رفتیم دیدیم با چند تا از دوستان ! چند تا ادم بزرگ Big GrinTongue سخت نگیرید! تازه اقایون و خانمهای مسن هم بودن بدون بچه! یاد دوران بچگی کرده بودن Smile البته فیلمش به نظرم به قشنگی قسمت هایی نیست که توی عیدا پخش می شه اقای همساده و فامیل دورم نداشت (من اونا رو خیلی دوست دارم) ولی خب واسه تنوع خوب بود Big Grin

البته نمی دونم نگاه های مردم چه جوری بود ما زیاد دقت نکردیم Big GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۵۴۷۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
کاری نداشت که مثل ما Big Grin میرفتید پشت سر یه خانواده پرجمعیت دیگه کسی هم نگاه نمیکرد . ( یعنی دقیقا خودتونو به اون راه میزدید . )Smile
ارسال: #۵۴۸۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  کاری نداشت که مثل ما Big Grin میرفتید پشت سر یه خانواده پرجمعیت دیگه کسی هم نگاه نمیکرد . ( یعنی دقیقا خودتونو به اون راه میزدید . )Smile
اااااااا ما از این کارا هم نکردیم!!! راست راست رفتیم دیدیمBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sir_ams
ارسال: #۵۴۸۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
اولین بار که رفتم سینما ، فیلم کلاه قرمزی و پسر خاله داشت! اما اون موقع ۵ سالم بود!!Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۴۸۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مشکلات آقایون را اقایون میدونند چیه.
همین مونده پشت سر یه خانواده بریم بجای سینما بریم بازداشتگاه گشت ارشاد!!!!!
خیلی سخت می گیرید! نمی گیرید؟Tongue اصلا بقیه مهم نیستن که چه جور نگاه می کنن. خوب هر جور دوست دارن نگاه کنن! شایدم راست می گید نمی دونم والا.
تا اونجایی که ما دیدیم خیلی ها بدون بچه اومده بودن! از خانوم و آقا. خب کلاه قرمزی اصلش واسه نسل ماست دیگه Smile

ارسال: #۵۴۸۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
خیلی خوبه که آدم با همه بزرگ شدنش صاف بودن وصداقت وراستی بچگی اش همیشه در وجوش باشه وهمونطوری بمونه.
منم خیلی وقتا دوست دارم برم همچنین فیلم هایی راببینم.

ارسال: #۵۴۸۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
در کارگاهِ نجاری در حال چکش زدن به میخ هستیم، ناگهان چکش می شکند. ما تا پیش از این
غرق در فعالیتمان بودیم و درکی از محیط نداشتیم،
آنچه ما را خود آگاه می سازد گسستن تار و پود ریتم تکراری و یکنواخت زندگی ست
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۵۴۸۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ....

اینه که سینما رفتن مشکلی نیست ولی نمیدونم چرا حس میکنم اگه تو سینما هم کسی چیزی نگه صبح فرداش هر کی من را ببینه میگه دیشب بچه ها را آورده بودیم سینما دیدمتون شما هم اومده بودی و .....Sad
اگه این طور فکر می کنید پس درسته و اشنا می بینید ! چون همین جا هم فکر می کنید اگه برید سینما یه اشنا شما رو حتما می بینه! البته من معتقد به قانون جذبم شاید شما نباشد Smile من اگه فکر کنم امروز یه شخص رو زیاد می بینم در اون روز همون فرد رو می تونم ۴-۵ بار در جاهای مختلف ببینم در صورتی که وقتی باهاش کار دارم شاید اصلا نبینمش چون دائم به این فکر می کنم اگه حالا که من کارش دارم نباشه چی؟؟.اگه فکر کنید شخص اشنایی رو در اون محل می بینید به نظرم می بینید حتی اگر به جایی برید که به نظر خودتون هیچ کس شما رو نمی شناسهBig Grin

وقتی ماشین پنچر می شه من خودم ممکنه به این فکر کنم که اگر اشنایی پیدا نشه من باید خیلی وقت منتظر باشم وای چقدر بد Undecided و اگر به کلانتری برم فکر کنم اگه اشنایی منو اینجا ببینه چی می شه Tongue و ....

البته فکر کنم حرفام از حرف دل گذشت رفت تو یه مبحث دیگه ...... ببخشیدTongue دوستان ادامه حرف دلشون رو داشته باشن
Fardad-A، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این قانون جذب را من قبول ندارم. چون همیشه برای من برعکسه. هر چی منتظرشم برعکسش از آب درمیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Potential , **sara**
ارسال: #۵۴۸۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
این روزها دلتنگی و استرس نتیجه وحال واوضاع خرابم دست به دست هم داده نه میتونم کارکنم نه میتونم خونه باشم نه میتونم مسافرت برم. وای خدایا به دادم برس ویک خورده آرومم کن.

ارسال: #۵۴۸۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  الان اگه یکی بگه کنفرانس غیر متعهدها تحت تدابیر شدید امنیتی در حال برگزاری است خوشتون میاد؟
اون موقع که هر روز حساب می کردین بخاطر المپیک چقدر انگلیس تو وضع بد اقتصادی قرار گرفته چرا اون اقتصاد دان هاتون الان نمیان حساب ضرر این ۵ روز تعطیلی تهران رو اعلام کنن؟ اصلا شمردن بلدن این اقتصاد دان هاتون؟

بحث زیادی رو این مساله میشه کرد، اما فرصت و امکانش نیست. فقط یک نگاه به کشورهایی که دعوت شدن، همه چیز رو آشکار می کنه.
بولیوی، گواتمالا،گینه،چاد،سومالی ... و بسیاری از کشور های دیگه که هیچ نفعی برای ایران و Huhمدیریت مشترک جهانیHuh ندارن.
کشورهایی هم که یه خوره وضعیت بهتری دارن، مانند هندوستان، کره و چند کشور دیگه، اصلا اجلاس رو جدی نگرفتن و بعضی هاشون فقط رئییس مجلس و یا مشاور وزیر امور خارجه رو فرستادن. در کل می خوام بگم به نظر من "گردهمایی" مهمی نیست.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۵۴۸۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
اگه این غیرمتعهدها نبودن فردا پس فردا نتایج ما رو اعلام میکردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , fatemeh85
ارسال: #۵۴۸۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  اگه این غیرمتعهدها نبودن فردا پس فردا نتایج ما رو اعلام میکردن
من که بعید میدونم. سازمان سنجش همیشه یه بهانه ای جور میکنه. اگر هم بهانه ای نداشته باشه، دلش میخواد!Exclamation ما هم حرفی نباید بزنیم! چون زورشون زیادهUndecided (نتایج اولیه ها رو که یادتونه؛ بدون هیچ دلیلی یه هفته دیرتر از موعدی که خودشون تخمین زده بودن اعلام کردن)

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
ارسال: #۵۴۹۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﯾﻪ
ﻧﻔﺮ ﻗﻔﻞ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻩ !

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , maryami , Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close