زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۳۱
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یادم به اون آواتار آقا فرداد افتاد که عکس چشم بود!اون موقع هم آقا فرداد بیشتر از الان گیر می دادن!Big GrinBig GrinBig Grin
انگار داره اثبات میشه اواتار با نحوه ی برخورد ارتباط نزدیک دارهBig Grin

کاملا موافقم ، اون موقع آقا فرداد معاون نبود ، ناظم انجمن بود که این سمت با آوارتارش بسیار متناسب بود . یاد اون زمان ها بخیر ، مانشت ۸۹ عجب دوره ای بود ، تمامی اعضا فعالش دارن ارشد میخونن ، هم با حال بودن و هم با سواد . مانشت در سال ۹۰ و ۹۱ هم خیلی خوب بوده و هست اما حاشیه ها بیشتر شده والا بچه های باحال و با سواد کم نداره Smile

الان ببینید مدیریت آقا مسعود مثل پر کبوتره!دیدین تا حالا گیر بدن؟تاپیک ببندن؟خشن باشن؟؟؟
یا مثلا خانوم انرژی مثبت مثل آواتاراشون Big GrinBig Grin باحالن!(یا شکل بچه است (بچه به خوراکی خیلی علاقه داره) یا شکل میوه که یه نوع خوراکیه!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , SaMiRa.e , a.hooshmand
ارسال: #۴۸۳۲
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  الان ببینید مدیریت آقا مسعود مثل پر کبوتره!دیدین تا حالا گیر بدن؟تاپیک ببندن؟خشن باشن؟؟؟
یا مثلا خانوم انرژی مثبت مثل آواتاراشون Big GrinBig Grin باحالن!(یا شکل بچه است (بچه به خوراکی خیلی علاقه داره) یا شکل میوه که یه نوع خوراکیه!Big Grin
ااااا گفتید قرار شد من بخاطر یکی اواتارم رو عوض کنم WinkBig Grin دوباره از اون بچه بامزه های منتظر خوراکی بذارم Smile
باید اواتار باحال باشه که کسی شک نکنه بعد حال طرف رو بگیری Big GrinBig Grin به موقعش ما هم بلدیم چطوری خشن بشیمBig GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , a.hooshmand , mosaferkuchulu
ارسال: #۴۸۳۳
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
صبر کنید بچه مثبت از حج برگرده ببینم کی جرات داره بگه ایشون خشن هستن.... Tongue
البته فکر کنم بعد از حج شمشیرشون رو غلاف کنن...هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی Big GrinBig GrinTongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال: #۴۸۳۴
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
کاش همه چیزو می شد اینجا نوشت!
اما به قول آقا فرداد، میام اینجا، اول یه صفحه تایپ می کنم، بعد که یه نیگاه می اندازم... همشو پاک می کنم و ازش می مونه همین یه جمله:
"... میترسم..." Sad

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , a.hooshmand , mamat , Mänu
ارسال: #۴۸۳۵
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
قطار می رود

تو میروی

تمام ایستگاه می رود

ومن چقدر ساده ام

که سال های سال

در انتظار تو

کنار این قطار رفته

ایستاده ام

و همچنان به نرده های ایستگاه رفته
تکیه داده ام....

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , SaMiRa.e , انرژی مثبت , uniquegirl
ارسال: #۴۸۳۶
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  حالا مثبت و منفی چون مشخص نیست کی داده شاید باعث خنده نشهBig Grin.... اما تشکر خیلی جالبه!
خب تشکر هم میذارن. یعنی من میدونم که فلان نامهای کاربری مال یه نفره. ولی خودش پست زده خودش هم سپاس زده. قبلا" که امتیاز نبود خیلی بیشتر سپاس میزدن. الآن بیشتر مثبت میدن بخودشون. ولی الآن هم گاهی دیده میشه.نمیشه وگرنه همین الآن یه دونه اش را آدرس میدادم ببینید.Smile

فرداد خان گمونم یه دستی میزنی ؟ جناب اگه گفتی پروفایل دوم من کیه ؟Big Grin
ارسال: #۴۸۳۷
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ
قول بده که خواهی آمد
اما هرگز نیا!
همه چیز خراب میشود
دیگر نمیتوانم
اینگونه با اشتیاق
به دریا و جاده خیره شوم
من خو کرده ام
به این انتظار
به این پرسه زدن ها
در اسکله و ایستگاه
در این بیابان برهوت
اگر تو بیایی؟
من چشم به راه چه کسی بمانم؟

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , SarahArshad , narges_r , **sara** , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Mänu , uniquegirl , mmsaeed
ارسال: #۴۸۳۸
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
امشب دلم گرفته بود نه برای خودم برای یکسزی از دوستانم -چند خواهر تنها -که تنهایی همدم همیشگی اشان است وخدا بنا به مصلحتش یکی یکی پشت وپناه هاشان را برده است .خدایا عظمت وبزرگیت را شکر می خواهی انان را بیازمایی یا مارا؟؟؟

شکر که بزرگی وحکمتت رابعدها شاید بندگانت بفهمند و یا شاید...................

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Mänu , uniquegirl , zzsnowdrop , Mahla Mehr , mmsaeed
ارسال: #۴۸۳۹
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط neilabak.)
خدایا چه تنها و درمانده ام
غریبی ز هر درگهی رانده ام....

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , uniquegirl , mmsaeed
ارسال: #۴۸۴۰
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
خدا به موسی(ع) فرمود: با زبانى که گناه نکردى مرا بخوان تا اجابتت کنم؛
موسى(ع)عرض کرد:کدام زبان است که با آن گناه نکرده ام؟
خدافرمود: تو با زبان دیگران گناه نکردی،بگو برایت دعا کنند
[ دعام کنید دعام کنید دعام کنید ]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , blackhalo1989 , **sara** , Parva , SaMiRa.e , narges_r , uniquegirl , Eternal , mamat
ارسال: #۴۸۴۱
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط sepideh.m.)
اولش فکر نمیکردم آخرش اینجوری بشه! حالا که رسیدم به آخرش دیدم که آخرش همونی بود که اولش فکر میکردم نیست!!!!
ارسال: #۴۸۴۲
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد . Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepideh.m , uniquegirl , maryami , mamat
ارسال: #۴۸۴۳
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ ب.ظ
تو آنجا .... من اینجا.... راستی نیمکت های دنیا را چه بد چیده اند...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , Aurora
ارسال: #۴۸۴۴
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
سعی کن با همه چیز کنار بیایی !

فرار نکن

زمین به شکل احمقانه ای گـِـرد است !

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: mamani , SaMiRa.e , sepideh.m , uniquegirl , Helmaa , Eternal , maryami , Aurora , Pakzad , Mahla Mehr , انرژی مثبت , Parva , eris229 , mamat
ارسال: #۴۸۴۵
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط Mahla Mehr.)
دخترک طبق معمول هر روز جلوی کفش فروشی ایستاد و به کفش های قرمز رنگ با حسرت نگاه کرد بعد به بسته های چسب زخمی که در دست داشت خیره شد و یاد حرف پدرش افتاد " اگر تا پایان ماه هر روز بتونی چسب زخم هایت را بفروشی آخر ماه کفش های قرمز رو برات میخرم " دخترک به کفش ها نگاه کرد و با خود گفت: یعنی من باید دعا کنم که هر روز دست و پا یا صورت صد نفر زخم بشه تا... و بعد شانه هایش را بالا انداخت و راه افتاد و گفت: نه.... خدا نکنه..... اصلا کفش نمیخوام.

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره, فکر, زمین, عشق, هوا مال من است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , sepideh.m , **sara** , SaMiRa.e , mosaferkuchulu , mmsaeed , Parva , eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close