زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۶
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
سلام مانشت Big Grin
سلام دوستان مانشتی SmileAngel
سلام اینترنت (البته این آخریه الکی بود!Tongue چون توی این ۱۵ روز که بن بودم، گاهی در حد نیم ساعت، توی اینترنت هم میگشتم! ۳-۴ بار هم قاچاقیTongue -مهمان- اومدم مانشت سر زدم و پستای این تاپیک و یکی دوتا دیگه رو خوندمBig Grin)
...
خلاصهههههههههههههه
بالاخره تموم شدUndecided... همه ی امتحانای کارشناسی... فقط مونده یه پروژه (البته اگه همه درسای این ترمو پاس بشمConfused)
احساس خلا میکنم...HuhHuh

یادم میفته همش از این شعر قیصر امین پور که میگفت:
"گذشتن از چهل، رسیدن و کمال، زهی خیال خام... تمام..." Undecided

حالا منم میگم:
"گذشتن از لیسانس، رسیدن و کمال، زهی خیال خام... تمام..." Sad

راستی! دوتا چیز دیگه: اولا دست آقا فرداد درد نکنه که منو بن کردن و سبب خیر شدنBig Grin
ثانیا یه چیزای بدی شنیدم! نکنه مانشت تعطیل بشه و این همه بچه های مردم سرگردون بموننConfused
یه پیشنهاد هم دارم! اگه دکتر دیگه حوصله مانشت رو ندارن، بگن آقا فرداد ۱۵ روز بن شون کنه تا بیشتر قدر مانشت رو بدوننBig Grin (شوخی بودا دکترBlush)

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Aurora , Mahbanoo313
ارسال: #۴۶۹۷
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سعی می‌کنم زیاد دل‌تنگ نشم. اما یادش به خیر مانشتی بود و ....
زده به سرم که تعطیلش کنم Sad

وای نهSad
من تنها جمع اینترنتی که عضو هستم و باهاش ارتباط برقرار کردم اینجاست همینجا هم تازه چند ماهه شروع کردم پست میزنم قبلش فقط می اومدم نگاه میکردم چه خبره

این همه مهندس اینجان شاید بتونن کاری کنن
یه کم از مسئولیت هاتون کم کنید یه مدت هم مثل مدیرای اداره ها زندگی کنید اون هم عالمی داره (هفته ای ۱ روز بیاید +دیر بیاید چند ساعت با خودتون تنهایی جلسه تشکیل بدید! زود برید - نائب رئیس و مدیر دفتر هم پیشنهادای بدی نیست)
ارسال: #۴۶۹۸
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  راستی! دوتا چیز دیگه: اولا دست آقا فرداد درد نکنه که منو بن کردن و سبب خیر شدنBig Grin
ثانیا یه چیزای بدی شنیدم! نکنه مانشت تعطیل بشه و این همه بچه های مردم سرگردون بموننConfused
یه پیشنهاد هم دارم! اگه دکتر دیگه حوصله مانشت رو ندارن، بگن آقا فرداد ۱۵ روز بن شون کنه تا بیشتر قدر مانشت رو بدوننBig Grin (شوخی بودا دکترBlush)
خب خدار و شکر این ابزار بن استفاده های مفید هم داره و این جای بسی خوشحالی است (قابل توجه دوستانی که بن می شن ناراحت می شن Big Grin)
البته قسمت اخر صحبتتون یعنی پیشنهادتون مشکل داشت یه کم Big Grin چون اقا فرداد خودشون تصمیم داشتن که از مدیریت استعفا بدن که خدا رو شکر مقبول نیفتاد. و تعطیلی هم واسه این بودBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۴۶۹۹
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
هااااااه.این روزا بدجور فکرای مختلف از توی ذهنم میگذره.اماچیزی به فاز عملیاتی نمیرسه.نمیدونم این خاصیت گرمای تابستونه!یا از مزایای خیال راحته!یا بی خیالی مفرط! به هر حال این روزا رو به بطالت مفرط میگذرونمSmile!!!
اما دوست میداشتم که چنین نبود و چنان بود که مرا وا میداشت به جون کندن تا جان دادن که شاید بدین شکل ذهن خالی از مشغلم به قدری خسته می شد که ذهن علاف ما از بی حوصلگی رو به ناکجا آباد ها نبرد!
نمیدونم چرا جمله هام داره ادبی میشه!
ارسال: #۴۷۰۰
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ق.ظ
غذا به شکل احمقانه ای ما را سیر می کند
لیوان از دستهایم افتاد و
هزار لحظه شد
همیشه چیزی کسی باید بمیرد
که این فیلم طرفدارانش را از دست ندهد
گفتند چیزی نیست،چیزی نیست
من اما طوری تنها بودم
که ماندم همه را تنها می کرد

در خیابان استخوان ها راه می روند
گوشت ها راه می روند
کت و شلوارها راه می روند
در مغازه کسی دارد استخوانی را با ساطور نصف می کند
خیابان زوزه می کشد
سگی روحم را به دندان گرفته،می دود

در پاییز درختان را هرس می کنند
انگشتهای اضافه را هرس می کنند
پاییز در اتاقهای سیمانی در بسته قرمزتر است
شهر در حاشیه سرد است
متن از خط زدن خونی است
از شهر،از حاشیه،از کاغذ
بیرون افتاده ام
و ماهی مرده ای دارد رودخانه را با خودش می برد.

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
ارسال: #۴۷۰۱
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
ای زوگار...کارشناسی هم تموم شد...چند ماه دیگه یه ورقه می دن دستم و می گن برو فارغ و تحصیلی!این همه منتظر بودم حالا نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت!
...ای روزگاااااااار!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , پروفسور
ارسال: #۴۷۰۲
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سعی می‌کنم زیاد دل‌تنگ نشم. اما یادش به خیر مانشتی بود و ....
زده به سرم که تعطیلش کنم
باید ببینیم فلسفه مانشت چی هست. این روزها مانشت خیلی داره از اهدافش دور میشه.
اگه میخواید تعطیل نشه یه خرده میزان همکاری رو بیشتر کنید.
کمترین کار اینه که اگه دیدین مطلبی توهین آمیزه، به دور از شان سایت هست و یا تمسخری چیزی توشه گزارش کنید.
ان شا الله مانشت باقی می مونه. خود من که تاب و تحمل دوری از دوستان رو ندارم.
فعلاً هم که همه چی آرومه و ما چقدر خوشحالیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , uniquegirl , alirrrrrr , **sara** , reyhaneh64 , berkeley , fo-eng , narges_r , eris229 , ماه بانو , hamed_k2 , maedeh , Fardad-A , Mänu , zzsnowdrop , Mahbanoo313 , malekinasab , m450ud
ارسال: #۴۷۰۳
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  راستی! دوتا چیز دیگه: اولا دست آقا فرداد درد نکنه که منو بن کردن و سبب خیر شدنBig Grin
خب خدار و شکر این ابزار بن استفاده های مفید هم داره و این جای بسی خوشحالی است (قابل توجه دوستانی که بن می شن ناراحت می شن Big Grin)
البته قسمت اخر صحبتتون یعنی پیشنهادتون مشکل داشت یه کم Big Grin چون اقا فرداد خودشون تصمیم داشتن که از مدیریت استعفا بدن که خدا رو شکر مقبول نیفتاد. و تعطیلی هم واسه این بودBig Grin

خب این که کاری نداره! شما خودتون بنشون کنیدBig Grin البته من چون طعم خوش بن شدن رو چشیدم میگماSleepy وگرنه بدخواه کسی نیستمTongue

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سعی می‌کنم زیاد دل‌تنگ نشم. اما یادش به خیر مانشتی بود و ....
زده به سرم که تعطیلش کنم
باید ببینیم فلسفه مانشت چی هست. این روزها مانشت خیلی داره از اهدافش دور میشه.
کمترین کار اینه که اگه دیدین مطلبی توهین آمیزه، به دور از شان سایت هست و یا تمسخری چیزی توشه گزارش کنید.
ان شا الله مانشت باقی می مونه. خود من که تاب و تحمل دوری از دوستان رو ندارم.

حق با شماست دکتر... من خودم توی این دو هفته که نبودم، فهمیدم که زیاد در جهت اهداف سایت فعالیت نکردم... شاید دلیل دور شدنمون آخر ترم و این چیزا باشه... ولی در کل من تصمیم گرفتم که اگه امسال برای کنکور بخونم، دیگه فعالیت غیر درسی توی سایت نکنم... هرچند بعضی وقتا لازمه اما وقتی ادامه دار میشه، خوب نیست... هم برای ما و هم برای مانشت

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۴۷۰۴
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
منم با دکتر جان موافقم.این فضاهایی که یه مدت بوجود اومد ،حقیقتا منو هم زده کرد!!!!البته من هیچ چیزی نیستم از لحاظ فعالیتو اینا که بخوام اظهار نظر کنم.ول یه فضایی پیش اومد که به نظرم یکم باعث شد که فضای صمیمی فروم با تشنج و رسمیت تعویض شدش!!!
امید وارم که دیگه این اتفاق نیافته.به نظرم رمز موفقیت مانشت این صمیمیتی بوده که بچه ها بوده و بدون هیچ گونه قصد و غرضی قصد کمک به همدیگرو داشتن.

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  [quote='mamani' pid='104448' dateline='1340188872']
دیگه اشکم در اومده
پروژه کارشناسی ارشد که باید دوماه دیگه دفاع کنی اینقدر پیچیده شده که استادت بگه از پروژه دکتری بدتر شد
ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
فک کنم درک کنم چی میگین!!
چون منم ۲ماه دیگه باید پروژه کارشناسیم رو بدم ولی هنوز هیچ کار مفیدی انجام نداااادم!!!!
ConfusedConfusedConfusedSadRolleyesHuh

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نکنه با غفارجونم پروژه داری؟!!!!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۴۷۰۵
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط mamani.)
دلم میخواد یه جا بود میرفتم داد میزدم و میگفتم دوستش دارم و اون میشنید

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  منم با دکتر جان موافقم.این فضاهایی که یه مدت بوجود اومد ،حقیقتا منو هم زده کرد!!!!البته من هیچ چیزی نیستم از لحاظ فعالیتو اینا که بخوام اظهار نظر کنم.ول یه فضایی پیش اومد که به نظرم یکم باعث شد که فضای صمیمی فروم با تشنج و رسمیت تعویض شدش!!!
امید وارم که دیگه این اتفاق نیافته.به نظرم رمز موفقیت مانشت این صمیمیتی بوده که بچه ها بوده و بدون هیچ گونه قصد و غرضی قصد کمک به همدیگرو داشتن.

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  [quote='mamani' pid='104448' dateline='1340188872']
دیگه اشکم در اومده
پروژه کارشناسی ارشد که باید دوماه دیگه دفاع کنی اینقدر پیچیده شده که استادت بگه از پروژه دکتری بدتر شد
ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
فک کنم درک کنم چی میگین!!
چون منم ۲ماه دیگه باید پروژه کارشناسیم رو بدم ولی هنوز هیچ کار مفیدی انجام نداااادم!!!!
ConfusedConfusedConfusedSadRolleyesHuh

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نکنه با غفارجونم پروژه داری؟!!!!Big Grin

نه غفار کیه؟
ارسال: #۴۷۰۶
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فعلاً هم که همه چی آرومه و ما چقدر خوشحالیم.
Smile

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۴۷۰۷
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
باید خودم را ببرم خانه ؛
باید ببرم صورتش را بشویم !
ببرم دراز بکشد ،
دلداری اش بدهم که فکر نکند !
بگویم :
نگران نباش میگذرد ....
باید خودم را ببرم بخوابد !
من ؛ خسته است ... !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , انرژی مثبت , maedeh , mApMd
ارسال: #۴۷۰۸
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ان شا الله مانشت باقی می مونه. خود من که تاب و تحمل دوری از دوستان رو ندارم.

خدارو شکر
به نظرم به این شکل منشا خیر تو یه فضای مجازی شدن واقعا توفیق میخواد
من که هیچ فرومی که به این شکل حول مباحث مختلف کنکور کام فعالیت کنه و تا این حد روح خدمت و کمک بین اعضا جریان داشته باشه ندیدم.

از شما متشکریم.

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  باید ببینیم فلسفه مانشت چی هست. این روزها مانشت خیلی داره از اهدافش دور میشه.
ما هم تحمل دوریشو نداریم.
حتما همین کارو انجام میدیم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۴۷۰۹
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  نکنه با غفارجونم پروژه داری؟!!!!Big Grin

آدم باید دیوانه باشه که بخواد وارد اتاق این آدم بشه.
--------------------------------
مثال می زنم براتون:
دوتا بنده خدا رفته بودن باهاش پروژه بردارن گفته بود خب من یه موضوع جالب پیشنهاد می کنم(حتی برگه انتخاب موضوع رو هم پرکرده بود قبل اینکه اون دو نفر راضی باشن)Dodgy **موضوع جالب=راه اندازی یک دستگاه یا برنامه دروغ سنج** Huh
بله، استاد عزیز فرموده بود که من تو یکی از سایت های خارجی عضوم و بهم دیتابیسشو می دن و از این بابت خیالتون تخت
شما فقط کافیه چند خط کد بنویسید!!! اینام که جوگیر شده بودن، امضایی رو زیر برگه زدند که مایه بدبختی شون شد.
بعد از چند ماه تحقیق و مطالعه و یک بار تمدید پروژه رسید به کار دیتا بیس و استاد عزیز میگه که حقیقتا نمی تونم براتون دیتابیس گیر بیارم(انگار به قول دوستان بن شده بودBig Grin) و متاسفم. درنهایت که پروژه شکست می خوره و بجاش یه پروژه دیگه بهشون می ده. این است استاد غفار. استادی که من روهم از نیشگون هاش بی بهره نکرد. در آینده اگه فرصت شد در مورد ایشون افشاسازی خواهیم کرد.
--------------------------------
اخطار:
۱-در این پست فامیلی استاد به دلایل امنیتی دست کاری شده است.
۲- من از سوی سایت wikileaks برای افشاگری این عزیز ماموریت ندارم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۴۷۱۰
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
هر کسی یک نابغه است
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای
بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید،
همه عمر خود را با این باور زندگی خواهد کرد که یک کند ذهن است!
(آلبرت اینشتین)

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , **sara** , Eternal , Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close