زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟

ارسال: #۱۰۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
من هم برای یکشنبه شب بلیط دارم که!!! AngryConfused
این خبرو کجا دیدین؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  
من هم برای یکشنبه شب بلیط دارم که!!! AngryConfused
این خبرو کجا دیدین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: carbon
ارسال: #۱۰۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
صفحه دانشکده فنی تو قسمت اخبار

بخدا مخم نمیکشه حتی یه لحظه فکر کنم، بابا من یک هفته ست که رو اون تاریخ برنامه ریزی کردم اخه الان چیکار کنمConfused
این همه تلفن گذاشتن یه خطم جواب نمیدن، اون روابط عمومیم که اصلا بی خبر عالم همش میگه من نمی دونم.
اخه برادر من تو نمی دونی کی باید بدونهAngry
۱
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
این اخبار کلا همه چیزو عوض کرد
کسی خبر جدیدی اگر داره بزاره بخصوص دوستانی که تماس گرفتن با دانشگاه
۲۵ چقدر جدیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط Ahad.mozafari.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  صفحه دانشکده فنی تو قسمت اخبار

بخدا مخم نمیکشه حتی یه لحظه فکر کنم، بابا من یک هفته ست که رو اون تاریخ برنامه ریزی کردم اخه الان چیکار کنم:s
این همه تلفن گذاشتن یه خطم جواب نمیدن، اون روابط عمومیم که اصلا بی خبر عالم همش میگه من نمی دونم.
اخه برادر من تو نمی دونی کی باید بدونه:@

مگه روابط عمومی جواب می ده من ۱۰ بار گرفتم اصلا گوشی را برنداشتند
احتمالا اینجوری بهتر از اونه که بگند نمیدانیم
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  این یعنی چی اخه، مگه نزده بودن ۲۵ تا ۲۹
حالا ما که راهمون دوره و ۲۵ نمیتونیم برسیم ثبت ناممون چی میشه Confused لطفا هر کی میدونه بگه البته اگه تا اون موقع دار فانی وداع نگفتم ConfusedConfusedConfused

اصلا نگران نباش ، مطمئن باش عده ای خواهند بود که به دلیل نقص پرونده یا هر چیزی دیگه ای ازشون ثبت نان نمیکنن و بهشون میگن برید مدارک رو تکمیل کنید بیاید ، من برای ثبت نام دانشگاه شیراز که مهلت ثبت نام برای دانشجو های مهندسی فقط ۱ روز بود ، کارم نشد اما فرداش رفتم و ثبت نام کردم ( حداقل ۳۰ نفر همون روز مثل من نتونستن ثبت نام کنن ) ، تازه مسئول بخش آموزش بهم گفت تا ۳۱ شهریور میتونی مدارک رو بیاری ( یادآوری : ما تعهد دادیم که تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل میشیم و یا سربازی تموم میشه و ... ، این یعنی ممکنه کسی تا ۳۱ شهریور گرفتار باشه و ما نسبت به تعهدی که قبول کردیم تا ۳۱ شهریور فرصت داریم ، دانشگاه هم موظفه تا ۳۱ شهریور بچه ها رو ثبت نام کنه )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ
دوستانی که امروز برای ثبت نام رفتن دانشگاه،
ثبت نام راحت بود؟
خبر ندارید روزهای آینده هم می شه برای ثبت نام اومد؟
اگه نشه هم که دیگه کاریش نمی تونم کنم!
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  دوستانی که امروز برای ثبت نام رفتن دانشگاه،
ثبت نام راحت بود؟
خبر ندارید روزهای آینده هم می شه برای ثبت نام اومد؟
اگه نشه هم که دیگه کاریش نمی تونم کنم!

سلام
امروز رفتیم ثبت نام کردیم اما فکر نمی کنم به این زودی ها بتونن همه رو ثبت نام کنن ، پس زیاد نگران نباشین و تشریف بیارین و ثبت نام کنین . خیلی خوب و منظم ثبت نام رو انجام میدادند فقط یه نکته کنکوری بگم که حالشو ببرید : از اون فرما که پرینت گرفتین و شناسنامه و کارت ملی و کارت خدمت و مدرک اینا از هر کدوم ۲ سری کپی بگیرید که وقتی نوبتتون میشه دیگه گیر نکنین .
وقتی تموم شد ، اموزش گفت برو انتخاب واحد اینترنتی کن ، گفتم چه زمانی هست ؟ گفت : امروز Confused . اومدم نشستم پای سایت این دانشگاه هر کاری می کنم نمی تونم انتخاب واحد کنم . یه عالمه درس از هر رشته ای نشون میده و گذینه ای تو مایه های اخذ اینا هم نداره Confused خلاصه خودم همچنان با این سایت درگیرم Angel
بچه ها اگر تونستین انتخاب واحد کنین ، بی زحمت ما رو هم راهنمایی کنین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: carbon
ارسال: #۱۱۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط ghasedak29.)
سلام.
من هم امروز رفتم ثبت نام و از همون داخل دانشگاه انتخاب واحد کردم. البته اولش با آقای دکتر خسروی (مدیر گروه) مشاوره کردم. بعد انتخاب واحد کردم. برای انتخاب واحد: از قسمت ثبت نام - عملیات ثبت نام و بعد ثبت نام اصلی رو انتخاب کنید. بعد کد درس رو وارد کنید یا از جدول زیرش درس مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد هم بررسی و در نهایت اعمال تغییرات رو بزنید.
اگه سوالی بود بفرمایید .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSsoftware , shervinrs
ارسال: #۱۱۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  سلام.
من هم امروز رفتم ثبت نام و از همون داخل دانشگاه انتخاب واحد کردم. البته اولش با آقای دکتر خسروی (مدیر گروه) مشاوره کردم. بعد انتخاب واحد کردم. برای انتخاب واحد: از قسمت ثبت نام - عملیات ثبت نام و بعد ثبت نام اصلی رو انتخاب کنید. بعد کد درس رو وارد کنید یا از جدول زیرش درس مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد هم بررسی و در نهایت اعمال تغییرات رو بزنید.
اگه سوالی بود بفرمایید .

سلام هم کلاسی
خیلی ممنون از راهنماییتون
این مراحل رو یافتم و انشالله الان می خوام انتخاب واحد کنم
اگر لطف کنین و درس هایی که انتخاب کردین رو بگین (با ذکر شماره درس) خیلی ممنون میشم چون من امروز شماره ۲۲۷ بودم و وقتی ثبت نام انجام شد دیگه به مشاوره و این چیزا فکر نکردم Big Grin اصلا
اگرم در مورد پیشنهاد های دکتر خسروی کمی توضیح بدین که منت بر سر ما گزاشتین
انشالله جبران کنیم
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)MSsoftware نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  سلام.
اگه سوالی بود بفرمایید .

سلام هم کلاسی
خیلی ممنون از راهنماییتون
این مراحل رو یافتم و انشالله الان می خوام انتخاب واحد کنم
اگر لطف کنین و درس هایی که انتخاب کردین رو بگین (با ذکر شماره درس) خیلی ممنون میشم چون من امروز شماره ۲۲۷ بودم و وقتی ثبت نام انجام شد دیگه به مشاوره و این چیزا فکر نکردم Big Grin اصلا
اگرم در مورد پیشنهاد های دکتر خسروی کمی توضیح بدین که منت بر سر ما گزاشتین
انشالله جبران کنیم

دکتر خسروی در مورد اینکه به چه زمینه هایی علاقه دارم سوال پرسیدن. من هم راستش گفتم که کلا علاقه مند هستمSmile . جدای از شوخی گفتم که شنیدم تست نرم افزار جای کار داره و البته خودم هم علاقه مند هستم به تست نرم افزار و به داده کاوی هم علاقه دارم.
خلاصه آقای دکتر به من پیشنهاد دادند که درسهای زیر رو بردارم.
۱- مدل سازی و درستی یابی صوری (۸۱۰۱۹۵۱)
۲- سیستم های بی درنگ و نهفته همروند (مباحث ویژه ۲) (۸۱۰۱۳۴۵)
۳- الگوریتم پیشرفته (مباحث ویژه نرم افزار ۱ )(۸۱۰۱۶۵۸)
البته بعدش دوباره باهاشون صحبت کردم و گفتم که به داده کاوی هم علاقه دارم. ایشون هم پیشنهاد دادند که سر کلاس داده کاوی هم بشینم و موقع حذف واضافه تصمیم بگیرم که کدوم درس رو بردارم.
شما هم لطفا بگید که چه درسهایی رو انتخاب کردید. راستی توی دانشکده زده بود کلاس ها از ۲۵ شروع میشه. شما اطلاع دارید که امروز کلاسی تشکیل شده یا نه؟
من یک شنبه ها کلاس دارم. فکر کنم فردا یه سر برم. ببینم چه خبره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSsoftware
ارسال: #۱۱۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
خب خدا رو شکر دوستان ثبت نام کردن. پس این ترم با استاد ما هم کلاس دارین Big Grin
بچه های معماری کسی ثبت نام نکرده؟

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedak29
ارسال: #۱۱۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
ببخشید میشه لطفا یک نفر در مورد درس سیستم های بی درنگ توضیح بده. گویا استادش دکتر کارگهی هستند و میگن که خیلی سخت گیر هستندConfusedConfused دکتر خسروی به من گفتند که مبحثش مربوط به سخت افزار نیست و اینکه اگه بخوام تست نرم افزار کار کنم به دردم میخوره. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی در مورد این درس داره، ما رو هم باخبر کنه.[/quote]
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه لطفا یک نفر در مورد درس سیستم های بی درنگ توضیح بده. گویا استادش دکتر کارگهی هستند و میگن که خیلی سخت گیر هستندConfusedConfused دکتر خسروی به من گفتند که مبحثش مربوط به سخت افزار نیست و اینکه اگه بخوام تست نرم افزار کار کنم به دردم میخوره. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی در مورد این درس داره، ما رو هم باخبر کنه.
[/quote]

عرضم به حضورتون که اون درس اول که تو سیستم نیست تا انتخابش کنیم و اون درسی که با کارگهی هست به نظر جالب میاد و منم قبلا با کارگهی کلاس داشتم و میدونم اخلاقای خاصی داره مثلا هر چیزی رو یه بار بیشتر نمیگه
اون درس سومی که با فیلی هست هم هیچی ازش نمیدونم

در مورد برگزاری کلاس تو امروز هم ، من نشنیدم کلاس اینا باشه و فکر هم نمی کنم چیزی تشکیل شده باشه چون تازه امروز ما ثبت نام کردیم .

اما یه سوال ، مثلا همین درس کارگهی رو زده یک شنبه و سه شنبه . این یعنی هم یک شنبه هم سه شنبه یا اینکه میتونیم یکی از این ۲ روز رو بریم ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedak29
ارسال: #۱۲۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب خدا رو شکر دوستان ثبت نام کردن. پس این ترم با استاد ما هم کلاس دارین Big Grin
بچه های معماری کسی ثبت نام نکرده؟

سلام

چرا منم امروز ثبت نام کردم .

ما چهار نفر بودیم با دکتر فخرایی مشورتمون داد آخر سر این درسارو برداشتم:

۱ - معماری پیشرفته - فاطمی
۲ - VLSI پیشرفته - فخرایی
۳- پردازنده سیستم های نهفته - صالحی

دکتر فخرایی خیلی تاکید داشت با استادایی بردایم که همونا هم استاد راهنماممون بشن ... اما بچه ها که زیادن سر کلاس هر استادیم ۱ یا ۲ نفر میگیره چطوری میشه؟؟

یکی از دوستان و دیدم که موقع دفاعش بود و خیلی دل پری داشت و می گفت حتما به موضوعی انتخاب کنین که جای کار داشته باشه و توش نمونین و حتما همین ترم یکم مشخص بشه ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۹,۱۲۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۵۸۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۱۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۵۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۴۱۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۴۴ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۷۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۳۸ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۷۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close