زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Parva.)
سلام دوستان عزیز ادامه بحث را در این جا برای شهریور ماه ادامه دهید.

به امید موفقیتHeart

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Shokoufe.S , baharii , آرتا , **sara** , Mahbanoo313 , pita , younes , f_a , maryam.raz
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط آرتا.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
خوب خدا رو شکر گروه شهریور هم باز شد تا این حقیر هم به گروه مانشتی ها بپیوندم .
من چون یه جورایی تجربه ی سال گذشته رو دارم تقریبا توی بعضی از دروس تسلط نسبی رو دارم به همین دلیل این یک ماه گذشته دو درس گسسته و معماری رو خوندم.

گسسته رو گریمالدی خوندم البته من پارسال هم این کتاب رو خوندم و امسال فقط به طور جدی تمرین هاش رو کار می کردم و تقریبا کامل تونستم تمرین هاش واسه خودم حل و هر کدوم هم که نکته خاصی داشت رو به طور کامل بررسی کردم.این درس به این خاطر کامل خونذم چون این درس خیلی خیلی خیلی مهمه اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هم کامل توضیح دادم.

معماری کامپیوتر رو هم من پترسون که ویرایش جدیدش واسه انتشارات "نص" بود خوندم . کتاب کاملیه و چون پترسون و هنسی خودشون توی طراحی کامپیوتر MIPS نقش دارن سعی کردن نگاه کاملی به مبحث معماری این کامپیوتر داشته باشن ،من مانو رو هم توی کارشناسی خوندم ولی فکر می کنم که پترسون کامل تر و حرفه ای تره به همین دلیل پیشنهاد می کنم که بقیه بچه ها هم یه نگاهی بهش داشته باشن البته یه کم پایه قوی توی مدار منطقی رو می طلبه.

از فردا هم البته دیگه همین امروز می خوام شروع به خوندن الگوریتم قدسی کنم.
خدا رو شکر تقریبا تا این لحظه خوب بوده و اگه بتونم سیستم عامل رو هم توی این ماه بخونم اون چیزی که از خودم انتظار داشتم رو بهش تحقق بخشیدم

موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , pita , younes
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
پیش بسوی درس خوندن....!!!...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
دوستان من قراره از هفته بعد معماری بخونم با گسسته!!!
معماری از رو پوران می خونم، گسسته رو هنوز تصمیم نگرفتم؟؟البته می خوام با کتاب انتشارات جهش شروع کنم ؟؟چطوره به نظر شما؟
گسسته جهش خوبه یا پارسه؟؟؟ExclamationHuh
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط zarei1991.)
بنظر من گسسته فقط پوران....
منم اومدم...پر انرژی...پیش به سوی موفقیت....رو برگه برنامه ریزیم نوشتم:تلاش+پشتکار+اعتماد به نفس+توکل بر خدا=موفقیت...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  بنظر من گسسته فقط پوران....
منم اومدم...پر انرژی...پیش به سوی موفقیت....رو برگه برنامه ریزیم نوشتم:تلاش+پشتکار+اعتماد به نفس+توکل بر خدا=موفقیت...
شما گسسته رو خوندین؟؟
اگه خوندین فقط پوران کافیه به نظر شما؟ . . .Huh
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ
من پارسال گسسته پورانو خوندم. برای جمع بندی خوبه. امسال گریمالدی می خونم! Smile

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط آرتا.)
دوستان من اینجا یک رفع ابهام بکنم.

برنامه من یه جوریه که سعی کردم این دو ماه تابستون رو اختصاص بدم به درس هایی که باید بیشتر بهشون توجه می کردم و ضریب خوبی دارن که البته همون مشترک ها می شن با یه کم هم ریاضی واسه همین من دروسی مثل (معماری - گسسته - سیستم عامل -ساختمان - آمار) برا تابستون انتخاب کردم .
من فکر کردم که تابستون وقت خوبی که این دروس رو به صورت پایه ای و مفهومی کار کنم واسه همینه که این کتاب های مرجع رو دارم می خونم و خدا رو شکر تا اینجا هم که خیلی خوب بوده و از خوندن این کتاب ها هم راضی هستن.
در ادامه برنامه ریزی من یه جوری که از مهر هم شروع به خوندن تمامی دروس با کتاب های درس و کنکور و زدن تست هستش ، من هم مثل اکثر بچه ها بیشتر دروس رو می خوام پوران پژوهش بخونم به استثناء چند تا درس مثل (ساختمان داده ، سیستم عامل ) یکی دو درس دیگه.

راجب گسسته هم کتاب پوران رو بسیار توصیه می کنم چون دوستام که پارسال خوندن خیلی راضی بودن و من خودم هم تجربه خوندن چند کتاب از آقای یوسفی دارم و قصد دارم از مهر گسسته پوران رو بخونم.اگه واقعا کتاب های آقای یوسفی رو یکی - دوبار بدقت بخونی به راحتی می تونی چند تست توی کنکور بزنی
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  گسسته جهش خوبه؟؟؟
من تو یه پستی که یه جایی زده بودم که یه زمانی بود که الان هیچ کدوم از این متغیر ها یادم نیست (!!!)، گفتم که گسسته جهش در حد لالیگا غلط های علمی داره!
طرف زده مرزهای علم رو جابجا کرده با اون کتابش!
این کتاب رو نخونین که فقط باعث میشه مطالب غلط رو بهتون انتقال بده.
پوران بهتره
راهیان ارشدم که تو گسسته واقعا بده! هم غلط درس داده، هم خیلی از تستا رو غلط حل کرده. اصلا یه چیزایی نوشته آدم به نویسنده شک میکنه! اونم نخونین

دوستان خوبم، یه مطلبی هم در مورد بعضی کتاب های جناب یوسفی که خیلی پر طرفدار هستن بگم... غلط های علمی توشون هست ها!
مثلا تو کتاب طراحی الگوریتمش جاهای مختلف غلط های علمی داره...
مثلا تو یکی از الگوریتم های حریصانه که مرتبه اجراییش nLogn هست، بخاطر اینکه از یه ساختمان داده غلط استفاده کردن، مرتبه اجرایی شده n^2 !!!
مواظب این چیزا هم باشین. یعنی غلط تو جواب تست یا غلط چاپی نیست که آدم بتونه باهاش کنار بیاد. کل مطلب رو کاملا غلط گفته بعضی جاها!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , hamed.ehsani91
ارسال: #۱۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  گسسته جهش خوبه؟؟؟
من تو یه پستی که یه جایی زده بودم که یه زمانی بود که الان هیچ کدوم از این متغیر ها یادم نیست (!!!)، گفتم که گسسته جهش در حد لالیگا غلط های علمی داره!
طرف زده مرزهای علم رو جابجا کرده با اون کتابش!
این کتاب رو نخونین که فقط باعث میشه مطالب غلط رو بهتون انتقال بده.
پوران بهتره
راهیان ارشدم که تو گسسته واقعا بده! هم غلط درس داده، هم خیلی از تستا رو غلط حل کرده. اصلا یه چیزایی نوشته آدم به نویسنده شک میکنه! اونم نخونین

دوستان خوبم، یه مطلبی هم در مورد بعضی کتاب های جناب یوسفی که خیلی پر طرفدار هستن بگم... غلط های علمی توشون هست ها!
مثلا تو کتاب طراحی الگوریتمش جاهای مختلف غلط های علمی داره...
مثلا تو یکی از الگوریتم های حریصانه که مرتبه اجراییش nLogn هست، بخاطر اینکه از یه ساختمان داده غلط استفاده کردن، مرتبه اجرایی شده n^2 !!!
مواظب این چیزا هم باشین. یعنی غلط تو جواب تست یا غلط چاپی نیست که آدم بتونه باهاش کنار بیاد. کل مطلب رو کاملا غلط گفته بعضی جاها!

به نظر من مکمل کتاب الگوریتم آقای یوسفی رو می شه کتاب آقای مقسمی گفت اونم کتاب بدی نیست
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
سلام من این سوال رو تو گروه درسی مرداد ماه پرسیدم اما کسی جواب نداد آخه چرا؟؟؟؟ Huhمیدونم اینجا جای مناسبی واسه این سوال نیست...اما من هر چی تو تاپیکای مختلف خوندم به نتیجه نرسیدم...میخواستم بدونم برای کامپایلر و زبانهای برنامه سازی چه منبع یا جزوه ای مناسبه؟نمیخوام زبان اصلی باشه..Rolleyes
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
این دوماه برای من با وجود اینکه خوب نخوندم یه مزایا داشت منابع رو تشخیص دادم مثلا فهمیدم اگه ده دور هم گسسته رو از روی کتاب تست بخونم فایده نداره الان دارم گریمالدی رو میخونم .گریمالدی درس رو با مثال توضیح داده که باعث میشه قلق کار بیاد دستت تست های کنکور هم مفهومی فقط زمانی میتونی حلش کنی که تمرین های زیادی خونده باشی

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  به نظر من مکمل کتاب الگوریتم آقای یوسفی رو می شه کتاب آقای مقسمی گفت اونم کتاب بدی نیست
من تو طول ترم الگوریتم مقسمی رو خوندم شدم بالاترین نمره کلاس..!!! Big Grin
کتاب بدی نیست...عالیه...خلاصه ، مختصر ، مفید!!!
البته باید ساختمان داده رو خوب خونده باشید تا بفهمید!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
کسی نمیخواد سوال منو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  به نظر من مکمل کتاب الگوریتم آقای یوسفی رو می شه کتاب آقای مقسمی گفت اونم کتاب بدی نیست
من تو طول ترم الگوریتم مقسمی رو خوندم شدم بالاترین نمره کلاس..!!! Big Grin
کتاب بدی نیست...عالیه...خلاصه ، مختصر ، مفید!!!
البته باید ساختمان داده رو خوب خونده باشید تا بفهمید!!

اوکی .منم با این موافقم که به قول شما باید توی ساختمان پایه ات قوی باشه .فکر کنم واسه ساختمان هم پارسه طورانی خوبه . البته کتاب مقسمی بد نیست .
البته اینو هم بگم که من الان دارم کتاب آقای قدسی رو می خونم که واقعا فکر کنم لازم باشه واسه ساختمان و الگوریتم.
نظر شما چیه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close