زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
تصمیم گرفتم از ساعت۶/۵ پاشم...حالا تا جمع و جور کنم خودمو۷ هم شروع کنم عالیه....وارد ماه شهریور شدیم و باید تلاش مون رو روز افزون تر از گذشته کنیم....ایشالله این هفته ۴۵ یا ۵۰ ساعت بخونیم...
مانشتی ها همیشه اولنRolleyes

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , *farnaz* , esisonic , MS.rezvan
ارسال: #۴۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
من امروز ۰ صفحه خوندم.... و همش میچرخیدم دور خودم... قرارم ندارم ک جمعه ها نخونم.اما خود ب خود ی روز در هفته همچین میشه. خیلی عذاب وجدان گرفتم همون ظهر،اما بازم سراغ کتاب نرفتم هی الان هی دو ساعت دیگه... تا الان. انقدر نگرانم که انگار ۱۰۰۰ تا اتفاق ناگوار پیش اومده... قلبم داره می یاد تو دهنم.منم زیاد ک واس کنکور آماده نیستم.....!!!! نمیدونم چرا دارم اینجا مینویسم اینارو؟؟؟

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990
ارسال: #۴۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من امروز ۰ صفحه خوندم.... و همش میچرخیدم دور خودم... قرارم ندارم ک جمعه ها نخونم.اما خود ب خود ی روز در هفته همچین میشه. خیلی عذاب وجدان گرفتم همون ظهر،اما بازم سراغ کتاب نرفتم هی الان هی دو ساعت دیگه... تا الان. انقدر نگرانم که انگار ۱۰۰۰ تا اتفاق ناگوار پیش اومده... قلبم داره می یاد تو دهنم.منم زیاد ک واس کنکور آماده نیستم.....!!!! نمیدونم چرا دارم اینجا مینویسم اینارو؟؟؟

اگه طبق برنامه پیش بری هیچ اتفاقی نمیوفته منم از برنامم عقب میوفتم ولی دچار استرس نمیشم چون میتونم تو هفته لا به لای درسا جبران کنم

(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  تصمیم گرفتم از ساعت۶/۵ پاشم...حالا تا جمع و جور کنم خودمو۷ هم شروع کنم عالیه....وارد ماه شهریور شدیم و باید تلاش مون رو روز افزون تر از گذشته کنیم....ایشالله این هفته ۴۵ یا ۵۰ ساعت بخونیم...
مانشتی ها همیشه اولنRolleyes

منم از آرزوهام شده صبحو ببینم ولی سعی میکنم از فردا ساعت ۶ بیدار شم که ۷ شروع کنم. همش تا ظهر خوابم ظهر تا بعد از ظهر میخونم ولی شب خیلی کم. اگه صبح پاشم خیلی بهتر پیش میرم. فقط موقعی که میخونم زود خسته میشم و فکرای آزار دهنده به ذهنم هجوم میارن. امروز واسه یکی از درسا قدم میزدم بهتر بود ولی وسیه مدت طولانی جواب نمیده. نمیدونم اگه برم کتابخونه درست میشه یا نه!
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  هییییییی میدونین چند وقته تا ظهر نخوابیدم .... البته نه به خاطر درس ساعت ۷ باید سر کار باشم

چطور هم کار میکنی هم میخونی؟!!!!!!!!! منم پارسال همین کار و کردم فکر میکردم میرسم ولی Sad
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  بچه ها نظر شما برا کتاب کنکوری و تست دروس هوش، پایگاه، مدیریت، طراحی الگوریتم و ساختمان چیه؟؟؟
پارسه خوبه یا نه؟؟

بچه ها لطفا جواب منو بدین عجله دارم!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط a i.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  بچه ها نظر شما برا کتاب کنکوری و تست دروس هوش، پایگاه، مدیریت، طراحی الگوریتم و ساختمان چیه؟؟؟
پارسه خوبه یا نه؟؟

بچه ها لطفا جواب منو بدین عجله دارم!!!!

من خودم برای هوش راسل و گسترش علوم پایه (فکر کنم اسمش رضا ارفع بود) رو پیشنهاد میکنم . من با هوش پارسه ارتباط برقرار نکردم . البته نمیدونم سوالات آیتی تو چه سطحیه .

الگوریتم هم بنظرم مقسمی عالی بود .

ولی کتاب رضا ارفع یه جاهاییش اشتباه داره و کتاب پارسه هم یه سوالهایی رو اشتباه حل کرده و اگه موازی با هم بخونید متوجه میشید چقدر تو حل تستها تفاوت دارن .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , pita
ارسال: #۵۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  وضعیت :[تصویر:  121028_1_1379089561.gif] خوندن برای کنکور

خوش بحالتون وضعیتتون از تایپ پروژه پایانی خارج شد.
من ترم پیش ترم اخرم بود و ۲۲ واحده بودم گفتم اگر تا شنبه تمومش نکنم دیگه کلاهم خیلی پس معرکه است!تازه کد نویسی های پروژه ام تموم شده گفتم ؛فکر کنم فقط ۲تا کوئری مونده که ننوشتم Big Grin
الان نگاه ساعت کردم دیدم واووو ۳:۳۰ شبه!

نمیدونم استادم شرح کدها رو هم میخواد یا نه Sad باید بپرسم ازشون.گفته بود موقع تحویل ازت میپرسم که مطمئن شم خودت کار کردی! استاد هم اینقدر...

فکر ارشد و اون ۱۳- ۱۴ درس داره دیوونم میکنه Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
من دارم طراحی میخونم.

دو فصل گسسته خوندم اما ازش بدم میاد چون تستاش سخته! کتاب پوران هم که ماشالله بدیهیات رو هم از توش فرمول درآورده... فصل گراف کلی فرمول داده بود!!

یکی بگه گسسته رو چیکار کنم؟

خیلی نگران گسسته ام....

تازه من سرکار هم میرم. البته زیاد نیست هفته ای دو روز و روزی ۴ ساعته!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
من لم تزریق نظریه رو متوجه نمیشم اصلا.Huh یکی تو ۷-۸- خط توضیح میده با ی مثال؟ خیلی واجبه. خیلی ثواب داره,
مثلا زبان ( a^n b^n ) و n بزرگتر مساوی ۰
میشه کامل لم تزریقو روون توضیح بدین رو مثالش؟ y چطور انتخاب میشه. ....

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , mohammadali1990
ارسال: #۵۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
سلام دوستان گرامی قدر همه چیرهایی که خدا داده بدونید مخصوصا ارامش و راحتی تویه لحظه تمام زندگی ادم از این رو به اون رو می شه -۱۵ روزه بیرونیم پس لرزه هایی که ادمو وحشت زده می کنه نمی دونم کجا اینا رو نوشتم اما دعامون کنین بازم میگم قدر راحت نشستن تو خونه و ......................................................روبدونین وشکر گذارش باشین .فعلا خدا حافظ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , skygirl_00 , sir_ams , r.sh69
ارسال: #۵۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  نمیدونم استادم شرح کدها رو هم میخواد یا نه Sad باید بپرسم ازشون.گفته بود موقع تحویل ازت میپرسم که مطمئن شم خودت کار کردی! استاد هم اینقدر...

فکر ارشد و اون ۱۳- ۱۴ درس داره دیوونم میکنه Sad
چیزی داشتم تو این مدت تایپ میکردم شرح کد ها بود...لامصب خود پروژه ۳ روزه تموم شد...شرح کداش ۳ ماه طول کشید...استاده دیگه...همچین یــیـهو تصمیم میگیره...Big Grin

شما نسبت به وقت آزادی که داری یه برنامه ریزی کن...مطمئن باش نتیجه ی خوبی میگیری...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دارم طراحی میخونم.

دو فصل گسسته خوندم اما ازش بدم میاد چون تستاش سخته! کتاب پوران هم که ماشالله بدیهیات رو هم از توش فرمول درآورده... فصل گراف کلی فرمول داده بود!!

یکی بگه گسسته رو چیکار کنم؟

خیلی نگران گسسته ام....

تازه من سرکار هم میرم. البته زیاد نیست هفته ای دو روز و روزی ۴ ساعته!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
lمنم مثل شما خیلی بدم میاد ازش ولی باید بخونیمش چاره چیه.....من برای سپاهان ارش رو دارم کتاب بدی نیس ساده گفته ولی خیلی چیزارم نگفته و تو تست هستش که خودش رو نشون میده...
فکر کنم باید بریم کتابخونه محل و گریدمالدی رو بگیریم...Rolleyes

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  مثلا زبان ( a^n b^n ) و n بزرگتر مساوی ۰
میشه کامل لم تزریقو روون توضیح بدین رو مثالش؟ y چطور انتخاب میشه. ....
ببینید...
لم تزریق میگه اگه بشه یه رشته w از یه زبان رو به ۳ قسمت تقسیم کنی به طوری که رشته بزرگتر مساوی n باشه و :
w=xyz و طول xy کوچکتر مساوی n باشه و اندازه ی y همواره بزرگتر از صفر باشه. همیشه باید رشته xyz از زبان مورد نظر نشأت گرفته باشه...
این روش فقط برای تشخیص منظم یا نامنظم بودن زبان استفاده میشه
مثلا ً زبان بالا رشته ی aabb یا aaaabbbb رو تولید می کنه که با قوانین بالا سازگار نیست...پس این زبان نا منظم است
زیاد هم تو کنکور مهم نیست...مگر از مفهوم روش سوأل بیاد...چون روش های سریع تری برای تشخیص زبان هست

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
وای رسیدم به فصل ۳ هوش...کتاب پوران خیلی مذخرف گفته گذاشتمش بعد ظهر از رو راسل بخونم

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
هوش به نظرتون راهیان خوبه بگیرم یا نه؟ از هوش پوران خوشم نمیاد.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۴۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close