زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  منم مثل شماها! تستاشم زدین؟ من فقط متنشو خوندم اونم تا فصل ۴

تستای سری اولشو که میزنم. ولی الآن فصل چهارم. چهار صفحه میخونم میبینم باز یه دنیا مونده. خدا برکت بده این کتابای پورانو. یک ساعت میشینم یه فصلشو میخونم. دو سه روز بعد تستاشو میزنم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
ترکوندم امروز....۴:۳۰ بدون استراحت!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۳۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
بچه ها لینک ویس دکتر حقیقت شبکه رو میزارید....لطفاRolleyes
گمش کردمBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
با مشکل خوابیدن چیکار میکنید من برنامم خوبه ولی همش خوابم میگیره و عقب میوفتم به نظرتون چیکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
بچه ها نظر شما برا کتاب کنکوری و تست دروس هوش، پایگاه، مدیریت، طراحی الگوریتم و ساختمان چیه؟؟؟
پارسه خوبه یا نه؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  با مشکل خوابیدن چیکار میکنید من برنامم خوبه ولی همش خوابم میگیره و عقب میوفتم به نظرتون چیکار کنم؟
من انقده درس میخونــــــــــم تا خوابم بگیره...
همینطوری که پشت میز نشستم سرمو میزارم رو کتاب...یه چرت ۱۵ ، ۲۰ دقیقه ای میزنم...بعد دوباره بقیه درس!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۳۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  با مشکل خوابیدن چیکار میکنید من برنامم خوبه ولی همش خوابم میگیره و عقب میوفتم به نظرتون چیکار کنم؟

یکی بیاد به من بگه در طول روز شده لااقل ۱۵ مین چشاتو ببند!!! خستم اما دوس ندارم بخوابم،درسمم نمیخونم. لا اقل میخوابی کارت مفیدتره سرحالتر میشی. من نمیخوابم اون موقعم که خستم خسته تر میشم.
حتما کم میخوابی و برای جبرانش همش تو خواب و بیداری،ی بار راحت بخواب.کم کم ساعت خوابو کم کن تو روز.بدن خودش عادت میکنه. ی جا خوندم اگه یکی رو نصفه شب بلندش کنی،یه سیگار بهش بدی، بعد ۳ شب این کارو انجام بدی، شب چهارم خود طرف پا میشه همون ساعت که سیگار بکشه.. منظورم سیگار نیس. Tongue عادت کردن بدنه
من چه بخوام چه نخوام راس ساعت ۷ همش پا میشم چه ۲ شب بخوابم چه ۱۰ شب. اینم از عادتای سیستم بدن

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۳۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
منم دوست دارم صبح زود از خواب پاشم و شب زود بخوابم اخه شب زیاد باز دهی ندارم ولی همش تا ۱۱- ۱۲ ظهر خوابم از اونو تا ۳-۴ صبح بیدار. فکر کنم مثل آقای esisonic باید پشت میز بشینم و مثل شما یه چند روز ۷ از خواب پاشم تا عادتم بشه ممنون از راهنمائی هاتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۳۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ ب.ظ
خدایی لذتی که تو خوابیدن روی کتاب های درسی هست تو خوابیدن روی رختخواب نیست Big Grin
نمیدونم آخه چه سّریه؟؟...۱۵ دقیقه بیشتر نمیخوابی...ولی انگار ۲ ساعت خواب بودی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , pita
ارسال: #۴۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ
خوب شماهایی ک تو نظریه دستی دارین بگین من لینز و کتاب حل تمریناشو (برای تست کردن راه حل )داشته باشم خوبه یا کتاب ابراهیم اکبری رو بگبرم بخونم؟

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  خوب شماهایی ک تو نظریه دستی دارین بگین من لینز و کتاب حل تمریناشو (برای تست کردن راه حل )داشته باشم خوبه یا کتاب ابراهیم اکبری رو بگبرم بخونم؟

به نظر من کتاب لینز خیلی خوب مطالبو گفته مخصوصا ترجمه صادق زاده..البته این نظر من هستش...در کنارش کتاب مقسمی برای تست خیلی جالب مثل پوران پر از غلط نیست...من در مورد این کتابی که گفتین اطلاعی ندارم..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00
ارسال: #۴۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
کتاب لینز و حل تمرینش رو دارم. با تمرین حل کردن بازم نیاز ب کتاب تست و کنکور براش هست؟!
من اصلا نمیتونم تمرین حل کنم.چون دستو دلم نمیره و هی میخوام نگاه کنم ب کتاب حل تمرینش، کتاب تستو کنکور مدرسان شریف سال ۸۷ رو دارم. برم کتاب تست دیگم تهیه کنم!؟

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط f_a.)
من پورانو دارم مقسمی رو هم دارم پارسه ام دارم از بین این ۳تا مقسمی بهتره اما مدرسان رو ندیدم ..از بچه هایی که داشتن کمک بگیرین...با تست حل کردن میتونید خیلی از مشکلاتتون رو حل کنید...البته من نظریه ام در حد متوسط روبه بالاست نمیدونم شما چطور هستین..

در ضمن خیلی از تمرینای نظریه حالت اثباتی دارن که میتونین خودتون استدلال کنین و نیازی به خوندن اثباتها نیست البته این نظر من هستش...Shy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00
ارسال: #۴۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
منم مثل شما اما متوسط ، نه متوسط رو ب بالا. مرسی از راهنماییتون. فکر کنم لینز ک دارم احتیاجی به ابراهیم اکبری نباشه. فقط ی کتاب تستو کنکور براش تهیه میکنم.یا مقسمی یا پارسه.ک پارسه فکر نکنم در دسترس باشه !

راستی حل نکردن تمرینای لینز و به جاش بررسی تستای کتاب تستو کنکور و نکاتش مارو قوی میکنه تو نظریه؟ آخه من به تمرین حل کردن علاقه ای ندارم؟ کسی میدونه.

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , mohammadali1990
ارسال: #۴۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  منم دوست دارم صبح زود از خواب پاشم و شب زود بخوابم اخه شب زیاد باز دهی ندارم ولی همش تا ۱۱- ۱۲ ظهر خوابم از اونو تا ۳-۴ صبح بیدار. فکر کنم مثل آقای esisonic باید پشت میز بشینم و مثل شما یه چند روز ۷ از خواب پاشم تا عادتم بشه ممنون از راهنمائی هاتون
هییییییی میدونین چند وقته تا ظهر نخوابیدم .... البته نه به خاطر درس ساعت ۷ باید سر کار باشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close